Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

Там Єгорко Соболєв. Людина реально мучиться, як провести люстрацію. Саме на нього її і скинули під час Майдану, а три богатирі дорвавшись до влади, зробили з Єгора весільного генерала люстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочеться реально нових людей в Раді...

Садовому симпатизую. плюс Воля - нормальні вроді хлопці і дівчата....

Семенченко, як на мене там більше мінус, ніж плюс...

Якось так... імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Єгорко Соболєв. Людина реально мучиться, як провести люстрацію. Саме на нього її і скинули під час Майдану, а три богатирі дорвавшись до влади, зробили з Єгора весільного генерала люстрації.

не тільки Соболєв, там ще Ганна Гобко з її реанімаційним пакетом реформ

список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самопоміч+Воля

oglasite-ves-spisok_18969701_orig_.jpeg

У моєму пості №82 є посилання

Повторюсь http://samopomich.ua/category/team/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З однієї сторони Самопоміч мені симпатична. З другої, боюсь вони лише відтягнуть голоси,як Королевська свого часу.І не подолають барєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь вони лише відтягнуть голоси
від Улєжика чи від кого? Мені Улєжик вже всі свої вміння показав на трибуні Майдану. Голосую за Свободу бо Самопоміч-Воля не подолає бар'єр? Логіка залізна і в 100 випадків зі 100, по ній проходив непотріб.

Не люблю говорити, що нас злили, зрадили. Бо вважаю, якщо жертва сама хоче зрадитись, обдуритись, то хто їй винен? Найкраще слово тут - розвели, але не без певного позитиву загалом для України. Абсолютного зла в природі знайти важко.

В послєднє врємя дохтуру кажеться, шо він прєвращається в пацієнта.

Ну посудітє самі: всє вокруг твьордо знають, шо нас целєнаправлєнно слілі. А дохтур не в курсі. І даже болєє того, улавлює какіє-то ультразвуки относітєльно того, шо мір рєшитєльно настроєн побєдить Путіна на нашей тєріторії, не допуская множествєнних мєтастаз. Дохтур помнить отсутствіе ажіотажа вокруг Грузії і з удовольствієм отмічає, шо Європа зараз робить для нас больше, чим ми в своє врємя сдєлали для грузінів. Прічом з нашої нинішньої точки зрєнія, мотивація України в 2008 виглядала вєсьма цинічно: шоб ні дай Бог не разозлить Путіна.

Щас нам, конєшно, понятно, шо бєшену собаку зли, чи не зли, а вона лізе кусаться, бо мозг атрофірован. Європа со скрипом це тоже уже поняла і, несмотря на протєсти подсєвших на газпромовські фантіки ідіотов, осторожно подносить шприць з евтаназієй, ловко уворачуясь от укусов.

Путін тоже догадується, шо за спиной у улибающєйся Європи совсєм не канфєтка. І потому він дуже желає заставить себе бояться в надєждє на то, шо до бєшеної собаки ніхто не ріскне підійти й посадити на цепь. І шо собаку цю будуть обільно кормить, шоб у неї за їжою не було врємєні кого-то кусать. Собствєнно, в фабулі бєшеної собаки гєополітіки і заключається прєсловута русская сіла, яку, по мнєнію ватних мислітєлєй, весь мір просто обязан бздєть.

Дохтур сніма трєуголку перед нашим Міністєрством закордонних справ і лічно Петром Порошенком, які зуміли расшатать старушку Європу і заставить її отлипнуть от філософського созєрцанія бойні і перейти до реальних справ. Конєшно, хотєлось би большего, но по сравнєнію з прєдидущими імітаціями попитками кого-то там уміротворить, Європа уже рішилась на многоє.

Однако вмєстє з тим дохтур з сумом отмєчає стрємлєніє Порошенка возродить вєртікаль мімікріровавших полєзних ідіотов і пріспособлєнцев, а также новий віток кумовства. Дохтур упоминав про Сліпого П'ю, якого чиновник з прєзідєнтского пула хоче вишвирнути на вулицю і лішить бізнеса раді собствєнного самоутвєрждєнія. Потому шо назначили цацу на новоє мєсто, а його там чомусь не бздять. От такой наглості цаца іскрєннє офігєла і впала в буйство. В рєзультатє той бізнес, шо будувався ше з часів Кучми, рушиться із-за банальной хотєлки. Сліпий П'ю уже подорвав всі мислимі і немислимі связі, орав на каждом углу і вислушал купу сочувствій і сожалєній. Но в конце концов догадався, шо чиновник хоть і являється чмом, но простой чєловєк по сравнєнію з ним - ніхто.

Цю істину также поняв і коллєктів учрєждєнія, якого цаца вже задовбала показатєльними децімаціями і ідіотізмом настолько, шо вони умоляли Кієв вернуть їм рєгіонала, який, нєсмотря на то, шо козьол і ублюдок по опрєдєлєнію, оказався чєстнєє, умнєє й порядочнєє майданной когорти ценних кадров. Но кієвскоє міністєрство, єстєствєнно, отказало в цій просьбє, мотівіруя неблагонадьожним партійним прошлим папєрєдніка.

Дохтур з сумом отмічає, шо подобні вибрики не добавляють популярності власті в целом і прєзідєнту в частності, особєнно когда в условіях войни і пустого бюджета без вагомих причин закривають бізнес, який цей бюджет наполняє. Відімо, нас сильно дєзінформірують про плачевне состояніє економіки. Бо інакше власть на подобні шаги нікогда не рішилась би. Но дохтур знавав одного фраєра, який добрехався і догрався в строїтєльство вєртікалі настолько, шо сейчас бомжує в районі Ростова, проматуя послєдні бабки на ватноє войско. Дохтур не желав би того же Петру Порошенку, який все ше кажеться на порядок болєє умним і порядочним, чєм прєдшествєнніки. Іому дохтур все ще надіється на случайну побєду здравого смисла і держить по ночам кулачки за Сліпого П'ю.

Также дохтур хотєл би замітить, шо єслі желаніє сохраніть прєдані кадри і укріпить вєртікаль помішає провести расслєдованіє трагєдії в Іловайську, ілі єслі у кого-то вознікнєт желаніє переложить вину на комбатов, шоб снять їх з парламєнтской гонки, то головокружитєльна кар'єра самого рейтінгового прєзідєнта закончиться гораздо бистрєє, чим йому кажеться. Дохтур вважає нужним напомнить, шо болєзнь іногда прощє вилічить в начальной стадії, чим дотянуть до лєтального ісхода. А єслі хто-то мєчтає, шо нелюстрірована міліція в нужний момєнт повторить подвиг майдановських "бєркутят", то йому не мішало би также вспомнить, чим цей "подвиг" закончився.

А ше дохтур трохи сумує од того, шо його оптімізм виявився дуже болєзнєнним для нєкоторих поклонніков одной політічєской сили, яка актівно питається розшатать маховик "нас слівают". І таким образом йому прийшлось потєрять старих друзєй, які вознєнавідєли дохтура за попитки подать усе в положитєльном свєтє. Дохтур по-доброму завідує знакомому коллєгє з Польші, який до сіх пор не знає, хто у них там прем'єр. Бо, як він каже, економіка в них работа сама по сєбє, а єслі власть стане ставить в кольоса палки, то йому всьо равно, як будуть звати того, кого він викине з сейму на вилах.

Дохтур бажає собі і каждому з нас дожить імєнно до такого уровня оптімізма і на цьому заканчує очєрєдную порцію ночних размишлєній, обіщая вже зранку порадувать новим рассказом.

З коментів стає відомо, що всьопропало нагнітає БЮТ. Щиро надіюсь, що для БЮТу буде всьопропало:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З другої, боюсь вони лише відтягнуть голоси

Це пісець.

Ми завжди всього боїмось.(Президента тра обирати з старих бо молоді не справляться)

З другої, боюсь вони лише відтягнуть І не подолають барєр.

Ви пам'ятаєте свою першу роботу, вам дали шанс.І ще яка нах Свобода, їхній лідер себе вже "проявив" .

Якось Вацлава Гавела запитали: «Навіщо ви здійснюєте люстрацію і даєте недосвідченим владу в руки — вони ж нічого не вміють?» Він відповів: «Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу»
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся Самопоміч поки що відома лише завдяки особистості Садового.Як і майже всі наші партії.

Якщо сьогодні раптом Ляшко(Кличко,Гриценко, Юля, Порошенко) не братимуть участі у виборах-їх партії розваляться дуже швидко, бо вони побудовані не на ідеології, а на особистості.

А якщо в Свободі завтра не стане Тягнибока, партія буде лише міцніша, разом з ним відійде негатив,який обовязково накопичується у політиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До тієї переважної більшості лайна яке лізе в раду

якось рвотний рефлекс вже звик і контролюється

всеж таки не перші вибори.

А ось похід цих трьох (Сергій Лещенко, Мустафа Найєм ,Сергій Висоцький )

особисто мене чомусь остаточно добили і вселили недовіру до людей надовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові завжди бувають проблеми з губернатором.Там навіть і Вячеслав Чорновіл свого часу не втримався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Фаріон то явний перебор, але у сімї не без виродка.

так Фаріон вроді не включили у список, чи я щось сплутав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так Фаріон вроді не включили у список, чи я щось сплутав?

Іде по мажоритарці від Свободи по Львову.

А ось похід цих трьох (Сергій Лещенко, Мустафа Найєм ,Сергій Висоцький )

особисто мене чомусь остаточно добили і вселили недовіру до людей надовго.

Ну, пояснення вони дали, ваше право прийняти їх вибір або....

Сергій Лещенко ·

Я іду на вибори.

Влітку

цього року я побував у найбільш страшному місці на планеті - концтаборі

Освенцим-Біркенау. Це була досконала машина з убивства людей, збудована з

глибокою педантичністю, від якої зупиняється кров у жилах. Інженери

розрахувала, якою має бути пропускна спроможність крематоріїв, щоб через

свої пічки спалювати ешелони новоприбулих протягом визначеного проміжку

часу.

Як виникло це місце, яке знищило півтора мільйона людей?

Його створили політики, які прийшли до влади на цілком демократичних

виборах.

Ми можемо ховатися від цього факту, відкидати його, але я

вважаю - політика визначає життя кожного громадянина держави. Можливо, є

мінімальний прошарок людей, на яких вона не впливає - але навіть вода,

яку вона споживає, також залежить від політиків.

Сьогодні на

з'їзді Блоку Петра Порошенка до нас з Мустафою підійшла одна особа -

депутат попереднього сьомого скликання, яка сказала: ласкаво просимо до

діжки з лайном. Саме так на сьогодні виглядає українська політика, в яку

ми занурюємося з головою.

Але чи можна змінити, залишаючи руки

чистими? Я переконаний, якщо хочеться змін, то, крім критики, треба

міняти систему зсередини. Я працюю в "Українській правді" з 4 вересня

2000 року, тобто 14 років. За цей час написав понад півтори тисячі

статей. Більшість з них - про корупцію та нечесну політику. Я знаю, як

працюють схеми, і розумію, як їх можна прибирати.

Вийде чи ні - не знаю, чесно. Але треба спробувати. Тому що потім усе життя будеш дорікати сам собі, що не скористався шансом.

Попередній

досвід походу українських журналістів у політику багато вважає не надто

результативним. Насправді завдяки одиницям, які потрапили до парламенту

в минулих скликаннях, було ухвалено закон про доступ до публічної

інформації, про суспільне мовлення, було відкрито декларації про доходи

депутатів та запроваджено персональне голосування, а також не допущено

закон про наклеп. Це - лише декілька прикладів.

Час змінюється, і

сьогодні набагато більший запит на зміни. Після майдану інше

суспільство, яке успішно випробувало зброю проти політиків. А завтра ми

можемо отримати інших депутатів - за різними списками до Верховної Ради

балотуються десятки людей нової генерації, які метою походу до

парламенту бачать не власне збагачення, а перетворення в державі.

Тепер

про наболіле. Я так само, як і ви, розчарований деякими прізвищами

кандидатів у депутати, які були затверджені на з'їзді блоку Петра

Порошенка. І вже почали про це внутрішню дискусію - спробуємо поміняти

ситуацію.

Я не вважаю своє балотування квитком в один кінець. Не

розглядаю це як завершення одного життя і початок іншого. Я туди іду зі

своїми принципами, і не збираюся ними поступатися. Не голосуватиму за

те, що суперечить моєму світогляду, а якщо вимагатимуть - піду з

парламенту. Адам Міхник був депутатом, потім повернувся в професію,

тобто прецеденти вже є.

Я більше не буду журналістом, бо це

неможливо поєднувати з політикою. Але я буду писати - і депутат

канадського парламенту Христя Фрилянд, яка продовжує публікуватися, є

гарним прикладом для того, що політик з журналістським минулим не

повинен перетворюватися на мовчазну машину для голосування.

Сьогодні

я прагну скористатися шансом. Мотивація в мене однакова - як у

журналістиці, так і в політиці: міняти країну на краще. Така пафосна,

але проста фраза на завершення цього прощального журналістського посту.

Mustafa Nayyem

Я принял решение пойти в

политику приблизительно месяц назад во время учебной программы в

Стенфорде. У меня было три недели и хорошие наставники, чтобы поменять

угол зрения на все, что произошло со мной за последние месяцы. В

результате я оказался перед внутренним выбором: дальше продолжать

заниматься профессией и добиваться изменений извне или делать то же

самое внутри системы. Я выбрал второе. Это мой осознанный выбор и

ответственность за него несу только я сам.

Повторю еще раз,

поскольку это важное отличие нашего похода в политику от опыта наших

коллег в предыдущие годы: решение пойти в политику было нашим. Нас никто

никуда не приглашал и никто ничего не предлагал. Переговоры с лидерами

политических сил об участии в выборах мы инициировали сами.

Теперь о реалиях, с которыми мы столкнулись.

Нынешняя

избирательная система, законодательство и короткая избирательная

кампания не давали возможности принимать участие в выборах с собственной

политической силой. У нас для этого нет ни финансового ресурса, ни

времени для подготовки и проведения всех процедур. Создать за два месяца

новую партию и пройти в парламент объективно невозможно.

Был

вариант баллотироваться по мажоритарному округу. Но ввиду отсутствия все

тех же финансовых ресурсов, краткосрочной кампании и отсутствия опыта,

рассчитывать на успех было бы наивно. А оказаться зависимыми от

спонсоров не хотелось.

Таким образом, у нас оставался только один

выбор – воспользоваться возможностью и пройти в парламент по спискам

уже существующих сил. Мы начали переговоры с лидерами политических

партий, результат которых вы уже знаете.

О БУДУЩЕМ. Мы знаем, чем

мы там будем заниматься. Поход в парламент для нас - не пенсия и не

отдых по завершению карьеры. У нас есть конкретный план – пошагово «на

сейчас» и в целом. Все эти планы и инициативы будут подробно изложены.

Кроме того, в парламенте мы будем не одни. Если я все правильно понимаю,

у нас уже сейчас более десяти союзников и партнеров, баллотирующихся по

разным спискам.

О ЗАРПЛАТЕ. Депутатского оклада (6 500 грн)

недостаточно, чтобы прожить в Киеве. А всех моих сбережений и

неполученных гонораров, по моим подсчетам, хватит максимум на 7-8

месяцев. Всякого рода «фракционные доплаты за лояльность» и «платные

услуги» я не рассматриваю как возможность заработка. Поэтому, во-первых,

мы поднимем вопрос об отмене урезания депутатской зарплаты. А

во-вторых, я буду искать способ зарабатывать деньги в рамках нынешнего

законодательства, о чем подробно отчитаюсь в своих декларациях.

О

ДЕКЛАРАЦИИ. Я ее обязательно опубликую. В ней нет ни квартир, ни машин.

Шестнадцать лет назад я ушел из родительского дома, и все эти годы

жилье арендовал. Собственной квартиры нет ни у моих родственников, ни у

близких. А автомобиля нет, поскольку все накопления уходили на

мотоциклы, которые периодически разбивались или воровались.

О

ЖУРНАЛИСТИКЕ. Очевидно, что совмещение политической деятельности и

журналистики невозможно. Поэтому с этого дня я перестаю быть журналистом

и не претендую ни на какие привилегия и права работника СМИ. Также я

выхожу из всех органов управления hromadske.tv и более не являюсь

журналистом "Українська правда". Просьба не обращаться ко мне с

вопросами касательно работы этих СМИ. Я слишком уважаю своих коллег,

чтобы передавать им чьи-либо просьбы. Отдельно хочу поблагодарить их за

поддержку в моем решении.

О СЪЕЗДЕ. Я слышал эти одиозные фамилии

также, как и вы. Меня коробит от них также, как и раньше. Но если

сидеть и ждать в стороне, эти фамилии переживут нас. Мы уже подняли этот

вопрос перед лидерами блока и сделаем все возможное, чтобы повлиять на

ситуацию изнутри

И последнее. Я не изменился. Не изменились ни

мои принципы, ни цели, ни критерии, по которым я оцениваю реальность. И я

более чем кто либо другой понимаю разочарованных моим решением. Их я

смогу убедить только делами.

А тем, кто верит в нас - спасибо. Критикуйте нас так, как это делали мы сами.

Если у вас по-прежнему остались вопросы, мы готовы ответить на них завтра в 15:00 в "Украинском кризисном медиа-центре".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще би нашим місцевим критиканам замість волати тут, піти в систему і поміняти її зсередини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще би нашим місцевим критиканам замість волати тут, піти в систему і поміняти її зсередини.

То це ж тобі першому і треба йти в систему [за твою логікою].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропоную БОРДІ ламати стереотипи і проплачені прогнози соціологів.Але все по порядку.

Як я говорив одному колезі:"Ми приймаємо рішення чи брати людину на роботу не по інформації з резюме,а провівши ретельну співбесіду." Не обирайте партії і людей за "резюме",а тільки на основі спілкування.

До чого я веду? Я був на зустрічі з Єгором Соболєвим і його командою "Воля".Там піднімалось багато проблем,задавалось багато питань,в тому числі і "не зручних" ,але мені сподобалась їх програма і мене задовільнили їх відповіді.Я побачив команду,яка реально хоче щось в нашій країні змінити на краще,навіть не щось,а усе.Те,що вони об'єднались з "Самопоміччю"-законоірно і добре. В "Самопомочі" немає авторитаризму,вони не живуть минулим,а націлені на майбутнє,це команда нової формації,нового мислення.

Що стосується мажоритарки,то з тих,хто балотується(планує балотуватись),я знаю по "Самообороні" Лапіна(Зола),який був активістом Майдану,активістом "Самооборони Волині",а тепер командир підрозділу в "Айдарі"(до речі чи не єдиний підрозділ з мінімальними втратами і це багато про що говорить).Він не сам зголосився,ми його дуже просили і просимо.Скоріш за все йому буде протистояти дівчина-керівник фонду олігарха Палиці.

Тепер по суті. Здоровий глузд вказує,що у конкурентів "Самопомочі-ВолІ" і Лапіна-"Золи" в тисячі разів більші кошти і ресурси. Але здоровий глузд вказував на поразку Майдану,здоровий глузд вказував,що Росія сильніша і немає сенсу відбиватись.Але завдяки тому,що ми ламали парадигму,що ми не діяли як вказував здоровий глузд,ми отримали шанс на кращу Україну. Так давайте не підкорятись здоровому глузду соціологів і зараз.Давайте згуртємось навколо однієї цілі,однієї партії,одного кандидата. І покажем,що ми браття козацького роду.Дамо бій олігархам!

Якщо кожен з бордівців буде своїм сусідам,друзям,колегам,родичам буде чітко доводити необхідність голосування за "наших",тоді ми доведемо,що "небесна сотня" загинула не дарма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, прогнози соціологів зазвичай не проплачені, а відображають реальну картину в державі. Просто якщо якась партія робить замовлення і їй невигідно публікувати результати дослідження, то вона цього не робить. Якщо навпаки, у неї високі рейтинги, то вона залюбки поділиться інформацією з суспільством. Тоді всім здається, що в країні сформувався консенсус чи єдина громадська думка тому й люди думають, що краще робити "так, як всі". Просто необхідно пояснювати людям, шо соціологічні дослідження відображають теперешній стан в суспільстві, а не прогноз результатів виборів. Партії зазвичай проводять кілька таких досліджень в ході виборчої кампанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пропоную БОРДІ ламати стереотипи і проплачені прогнози соціологів.Але все по порядку.

Пропоную розробити коротку (щоб на А4 помістилось) інформаційну листівку для поширення.

прогнози соціологів зазвичай майже ніколи не проплачені
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...