Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

мені ще минулої весни обіцяли "будете жрать хлеб по 20 грн"

поки не справдилось

з 3, 5 до 7.20 це для тебе мало?

І взагалі, з чого ти так смієшся, радуєшся? З того, що тебе і всіх інших, будуть стригти як баранів?

хліба їм мало, в ньому одне ГМО, (мяса зовсім не їм - одна економія)

де видно що я радію?

і приблизно так з мене і підсміювався "обіцяльник хліба по 20 грн" коли казав що дарма я податки плачу

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити пенсіонеру, який має пенсію менше ніж платити за комунпослуги, і якщо ще живе у великій квартирі? Вмирати? Від голоду чи холоду?

великій це скільки кімнат?

Та хоча б 3, оплата котрої буде за межу мінімальної пенсії однозначно.

Особливо цинічно те що виходить, коли ця квартира була отримана за часів СРСР, чоловік чи дружина померли, а діти зі своїми сім'ями живуть власним життям, просто дають нянчити онуків, а теперішня влада говорить про те що може відбирати ці квартири за борги

З якого дива тепер цей пенсіонер має думати тепер чи не викинуть його з квартири, або чи не замерзне він від холоду взимку?

Навіть "попередники" не були настільки жорстокими як ця влада!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо дорого - то більше працюю

можновладці вибрали інший шлях. Порох одобрив.

Президент Украины Петр Порошенко отменил ограничения максимального месячного размера заработной платы народных депутатов Украины, членов Кабинета министров Украины, прокуроров, работников государственных органов, работников Национального банка Украины, судейской власти. Об этом говорится в законе Украины № 213-VIII "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пенсионного обеспечения", который вчера, 12 марта 2015 г. был официально опубликован в парламентской газете "Голос Украины".

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити пенсіонеру, який має пенсію менше ніж платити за комунпослуги, і якщо ще живе у великій квартирі? Вмирати? Від голоду чи холоду?

1. Здавати кімнати дівчатам-студенткам

2. Разом з дітьми розміняти велику квартиру на менші або з доплатою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити пенсіонеру, який має пенсію менше ніж платити за комунпослуги, і якщо ще живе у великій квартирі? Вмирати? Від голоду чи холоду?

великій це скільки кімнат?

Та хоча б 3, оплата котрої буде за межу мінімальної пенсії однозначно.

Особливо цинічно те що виходить, коли ця квартира була отримана за часів СРСР, чоловік чи дружина померли, а діти зі своїми сім'ями живуть власним життям, просто дають нянчити онуків, а теперішня влада говорить про те що може відбирати ці квартири за борги

З якого дива тепер цей пенсіонер має думати тепер чи не викинуть його з квартири, або чи не замерзне він від холоду взимку?

Навіть "попередники" не були настільки жорстокими як ця влада!

як на мене цей пенсіонер заганяється

для мене "віртуальна норма" 1 кімната на 1 особу

за заході (і в ненависній вам гейропі) як діти підростаю і порозлітаються то батьки продають великий будинок і переїжджають в щось менше, зазвичай в Флориді

бо їм також важче утримувати будинок з пенсії ніж з зарплати

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть "попередники" не були настільки жорстокими як ця влада!

всі однакові, чого варта тільки фраза Азарова:

Ось я іноді кажу, що досить скиглити, беріть лопату і садіть картоплю, капусту. Ви ж своє життя зробите легшим. Так от: у мене вдома є город, на якому росте все, що необхідно", - розповів прем'єр.

Як то кажуть ситий голодному не товарищ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене цей пенсіонер заганяється для мене "віртуальна норма" 1 кімната на 1 особу

да-да, давай їх відразу в ящик, буде норма. шо ти заспіваєш, коли сам таким станеш, але ж хто про таке думає зараз? я розумію, що ти на світ дивишся через монітор, тобі і телефонної будки вистачило б, як у Чебурашки було, але пенси то наші поки ще не такі продвинуті.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за заході (і в ненависній вам гейропі) як діти підростаю і порозлітаються то батьки продають великий будинок і переїжджають в щось менше, зазвичай в Флориді

бо їм також важче утримувати будинок з пенсії ніж з зарплати

Зевс, та пойми ти кінець кінців, ти живеш не на заході і навіть не в Флориді, а живеш ти на ГПЗ, а це мій друже - ДВІ ДУЖЕ ВЕЛИКІ РІЗНИЦІ.

а хто живе на гпз, тому вічно не везе ;)

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене цей пенсіонер заганяється

для мене "віртуальна норма" 1 кімната на 1 особу

за заході (і в ненависній вам гейропі) як діти підростаю і порозлітаються то батьки продають великий будинок і переїжджають в щось менше, зазвичай в Флориді

бо їм також важче утримувати будинок з пенсії ніж з зарплати

Офігеть...

Якщо у СРСР давали житло безкоштовно (про чергі промовчу та про купівлю-продаж також, бо її не існувало) і влада все ж таки хоч потрохи, але поліпшувала житловий стан населення, то ви пишете що зараз пенсіонер заганяється "жируючи" проживанням в такій квартирі. Класс "покращення житлових умов" за 23 роки Незалежності!

Західний приклад мене не дуже цікавить, логіка капіталізму цілком зрозуміла.

Щодо здачі кімнат, тощо, це зрозуміло, звичайно що таке практикується. Я просто навів приклад, який не такий вже і рідкісний в нашій країні. До речі, щодо здачі кімнат, квартир, а як потім ще почнуть ходити податківці і вичавлювати з таких пенсіонерів податки за здачу нерухомості?

В одеій з передач по ТВ (нажаль не пам'ятаю якій) звучало, що ті ідейні остолопи у днр та лнр підтримали росію тому що бачать у ній міфічний минулий СРСР. Добре що вони не прочитали ваш пост, інакше б стали ще гарячіше підтримувати свої днр та лнр.

Я ні в якому разі не підтримую ті днр та лнр, розуміючи що це є ширма для російської агресії.

Але ця влада, роблячи драконівські тарифи на житлово комунальні послуги, просто підливає бензин у вогонь. Люди й так страшно незадоволені тим, що робиться в Україні, а тут ще перспектива стати бомжем, через те що не можеш оплатити житло, при цьому навіть маючи роботу.

Соціальні революції починались з того що людей припирали до стінки і їм ставало нічого втрачати. Враховуючи кількість зброї, яка зараз є в населення, особливо на сході, та те, що робить влада, це може закінчитись саме цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У четвер можуть підвищити тарифи на воду

У четвер, 19 березня, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), розгляне питання підвищення тарифів на воду для населення. Про це повідомив у вівторок, 17 березня, член Комісії Андрій Герус.

«На засіданні у четвер будемо приймати рішення щодо підняття тарифів на воду для населення. Така необхідність виникла внаслідок росту вартості е/е на 30% з літа минулого року», – написав пан Герус на своїй сторінці у Фейсбуці.

Він зазначив, що прострочена заборгованість водоканалів перед ЄБРР і Світовим банком становить вже майже 1 млрд грн. Це сталося в основному через девальвацію та збільшення вартості електроенергії, яка складає 50% собівартості води.

Пан Герус також повідомив, що законопроект №2010, який сьогодні розглядався на підкомітеті ПЕК у Верховній Раді, пропонує ще підняти «зелені» тарифи для виробників електроенергії з біомаси, біогазу та ГЕС.

«Ми будемо виконувати будь-який прийнятий Закон, але будемо чесно пояснювати споживачами причини росту. А схоже, у вже у найближчому майбутньому нам прийдеться коригувати наш графік тарифів для населення до 2017р.», – резюмував він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з 1 квітня тарифи на оплату за постачання гарячої воду зростуть на 55%, на опалення тарифи зростуть на 73%

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила начальник управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська, передає Еспресо.TV.

"По Україні в середньому на 55%", - заявила вона.

Крім того, вона повідомила про збільшення тарифів на опалення в середньому на 73%.

Також, хоцянівська припустила, що вартість холодної води підвищиться, тому що зросла вартість електроенергії... "Десь на 25 відсотків підвищиться", - сказала Хоцяновська.

"Ці нові тарифи є поміркованими, адже вони давно не змінювались. Вони відповідають економочній ситуації в країні",- наголосила Хоцянівська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з 1 квітня тарифи на оплату за постачання гарячої воду зростуть на 55%,

а міська влада зразу піде на зустріч людям і щоб не спокушати зайвими витратами якраз 1го квітня припинить гаряче водопостачання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні з 1 квітня тарифи на оплату за постачання гарячої воду зростуть на 55%,

а міська влада зразу піде на зустріч людям і щоб не спокушати зайвими витратами якраз 1го квітня припинить гаряче водопостачання

З червня, всім операторам котелень ДКП "Луцьктепло" розносять повідомлення про звільнення, сам бачив повідомлення під підпис.

Інших робочих переводять на 3х денний робочий тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю скоро житло в передмісті ще більше подорожчає, а в місті ціни на житло прогнуться.

З плюсів в своєї хати в передміті:

1. Вартість маршрутки, така сама, як і по місту на даний момент: 3 грн.

2. Вода безкоштовна.

3. Електрика для села дешевша.

4. Відносна незалежність від газу. Можливіть отоплювати альтернативними носіями енергії.

5. Власне господарство. Курочка, кролик.

6. Свіже повітря.

7. Якщо поруч річка чи озеро тоді можна плавати і ловити рибку.

Лепота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, ляпота... То тільки проїжджаючи машиною повз гарненьке село так думається, а як пожити - то все в зовсім іншому кольорі.

1. Аптека може є, а може й фіг зна де (а нічної точно нема)

2. Дитину в школу, зі школи, на гурток чи ще куди - возити, бо саму не відпустиш.

3. Ввечері маршрутки не ходять, добиратись на таксі. (А дитині з художньої, наприклад???)

4. Кудись піти - мусиш пертись в місто, отже конкретно залежиш від транспорта.

5. Про швидку-пожежну можна не писати?

6. Зимою як замете, то лижі в руки.

7. Власне господарство? А його чимось кормити потрібно. Купувати будеш? Чи звільнишся з роботи в місті і займешся сільгосподарством?

Трохи вирівнює ситуацію власне авто, але й тут теж вже починаєш від нього залежати повністю, плюс з-за ціни на паливо зникає перевага села...

Я не кажу, що в селі аж так страшно, але й народ масово не почне в село переселятись, як ти вангуєш.

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До пункту 7.Власне господарство - напишу, що сильно воно "прижимає" до землі, скотину треба кормити і т.д., а іноді хочеться кудись поїхати відпочити, провідати і т.д., а не можна, їсти всі хочуть і пити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що в селі аж так страшно, але й народ масово не почне в село переселятись, як ти вангуєш.

А я і не кажу про віддалене село. Я кажу про передмістя. Або навіть в місті власна хата.

Візьміть в місті вулицю Теремнівську, Львівську, Володимирську. Там повно власних хат, люди тримають господарство, аптека поруч. Маршрутка ходить так само, як і по вншій частині міста. Те саме з пожежною і швидкою. Сплошні плюси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що в селі аж так страшно, але й народ масово не почне в село переселятись, як ти вангуєш.

А я і не кажу про віддалене село. Я кажу про передмістя. Або навіть в місті власна хата.

Візьміть в місті вулицю Теремнівську, Львівську, Володимирську. Там повно власних хат, люди тримають господарство, аптека поруч. Маршрутка ходить так само, як і по вншій частині міста. Те саме з пожежною і швидкою. Сплошні плюси.

В районі львівської - трохи не то, а от на об'їздній На Рованцях - в самий раз і тарифи сільські і місто :)

живу в районі львівської - переплачував за воду у два рази - бо платив по тарифам з каналізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу в районі львівської - переплачував за воду у два рази - бо платив по тарифам з каналізацією.

а якщо власну скважину вибити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо власну скважину вибити?

можна звичайно, але поки і так нормально
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що в селі аж так страшно, але й народ масово не почне в село переселятись, як ти вангуєш.

А я і не кажу про віддалене село. Я кажу про передмістя. Або навіть в місті власна хата.

Візьміть в місті вулицю Теремнівську, Львівську, Володимирську. Там повно власних хат, люди тримають господарство, аптека поруч. Маршрутка ходить так само, як і по вншій частині міста. Те саме з пожежною і швидкою. Сплошні плюси.

Так, своя хата до добре, але, є значуще АЛЕ. Не кожному по кишені купити хату на тій самій Львівській, Володимирській.... Та й не дуже багато хат на Володимирській, господарі яких тримають господарство, бо господарство їсти хоче, а це зараз не дуже дешеве задоволення)))) Городик - так, самі тримаємо, але здебільшого заради зелені, полуниці, декількох мішків картоплі на зиму. Але це так, не в "нагрузку", як той казав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, своя хата до добре, але, є значуще АЛЕ. Не кожному по кишені купити хату на тій самій Львівській, Володимирській.... Та й не дуже багато хат на Володимирській, господарі яких тримають господарство, бо господарство їсти хоче, а це зараз не дуже дешеве задоволення)))) Городик - так, самі тримаємо, але здебільшого заради зелені, полуниці, декількох мішків картоплі на зиму. Але це так, не в "нагрузку", як той казав.

живу там надцять років - то раніше в 80-90 всі тримали і курей і свиней, зараз вже маже і ніхто цим не займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...