Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, Rock сказал:

так ні вона пролитіла на рівень нижче ,до монтянши і мочанова,з їнім всє люді братья ,всє баби сєстри

в твому ж руслі - не суди й не судимий будеш. Це так прикольно вішати ярлики, ще не дочекавшись ЖОДНОЇ справи, щоб робити висновки. При чому тут кумир не кумир, я знаю, що я особисто так як вона не зміг би вистояти (а ти б зміг ? ) то хоча б ввіду цього маю до неї повагу, й повторюсь, вона ще нічого не зробила, щоб про неї крепко погано чи крепко добре говорити, а ви вже навішали ярликів, десь там мостите, якісь дебільні теорії висуваєте. Це просто жесть жестяна. Ну да ладно. Бог вам суддя

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

18 минут назад, Rock сказал:

ще покі моє відношення нейтральне

кому ви чешете, шановний, я ж то все читав, що видалене, так що давайте не будем. Якщо при цьому всьому ви нейтральний, то страшно подумати, що буде писатись, коли -негативно налаштований

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Rock сказано:

я думав вона так плавно сяде на лавку до семена ,Парасюка ,Мосійчука ,

Аби не сіла на лавку до пустомель, які багато обіцяють, а отримавши владу - мало що виконують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

Заради такого ........ як ви ?

Оце так точно висєр, як не крути. Нєзамєнімєйший і самий вумний знайшовся :D пацталом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Rock сказал:

штурманша , з двома клованими з ордила хоче домовлятися про звільнення Сенцова ,Афанасьева та багатьох інших які сидять в рашці

А чи не про звільнення заручників які утримуються на окупованих територіях часом?

Зрештою, мені все одно яким чином буде досягнуто миру і звільнення заручників, аби не за рахунок нац. інтересів. Результат важливішй за процес.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

що в тебе питати  ? Ти ж деревьяний по пояс, й регулярно це доводиш. В темі про доллар вже про тебе легенди ходять, там з тебе не сміявся лише лінивий, ще тут вирішив слід залишити ? Ти один з останніх, до чиєї думки я прислухаюсь , причому яку сферу не зачепи, навіть у виборі телефонів. Колись коли я до тебе приходив вибирати дружині телефон, ти одну з марок (не помню вже яку) так нахвалював що піпець, коли рівно через місяць я привів знайомого купувати, ти ту саму марку ганив на чому світ стоїть. Я тоді випав в осадок. Ну і на форумі потім ти явно показав хто ти є й чи варто прислухатись до твоїх висєрів. Так що йди людино своєю дорогою й не чіпай людей (маю на увазі Савченко) , яким ти не достойний навіть шнурки завьязувати

Просто згадай Шарапова , з якою метою він він пішов у банду, може трохи проясниться, що я мав на увазі під здачею у полон.

Я нікого не агітую до мене прислухатись, але і затикати рот мені такі примітиви теж не будуть.

А найбільше тебе дратує, що найкраз до мене і прислухаються.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

А найбільше тебе дратує, що найкраз до мене і прислухаються.

:101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала
5 годин тому

Сегодня на той стороне Зайцево было весело. Наваляли оркам конкретно. До сих пор собирают чехлы. Тушат склад БК, точнее то, что от него осталось. Наши воины ответили за паренька погибшего вчера. Ему было 23. Тут дело даже не в Минске. Сепары запросили мир и стали валить. Не по-мужски. Никаких принципов. За это пришлось ответить

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас двое погибших и четверо раненых (один очень тяжелый).

 
 
11028009_452574004914534_701532692971205
Айдар Батальон Старшина "дядя Юра"
11 год. · 

к большому нашему горю прошедшей ночью мы понесли потери, два 200-х и 4 300-х. Подрыв на ТМке и ДРГ. ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі та не дуже. Вже більше місяця, з травня, я не є координатором зведених мобільних груп. Більш того, там не залишилось жодного волонтера. Допрацювали до кінця ротації і розбіглися. Ми свідомо не написали про це в ФБ одразу, бо хотіли перевірити, скільки часу мине і фури знов підуть.
Два тижні. На фото: 20-тонник у відстійнику, біля однієї з дир. Середина травня. Кожного ранку вони збираються там по три і проходять через позиції ЗСУ на окуповану сторону. На другому фото машина "бійців" "Дніпро-1", які приїхали домовлятися про прохід затриманих вантажівок вже на іншій дірці. Бо перед ними домовитись військові не зуміли. І цілий полковник СБУ не зумів.

Зовсім скоро вийде підсумковий матеріал за 10 місяців роботи ЗМГ. Максимально відвертно, наскільки то можливо, розповім про головні проблеми цього гидкого явища, хто тим займається і наскільки це массово.
Ann Molchanova

 
«Друзі та не дуже. Вже більше місяця, з травня, я не є координатором зведених мобільних груп. Більш того, там не залишилось жодного волонтера. Допрацювали до кінця ротації і розбіглися.  Ми свідомо не написали про це в ФБ одразу, бо хотіли перевірити, скільки часу мине, і коли фури знов підуть.  Два тижні. На фото: 20-тонник у відстійнику, біля однієї з дир. Середина травня. Кожного ранку вони збираються там по три і проходять через позиції ЗСУ на окуповану сторону. На другому фото машина "бійців"  "Дніпро-1", які приїхали домовлятися про прохід затриманих вантажівок вже на іншій дірці. Бо перед ними домовитись військові не зуміли. І цілий полковник СБУ не зумів.  Зовсім скоро вийде підсумковий матеріал за 10 місяців роботи ЗМГ. Максимально відвертно, наскільки то можливо,  розповім про головні проблеми цього гидкого явища, хто тим займається і наскільки це массово. @[100000869767735:2048:Ann Molchanova]»
«Друзі та не дуже. Вже більше місяця, з травня, я не є координатором зведених мобільних груп. Більш того, там не залишилось жодного волонтера. Допрацювали до кінця ротації і розбіглися.  Ми свідомо не написали про це в ФБ одразу, бо хотіли перевірити, скільки часу мине, і коли фури знов підуть.  Два тижні. На фото: 20-тонник у відстійнику, біля однієї з дир. Середина травня. Кожного ранку вони збираються там по три і проходять через позиції ЗСУ на окуповану сторону. На другому фото машина "бійців"  "Дніпро-1", які приїхали домовлятися про прохід затриманих вантажівок вже на іншій дірці. Бо перед ними домовитись військові не зуміли. І цілий полковник СБУ не зумів.  Зовсім скоро вийде підсумковий матеріал за 10 місяців роботи ЗМГ. Максимально відвертно, наскільки то можливо,  розповім про головні проблеми цього гидкого явища, хто тим займається і наскільки це массово. @[100000869767735:2048:Ann Molchanova]»
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lili Sova

1 год ·
 

Я ору! Ору и матерюсь! От безсилия...
Я ненавижу. Я сегодня ненавижу до дрожи в руках, до помутнения в мозгу...
У меня вселенская ненависть!
Ненавижу рашку, ненавижу сепаров, ненавижу официальный Киев, ненавижу тупое население родной страны!
Если меня сейчас кто-то тронет, убъю!
У меня сосстояние аффекта!
Скошлько погибших сегодня на проклятой линии ДАП!!!!
Бутовка!
Повтор истории с ДАП в январе 15-го года!
Расстреливали танки в упор. Накрывали прицельно 120-е минометы.
ПРИЦЕЛЬНО!
Вы знаете как это? Вы знаете почему?
Вот, гребанная власть! Гребанный ГШ!!!
Вы что, не знали, что это будет? Что Бутовка - стратегическая точка?
Вам пох! Там не ваши дети!
Бля*!!!! Ненавижу!
Градами по Киеву! Детей пидорасов (Нет, не секс-меньшинств!) - на Бутовку, Промку и Зенит на хуй!
((((((((((((((((((((
Предварительно:
Бутовка 5-200, 4 -300 тяжёлые (не полные данные)
ДУК ПС 4-200, 15-300
79, МАРЬИНКА, 1-200, 8-300
АЙДАР 2-200 7-300
72 5-300
90 бат-2-300
Погибшие не 128 ,а рядом стоящий ПС.
4-200 забрали 2-200 под завалами,не могут достать и 7-300
Данные не точные. Еще уточняются((
Не постите мне в комментах свечечки и не пишите банальную хуйнб про то, что будете помнить и прочее.
НЕ БУДЕТЕ!
Свечку запостил и забыл. И пох...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А баба-яга проти:

Штаб: Загиблих у зоні АТО немає, 12 бійців поранено

 

Зате в Києві 3.14дараси охороняють 3.14дарасів....

А сАбаков с Маріуполі святкує....

 

Танці на костях.... імхо

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так много людей в Украине знают как именно выглядят сводки ГКЦ (Главного командного центра) ГШ ВСУ. Они не знают, что эти сводки, в усеченном виде, каждые два часа доводятся до сведения МО, НГШ и Верховного Главнокомандующего. А если происходит что-то экстраординарное, то в течение 15 минут. Мало людей это знают. Ну, это и хорошо, и плохо - тут вопросы не ко мне.

Зато хуева тьма людей у нас знает как пользоваться Фейсбучиком и разгонять зрады по десятки погибших и сотни раненых. Это хорошо? Это хорошо, что знакомая мне девушка-не-волонтер БЕЗ ЗЛОГО УМЫСЛА, но нихера не подумав, написала "79, МАРЬИНКА, 8-300"?

Эту строчку, ессно дело, начали гонять, ее аж сам целый генералиссимус всея зрадоландии у себя упомянул. И пол-Николаева на ушах, телефон красный. При том, что 3й бат 79ки уже ушел из Марьинки две недели как... Ну как же... Командование скрывает потери, а Порох слил Маруиполь/Днепр/Киев (нужное подчеркнуть).

Я покажу вам как выглядят сводки. Где учтено все: место ранения/гибели, обстоятельства, кто-где-куда, куда доставлен. В зоне АТО и вне ее. Боевые потери и наркоманы с передозом. Там есть все. И за прошедшие сутки у ВСУ боевых безвозвратных потерь - нет. Равно как и раненых в 79й ВДВ.

Это у Ху@ла солдаты и офицеры - ихтамнет. А мы у себя дома. Мы не прячем потери, не скрываем цифры. Нормальные люди - соболезнуют и скорбят каждому погибшему, а мрази и сторонники ху@ла в Украине - строит идиотские конспирологические теории.

P.S. У ДУК потери есть, но ни "где", ни "как" - ВСУ об этом не знает и знать не может. Что не говорит о том, что они не патриоты. Что не говорит о том, что их смерть напрасна. Но вот никто не может ответить на вопрос внятно - почему ЭТИ патриоты не идут в ВСУ? Да-да, армейский долбоебизм, Устав и все такое... Ага...
P.P.S. А нардепы, они такие источники информации, дааа.

13422372_1747809168821226_49724033607332

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балу - военнослужащий 128 бригады. Ранение в плечо. Не тяжелое. Рука на месте.

13406868_1159580044073955_37553484133644

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подробности трагедии на шахте Бутовка: когда все бежали, бойцов «ПС» спасал только Ленин

13 июня 2016 г. в 07:21

Скрыть от запада участие «Правого сектора» в боях на передовой все равно не удастся…

Тогда возникают другие вопросы: почему такие большие потери на одной позиции? И вообще на фронте?

Фронтовой волонтер «Лилия Украинская»: «Если верить министерству обороны и Генеральному штабу, за сегодняшнюю ночь никто не погиб. Бойцы «Правого сектора» и «Айдара» для них не люди... Парни жизнь отдали за свое государство, а государство их даже не признает!!! Шесть 200-ых (не можем точно установить количество погибших: 6, 7 или 9). Около двадцати 300-ых».

И это еще один из самых адекватных и толерантных комментариев в соцсетях.

Даже весьма лояльный офицер ВСУ Сергей Мисюра (блогер «Капитан Прайс») написал: «Я вчера писал, что много раненых. Но чтобы столько! Скорее всего, со времен Дебальцево такого не было. Посмотрим на нашу ответку».

Оставим в покое спикеров в погонах, которые твердят, что у ВСУ погибших нет, а «ПС» на фронте не может быть. Они не могут говорить другое! Ибо Запад помогает Украине, в том числе, и при условии отсутствия добровольцев на фронте.

Лучше задаться вопросом: можно ли было избежать таких потерь? Читаем внимательно рассказ уцелевших на шахте Бутовка «правосеков»:

«Из САУ, минометов 120-х, из танков нас обстреливали последние несколько дней, а наши - хоть бы хны, "ДНРовцы" по нашей позиции несколько суток пристреливались. Мы ("ПС") хотели дать ответку, но отвечать не разрешали (то есть, «ПС» слушается ВСУ!). Ни 128-я бригада ВСУ, ни "ПС" - никто не отвечал. А вчера в 21:05 (все-таки еще 11 июня!) начали по нам работать прямой наводкой два танка. Разбили всю позицию, и на 3-й выстрел у нас были двухсотые. После второго выстрела бойцы ВСУ во главе со своим командиром убежали…

А у нас, в "ПС", и убитые, и тяжелораненые. Мы срочно поднимаем водителя БМП Ленина: "Вывози раненых". Пока выносили трехсотых, продолжался жестокий обстрел из артиллерии, чтобы не дать нам вывезти, а наша украинская артиллерия не давала отпора. Даже не пыталась их приглушить и помочь нам вывезти товарищей. Видели же, что позиция разбита, что мы раскапываем ребят из-под завалов, а сепары нас закидывают артиллерией. Подло с нами поступили…

А Ленин дважды подъезжал и возил наших трехсотых. А потом еще и за нашими двухсотыми приехал. Там было бы месиво, мы не могли наших убитых бросить. И только позывной Ленин из ВСУ приходил к нам на выручку… Вывезли 5 погибших, и еще один погибший остался под завалами. Раненых не считали, проще сосчитать сколько из нас целых - таких осталось 6. Но позицию мы удержали. После обстрелов были три атаки пехоты ДНР - они думали, что там уже никого нет, но мы отстояли. ВСУ пришли только под утро, когда все утихло, когда брошенные "правосеки" отбили атаки. И что обидно, сами говорят: «Если бы не было "ПС", нам была бы жопа», но при этом дают информацию в СМИ о том, что потерь нет, и как они здорово всё отбили…»

Про страх одних и героизм других («правосеков» и Ленина) говорить бессмысленно – человеческий фактор (я сам в той ситуации и бежать не смог бы, обделался бы и помер на месте). Но в итоге у меня остается единственный вопрос: почему русские танки спокойно прямой наводкой уничтожили нашу позицию на шахте Бутовка, а до того 2 дня обваливали ее артой?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Rock сказано:

тепер точно не буде.

ну ситуація далі буде дуже простою

командир 128 бригади відхватить пілюлей мінус зірочка і посада ,

за те що в зоні відповідальності 128 знаходились незаконні збройні формування,

приказом по АТО буде дана команда гнати з передової всіх гражданскіх з зброєю ,

і це буде виконано ,кому потрібний лишній геморой ,задіють СБУ,

ОБСЕ забеспокоїться ,рашка станцює яблочко ,,а ми гаварілі про правасеков на передавой, хахли не виполняют Мінск,,

а провосеки начнуть стару пісню що влада знищує патріотів.

так до слова ,це ті позиції пс де Надька-пуля з Ярошом в гості заїжали на рюмку чая

Це могли бути волонтери, що допомагали 128-мій, або бійці ЗСУ оформлені заднім числом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zplanetaz12 said:

1) До чого це в темі про війну?

Не заважайте людині заробляти якусь копійку, йому дітям, внукам треба допомагати. А платня залежить від кількості постів з помиями, і бажано в якомога більшій кількості тем.

Увійдіть в положення, так би мовити :) 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Rock said:

- Ай молодЄць!

А чому цей ваш пост без веселої картинки? Вчора всі закінчились?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто б там не заснув при виступі такого вмілого "оратора"?

Тим більш що як завжди переливають з пустого в порожнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...