Перейти до змісту

Вкрадено автомобіль по вул.Конякіна


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Вкрадено автомобіль чорного кольору марки Тойота з двору Конякіна 9.

Проїжджав мимо, поцікавився що та як, стоїть автомайдан, міліція, ще більше 5ти різних автівок, ажуть сперли тойоту. Автівка була не з дешевих, марки дівчата не знають (ті дівчата, котрі розповіли що ж трапилось). Власник автівки живе на першому поверсі, там же, під вікном і паркувався. Автокрадії - професіонали, працювали швидко та без звуків.

Можливо хто що чув - поділіться інформацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зрозуміло, чому місто на виїздах "перекрито"....План "перехоплення".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто власник пепелацу? Напевно, не простий вася, раз так швидко стільки шухеру навели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрадено автомобіль чорного кольору марки Тойота

Highlander

економія на парковці з охороною дається в знаки, хоча спірне питання, бо мало віриться що власникам стоянки вдасться щось пред'явити, закони у нас самі знаєте як працюють(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не купляйте Ланоси Шкоди і Тойоти бо ці авто саме більше тирять! Саме менше вроді французів смикають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я купував авто, то точно не задумувався які часто викрадають, в першу чергу подумав би де його тримати(але точно не у дворі) і як по мінімуму-максимуму захистити, а тоді тільки про марку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я купував авто, то точно не задумувався які часто викрадають, в першу чергу подумав би де його тримати(але точно не у дворі) і як по мінімуму-максимуму захистити, а тоді тільки про марку))

А де б тримав, у гаражі, на стоянці? Якщо крадії з легкістю відкривають складні сигналки і замки на авто, то гаражні замки для них не перешкода. А про бухих охоронців я вже промовчу. Найкращий захист - страховка, але це не дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий захист - страховка

В нашій країні -- далеко не факт. Стикався (на щастя, не після викрадення, а лише після ДТП), знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, бо крадуть самі масові авто.

не сказав би що Highlander масове авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, бо крадуть самі масові авто.

не сказав би що Highlander масове авто...

масові авто крадуть, бо можна швидко продати по запчастинах (попит на оригінальні запчастини масових авто є завжди),

а преміальні і бізнес-авто крадуть зазвичай під замовлення ;) , причому "професіоналізм" крадіїв і час викрадення - на один-два рівні вище, ніж на масових серіях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в клієнта біля "Зосі" майже викрали авто, двері були відчинені і від машини йшов мужик, спочатку він не звернув на нього уваги, але після відкритих дверей зрозумів....але зловмисник зник.Машина Хонда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережіть автомобілі.

Согласно официальной статистике, которую мы получили от органов МВД, в прошлом году в Украине было украдено 11,9 тыс. автомобилей. Если взять прогнозируемый рынок новых автомобилей в 2015 году на уровне 40-50 тыс. авто, то рынок украденных автомобилей составит 25-30% от этого объема. Очевидно, что цифры катастрофические», — сообщил Артем Ткаченко.

Расследование преступлений такого рода тоже оставляет желать лучшего. Количество раскрытых угонов за год упало с 53% до 28%.

Также он отметил, что стремительно ухудшилась и статистика раскрываемости преступлений, связанных с угонами авто. «Если в 2013 году было раскрыто 53% данных преступлений, то 2014 году — только 28%. Это значит, что МВД находит только каждый четвертый угнанный автомобиль, три автомобиля — исчезают», - сказал Ткаченко.

По мнению генерального директора Всеукраинской ассоциации автоимпортеров Олега Назаренко, одна из причин такого явления — недостаточное наказание за угон. По словам Назаренко, штраф за угон автомобиля составляет всего 17 тыс. грн. «То есть, угоняют авто стоимостью 5 млн грн, а если поймают — заплатишь всего 17 тыс. грн», — отметил он.

Игроки автомобильного рынка совместно с ВААИД и Лигой страховых организаций подготовили обращение к правительству Украины с предложением объединить усилия и добиться снижения автомобильных краж.

Покарання за угон дійсно майже символічне.І однакове за корча вартісю з айфон і за Геліка, як три квартири.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у нас, але в Росії багато чув за таку тактику викрадання авто: взламується, авто переганяється на інший край міста, паркується в великому дворі багатоквартирних будинків, вичікується тиждень-два, і якщо через цей період авто ще лишається на місці, злодій повертається і відвозить його куди потрібно. Після цього знайти машину (по статистиці) майже нереально. Тому єдиним дієвим способом є максимальне поширення фото автомобіля з номерним знаком - на форумах, в оголошеннях, розклейкою по стовпах, в кінці-кінців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтоп. Позаминулої ночі о 01:40, проїжджаючи повз, бачив на зупинці по вул. Гордіюк сутичку двох проти одного. Той один тримав в руці пістолет.

Зробив висновок, що по можливості треба уникати піших нічних гулянь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив висновок, що по можливості треба уникати піших нічних гулянь.

Не обов'язково гуляти, не обов'язково вночі. На мене на Паску, за день до ДН, напали втрьох, у одного з них був ніж і перцевий балончик, це було у власному дворі, ще день був на вулиці, при чому абсолютно без всяких дой@бок, ні слова, ні півслова, просто так. Я повертався з магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково гуляти, не обов'язково вночі. На мене на Паску, за день до ДН, напали втрьох, у одного з них був ніж і перцевий балончик, це було у власному дворі, ще день був на вулиці, при чому абсолютно без всяких дой@бок, ні слова, ні півслова, просто так. Я повертався з магазину.

Чим все закінчилося? В міліцію звертались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково гуляти, не обов'язково вночі. На мене на Паску, за день до ДН, напали втрьох, у одного з них був ніж і перцевий балончик, це було у власному дворі, ще день був на вулиці, при чому абсолютно без всяких дой@бок, ні слова, ні півслова, просто так. Я повертався з магазину.

Чим все закінчилося? В міліцію звертались?

Угадайте? Народ в нас міліцію не любить..

П.С. це моя особиста думка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша міліція унікальна структура, може з потерпілого зробити підозрюваного, а з якогось явного "хіляка" Рембо який сам йшов, доіпався до толпи пацанчиків з сємками, яких було 10, і жорстоко їх всіх побив, що вони всі на нього "накатали" заяву. А зі свідка можуть зробути співучасника.

Тому 1000 раз всі думають чи стоїть заявляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мого знайомого був інцидент, на зразок прикладу наведеного вище, але от один із тих пацанчиків з сємєчками виявився синочком папіка з райвідділку... Благо синка вдалося наказати, і тих уродів тоже. Папік сам приходив регулювати питання з потерпілим і ''тягнув мазу'' за інших, мирову хотів, не вийшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов'язково гуляти, не обов'язково вночі. На мене на Паску, за день до ДН, напали втрьох, у одного з них був ніж і перцевий балончик, це було у власному дворі, ще день був на вулиці, при чому абсолютно без всяких дой@бок, ні слова, ні півслова, просто так. Я повертався з магазину.

Чим все закінчилося? В міліцію звертались?

Думаю, що неспроста йому дорогу перейшли. Щось там не чисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...