Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

живу там надцять років - то раніше в 80-90 всі тримали і курей і свиней, зараз вже маже і ніхто цим не займається.

ага, як сусідці моєї тітки набагато вигідніше спиртягу бадяжену лигарям продавати, нафіга там якесь господарство.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, а це тут до чого? пук у воду?

А я і не кажу про віддалене село. Я кажу про передмістя. Або навіть в місті власна хата.

Візьміть в місті вулицю Теремнівську, Львівську, Володимирську. Там повно власних хат, люди тримають господарство, аптека поруч. Маршрутка ходить так само, як і по вншій частині міста. Те саме з пожежною і швидкою. Сплошні плюси.

:) А ти цікавився ціною отих хат з городиком, з пятьма-шістьма сотками на Львівській, Теремнівській, Володимирський? :) От поцікався і порівняй з ціною квартири ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу там надцять років - то раніше в 80-90 всі тримали і курей і свиней, зараз вже маже і ніхто цим не займається.

ага, як сусідці моєї тітки набагато вигідніше спиртягу бадяжену лигарям продавати, нафіга там якесь господарство.

вже троє сусідів з горілки померло
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минрегион предлагает отбирать жилье у неплательщиков за коммунальные услуги

В 2014 году уровень оплаты населения за ЖКУ составил 92%.

Министерство регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства (Минрегион) считает необходимым ужесточить меры для неплательщиков зажилищно-коммунальные услуги, вплоть до изъятия жилья.

Как передает корреспондент УНИАН, об этом на брифинге заявила начальник управления экономики систем жизнеобеспечения Министерства регионального развития, строительства и ЖКХ (Минрегион) Наталья Хоцяновская.

«На сегодняшний день есть закон об исполнительном производстве, и достаточно широкий спектр влияния на неплательщиков им предусмотрено. Предусмотрено взыскание в первую очередь на средства должника, на движимое имущество и более того, 63-ей статьей этого закона предусмотрено изъятие вашей квартиры, вашего дома и вашего земельного участка», - сказала Хоцяновская.

По ее словам, в 2014 году уровень оплаты населения за ЖКУ составил 92%: из 39,5 млрд грн насчитанных платежей, население уплатило более 36 млрд грн.

Подробности читайте на УНИАН:http://economics.unian.net/realestate/1057011-minregion-predlagaet-otbirat-jile-u-neplatelschikov-kommunalnyih-uslug.html

«Мне не хотелось бы, чтобы мои слова были восприняты таким образом, что завтра начнется отбирание имущества у должников. Но хочу сказать, что действительно с этой позорной практикой, которая разрушает всю систему предоставления и получения жилищно-коммунальных услуг, нужно, наверное, перейти к более жестким мерам, для того, чтобы эту ситуацию изменить и все же вынудить неплательщиков проводить расчеты», - добавила Хоцяновская.

Кроме того, она отметила, что для борьбы с неплательщиками Минрегион также инициировал внесение изменений в закон о жилищно-коммунальных услугах, которые предусматривали введение пени за несвоевременную оплату ЖКУ в размере 0,1% от суммы неплатежа. Однако пока этот законопроект не был рассмотрен.

Как сообщал УНИАН, по данным Государственной службы статистики, задолженность населения Украины по оплате жилищно-коммунальных услуг в январе 2015 года по сравнению с декабрем 2014 года сократилась на 11,7% - до 13,045 млрд грн.

Подробности читайте на УНИАН:http://economics.unian.net/realestate/1057011-minregion-predlagaet-otbirat-jile-u-neplatelschikov-kommunalnyih-uslug.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти цікавився ціною отих хат з городиком, з пятьма-шістьма сотками на Львівській, Теремнівській, Володимирський? :) От поцікався і порівняй з ціною квартири ;)

facepalm.gif

Ви мабуть читаєте між рядками або через рядок.

Думаю скоро житло в передмісті ще більше подорожчає, а в місті ціни на житло прогнуться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, ти трохи романтик, поживи рік в будь-якому селі хоча б луцького району, з мінімальною привязкою до міста, перелік твоїх вдаваних ніштяків різко занизиться ;)

Думаю скоро житло в передмісті ще більше подорожчає, а в місті ціни на житло прогнуться.

В жодному разі, міському житлу не дадуть подешевшати а) заробітчани, б) панаєхавші полі жителі північніших регіонів області, урбанізація ітіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, :) так, поміж рядками читаю теж :) А поміж твоїми рядками звучить підтекст, що поки не пізно, поки ціни на житло в місті не "прогнулись", треба те житло продавати і тікати в передмістя ;)

Ну, якщо неправильно "прочитав", то тоді вибачай

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

Ну, якщо неправильно "прочитав", то тоді вибачай

Трохи не те. Я мав на увазі, що один з сопособів зменшити витрати на комунальні послуги - житло в особистому будинку недалі ніж найближче село від міста. Наприклад с. Липини. Недарма там така дорога земля. Це вроді і село, а вроді й місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

Ну, якщо неправильно "прочитав", то тоді вибачай

Трохи не те. Я мав на увазі, що один з сопособів зменшити витрати на комунальні послуги - житло в особистому будинку недалі ніж найближче село від міста. Наприклад с. Липини. Недарма там така дорога земля. Це вроді і село, а вроді й місто.

Три роки тому продав квартиру і купив хату в селі. До роботи 10,5км та 10-15хв. Прикинув літом буду платити 300 грн, а зимою 1500-2000 грн. А як буде в в квартирі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три роки тому продав квартиру і купив хату в селі. До роботи 10,5км та 10-15хв. Прикинув літом буду платити 300 грн, а зимою 1500-2000 грн. А як буде в в квартирі?

площа, кількість кімнат? Яке опалення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, :) так, поміж рядками читаю теж :) А поміж твоїми рядками звучить підтекст, що поки не пізно, поки ціни на житло в місті не "прогнулись", треба те житло продавати і тікати в передмістя ;)

Ну, якщо неправильно "прочитав", то тоді вибачай

Знаю випадок - люди продали квартиру (не пам'ятаю 2-во чи 3-ри кімнатну) за ті гроші купили землю в Рованцях на обїздній і побудували з блоків двоповерховий будинок на два входи - не думаю що жалкують. :) . А в 2006-2008 роках взагалі жесть з цінами у місті робилась - пацанчик продав комуналку у Києві, купив за ті гроші землю під Броварами - побудував триповерховий будинок (коробку) і продав, підняв трохи грошей - моя сестра також думала квартиру купити у Києві в результаті побудувала будинок 20 км від Києва - так значно вигідніше, землі 14 сот (+електрика+газ+асфальт+інет оптоволокно).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз продаж квартири не такий вже і вигідний, чи не так?

зараз поки період "всьо пропало"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кури, гуси, свині, тим паче корова - люди, Ви що? за худобою треба слідкувати, годувати, чистити хлів в кінці кінців.

велика кількість містян не хочуть займатися с/г. Навіть не не хочуть, вони до цього ставляться як до чогось їх недостойного чи типу того. А та частка, що хотіла б, не в змозі прибдати/побудувати житло за містом (принаймні недалоко від міста, адже у віддалених від обласного центру селах добротну хатину з гектаром городу можна зараз знайти за смішні гроші).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто платив недавно за комуналку, скільки коштує куб хол.води ? ну і приблизно скільки в місяць кубів тратите води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавлять ваші думки

у квартирі прописана одна особа. Чи вигідно буде з новими тарифами поставити лічильник на газ?

газу людина використовує мало - лише для приготування їжі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так здається лічильники встановлювали безкоштовно.

Так здається лічильники встановлювали безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так здається лічильники встановлювали безкоштовно.

якщо в квартирі лише газова плита - платно, на сьогодні біля 2000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто платив недавно за комуналку, скільки коштує куб хол.води ?

холодна вода - 8,52 грн.

це якщо з каналізацією. Без - вполовину дешевше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто платив недавно за комуналку, скільки коштує куб хол.води ? ну і приблизно скільки в місяць кубів тратите води.

HelloBoy, де ти тут бачиш, що запитували про квартиру? А в приватному будинку бувають "зливні ями" (септики) ;)

Наприклад, за що плачу я,

1. приватний будинок

своє газове опалення (котел) і газова колонка на воду, каналізації нема (своя "яма"), прописана одна людина (без пільг), на все лічильники

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ ПО ЛIЧИЛЬHИКУ (за куб.м.) - 1.089 грн.

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 4.308 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.3084 грн.

-----------------------------------------------------------

2. приватизована квартира

своє газове опалення (пічки), газова колонка на воду, централізована каналізація, прописано 4 людини (без пільг), лічильник на воду і електрику, на газ нема

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ (за людину) - 35.37 грн.

ГАЗ (за площу квартири, за м.кв.) - 21,615 грн.

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 8.52 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.3084 грн.

-----------------------------------------------------------

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...