Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь

навіщо ? те що не вийде змінити країну і загальний рівень життя на краще - абсолютно не означає що не можна змінити себе і своє життя в цій країні

я до того вів, що коли всеодно ніц робити не збираєшся - то нєфіг і кричати про зміни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У першу п'ятірку Блоку Порошенка увійде полковник Повітряних сил ЗС України, командир 204-ї бригади тактичної авіації Юлій Мамчур

Про це журналістам повідомив радник Президента України Юрій Луценко, передає Еспресо.TV з посиланням на «РБК-Україна».

"Я вважаю, що депутати крім професійного завдання писати закони, повинні ще бути голосом суспільства. Приймаючи закони, вони повинні відображати думку громади. Наша позиція, ми хочемо при цьому підкреслити важливість регулярної української армії... В нашій п'ятірці очевидно буде пан Мамчур - символ цієї регулярної української армії", - розповів Луценко.

Нагадаємо, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко піде на вибори від партії львівського мера Андрія Садового «Об’єднання Самопоміч».

Крім того, з «Народним Фронтом» Яценюка-Турчинова підуть комбат «Азова» Андрій Білецький, Юрій Береза, комбат «Артемівська» Костянтин Матейченко, а також командири батальйонів «Золоті ворота», «Чернігів», «Миротворець».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибори-вибори, кандидати…

Як розповіли недисципліновані партійці з "Свободи" Євген Мельник, який став нардепом у Володимир-Волинському мажоритарному окрузі (Володимир-Волинськ, Нововолинськ, Любомль, Іваничі), у 2014-му році балатуватися по ньому не буде.

Бізнесмен погано працював протягом двох років, мало їздив і тепер невпевнений, що його підтримають виборці. Кажуть, що є відповідна соціологія, яку в Свободі не показують.

Мельник домовляється з Вітівим про включення на прохідне місце в списку.

У той же час кандидатом у нардепи по Володимир-Волинському виборчому округу від Радикальної партії Олега Ляшка йде відомий в Нововолинську злодій-рейдер Віктор Сапожніков.

Так і живемо: часи помінялися, а політики-ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю цілком реально силами Борди зробити когось депутатом ВР. А чому б і ні? Я сьогодні вже бачив рекламу 6*3 інтернет партії О_о

От тільки кого? Вся проблема в тому, що той хто усвідомлює всю "глибину" сам не хоче туди лізти, а той хто не усвідомлює - вибирає позицію: "подивлюсь хто буде при владі і на того і буду ср@ти".

Кумарить оця вічна опозиційність - думка працює не на те, як зробити щось краще, а на те, як назвати те що вже є самим гіршим.

Товариші скептики: якщо ви впевнені, що при владі нічого не зміниця, можливо треба направити свою думку не в русло виливання мегатон гімна в інтернет, а оформити якийсь план дій для змушування тих що є при владі до якогось більш лояльного до людей керівництва? Так і конструктив буде і ділом корисним зайняті будете - дивись і вам якесь "тепле" містечко перепаде... а може (тут стукаємо по дереву) вам таки вдасця змінити керівництво так, як ви хочете ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а оформити якийсь план дій для змушування тих що є при владі до якогось більш лояльного до людей керівництва?
Скажи свому шефу що ти більше не будиш затримуватись після роботи бо тобі не платять за ненормований робочий день і побачиш як лояльно він скерує ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки кого?

Потрібно розробити механізм відбору кандидатур. Може тести, поліграф?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, не з цим населенням... не з цим

жителі України завжди з гаслами "УРА" щиро роблять якусь куйню

а потім щоби не признати себе тупим стадом - ту куйню підтримують ще довго і щасливо

те що якісь декілька відсотків людей можуть проаналізувати ситуацію і зробити правильні висновки - ніяк на ситуацію не вплине

лишнім доказом є ця ж борда, яка готова заклювати любого інакомислячого, а потім коли ідея "вєтєранів" обісреться - то будуть всі доказувати що вони так ото і думали спочатку...

Шиба, Палиця, Порошенко... - то тільки найгучніші про*оби бордівців і лучан, а їх була тьма насправді.. і ще більше буде ібо стадо нікуди не дінеться

Так як в нашій країні все продається: починаючи від виборців і закінчуючи батьківщиною - то ніхто лише з ідеями нічого не змінить на краще...

P.S.: і то не песимізм жодним місцем а раціональне використання свого часу, який можна приділити собі і своїм дітям - замість того щоб битись лобом в товстелезну стіну невігластва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, якщо народ такий поганий і нічого не змінити, для чого вже в котрий раз витрачаєте час на цю писанину? Мені здається, вже для більшості борди зрозуміла ваша позиція. Ну раз в рік для новеньких можете повторювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи свому шефу що ти більше не будиш затримуватись після роботи бо тобі не платять за ненормований робочий день і побачиш як лояльно він скерує

я сам собі і шеф, і робітник, і прибиральниця... працюю без вихідних так останніх років 5... і таки да, мої працівники за переробіток отримують доплату ;)

Соромітник, якщо народ такий поганий і нічого не змінити, для чого вже в котрий раз витрачаєте час на цю писанину?

ну може дехто всетаки задумаєця не з першого разу, а з 20-го :)

я трохи не розділяю позицію Сиромітника: працювати можна з будь-ким хто при владі, треба просто вибрати важіль (народ) і мати бажання дотримуватись своєї позиції. І от з останнім якраз проблема - ідейних в політику всетаки проходить трохи, але всі вони "розчиняюця" в політикумі, дойшовши до певного рівня (доступу до грошей). Як вже приводив приклад Вануса. Думаю, що більшість поступила б ідентично, як бит тут не горлопанили перед тим, що "треба все змінювати" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідейні в політику якраз не проходять - їх туди пропускають спеціально...

...щоб менше кричали "треба все змінювати"

...щоб залучити в свій політичний проект троха електорату тих крикунів і т.п.

доречі, ідейні крикуни зачасту просто крикуни а не ідейні - тому вони так швидко і розчиняються у владі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі більшість народів подібні. Грамотна організація може нівелювати недоліки населення. Інша справа що з самої себе (типу як Мюнхаузен сам себе витягував з болота) грамотна організація дуже складно росте, вона якби зовні мабуть має прийти (ззовні не означає буквально ззовні - може бути людина яка просто ззовні системи та організації соціуму).

Але от приклад Грузії - Саакашвілі не дожав ситуацію, пустив на самьоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Василь Противсіх

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Василь Противсіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, якщо народ такий поганий і нічого не змінити, для чого вже в котрий раз витрачаєте час на цю писанину?

Ну як же, мусить людина сама себе трішки похвалити :) А то від вас поки дочекаєшся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яка влада в світі це компроміс між бажаннями (зачасту економічними) народу і необхідністю ділитись керівництва. Якщо в більш цивілізованих країнах керівники задовільняюця (з власної ініціативи, чи під натиском народу) малим, даючи народу той рівень, який вони "хочуть", то нашим політикам треба декілька мільярдів і баждано в валюті. От тут то і граблі, на які наступали вже як мінімум 2 рази :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Василь Противсіх

Клон Basil'а :) ?

А взагалі така відповідь нагадала мені пріснопам'ятного Гетто, якого спочатку всі чмирили (і правильно робили) за таку позицію, а після його смерті були готові мало не ікони з нього малювати ...

Будь-яка влада в світі це компроміс між бажаннями (зачасту економічними) народу і необхідністю ділитись керівництва. Якщо в більш цивілізованих країнах керівники задовільняюця (з власної ініціативи, чи під натиском народу) малим, даючи народу той рівень, який вони "хочуть", то нашим політикам треба декілька мільярдів і баждано в валюті. От тут то і граблі, на які наступали вже як мінімум 2 рази :(

Питання в тому як змусити керівництво обійтися без тих мільярдів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не будемо боротись із цим невіглаством ,не виховаємо нових людей із критичним мисленням, то і діти наших дітей будуть виживати, а не жити у цьому глобалізованому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам собі і шеф, і робітник, і прибиральниця... працюю без вихідних так останніх років 5... і таки да, мої працівники за переробіток отримують доплату ;)
В такому випадку я радий за вас і заваших працівників що мають адекватного керівника.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тому як змусити керівництво обійтися без тих мільярдів?

та ніяк, простіше пояснити, що брати треба в міру, спаливши, наприклад, хату. Це просто, доступно, а головне зрозумілий посил формує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлія Тимошенко поступилась першим номером в виборчих списках "Батьківщини" Надії Савченко.
(с)

Яка огидна маніпуляція. Не гребують нічим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в тому як змусити керівництво обійтися без тих мільярдів?

та ніяк, простіше пояснити, що брати треба в міру, спаливши, наприклад, хату. Це просто, доступно, а головне зрозумілий посил формує...

медведчуку спалили, результат є?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...