Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Смачно. Ні, реально смачно. І чебурек прийшовся навіть дуже до речі. Думав, не голодний, але коли він захрумкотів скоринкою на зубах.. мм.. ))))

Порадились і вирішили. Можна заливати в термос ( а зимою це навіть дуже актуально), і - у будь-яку покатушку. Пиво РЕАЛЬНО ГРІЄ!!

Здивувало те, що пиво було безкоштовне. Заплатили лиш за чебуреки. Це як першим клієнтам. Приємно..

Ні, у цьому житті я такого ще точно не бачив.

Своїх клієнтів ви маєте. 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "стріли": пропоную будь-яку п'ятницю. Та й хоча б найближчу

На котру? Хочу ще раз.. Двадцятка - невеликі гроші, а живемо лише один раз, щоб відмовляти собі в маленьких приємностях.

 

P.S. Знаю ще мінімум ще двох, хто схоче спробувать

 

 

( ЗБОЧЕННЯ!!! )

 

, аби потім сказати

 

 

( СМАЧНО!!! БУДУ ПИТИ..!!! )

 

P.P.S. Вже будучи в Дерно, далеко після відвідин "Ровера", відчував, як чутно віддає теплом із середини.

Алекс, бережіть персонал. Душевний він у вас, хороший. Якнайкращі враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На котру? Хочу ще раз.. Двадцятка - невеликі гроші, а живемо лише один раз, щоб відмовляти собі в маленьких приємностях.

 

Імхо або одразу після роботи, приблизно 18:30 +\-, або годину на восьму. Мо кому інший час підійде - пропонуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за розмови неорганізовані без "смотрящего"???  :P  :P  :P

 

Дякую друзі за вичерпну інформацію про відвідини "Ровера". Приємно читати.

Трохи зненацька ви застали моїх дівчат, бо ж ми тільки "обкатали" гжанець тбм у вузькому сімейному колі і не думали, що аж так раптово на нас зваляться бажаючи його скуштувати... Але може це і добре.

Ми дуже раді, що вам сподобалося гаряче пиво і ставимо його в меню.

Готові прийняти вас компанією в будь-який зручний для вас час.

Якщо буде бажання взяти з собою в покатушку термос "гжанця" - не проблема. Єдине прохання - зателефонувати хоча б за 10 - 15 хвилин, щоб ми підготувалися до вашого приїзду і нагріли пиво. Не хотілося б змушувати вас чекати.

Доречі... Якість чебуреків ви, я так зрозумів, зацінили. Як я казав раніше - ми не робимо заготовок. Чебурекі ліпляться тбм "по факту".

 

Тел. барменів "Ровер Кафе"  : 095.202.33.42

 

На вечірні "посиденьки" прошу також зателефонувати заздалегідь. Хочете великий стіл і 10 порцій чебуреків "Мікс" - дзвоніть.  :beer:  :drink:  :beer:  :drink:  :beer:

 

Р.С. Дякую за добрі слова про дівчат. Вони мені сьогодні всі уха прожужжали! "От бачите, Сергійович!!! Народ пише, що ми хороші і працьовиті, а ви нас сварите кожен день!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без меду "гріти" кінцівки напій не буде.

 

Я покопАвся троха в інеті по рецептах "гжанця" і тому каже зі впевненістю, що існує безліч варіантів. Як мінімум в половині з них використовується саме цукор, а не мед. Як варіант : 

 

"...рецепт гарячого пива від застуди дещо нагадує глінтвейн: на півлітра пива візьміть 250 грам цукру. З двох великих лимона видаліть кісточки, лимони прокрутите в м'ясорубці, прямо зі шкіркою. Слідом додайте чайну ложку листя анісу і дві столові ложки подрібненого кореня солодки. Цей склад треба годину варити на водяній бані, після чого остудити і процідити через марлю. І пити його потрібно як мікстуру, дрібними дозами, по столовій ложці тричі на день..."

 

Це для лікування простуди, тож має гріти і, повір мені, воно таки ГРІЄ!!! Я лікувався таким чином.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... живемо лише один раз, щоб відмовляти собі в маленьких приємностях...

За цим принципом я і живу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні друзі !


Ви не встигнете озирнутися, як прийде переддень святкування Нового 2016 року…


Не відкладайте замовлення залу для проведення дружньої вечірки на останній день.


Пам’ятайте - «Ровер Кафе» чекає на вас.


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, приємно було познайомитися! Навіть не очікував :)
P.S. Засвідчую: чебуреки "мікс" - без перебільшення, одні з найкращих, якщо не найкращі, у місті.
Спробували деруни з піджаркою... - от це-то так.. Вдома ми досить не зле підхарчувались налісніками з сиром, голодні ж й не були.. але язик ледь не ковтнули  ^_^ 
Ну а медовий гжанець.. Незчувся, як побачив дно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а медовий гжанець.. Незчувся, як побачив дно))))

 

Ви хоч кажіть, коли плануєте зібратись наступного разу, не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62, приємно було познайомитися! Навіть не очікував :)

Дякую, старий! Прошу пробачити, що не зміг приділити більше уваги, бо був трохи заклопотаний!

Ти і Степан - завжди бажані гості! Запрошую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч кажіть, коли плануєте зібратись наступного разу, не?

 

Вони мабуть боялися, що чебуреків та "гжаньця" на всіх не вистачить! Не морочись! Для тебе знайдемо! :D  :D  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 21.45 дивимось футбол УКРАЇНА - СЛОВЕНІЯ. Вільні столи ще є в наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вчора увечорі, після закінчення матчу, всі, хто був у кафе заспівали гімн України...

Щось-таки змінюється у цій країні...

Храни, Боже, цю землю та людей, що на ній живуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприємний осад:

Сидимо сьогодні у Ровер кафе за великим столом (попередньо запитавши офіціантів чи це не проблема - великий стіл на малу компанію), у кількості трьох людей, смакуємо-насолоджуємось і тут підходять дядєнькі: "Може ви встанете, бо нас багато?! Переміститесь за малий стіл?! А?!!" Ну типу, у вас малим компаніям не раді чи як?

А все решта, дякуємо - єст гуд ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприємний осад:

Сидимо сьогодні у Ровер кафе за великим столом (попередньо запитавши офіціантів чи це не проблема - великий стіл на малу компанію), у кількості трьох людей, смакуємо-насолоджуємось і тут підходять дядєнькі: "Може ви встанете, бо нас багато?! Переміститесь за малий стіл?! А?!!" Ну типу, у вас малим компаніям не раді чи як?

А все решта, дякуємо - єст гуд ;)

 

Друзі...

Не думаю, що хтось із вас звинуватить мене у НЕлояльності до відвідувачів нашого кафе, але це ситуація, коли я не згоден з точкою зору нашого гостя.

По-перше, особисто я не бачу абсолютно нічого образливого в тому, що ті, що прийшли пізніше вас і прийшли великою компанією, попросили вас пересісти, якщо прохання було висловлено в коректній формі. Це нормальна практика в усьому світі і я сам пересідав з дружиною в Німеччині, коли ми сіли за великий стіл, бо не було вільних маленьких, а потім вони звільнилися і привалила велика компанія попити пива. Тільки нас не просили. Ми просили кельнера перенести наші тарілки за маленький стіл...

По-друге, вас просили пересісти, наскільки я зрозумів, не дівчата-обслуга, а хтось з відвідувачів, а ми не можемо контролювати всі ваші вчинки, навіть якщо б дуже того хотіли! А ми і не дуже хочемо когось контролювати і стараємося втручатись лише тоді, коли це вкрай необхідно.

Тоді по-третє. Ми раді і малим компаніям і великим, але ми б дуже просили усіх нашіх гостів поважати одне-одного і якщо ви бачите, що реально прийшла група людей, які не сядуть за маленький стіл, то...

Ну я б в такий ситуації сам запропонував їм наш стіл, а пересів би за малий. В чому проблема?

 

Окрема подяка за "гуд"! Приємно читати. :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неприємний осад:

Сидимо сьогодні у Ровер кафе за великим столом (попередньо запитавши офіціантів чи це не проблема - великий стіл на малу компанію), у кількості трьох людей, смакуємо-насолоджуємось і тут підходять дядєнькі: "Може ви встанете, бо нас багато?! Переміститесь за малий стіл?! А?!!" Ну типу, у вас малим компаніям не раді чи як?

А все решта, дякуємо - єст гуд ;)

 

Друзі...

Не думаю, що хтось із вас звинуватить мене у НЕлояльності до відвідувачів нашого кафе, але це ситуація, коли я не згоден з точкою зору нашого гостя.

По-перше, особисто я не бачу абсолютно нічого образливого в тому, що ті, що прийшли пізніше вас і прийшли великою компанією, попросили вас пересісти, якщо прохання було висловлено в коректній формі. Це нормальна практика в усьому світі і я сам пересідав з дружиною в Німеччині, коли ми сіли за великий стіл, бо не було вільних маленьких, а потім вони звільнилися і привалила велика компанія попити пива. Тільки нас не просили. Ми просили кельнера перенести наші тарілки за маленький стіл...

По-друге, вас просили пересісти, наскільки я зрозумів, не дівчата-обслуга, а хтось з відвідувачів, а ми не можемо контролювати всі ваші вчинки, навіть якщо б дуже того хотіли! А ми і не дуже хочемо когось контролювати і стараємося втручатись лише тоді, коли це вкрай необхідно.

Тоді по-третє. Ми раді і малим компаніям і великим, але ми б дуже просили усіх нашіх гостів поважати одне-одного і якщо ви бачите, що реально прийшла група людей, які не сядуть за маленький стіл, то...

Ну я б в такий ситуації сам запропонував їм наш стіл, а пересів би за малий. В чому проблема?

 

Окрема подяка за "гуд"! Приємно читати. :beer:  :beer:  :beer:  :beer:  :beer:

Підтримую!!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається - чоловіча солідарність;(

1) якщо випадково до вас завітаю, знатиму, що сідати там де мені комфортно - не варто, бо хазяїн дотримується чіткого розподілення по місце/кількості.

2) персонал хороший, ввічливий, оперативний - ініціатива,справді, йшла не від них.

3) моя свобода закінчується там, де починається свобода інших - я би зі своїми друзями, в подібній ситуації, навряд би турбувала відвідувачів.

У мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається - чоловіча солідарність;(

1) якщо випадково до вас завітаю, знатиму, що сідати там де мені комфортно - не варто, бо хазяїн дотримується чіткого розподілення по місце/кількості.

...

У мене все.

Напевно і паркуєшся ти на газоні, де тобі зручніше, поближче до під'їзду, і дорогу навпростець переходиш, де зручніше, а не де перехід?..

Шкода, що тобою керують лише емоції і твоє его і ти не розумієш,, в чому полягає бізнес-модель бару\ресторану.

В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, це вже наклеп!

Моя свобода закінчується там, де починається свобода інших ;)

О, це вже наклеп!

Моя свобода закінчується там, де починається свобода інших ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, це вже наклеп!

Моя свобода закінчується там, де починається свобода інших ;)

О, це вже наклеп!

Моя свобода закінчується там, де починається свобода інших ;)

Хлопче Дівчино, що ти Ви верзеште, яка свобода? Тебе Вас що, насильно витягували і ти Ви впиравлися ногами і руками? Тебе Вас просили виходячи не зі свобод, а раціональної доцільності вільних місць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...