Перейти до змісту

Вибори до ВР 2014: наша пісня гарна нова, починаєм її знову?


phantom

Рекомендовані повідомлення

Питання в тому як змусити керівництво обійтися без тих мільярдів?

та ніяк, простіше пояснити, що брати треба в міру, спаливши, наприклад, хату. Це просто, доступно, а головне зрозумілий посил формує...

Американці, європейці, австралійці. японці примусили ж якось ...

Надія Савченко стала першим номером списку "Батьківщини"

Першим номером списку партії "Батьківщина" затверджено українську льотчицю Надію Савченко.

Про це на з'їзді "Батьківщини" оголосила Юлія Тимошенко.

"Перший раз за всі часи походу на вибори я не іду "номером один" у списку партії “Батьківщина”. Я уступаю цей номер тій людині, яка насправді не просто гідна цього першого номеру. Це людина, яка сьогодні є символом боротьби за Україну в світі", - зазначила Тимошенко.

"Вона приходить на судові репресії з гордо піднятою головою - і не здається, і не ламається. Перший номер нашого списку, дорогі друзі, це справжній герой України - Надія Савченко", - наголосила вона.

Принаймні оригінально. А то "комбати" якось вже приїлися ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 581
  • Створено
  • Остання відповідь

Цитата Юлія Тимошенко поступилась першим номером в виборчих списках "Батьківщини" Надії Савченко. (с) Яка огидна маніпуляція. Не гребують нічим.

юля як вуж на сковорідці - і так, і так викручуєця, а потрібної кількості лохів - зась... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлія Тимошенко поступилась першим номером в виборчих списках "Батьківщини" Надії Савченко.
(с)

Яка огидна маніпуляція. Не гребують нічим.

Ви здивовані? :_02: З моменту появлення ЮВТ на сцені Майдану, ці маніпуляції не закінчувались :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моменту появлення ЮВТ на сцені Майдану, ці маніпуляції не закінчувались

але ця найогидніша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому огида? Я так розумію Надія сама зголосилась йти від Батьківщини і було оприлюднене її відео-звернення. Вам ненавивість до Юлі застилає очі.

По темі - які мажори на Волині йдуть? Палиця і Івахів як там поживають? Комусь за бабло втрачене не пече? Чи все відбив вже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З моменту появлення ЮВТ на сцені Майдану, ці маніпуляції не закінчувались

але ця найогидніша

Ще не вечір :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому огида? Я так розумію Надія сама зголосилась йти від Батьківщини і було оприлюднене її відео-звернення. Вам ненавивість до Юлі застилає очі.

По темі - які мажори на Волині йдуть? Палиця і Івахів як там поживають? Комусь за бабло втрачене не пече? Чи все відбив вже?

Огида втому, що "грають" на почуттях людей, за рахунок тієї ж Савченко. Ви вірите що Савченко отак зразу , сидячи в тюрьмі зробила свій вибір на користь Батьківщини? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Петрусю. Колись в інституті, на початку семестра, я підійшов до вчитильки психології і поцікавився, що потрібно знати на п'ятірку. Вона запам'ятала того чувака і коли вся група тупо отримувала цвайки, вона не ставила мені нічого, хоч я мукав як і інші:) А на третій парі підійшла до мене і чесно сказала, що незможе мені при таких знаннях поставити п'ять. Я втух, але так образливо глянув на неї. Короче, я на голому місці заробив кредит довір'я. Те ж саме з нами провернув Петрусик. Апофеозом цинізму стала промова, на якій я чуть не всплакнув.

В Україні немає закону, точніше закон - це найнижчий рівень стосунків. Все вирішують персоналії. Якщо генпрокурор принциповий - злодії покидають межі країни, якщо ярема - балотуються в парламент. Ви уявляєте що має робитись на верхах щоб з небуття повилазили Кучма і Медведчук? Щоб Кернес, Допа, Ківалов, син Пшонки розрували любі справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, потрібно нагадувати їм, що нічого не забуто. Постійно нагадувати. На заперечення, що зараз війна, скажу, що акціїї ці можна проводити не шкодячи економіці та АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які правові моменти виникнуть, коли Савченко оберуть депутатом і при цьому вона буде у російській вязниці?

Ми зможемо зловити і посадити якогось російського депутата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які правові моменти виникнуть, коли Савченко оберуть депутатом і при цьому вона буде у російській вязниці?

Ніяких. Але з точки зору політтехнологів - хід правильний. Принаймні на фоні череди списків з "комбатами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і Палиця - 34 в списку Порошенка

Список "Блоку Петра Порошенка"

1. Віталій Кличко

2. Луценко Юрій

3. Богомолець Ольга

4. Гройсман Володимир

5. Мустафа Джемілєв

6. Мамчур Юлій

7. Матіос Марія

8. Томенко Микола

9. Геращенко Ірина

10 Ковальчук Віталій

11. Кміт Сергій

12. Князевич Руслан

13. Стець Юрій

14. Гринів Ігор

15. Продан Оксана

16. Новак Наталя

17. Пензеник Віктор

18. Заліщук Світлана

19. Лещенко Сергій

20. Найем Мустафа

21. Черненко Олександр

22. Павленко Ростислав

23. Іонова Марія

24. Палатний Артур

25. Романюк Роман

26. Розенко Павло

27. Заболотний Григорій

28. Южаніна Інна

29. Клименко Ігор

30. Фриз Ірина

31. Онуфрій Богдан

32. Матвієнко Анатолій

33. Баграйко Андрій

34. Палиця Ігор

35. Кроль Віктор

36. Пономарчук Микола

37. Іщенко Валерій

38. Пацкан Валерій

39. Антонищак Андрій

40. Гончаренко Олексій

41. Козаченко Леонід

42. Ткачук Генадій

43. Герасимов Артур

44. Агафонова Наталія

45. Денисенко Вадим

46. Трегубенко Сергій

47. Белькова Ольга

48. Савченко Олексій

49. Червакова Ольга

50. Кобзир Михайло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і Палиця - 34 в списку Порошенка

Список "Блоку Петра Порошенка"

1. Віталій Кличко

2. Луценко Юрій

3. Богомолець Ольга

4. Гройсман Володимир

5. Мустафа Джемілєв

6. Мамчур Юлій

7. Матіос Марія

8. Томенко Микола

9. Геращенко Ірина

10 Ковальчук Віталій

11. Кміт Сергій

12. Князевич Руслан

13. Стець Юрій

14. Гринів Ігор

15. Продан Оксана

16. Новак Наталя

17. Пензеник Віктор

18. Заліщук Світлана

19. Лещенко Сергій

20. Найем Мустафа

21. Черненко Олександр

22. Павленко Ростислав

23. Іонова Марія

24. Палатний Артур

25. Романюк Роман

26. Розенко Павло

27. Заболотний Григорій

28. Южаніна Інна

29. Клименко Ігор

30. Фриз Ірина

31. Онуфрій Богдан

32. Матвієнко Анатолій

33. Баграйко Андрій

34. Палиця Ігор

35. Кроль Віктор

36. Пономарчук Микола

37. Іщенко Валерій

38. Пацкан Валерій

39. Антонищак Андрій

40. Гончаренко Олексій

41. Козаченко Леонід

42. Ткачук Генадій

43. Герасимов Артур

44. Агафонова Наталія

45. Денисенко Вадим

46. Трегубенко Сергій

47. Белькова Ольга

48. Савченко Олексій

49. Червакова Ольга

50. Кобзир Михайло

Тут нема нічого дивного! Своя мітла своїх за собою підтягує! Цікаво тільки як швидко палиця відхапає всю Одесу!!??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомляє рух «Чесно» на своїй сторінці у «Фейсбуці», список очолює сам Олег Ляшко. Також в списку співачка Злата Огнєвич та командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

Цілком перша десятка виглядає так:

1. Олег Ляшко

2. Андрій Лозовий (депутат Київради)

3. Сергій Мельничук (командир "Айдару")

4. Злата Огневич (співачка)

5. Артем Запотоцький (активіст Майдану)

6. Ігор Попов

7. Артем Вітко (командир батальйну "Луганськ-1")

8. Денис Сілантьєв

9. Ігор Мосейчук (депутат Київради)

10. Олена Кошелєва (волонтер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомляє рух «Чесно» на своїй сторінці у «Фейсбуці», список очолює сам Олег Ляшко. Також в списку співачка Злата Огнєвич та командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук.

Цілком перша десятка виглядає так:

1. Олег Ляшко

2. Андрій Лозовий (депутат Київради)

3. Сергій Мельничук (командир "Айдару")

4. Злата Огневич (співачка)

5. Артем Запотоцький (активіст Майдану)

6. Ігор Попов

7. Артем Вітко (командир батальйну "Луганськ-1")

8. Денис Сілантьєв

9. Ігор Мосейчук (депутат Київради)

10. Олена Кошелєва (волонтер)

це ж лучанин, якого поранили 19 лютого.... !!!!

Його в Ізраїль возили на лікування хребта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

justice777, Мустафа Найем на виборах в київраду підтримував Демократичний Альянс. А тут, видно, запропонували пройти в парламент від Пороха. А от люди типу Мамчура туди йдуть скоріше заради піару...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є команди без військових командирів в топ тен, чи наразі, то є обов"язковий тренд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що й слід було очікувати...

Адвокати Надії Савченко вперше чують про участь їхньої підзахисної у виборах від "Батьківщини"

Фонд «Открытый Диалог» предостерегает политические силы, участвующие в предвыборной кампании.

«Они должны с полной ответственностью подходить к любым заявлениям, которые касаются Надежды Савченко, а также других политических заключенных и военнопленных. Предвыборная гонка закончится, а последствия, которые могут повлечь использование их имен в политических войнах могут оставить неизгладимый след на судьбе человека», – отметили в «Фонде».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є команди без військових командирів в топ тен, чи наразі, то є обов"язковий тренд?

в гриценка я щось не бачив ніяких військових командирів з АТО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, http://parlament2014.grytsenko.com.ua/people/people_list це команда "Демократичного альянсу" та "Громадянської позиції" Гриценка.

А ось, до речі, їх спільна програма http://parlament2014.grytsenko.com.ua/page/1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Самопоміч+Воля

Хоча соціологи прогнозують що вони непрохідні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу людям сказати нічого, знову прізвища мельдують.

Сподобалось, як Яценюк під час останньої прес-конференції, як за соломинку вхопився за фразу естонського президента, що під час війни реформи неможливо провести:) Типу, ось бачите, що люди говорять: "неможливо", а ми ще й щось робимо. Ще ж нічого не почав, а вже каже неможливо і не свалює:) Всі кажуть, та він і так молодець. Війна, а він щось робить. От гривня обвалилась на 80%, а могла ж на 100%, на 200%. Хай працює. Ми ж розуміємо, йому заважають. Так само як і Порошенку, біля нього ж також всяке гівно плаває, а він, бідацтво, ще й щось робить для України. Також молодець. Хай працюють, кращих ще не було.

Після промови Пороха була надія, що вийдемо з кончєної спіралі: Хмельницький з переяславським договорняком, Грушевський, Винниченко, Скоропадський, Ющенко.

Ми так боїмося, щоб Україна не стала ресурсною базою ЄС, що не помітили, як вона вже практично випотрошена кормушка "наших молодців".

Що ти пропонуєш? Де конкретика?

Виходь з матриці. Це краще ніж бути "нашим ватніком". Любити Україну, на вибори вдягати вишиванку і голосувати за мудаків. Цей процес розвинувся і простого шляху вже немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалось, як Яценюк під час останньої прес-конференції, як за соломинку вхопився за фразу естонського президента, що під час війни реформи неможливо провести Типу, ось бачите, що люди говорять: "неможливо", а ми ще й щось робимо.

Та під час війни реформи тільки робляться. Тому що народ готовий терпіти. Це просто найідеальніший час для реформ, іншого бути не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, я вже визначився на цих виборах....

Ну і який твій вибір?

Самопоміч+Воля

Чому саме вони?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...