Jump to content

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Recommended Posts

Щойно прочитав на Волиньпості про майдутніх претендентів на місця депутатів від Волині у Верховній Раді. Чекало прикре розчарування. Все ті самі обличчя: купка олігархів (Єрємєєв, Івахів тощо) та "бідолага" Гузь. Таке враження, що в країні нічого не змінилося :) Ну, мабуть так воно і є ... А де ж нове покоління політиків? Ті хто ще пів року назад відстоював Україну на Майдані. Маю на увазі не тих хто стояв за його кулісами та кукловодив, а тих хто прийшли туди за покликом серця. На Борді те ж були люди які активно брали в тому всьому участь. Так от, чому ці люди навіть не пробують балотуватися? Мовчки переклали свої 2 кровно зароблені тисячі та гірко зітхнувши вирішили що з такими фінансами не має чого туди сунутися? Чи вирішили що созідать набагато важче ніж руйнувати та й махнули рукою, сказавши про себе: "Бог з ним. В мене своїх хлопот нє в проворот"? А здається мені, що дарма ... принаймні ми могли б протестити таких депутатів на чесність та "ідданість справі" ...

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 581
 • Created
 • Last Reply

а толку...без реклами і зомбоящика та гречки не пройдуть. наші ж люди дивляться на майданчики які палиця будує за гроші взяті не зрозуміло звідки. точніше ми то знаємо звідки. але вперто не хочемо про це говорити. він ж хороший) кістку кинув) інші і такого не роблять.

тому все по старому) наша пісня...

Link to comment
Share on other sites

Гузь, скільки я його пам"ятаю, скільки рвеця до влади - ну логічний апофейоз того дійства і є посада народного депутата.

А кого ви очікували побачити? Частина людей з майдану зараз на війні. Частина просто зневірилась. Частину купили посадами. А та частина, що ще має якись шанс пройти до влади займаєця волонтерством, або просто критикує теперішню владу без усілякого конструктиву.

От такий от розклад.

Відкрию вам невеликий секрет - це на депутата міськради можна отак взяти і піти. Я реально знаю людей які таке провернули власними силами без підтримки партій. Але то міськ... а на депутат україни треба мати:

- команду (нехай команду друзів, а не куплену, але вони повинні в повному сенсі працювати на вас - клеїти плакати, стояти в палатках, організовувати зустрічі і всілякий PR)

- капітал (ну палицю з івахівим, звичайно, не переплюнеш - майданчики будувати дуже затратно, але навіть на листівки і плакати треба потратитись. Якщо ви не в курсі, то про можливого кандидата можуть н знати не те що в окрузі, а навіть в сусідньому будинку)

- яку-не-яку програму (грошей то нема - будемо "купувати" народ обіцянками. Причому чим меньше грошей, тим краще продумана має бути програма обіцянок. Так от навіть сісти і написати цю програму народу ліньки - це ж думати треба)

можна і далі продовжувати, але навіть цього думаю вистачить, щоб відповісти топікстартеру

кричати, що все не так і все треба міняти - це ще не політика. Треба мати щось запропонувати взамін і бажано таке, в що б народ повірив.

Link to comment
Share on other sites

на Аверсі Сірожа Тягіпко вже рухає місцевого кандидата

кого саме?

а толку...без реклами і зомбоящика та гречки не пройдуть. наші ж люди дивляться на майданчики які палиця будує за гроші взяті не зрозуміло звідки.

А хтось пробував ось так - без реклами, без зомбоящика та, о ужас, не побудувавши жодного дитчого майданчика? Я не маю на увазі технічних кандидатів. Тих кого "видвигали" для відтягування голосів, для кількості.

Кажеш реклама? А що заважає такому кандидату купити пачку бумаги формату A4 і на дверях кожного підїзду свого округу розвісити коротке повідомлення від себе. Кожен член його команди може також купити пачку бумаги формату А4 та відповідне повідомлення розклеїти на зупинках громадського транспорту. Що заважаю піти по ВУЗах та спробувати організувати зустрічі з кандидатом? Корочє, людська фантазія безмежна та здатна творити чудеса. Повір мені я це знаю. Як знаю і те що виборці чекають, скажем так, кандитата з народу. І якщо кандидатура буде достойна, повір мені, навіть всі гроші Палиці, Єремєєва, Івахіва разом взяті не зможуть принести їм переваги. Правда такому кандидату те ж буде не просто. Йому потрібно буде бути під мікроскопом у виборців, перш ніж люди йому повірять ...

Link to comment
Share on other sites

А що заважає такому кандидату купити пачку бумаги формату A4 і на дверях кожного підїзду свого округу розвісити коротке повідомлення від себе

Чомусь згадалось як на минулих виборах люди палиці тупо обривали агітпрод конкурентів і обклеївали тумби рожею ігорьпетровича. І так по пару разів на день. З таким підходом ніяких пачок а4 не хватить

Link to comment
Share on other sites

на Аверсі Сірожа Тягіпко вже рухає місцевого кандидата

кого саме?

в "новинах" називали що "такийто-такийто звернувся в фонд Тягіпка з прохання допомогти медикаментами гаспіталю, а Тягіпко тільки і чекам коли його попросять, він жеж щрий українець" і т.д.

прізвища не запамятав, щось нове, але скоро побачимо на всіх бігбордах

Link to comment
Share on other sites

Вибори, як каже Президент, це люстрація влади.

Але, інколи і такі методи люстрації повинні бути:

Одеські активісти викинули чиновника на смітник

http://tsn.ua/video/video-novini/odeski-aktivisti-vikinuli-chinovnika-na-smitnik.html?type=1551

Link to comment
Share on other sites

Буде балотуватись Зола командир з Айдару. Його підтримує Самооборона. Кандидат як на мене безальтернативний. Програми не чув, думаю швидко з'явиться. Думаю в контексті життя по новому і реальної люстрації мудаків всіх рівнів, що пуповинкою чи ще чимось приросли до казьонного крісла і не мислять як жити без нього. Думаю що всі інші кандиломи будуть пробувати балотуватись по інших округах, бо в окрузі Золи-Лапіна, їм, галімим популістам і жулікам не світить нічого.

Link to comment
Share on other sites

або просто критикує теперішню владу без усілякого конструктиву

Уяви собі, що держава зобов'язала, щоб кожен мав вдома акваріум, але не безкоштовний. Є спеціальні люди, які їх продають і встановлюють. Під час встановлення, поки хазяї зайняті, ці люди полюбляють вкрасти всю побутову техніку, як повезе автомобіль, а хазяї після такого монтажу-обслуговування ще й гроші за послугу платять. Коли нарешті хазяї починають прозрівати, що їх обкрадають вони звертаються до правоохоронних органів. Там їх деколи вислуховують, деколи махають головою, але нічого зробити не можуть, бо акваріумісти люди державні, системні.

В цій ситуації ти вимагаєш конструктиву.

Логічно було б ввести моніторинг діяльності акваріумістів, вести роз'яснювальну роботу серед власників будинків. Це буде діяти але мало, оскільки відсутнє реальне покарання за злочин. Причому чим тяжчий злочин тим менш реальним стає можливість покарання.

Значить логічно слід абгрейднути правоохорону систему, щоб вона саджала злодіїв. В такому разі красти стає дуже накладно і ризиковано і в рази збільшується ефективність системи, яку годує народ. Акваріуміст почне працювати за зарплату. Спочатку це буде незвично, але потім привикне і стане таким же, як мільйони його співвітчизників, які отримують гроші з праці а не з крадіжок.

Якщо виділяється мільйон гривень на ліки для конкретної лікарні, щоб дотриматись закону про безкоштовне медичне обслуговування, а ці гроші тупо розкрадають, чи починають продавати ліки через мережу аптек, а прокуратура, міліція нічого не можуть зробити. Якого ще конструктиву ти хочеш? І чи вправі ми мовчати?

Ось і весь конструктив.

Link to comment
Share on other sites

прізвища не запамятав, щось нове, але скоро побачимо на всіх бігбордах

Чи не той, "з чолочкою" який? Як то його? Забув вже, не видно його не було ніде.

Імхо, хочеш в облраду - пройди в місто і зроби щось корисне для своїх виборців.

Link to comment
Share on other sites

прізвища не запамятав, щось нове, але скоро побачимо на всіх бігбордах

Чи не той, "з чолочкою" який? Як то його? Забув вже, не видно його не було ніде.

не показували байца, була тільки представниця фонду Тягіпчика

Link to comment
Share on other sites

Ось і весь конструктив.

ну і? як реформувати правоохоронні органи?

я згоден, що перше завдання - дотриматись покарань за злочини, якщо не по старій пам"яті, то хоча б за нові. нещодавно мав розмову з працівниками прокуратури на цю тему. На питання "чому не наказуєте" - кліпають очима і розводять руками. От і все.

а фраза "звільнити всіх н@@@й" це не конструктив, замінити особлдиво нема ким. Навіть бажаючих стільки не набереця :(

І чи вправі ми мовчати?

а хто каже, що мовчати? говорити треба, тільки от толково говорити, з конкретними пропозиціями і планом їх реалізації. А то кандидати з гаслами "Ми все змінимо на краще" вже якось підза@бали

Link to comment
Share on other sites

а хто каже, що мовчати? говорити треба, тільки от толково говорити, з конкретними пропозиціями і планом їх реалізації. А то кандидати з гаслами "Ми все змінимо на краще" вже якось підза@бали
ще б від тебе конкретики почути. Що там складного? Складно починається коли грошей з Києва капає впритик на проект, а з них ти і сам маєш вкрасти і з іншими поділитись. Ось і починається складне, щоб всім потроху догодити і не сісти при цьому.
Link to comment
Share on other sites

"Самопоміч" йде на вибори із "Волею", "Донбасом" і громадськими активістами

На з’їзді Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" затвердили список кандидатів на вибори народних депутатів до Верховної Ради 2014 року.

Декларацію про створення спільного списку підписали партія "Об’єднання "Самопоміч", партія "Воля", провідні громадські активісти та експерти.

Ініціюючи створення партії, ми ставили собі за мету прихід до влади в Україні людей з абсолютно новими якостями. Українці хочуть побачити в парламенті нових професійних, порядних і патріотичних людей, за яких буде несоромно. Я вірю в перемогу здорового глузду в українській політиці,

— заявив лідер "Об'єднання "Самопоміч" Андрій Садовий.

До першої десятки списку "Об'єднання "Самопоміч" увійшли:

1. Ганна Гопко — співзасновник громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ", громадська активістка.

2. Павло Кишкар — командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону "Донбас".

3. Олексій Скрипник — експерт в галузі інформаційних технологій, засновник та директор ІТ-компанії "Елекс", член наглядової ради IT-BPO Lviv Cluster.

4. Оксана Сироїд — директор Української Правничої Фундації, експерт "Реанімаційного пакету реформ".

5. Віктор Кривенко — експерт в галузі військово-промислового комплексу та економічної стратегії, голова правління благодійного фонду "Коло", експерт "Реанімаційного пакету реформ".

6. Місце зарезервоване для представника політичної партії "Воля".

7. Олена Бабак — експерт в сфері житлово-комунального господарства, директор Інституту місцевого розвитку.

8. Наталія Веселова — керівник благодійного фонду "Допомога батальйону "Донбас".

9. Олександр Данченко — провідний експерт в галузі телерадіокомунікації та зв'язку, генеральний директор ЗАТ "Датагруп".

10. Олена Сотник — член правління Асоціації правників України, експерт "Реанімаційного пакету реформ".

Ми об’єднались в команду надії і дії, яка новими підходами забезпечить нову якість в парламенті,

— заявила лідер списку "Об'єднання "Самопоміч" Ганна Гопко.

Сам лідер партії "Об'єднання "Самопоміч" мер Львова Андрій Садовий піде на вибори під номером 50.

У Декларації про створення виборчого списку визначено основні цінності та пріоритети спільної роботи:

 • зміцнення оборонного потенціалу України та відновлення повного суверенітету держави на всій території держави, утвердження її позицій на світовій арені;
 • очищення державної служби від людей, які працюють на шкоду своїй державі, перетворення державного службовця в фахового, ефективного, політично неупередженого розробника та виконавця державної політики;
 • посилення ваги місцевого самоврядування в системі влади України, максимальне наближення влади до потреб людини;
 • утвердження справедливого, доброчесного і незалежного суду, а також формування незалежних та професійних органів правопорядку;
 • створення умов для для розвитку успішної соціальної ринкової економіки, з чесними правилами гри, можливостями для вільної реалізації підприємницького потенціалу народу;
 • забезпечення інформаційної та енергетичної безпеки країни;
 • інтеграція України в європейські та трансатлантичні структури;
 • виведення сфер освіти, науки та культури на рівень максимального державного пріоритету;
 • надання державної підтримки тим, хто її потребує, гарантування доступної та якісної медичної допомоги.

Також на з’їзді домовилися про створення у Верховній Раді наступного скликання спільної парламентської фракції за участю усіх депутатів обраних за списком "Об’єднання "Самопоміч".

Ану ка, хто в тому розбирається, розтолкуйте мені, чи ТА це самооборона, чи хтось використовує цей бренд в своїх цілях?

Link to comment
Share on other sites

Самопоміч мера Львова Садового об'єдналась з Волею Єгора Соболєва і з Гопко - однією з розробників реанімаційного проекту реформ на які поки що кладуть чиновники.

Link to comment
Share on other sites

Народний фронт: Сильна команда для складних часів

Через пару дней официальные релизы партии Народный фронт перечислят всех дорогих мне друзей и побратимов, собравшихся в эту команду

Арсений Яценюк, Александр Турчинов, Андрей Парубий, Арсен Аваков.

Боевые комбаты Андрей Билецкий – командир «Азова», Юрий Береза – командир «Днепр-1», Андрей Тетерук – командир «Миротворца», Евгений Дейдей – «Киев-1», Роман Пицкив – командир «Чернигов».

Таня Чорновол и Михайло Гаврилюк.

Дмитрий Тимчук, Антон Геращенко, Виктория Сюмар, Сергей Высоцкий, Зорян Шкиряк.

Слава Кириленко, Лилия Гриневич, Павел Петренко, Сергей Пашинский..

Мы не слишком хотели идти на эти выборы. Слишком много реальной работы и реальных рисков для страны. Слишком много вызовов - нам предъявила война. Но так случилось. Этот парламент, и правда, себя изжил. И, коли выборы назначены – мы готовы – сильная команда для сложных времен.

Те, кто не боится брать на себя ответственность, когда трудно.

Те, кто не на словах, а на деле с оружием в руках защищает Украину.

Те, кто в условиях войны и пост-януковичевского ограбления, воссоздаёт будущую экономическую мощь страны.

Те, кто готов победить в этой войне.

Те, кто готов обеспечить мир в стране – сильной позицией и в экономике и на фронте.

Те, кто открыт к реформам и честности в политике..

Те, кто готов сражаться за Украину – на всех фронтах.

Те, кто готов бороться и побеждать, что б торжествовал в Украине человек – СВОБОДНЫЙ ЧЕЛОВЕК В СЧАСТЛИВОЙ СТРАНЕ!

Идем вместе! Победим вместе. Свободный человек в в счастливой Украине - достойная цель, что б консолидироваться.

Сильна команда для складних часів.

НАРОДНЫЙ ФРОНТ.

Арсен Аваков

Link to comment
Share on other sites

Через пару дней официальные релизы партии Народный фронт перечислят всех дорогих мне друзей и побратимов, собравшихся в эту команду

Арсений Яценюк,

~

Те, кто не боится брать на себя ответственность, когда трудно.

Те, кто не на словах, а на деле с оружием в руках защищает Украину.

Те, кто в условиях войны и пост-януковичевского ограбления, воссоздаёт будущую экономическую мощь страны.

Те, кто готов победить в этой войне.

Те, кто готов обеспечить мир в стране – сильной позицией и в экономике и на фронте.

Те, кто открыт к реформам и честности в политике..

Те, кто готов сражаться за Украину – на всех фронтах.

Те, кто готов бороться и побеждать, что б торжествовал в Украине человек – СВОБОДНЫЙ ЧЕЛОВЕК В СЧАСТЛИВОЙ СТРАНЕ!

Десь я таке вже бачив. Ааа, точно - "Україну врятують масові розстріли".

vryatuvaty-krayinu-arseniy-1.jpg

Фронт Змін — політична партія України, яка проіснувала з 2007 по 2013 рік. Лідером партії з 2009 по 2012 рік був Арсеній Яценюк[1]. У 2013 році «Фронт змін» об'єднався з ВО «Батьківщина».

Мета діяльності партії з травня 2010 року була визначена як «побудова країни динамічного, сталого розвитку, у якій буде втілено європейські цінності свободи, рівності, справедливості, солідарності та толерантності, принципи демократії і суспільного діалогу, а також забезпечено можливість участі всіх громадян України у виробленні нової державної політики»

Link to comment
Share on other sites

і знову лише реклама...

і знову ті самі рожі будуть при владі...

і знову ті самі виборці тих рож будуть кричати що все погано та лякати майданом... а, і ще вони обов’язково будуть казати що то не вони вибрали

українець має лише один варіант змін - змінити країну :) бо в цій країні змінити ні**я не вийде... та ніхто реально і не пробує навіть...

бо "Ми є такі" як співав Тризубий Стас

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
 • Create New...