Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Здається то була п'ятниця. 

Наприклад, глінтвейн в СОЛО на Молоді мені сподобася краще. Він солодший і ароматніший (більш відчувається та ж сама гвоздика) і він з апельсином, а не з грейпфрутом, який віддає гіркотою. Ну, але з рештою це мої уподобання. Мешкаю поруч і тому було б добре не кружляти по району в пошуках де б присісти на 20-30 хв а відразу іти в Ровер. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

дякую за знижку :)))

Неочікованно приємно.

Хтів би додати + офіціантам: без проблем прийняли замовлення в американця. Не у всіх кафе такий рівень:)

Молодець, Сашко!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глінтвейн сподобався і не раз. Навіть добавку брали.

Дякую, друже!!!  :ok:

Здається то була п'ятниця. 

Наприклад, глінтвейн в СОЛО на Молоді мені сподобася краще. Він солодший і ароматніший (більш відчувається та ж сама гвоздика) і він з апельсином, а не з грейпфрутом, який віддає гіркотою. Ну, але з рештою це мої уподобання. Мешкаю поруч і тому було б добре не кружляти по району в пошуках де б присісти на 20-30 хв а відразу іти в Ровер. 

Не кружляй! Заходь в "Ровер"!

Я згідний з тим, що у всіх смаки різні, але якщо відчуваєш, що той глінтвейн дівчата набодяжили ( от мені, сцуко, той "людській фактор", мать його... ), то я готовий пригостити тебе бокалом власного приготування. Оціниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтів би додати + офіціантам: без проблем прийняли замовлення в американця. Не у всіх кафе такий рівень :)

Ти б бачим мене за стійкою з два тижні тому... Теж був чолов'яга зі Штатів... Він нашою мовою - повний нуль, а у мене в голові з англійської залишилося тільки "Хенде хох!" та "Хітлер капут!"  :D  :D  :D ... Але порозумілися. Пояснив йому меню. Прийняв замовлення. Нагодували. Не взяли зайвого, хоча він пропонував нам 200 гривень!  :D Прикольний мужик.

У мене склалося враження, що це просто був якісь відважний мандрівник.

Молодець, Сашко!!

Дякую, старий, але це треба Наталці дякувати. Це навколо неї крутиться кафе. Я так... Генерал на весіллі...  :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні)

Кава сподобалась - якраз на мій смак. Дякую.

І це ти ще не куштував наших драників та чебуреків "Мікс"!!!

 

Дякую за добре слово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняли фото на стіні...

 

Тепер на "струнах" змішана експозиція з фотографій "Навігатора", від робіт якого я просто в захваті, чесно кажучі, і частина підборки "Ми і наші сталеві ( алюмінієві, карбонові ) коні".

Є фото з розряду репортажних, а є роботи, які я б розглядав як фотомистецтво, бо в них, як на мій погляд, присутні усі складові, що відрізняють просте фото від художньої фотографії. В них є колір, є світло, є композиція, є власне бачення автора, є, кінець-кінців, якість... Я не великий ценитель, але є фотографії, дивлячісь на які я заздрю людині, яка може ТАК бачити і ТАК зняти...

 

Загляньте. Подивіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в ровері. Бургери і чебуреки як завжди смачні

От заради цього "ЯК ЗАВЖДИ" ми і працюємо.

У нас є вже досить багато людей, які можуть не озвучувати бажане. Заходить постійний відвідувач і я вже, поки з ним вітаюсь, питаю про настрій-здоров’я, погоду і таке-сяке, роблю йому каву тбм "на шпацер" і кладу поруч зі стаканчиком "таблетку" вершків, бо це його щоденне замовлення. І він посміхається, бо йому приємно відчувати себе постійним і бажаним клієнтом, і ми раді бачити, що більшиться коло наших постійних відвідувачів...

 

Дякуємо вам, друзі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось я не розумію.


"Гжанієц" так би мовити "бюджетний" з цукровим сиропом ( взагалі-то в більшості рецептів саме так і рекомендують! ) замість меду буде обходитись відвідувачу у 18.00 гривень за 300 мл.. Трішки покращена версія - 20.00 грн.

 

 

1. Якщо так, то чому ціни не відповідають заявленим? 

5ecc10450cee.jpg

 

2. В двох різних відвідинах по часі напій брався з медом та сиропом. Порахуєм? Виявляється, немає різниці, який бокал брати, що маленький, що великий - ціна однаковісінька. Парадокс!

1.

 

88ea357444da.jpg

 

2.

 

9360a140f966.jpg

І останнє. Просто для себе цікаво :)

Чому в одному чекові є сироп, в іншому немає? Повторюю, в усіх випадках - напій брався і з медом, і з сиропом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс прокинувся. Піди на початок теми і подивись, чого вона з'явилась і хто створив. А власникам чому б не користатись такою нагодою, якщо власники форуму не проти, а споживачам тільки користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ето бізнес, як ця тема єсть реклама.

Імхо цій темі не місце в цьому розділі.

Всі хто мають ровер - давайте купуй/продам устроїм не велодеталей, але велодоставкой/велозабором. Велорозлід же :) Кафе можна другім нет ?

Дуже прошу теж саме, тільки так, щоб ми зрозуміли, про що йдеться, бо виходить неабір слів, а сенсу я не можу зрозуміти.

 

З повагою і т.д. ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось я не розумію.

Miro! Ціни 18 - 20 гривень були мною озвучені як приблизні на початку апробації ггжаньця як такого в нашому кафе. Потім ми поміняли інгредієнти і змінили рецептуру. Напій став крашім. Реально... Але виросли і затрати!   Це щодо невідповідності заявленої і реальної ціни.

 

Щодо конкретних чеків, то я щіро ( присягаюся! ) вдячний тобі за звернення. Обіцяю розібратися і відповісти тут, в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Не з такіми ж чтучками бореться зараз народ ?.....

Нарешті я прозрів...

 

Так от з чим, як виявляється, бореться увесь цей час наш народ! Патріоти, правий сектор і самооборона борються з рекламою!!!

 

Браво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для особливо стурбованих темою моралі і реклами повторюю 846-й раз, що моє спілкування тут, в цій темі, особисто для мене, як для керівника кафе не є рекламою закладу в чистому вигляді.

Чи хочу я, щоб до нас прийшли на посиденькі велосипедисти? Так! Я цього хочу!

Чи хочу я, щоб вони провели у нас якісь свої збориська? Так! Я цього хочу!

Чи хочу я, щоб у нас було багато нормальних, адекватних, енергійних, сучасних відвідувачів? Так! Я цього хочу!

Що тут поганого?

Що поганого у тому, що ми хочемо збирати людей по інтересам під одним дахом?

Чому велосипедисти не можуть кучкуватися в кафешці з назвою "Ровер" і вважати її "своєю"?

Ви вважаєте це рекламою?

А я вважаю це пропагандою здорового образу життя і адекватної поведінки.

Наші погляди різняться? Ну вибачте... Ваше право - не ходити в наше кафе і не читати пости в темі "РОВЕР КАФЕ"!

 

Р.S. Доречі... А чому це я пишу "ви" і "ми"?  :blink:

        Особисто я багато їжджу ровером і хоча не вважаю себе АЖ таким просунутим      

        велосипедистом, але теж є часткою велоспільноти Луцька і теж маю право голосу.

        Власники кафе та наші друзі також є активними велосипедистами і теж вважають

        правильним збирати людей небайдужих під одним дахом.

        Ви маєте щось проти? То не приходьте до нас! Це ваше право!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62!

От і драники ми Ваші скоштували на Миколая... мном-мном-мном...

P/S/ Чоловіку дуууже сподобалися і чебуреки. Кум про деруни сказав, що смак з дитинства як в бабусі. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62!

От і драники ми Ваші скоштували на Миколая... мном-мном-мном...

P/S/ Чоловіку дуууже сподобалися і чебуреки. Кум про деруни сказав, що смак з дитинства як в бабусі. Дякую!

Дякую!!! Щіро дякую!!!

 

Зараз же піду на кухню і передам дівчатам Ваші слова!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому лише Вам і Вашому закладу дозволено ПІАР в цьому розлілі ?

Може варто було б почитати тему з самого початку?

Тоді було б зрозуміло - ЧОМУ?

Якщо нема бажання багато літер дивитись, я поясню, що саме ця тема - не про будь-яке кафе ( бар, ресторан... ) для велосипедистів, а стартував її топікстартер саме про "Ровер Кафе" на проспекті Соборності 28! А я тут з'явився аж на третій сторінці, бо раніше просто не до того було з морокою, що пов’язана була з відкриттям закладу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що адміністрація не реагує, це її справа. Вона завжди була не лояльною до інших думок які не збігаються з їхньою.

Можливо голосування розсудить :), хоча я впевнений на 100% моя думка буде в меньшості, тому що логіка буксує перед ...(форум як макет нашої держави в мініатюрі часів Яника, де опозицію душать)

 

адміністрація на багато чого НЕ реагує.... ні на клонів і на надмірну безграмотність

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... кафе не є сателітом велоклубу....

А хіба ми спілкуємося на сайті велоклубу? Хіба "Борда" не є місцем, куди може зайти хто завгодно? І чому ти вважаєш, що спілкування між відвідувачами і адміністрацією будь-якого закладу Луцька в такому форматі, як розпочатий тут, на "Борді" відносно "Ровера" - це ПОГАНО? Поясни, плз!

Стартувала 1 людина а Ви користуєтесь.

Стартував ANANAS і я йому вдячний за це, бо я вже уявляю, що б тут про мене наговорили б, якщо б я був топікстартером!!!  :D  :D  :D

Itzamna, поясни будь-ласка просто і зрозуміло, що тебе конкретно не влаштовує у цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як звичайний форумчанин цього сайту хочу сказати декілька слів.

1) Itzamna йому щось не подобається - сам толком виложити не може що саме....а вояє. Молодець, такі люди також потрібні - для того щоб на них з одного боку звертати увагу, бо так просто жити для задоволення не можливо (як біле і чорне), а з іншого боку конкретики нуль, про шо пише людина, я бачу людей багато не розуміє. Дальше пряме питання Itzamna - що Ви зробили і де щоб про Вас писали чи обговорювали? Розкажіть чи похваліться....?

2) рахую тему Ровер кафе одною з кращих на форумі, і взагалі одним з кращих закладів в м.Луцьк. Не заклад типу  - де зібрати корпоратив, де тільки в продажі пиво чернігівське, стелла. Тут можна випити "нормального" пива - і хто розуміється в пиві знають про що я. Власник йде назустріч своїм відвідувачам. Коли я попросив показати футбол з 21-45 до 23-30 мене прийняли залюбки, хоча заклад працює до 22-00. Питання який заклад в м. Луцьк на це погодиться- є одиниці не спорю, але всерівно їм плюс....

3) ідейність закладу - назвіть форумчани хоч один ідейний заклад в м. Луцьк, це їм ще один +. Це перш за все цікаво - хоч я зовсім не велосипедист....

4) шановні, заклад для того, щоб йому існувати, потрібно щоб заробляв гроші . Це нормально - і вони не економлять на їжі, чи на розбавлянні пива водою.

5) і останнє, якщо таке в них буде відношення до клієнтів як зараз - я думаю в них буде постійно повний заклад людей - тільки чи вони з цим успішно справляться...?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Са, а доставка замовлення є....бо не можу рочитати всю тему?


Було зверненя- САШ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...