Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

На минулих виборах в Президенти, не дивлячись на те, що всі агітували голосувати за Порошенка, голосував за Гриценка. І вся рідня була за нього. Тому на соціологічні опитування мало звертаю уваги. Друге діло, що у ці парламентські вибори за нього голосувати не буду. Взнавши, що Соболев йде у ВР, буду голосувати за його політ силу (Воля + Самопоміч). Спостерігаю за ним давно і він мені дуже імпонує - не вискочка, адекватний, не популіст, не агресивний. Буду рідню свою всю просити голосувати за нього, так як реально за кого немає голосувати. Чому? По пунктах:

1. БЮТ - всі ті самі лиця + Савченко (явно популістський крок, а як ще інші заручники в РФ? давайте тоді їх всіх беріть у список, щож так?)

2. Радикальна партія (Ляшко.. популіст і вискочка, по чутках до війни на сході немає ніякого відношення, крім тільки щоб піаритись на ній, хоча це роблять, мабуть, більшість політ сил зараз)

3. ексПР (ну тут взагалі ніяких комментарів не потрібно)

4. Гриценко (дуже не подобається його військова агресивність, памятаю, як він ще на Майдані кричав зі сцени, що потрібно всім офіцерам і людям, які мають зброю, вийти і захищати себе, а після того, як почали в людей на вулиці стріляти, то був "глибоко занепокоєний" і "ай-йай-йай"кав. )

5. Порошенко (як не дивно, але самий адекватний список серед всіх, але є постаті явно популістські в списку + у нього батько також йде на вибори, ну і те, що він зробив (верніше не зробив) за час свого правління мені зовсім не подобається. Елементарно те, що висловлювався популістично на публіку про те, що АТО має бути завершене за пару годин, а по факту війна триває до цих пір. Розумію, що це йому сказали його радники, але значить у нього комманда така. Та і він сам олігарх, а для народу такі при владі не потрібні)

6. Народний фронт (Яценюк.. до цих пір пам'ятаю, як він виносив на голосування у ВР законопроект про зняття відшкодування ПДВ для експортерів зерна, а після перерви у колуарах його переконали, що олігархів типу не можна щимити. ну і взагалі, дивлячись на курс гривні голосувати за нього немає ніякого бажання. Тим більше, що вангую, що вони будуть з БЮТ об'єднуватись, тому смислу голосувати за них не бачу)

7. УДАР (після того, як Кличко злився на користь Порошенка, взагалі не маю бажання голосувати за нього)

8. Свобода (більш-менш непогані, але хочеться все-ж таки нові обличчя у владі, вони вже там були)

9. Правий Сектор (хто вони і як - не знаю, тому якось не маю бажання за них голосувати)

Якщо десь не правий - поправте. Мінуси в сторону Самопоміч-Воля - приймаю. Був би радий взнати про них чогось більшого. Або загітуйте за ту політсилу, за яку я не хочу голосувати і скажіть, чому варто за неї голосувати. Буду тільки радий аргументованій та адекватній розмові, так як дуже хочеться нашій державі нового та кращого майбутнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь
8. Свобода (більш-менш непогані, але хочеться все-ж таки нові обличчя у владі, вони вже там були)

Згідний зі всім, але щодо Свободи маю зауваження. Голосував за них на попередніх парламентських - більше так робити не буду й вам не раджу; ба, навіть дивитись в їх сторону не варто - профукали все, що могли. Питання про зняття недоторканості забули, а в той час Олєжка файно так обіймався-цілувався із Чечетовим.

В попередніх теж голосував за Гриценка, але далі, як "треба брать зброю та йти вбивати ворога" та "я знаю багатьох генералів, то вони всі зі мною згодні", ніяких дій не бачив. Тому він теж йде тихенько подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, Свобода - ніяка. Ні туди, ні сюди. А потрібні, на мою думку, патріоти, але справжні, а не популісти чи фейсбук-герої. На рахунок Гриценка - він не має ніякого впилву на ситуацію в країні, бо йому цього впливу просто не дали. Хоча десь на каналах, памятаю, говорив, що давав консультації нашим військовим, які його все одно не чули і не слухали. Він на це все плюнув. Ну так також не можна, здався. Але це не самий головний мінус, на який я звернув увагу. Я про нього в загальному списку написав, саме через що я не буду за нього голосувати. Це та подія, яка для мене відкрила очі на нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь бабські обговорення в нас, той кривий, той низький, той голубий, той лише язиком може....

А ось програм партій нема ніякого аналізу.

Саме програм, розрахованих на розвиток країни на 5-10 років уперід.

Де означено основні напрямки та пріоритети нашого руху. Не просто-підвищу зарплати, пенсії, а зроблю такі умови, щоб людина не просила в держави, а годувала сама себе і державу.Ну і на видовища ще залишалось.

То хто вже вникав у програми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь бабські обговорення в нас, той кривий, той низький, той голубий, той лише язиком може....

А ось програм партій нема ніякого аналізу.

Саме програм, розрахованих на розвиток країни на 5-10 років уперід.

Де означено основні напрямки та пріоритети нашого руху. Не просто-підвищу зарплати, пенсії, а зроблю такі умови, щоб людина не просила в держави, а годувала сама себе і державу.Ну і на видовища ще залишалось.

То хто вже вникав у програми?

Люто плюсую! Я тільки про це подумав )))) Але потім подумав ще раз ))) А що нам від тих програм? Це все не більше ніж обіцянки-цяцянки, на ділі вони ніразу не виконуються, тому то вся увага і прикута до лиць які входять у склади нових партій, а ніж на їхні програми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь бабські обговорення в нас, той кривий, той низький, той голубий, той лише язиком може....

Це називається "аналіз власних помилок"

Де означено основні напрямки та пріоритети нашого руху. Не просто-підвищу зарплати, пенсії, а зроблю такі умови, щоб людина не просила в держави, а годувала сама себе і державу.Ну і на видовища ще залишалось.

Пропонуєте голосувати за обіцянки? Знову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То хто вже вникав у програми?

ой, а коли це ці програми виконувались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обіцянки та ідеологія трохи зовсім різні речі.

Зроблю всім добре, а москалям погано- це просто дешева обіцянка.

А ось як зробити, щоб через 5 років так сталось і потім лише примножувалось-це вже програма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь бабські обговорення в нас, той кривий, той низький, той голубий, той лише язиком може....

А ось програм партій нема ніякого аналізу.

Саме програм, розрахованих на розвиток країни на 5-10 років уперід.

Де означено основні напрямки та пріоритети нашого руху. Не просто-підвищу зарплати, пенсії, а зроблю такі умови, щоб людина не просила в держави, а годувала сама себе і державу.Ну і на видовища ще залишалось.

То хто вже вникав у програми?

Ну, Нокіан, розмішив. Останнє на що я орієнтуюся вибираючи за кого голосувати на виборах - це програма партії чи кандидата. Оскільки за все своє життя я не бачив у жодної партії чи кандидата, ні у помаранчевих ні у голубих, ні у будь-кого іншого, справжньої програми. Всіх їх можна обєднати під загальним терміном "демагогія" чи "популізм". У мене взагалі враження, що в Україні є одна людина яка заробляє собі на прожиття тим що пише програми усім партіям чи кандидатам. А що, є приміром 30 партій, ну і що заважає 30 раз сказати іншими словами що ми проти корупції та за загальне процвітання України :) Ну чим не заробіток?

А ось як зробити, щоб через 5 років так сталось і потім лише примножувалось-це вже програма.

Програму хоча б однієї політсили чи кандидата - в студію. Із задоволенням почитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книш з реєстраційної служби у списку Гриценка.

http://www.volynpost.com/news/39339-prizvyscha-volynian-u-spyskah-politychnyh-partij

Ще бажаючи голосувати за "Громадянську позицію" є?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода , за визначенням Спінози, це усвідомлена необхідність.Ключове слово усвідомлена.

В нас же в силу незрілості та масової інфантильності зі свободи, в тому числі і свободи вибору зробили просто розвагу.

І поскільки більшість лінується та не вміє прораховувати наперід-в результаті актори постійно дурять глядачів , росте лише клас трагікомедії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І поскільки більшість лінується та не вміє прораховувати наперід-в результаті актори постійно дурять глядачів , росте лише клас трагікомедії.

Продовжуйте в цьому ж напрямку, ви майже зрозуміли ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книш з реєстраційної служби у списку Гриценка.

http://www.volynpost...itychnyh-partij

Ще бажаючи голосувати за "Громадянську позицію" є?!

Андрій Віталійович колись згадував, що працював в штабі Гриценка. Цікаво, буде від нього коментар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Книш з реєстраційної служби у списку Гриценка.

http://www.volynpost...itychnyh-partij

Ще бажаючи голосувати за "Громадянську позицію" є?!

я. бажаючий. а що то за Книш. розкажи но мені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну спробуй влаштуватись на роботу в реєстраційну за одно і таксу взнаєш. Може зі зростанням курсу долару там щось і змінилось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну спробуй влаштуватись на роботу в реєстраційну за одно і таксу взнаєш. Може зі зростанням курсу долару там щось і змінилось :)

Ащо за реєстраційна? І скільки туди платять що б влаштуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре. Припустімо,що це так. Який ще маєш на нього компромат :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цього мало?

Звичайно. Фактів то не має. Одні здогадки. Піди, запитайся, взнай, спробуй ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...