Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

А пізно, вже знайшов де   :)

Вибачай, друже...

На протязі дня не було коли глянути на "Борду"...

А не глянув - і не побачив!

Шкода!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі-велосипедисти!

Бій між Клічко vs Ф'юрі обіцяє бути цікавим. Я б сказав ДУЖЕ ЦІКАВИМ!

Пропонуємо і запрошуємо приєднатися до нас у "РОВЕР КАФЕ" на перегляді поєдинку.

Початок трансляції о 21.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ...

Ви мали можливість впевнитися у тому, що ми дійсно лояльні до наших відвідувачів та готові йти назустріч вашим побажанням. 

З переглядом трансляції бою Кличка з Ф'юрі те ж саме... Але!  Але...

Я на протязі сьогодняшнього дня три рази уточнював у дівчат в кафе, чи були висловлені кимсь з відвідувачів пропозиції щодо "посидіти" до опівночі та поспостерігати за перебігом бою. Відповідь була "ні"!

То ж я порадив дівчатам закривати згідно розкладу о 22-й.

Вибачайте, але давайте домовимось про те, що, якщо у вас є бажання посидіти в "Ровері" трохи довше, то ми будемо домовлятися хоч трошки заздалегідь.

 

І прошу вибачити нас за те, що бій Володимира ви будете дивитись НЕ в "Ровері".

Нам теж шкода, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь виграє 9:1 – накал страстєй ))  це під смачнющі деруни з піджаркою, глинтвейн та зелений чай. ще й після шикарної покатушки рідними лісами-болотами. Ровер – райське місце :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь виграє 9:1 – накал страстєй ))  це під смачнющі деруни з піджаркою, глинтвейн та зелений чай. ще й після шикарної покатушки рідними лісами-болотами. Ровер – райське місце :smile3:

Друже Shkoder , ти навіть не здогадуєшся, як ти мені зараз полив бальзам на рани після того, як ми у суботу відмовилися спостерігати в "Ровері" бокс, бо ніхто не зголосився, а під вечір прийшли "наші"... А в "Ровері" - облом...

Дякую усім за підтримку і розуміння.

 

Р.С. А бокс був сумним. Що це? Договорняк з метою виграти на тоталізаторі і підняти інтерес до бою-реваншу, чи Володимир просто вже застарий для Ф'юрі? Особисто у мене склалося враження, що циган Клічка жалів і не бив на повну силу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Дід Мороз вже післаний? За подарунками. :)

Післаний" - це не то слово... Я б навіть сказав "відправлений"!!!

Доречі "Дід Мороз" - це неполіткоректно! Повертаймося до витоків і кажемо Святий Миколай!!! :D  :D  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А Дід Мороз вже післаний? За подарунками. :)

Післаний" - це не то слово... Я б навіть сказав "відправлений"!!!

Доречі "Дід Мороз" - це неполіткоректно! Повертаймося до витоків і кажемо Святий Миколай!!! :D  :D  :D

 

 

тоді повернемось до витоків ще глибше та святкуймо Новий рік 14 вересня, на Семена-столпника. чи, можливо, ще краще за прадавніх традицій, навесні, 14 березня? та й Морозку чи Зюзі історично років побільше буде, ніж Миколаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в "Ровер Кафе" приїжджали "фіксери" з Рівного. Такі класні молоді люди!!! Я в захваті!

Я так зрозумів, що вони таким рейдом закривали сезон. А може я помиляюся і вони просто поїхали прокотитися?

Все рівно ( Рівне?  :ohmy: ) я їм по-доброму заздрю. Мене вже не сподвигнеш на такий вчинок, а вони - сіли і поїхали! Молодці однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях відвідав Ваш заклад і захотілося скуштувати глітвейна, який нам з дружиною не сподобався, на жаль. Таке відчуття було, що п'єш звичайне підігріте вино, яке віддає гіркотою вкинутого туди грейпфрута.  :( Зробіть щось з цим. І розміщення столів таке, що пройти не можна, коли сидять компанії при вході. Декілька місяців до цього столи були більш цивілізовано розміщені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях відвідав Ваш заклад і захотілося скуштувати глітвейна, який нам з дружиною не сподобався, на жаль. Таке відчуття було, що п'єш звичайне підігріте вино, яке віддає гіркотою вкинутого туди грейпфрута.  :( Зробіть щось з цим. І розміщення столів таке, що пройти не можна, коли сидять компанії при вході. Декілька місяців до цього столи були більш цивілізовано розміщені.

1. Глінтвейн. Обіцяю розібратися. Прошу уточнення - коли це було?

2. Столи. Це питання не таке просте. Якісь час назад тут була така собі "буря в склянці води" якраз відносно того, що зсунуті столи, розраховані на 6 - 10 людей, тобто на велику компанію, займаються двома-трьома відвідувачами і це створює незручності для інших, тобто для тих самих великих компаній, що приходять пізніше... Ми зараз пробуємо по-іншому розставляти столи з тим, щоб створювати вам якнайменьше незручностей. Але сьогодняшня розстановка - не догма.

Ми вдячні вам за відгук. Будемо аналізувати. Будемо розглядати інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що максимальна "столова мобільність" – саме те, що треба. столи на 4-6 людей з можливістю їх совати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що максимальна "столова мобільність" – саме те, що треба. столи на 4-6 людей з можливістю їх совати )

Нам здається, що те розташування столів, що ми маємо зараз - оптимальне для нашого кафе. Воно дозволяє максимально зручно ( на тому, що ми маємо!  ;) ) влаштувати віш відпочинок.

Але якщо ви запропонуєте якісь новації... Ми готові вислухати вас і я обіцяю, що, якщо ваша думка буде нам цікава, ми спробуємо втілити її у життя.

 

Дякую за відгук. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно,але я, як вперше тут глінтвейн покуштувала, то у слідуючі рази саме на нього заїжала і заходила, ще друзям рекомендувала. Хоч я і не вживаю алкоголю взагалі (собі прошу розводити чимось). Напевно щось із смаковими рецепторами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!

 

В "Ровер Кафе" ми шукаємо барменів та офіціантів.

Якщо у когось є бажання, або є знайомі, які можуть та хочуть працювати в нашому кафе - звертайтеся за телефоном 095.202.33.42 , або просто зайдіть в заклад та переговоріть з адміністратором Наталею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, мы тоже с подругой к Вам заходили.

Что могу сказать? Уютно. А чебуреки микс (которые тут на форуме хвалили) ну просто МНЯМммм.

Держите марку! Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, мы тоже с подругой к Вам заходили.

Друзья... Много написал и всё снёс... Просто спасибо вам большое за добрые слова. Мы ценим ваше к нам тёплое отношение. Заходите ещё, расскажите о нас своим друзьям.

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...