Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

vaz75, на рахунок "Хлопче" ви мабуть помилились:


3) моя свобода закінчується там, де починається свобода інших - я би зі своїми друзями, в подібній ситуації, навряд би турбувала відвідувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

 

vaz75, на рахунок "Хлопче" ви мабуть помилились:

3) моя свобода закінчується там, де починається свобода інших - я би зі своїми друзями, в подібній ситуації, навряд би турбувала відвідувачів.

 

Дійсно, не помітив, прошу вибачити за нетактовність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у Вас! у європейців все дуже складно! Я шота не розумію, прийшли пару чоловік,сіли за дуууже "удобний" великий стіл,тут прийшли люди(компанія)велика, і Вас попросили? чи вимагали?(я б послав)!!(( але я б і не сів за великий стіл! з пару чоловік,бо знав би, що займаю чиєсь місце,) і якщо треба то посунуся!

PS: зрозумійте правильно будь ласка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за розуміння та підтримку.

 

Ще раз наголошую, що ми працюємо для вас і наша мета - ваш комфорт у нашому кафе. А комфорт, як мені здається, складається з багатьох чинників і комфорт оточуючих тебе - немаловажний з них. Як на мене, то неможливо мати комфорт за рахунок сусіда і відчувати себе при цьому комфортно.

 

Ще раз дякую усім, що підтримали нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??? Тобто, Ви хочете сказати, що у мене був комфорт за рахунок інших???? "Що верзете, паркуєтесь на газоні" - це взагалі як? адекватні звинувачення? чи аби образу написати?

В ваш відстійник я більше не прийду і друзям не порекомендую. Дякую за гостинність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для тих, хто неуважно читав, коли ми прийшли, то запитали у офіціантки чи можна нам сісти за цей стіл(великий) і чи ми цим не будемо комусь заважати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все решта, дякуємо - єст гуд ;)

В ваш відстійник я більше не прийду і друзям не порекомендую. Дякую за гостинність.

Все гуд, а тут бац - і відстійник? Як то так може бути?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льогко! Після 5 постів звинувачень ;)

Досить мусолити, напишіть хтось "красівий пост", про те як вам все сподобалось і не вплутуйте більше мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Льогко! Після 5 постів звинувачень ;)

Досить мусолити, напишіть хтось "красівий пост", про те як вам все сподобалось і не вплутуйте більше мене.

:sm110:  :0016:  Пацталом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не один заклад Луцька на борді не отримував таку рекламу, треба обовязково завітати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ваш відстійник я більше не прийду і друзям не порекомендую. Дякую за гостинність.

хех, така реакція, ніби зауваження вам пишуть працівники кафе, якраз навпаки звичайні клієнти! Невже ви таке велике цабе, що вас ображає прохання таких же самих клієнтів пересісти? Вони вас змушували? Можна було сказати що вашій маленькій компанії подобається сидіти саме там і нікуди не пересідати, дєлов то! Якщо ж вони це просили в наказовому тоні, то треба було впертись і не пересідати, і взагалі при чому тут працівники закладу??

Це так саме як називати автобус гівняним лише тому, що вас двоє людей попросили в ньому пересісти на одномісне крісло, з двомісного.

p.s. з власником та персоналом не знайомий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В ваш відстійник я більше не прийду і друзям не порекомендую.
Дякую! 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут підходять дядєнькі: "Може ви встанете, бо нас багато?! Переміститесь за малий стіл?! А?!!" Ну типу, у вас малим компаніям не раді чи як?

 

 

що сідати там де мені комфортно - не варто, бо хазяїн дотримується чіткого розподілення по місце/кількості.

2) персонал хороший, ввічливий, оперативний - ініціатива,справді, йшла не від них.

3) моя свобода закінчується там, де починається свобода інших - я би зі своїми друзями, в подібній ситуації, навряд би турбувала відвідувачів.

 

 

 

В ваш відстійник я більше не прийду і друзям не порекомендую. Дякую за гостинність.

Я неадекват? Хм.

 

З.і.: "на фестивалі жіночої логіки з великим відривом переміг генератор випадкових чисел"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не один заклад Луцька на борді не отримував таку рекламу, треба обовязково завітати :)

Будемо раді бачити. Чесно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ...

 

Зав'язуйте...

 

Не треба влаштовувати склоку на рівному місті, хоча це і піднімає інтерес до нашого кафе :D ...

 

Шановна sjapa !

Я, чесно кажучи, не розумію, чого ми тут списи ломаємо. Ну не сподобалося вам прохання відвідувачів. Ну ви і не пересіли. Я цю ситуацію ( інформую всіх, хто читає! ) обговорив із персоналом. Дівчата сприйняли ситуацію таким чином, що до вас підійшли ваші знайомі, бо одразу з дверей вони направилися саме до вас, тому вони ( бармен та офіціант ) і не втручалися... Так звані "дядьки" не наполягали на вашому переміщенні і задовільнилися своєю порцією біля стійки... Заради чого ця розмова?

 

Не зарікайтеся ніколи більше до нас не заходити, прошу вас. Заходьте. Пригощайтеся. Будемо раді вас бачити. 

А те, про що ми тут так гаряче сперечаємося і паскудимо одне-одному настрій... Це пил на дорозі... Наплюйте на нього. Не варте воно того, щоб витрачати на це свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ...

 

Зав'язуйте...

 

Не треба влаштовувати склоку на рівному місті, хоча це і піднімає інтерес до нашого кафе :D ...

 

Шановна sjapa !

Я, чесно кажучи, не розумію, чого ми тут списи ломаємо. Ну не сподобалося вам прохання відвідувачів. Ну ви і не пересіли. Я цю ситуацію ( інформую всіх, хто читає! ) обговорив із персоналом. Дівчата сприйняли ситуацію таким чином, що до вас підійшли ваші знайомі, бо одразу з дверей вони направилися саме до вас, тому вони ( бармен та офіціант ) і не втручалися... Так звані "дядьки" не наполягали на вашому переміщенні і задовільнилися своєю порцією біля стійки... Заради чого ця розмова?

 

Не зарікайтеся ніколи більше до нас не заходити, прошу вас. Заходьте. Пригощайтеся. Будемо раді вас бачити. 

А те, про що ми тут так гаряче сперечаємося і паскудимо одне-одному настрій... Це пил на дорозі... Наплюйте на нього. Не варте воно того, щоб витрачати на це свій час.

13441669621936.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 листопада.


21.45


Динамо - Порто.


 


Дивимось разом?


 


Р.С. І щоб не казали потім, що не сповіщали, не попереджували, не запрошували...


 


:D    :D    :D    :D    :D


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

24 листопада.

21.45

Динамо - Порто.

 

Дивимось разом?

 

Р.С. І щоб не казали потім, що не сповіщали, не попереджували, не запрошували...

 

:D    :D    :D    :D    :D

 

За кожен забитий гол нашими кухель пива за рахунок закладу? :)

При пропущеному - подвійна оплата відвідувачами!

Акція діє за умови придбання пляшки РедЛейбла  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно, блін...мене в таку пору кайданами до батареї приковують вдома  :D , якщо туди, додому, попаду... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізно, блін...мене в таку пору кайданами до батареї приковують вдома  :D , якщо туди, додому, попаду... ;)

Йди додому через Ровер-кафе :0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонуєте 095.202.33.42 заздалегідь і замовляєте стіл - 10% на все в чеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...