Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

22 минуты назад, sergkots сказал:

Я які законодавчі ініціативи в цьому напрямку були за цей час? Я розумію, що є запроданці, але ж патріоти могли б хоча б законопроекти підготувати.

Значна частина ціх ГОшок приліплена до реєстрових казачків кумапутіна (Раджу почитати цілу серію статей на цю тему на Петр і Мазепа),які приліплені до МП. Тому такий важливий "Томос" не стільки для вірян ,а для безпеки України.

Також раджу пошукати інфу про МОД ОКЕАН (Международное Общественное Движение Открьітая Конференция Европейских и Азиатских Народов - аббревіатура МОД ОКЕАН). Там ціле кубло кремлівське.

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

28 хвилин тому, zaHARE сказано:

Значна частина ціх ГОшок приліплена до реєстрових казачків кумапутіна (Раджу почитати цілу серію статей на цю тему на Петр і Мазепа),які приліплені до МП. Тому такий важливий "Томос" не стільки для вірян ,а для безпеки України.

Також раджу пошукати інфу про МОД ОКЕАН (Международное Общественное Движение Открьітая Конференция Европейских и Азиатских Народов - аббревіатура МОД ОКЕАН). Там ціле кубло кремлівське.

А яким чином твоя відповідь стосується мого запитання? Те, що у нас є купа москальских утворень знаю. Але питання було про законодавчі ініціативи - які пропозиції протидії такій агресії є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

А яким чином твоя відповідь стосується мого запитання? Те, що у нас є купа москальских утворень знаю. Але питання було про законодавчі ініціативи - які пропозиції протидії такій агресії є?

Ну якщо в праламенті не вистачає голосів,щоб зняти недоторканність вже навіть по поданню ГП  за очевидні злочини,а я вже не кажу щоб зняти повністю,як вони й обіцяли. То що говорити про речі, в які навіть ніхто не вникає.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну якщо в праламенті не вистачає голосів,щоб зняти недоторканність вже навіть по поданню ГП  за очевидні злочини,а я вже не кажу щоб зняти повністю,як вони й обіцяли. То що говорити про речі, в які навіть ніхто не вникає.

Нафіг ти цю ахінею несеш?

Я тебе питав:

16 годин тому, sergkots сказано:

Але питання було про законодавчі ініціативи - які пропозиції протидії такій агресії є?

 

Я так розумію, що тобі нема що відповісти по суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Нафіг ти цю ахінею несеш?

Я тебе питав:

 

Я так розумію, що тобі нема що відповісти по суті.

Забий і забудь. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sergkots сказано:

Росія атакувала українські кораблі в Керченській протоці

тут в нас може бути значно більше проблем, аніж з бляхами....

Є інформація, що всі три судна захоплено.

І це може бути початком війни (не доведи Господь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 минут назад, fedot сказал:

тут в нас може бути значно більше проблем, аніж з бляхами....

Є інформація, що всі три судна захоплено.

І це може бути початком війни (не доведи Господь)

а початок війни зараз як ніколи на руку Порошенку і це ппц насторожує... Воєнний стан скасує вибори, які він ну ніяк не виграє з його рейтингом...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, fedot сказано:

Є інформація, що всі три судна захоплено.

ху&ло готує базис для чергових переговорів торгів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ковтнемо (знову скарги в ООН, ЄС, НАТО, Грінпіс тощо) чи прикриватимемо (а це треба піднімати авіацію...)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОНОВЛЕНО станом на 21.20
За оперативною інформацією малі броньовані артилерійські катери “Бердянськ”, “Нікополь” вражені вогнем противника та втратили хід. Рейдовий буксир “Яни Капу” також примушений до зупинки. Кораблі захоплені спецназом РФ. Також є інформація про двох поранених українських військових моряків.
Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Svityaz сказано:

ковтнемо (знову скарги в ООН, ЄС, НАТО, Грінпіс тощо) чи прикриватимемо (а це треба піднімати авіацію...)?

чисто гіпотетично на що розраховувало командування направляючи туди кораблі?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кинули хлопців на розвідку боєм без наказу стріляти у відповідь на агресію?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver гіпотетично - на таке, як минулого разу...На вистачання розуму москалів починати можливі військові дії (розум, правда, смішненько звучить)...На ескалацію конфлікту (вибори і т.д - тут вже озвучили)...Варіантів багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

чисто гіпотетично на що розраховувало командування направляючи туди кораблі?

хз, можливо якась багатоходівка на провокацію Росії з якимись сильними ходами від "сильних світу цього"...

сумніваюсь, що ми будемо зараз влазити в прямий бій з кацапами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Svityaz сказал:

чи прикриватимемо (а це треба піднімати авіацію...)?

Боюсь, що тоді крім кораблів ще й авіацію втратимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

чисто гіпотетично на що розраховувало командування направляючи туди кораблі?

 

Думаю, розглядалось, як мінімум 2 сценарії:

1) задача мінімум - якщо пропустять - посилити присутність на Азові;

2) реальна задача - провокація кацапів, наслідком чого має бути посилення санкцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Боюсь, що тоді крім кораблів ще й авіацію втратимо.

заховатись під лавку і дивитись знизу на "серйозних дядь", що за нас будуть вирішувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Боюсь, що тоді крім кораблів ще й авіацію втратимо.

може хоча б здогадалися декілька дронів над кораблями мати для реальної оперативної картинки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

Воєнний стан скасує вибори

це вже давно пора було зробити. які вибори під час війни?

імхо.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Svityaz сказал:

заховатись під лавку і дивитись знизу на "серйозних дядь", що за нас будуть вирішувати?

Нє. Відправити на смерть ще й пілотів. Погоджуюсь із Зевсом. Якийсь геть необдуманий вчинок. І які б ми зараз туди сили не віправили ЧФ їх проковтне і навіть не помітить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

Нє. Відправити на смерть ще й пілотів. Погоджуюсь із Зевсом. Якийсь геть необдуманий вчинок. І які б ми зараз туди сили не віправили ЧФ їх проковтне і навіть не помітить.

Я не знаю, що правильно треба робити в даній ситуації. Я просто на форумі прокручую варіанти...

Але як тоді наступного разу відправляти наші кораблі у море? Що казати капітанам і команді: "Виконуйте наказ і надійтесь тільки на себе. Вам ніхто не допоможе"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші військові судна захоплено, є поранені, розпочинається по суті нова фаза війни (ну, Параша назве це певно  морським ато). А у цей же час по 1+1 ідуть танці з зірками, як в принципі і усі пять років до цього. Паралєлі просто аху...нні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...