Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

та вже думаю над альтернативою... чи дрова, чи тирса, чи електрика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

То за що переживаєш? Автори кажуть, що таке продовження має сприяти економії (нижчий тариф в опалювальний період порівняно із звичайним). Як буде насправді - побачимо.

Індивідуальне опалення - це ж навіть краще - сам визначаєш температуру, сам обираєш чим опалювати!

До речі, бачив рекламку -

Кредит на енергозбереження

http://www.banklviv....ficiency-loans/

Щодо електрики - не факт, що буде дешевше навіть, якщо перейдеш на нічний тариф.

Змінено користувачем justice777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

justice777, ти тролиш чи дійсно не доганяєш моєї писанини? Ти попередні сторінки взагалі читав? Так, в мене індивідуальне опалення, так, дійсно, я сам визначаю температуру, але в мене на даний момент НЕМАЄ ГАЗОВОГО ЛІЧИЛЬНИКА і плату за спожити газ мені рахують за НОРМАМИ споживання газу, а не за обраною мною температурою! І так як "опалювальний сезон" продовжили, то і НОРМА "зимова" продовжена! Навіть якщо я й взагалі не буду опалювати квартиру.

І вхід тут поки один - йти в Волиньгаз і писати заяву на пломбування пічок. А за літо щось вирішувати... І з лічильником, і з альтернативою...

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

не гарячись. В чому тролінг? В тому, що не раджу переходити повністю на електрику, бо буде дорожче? Чи в тому, що ділюся інформацію про кредити на енергозбереження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що робити мені, я розберуся, а тут мова про те, ЩО роблять ВОНИ з НАМИ. Піднімають тарифи до непідйомних величин, і начебто рятують нас, даючи нам якісь субсидії і заганяючи нас в нове кредитне ярмо.

Це як пан колись, платив наймитам зарплату і поряд ставив шинок, щоб його ж гроші в нього ж і лишались... Тільки там він все ж лишав право вибору...

Виходить так, що вони нас ловлять і викручують, щоб "паімєть" нас в новій позі, а ми намагаємось притиснути дупу до землі, чи вивернутись, замість того щоб розвернутись і дати в зуби.

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидії добре, але їх не всі зможуть оформити по різних причинах. А як бути з тими хто вже має борги 50-100 тисяч гривень?

ой,

що ж їх спонукало створити такий борг? надія що "все спишуть" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидії добре, але їх не всі зможуть оформити по різних причинах. А як бути з тими хто вже має борги 50-100 тисяч гривень?

ой,

що ж їх спонукало створити такий борг? надія що "все спишуть" ?

Я просто мав на увазі, що ті хто не платив і далі не будуть платити, але їх ряди значно поповняться.

точно,

і це зовсім не залежить від ціни

хто не хоче - той не платить (і придумує виправдання в образі ПС і ГейРопи)

то народ такий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто буде платити за субсидії? Оплата субсидій буде з префіциту бюджету?

Я вже вище писав - різниця в тарифах оплачується за рахунок емісї (друкування) грошей. Механізми можуть бути різними - ОВДП там всілякі, продаж валюти із ЗВР напряму Нафтогазу за заниженим курсом, ...

При незмінному курсі, підвищення тарифів призвело б до зменшення емісії, бо власники великих площ будуть або менше споживати енергоносіїв (на автономному опаленні), або більше платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидії добре, але їх не всі зможуть оформити по різних причинах. А як бути з тими хто вже має борги 50-100 тисяч гривень?

ой,

що ж їх спонукало створити такий борг? надія що "все спишуть" ?

вже ж списували, чому ж не сподіватись на таке знов? один буде із шкури лізти щоб заплатити, а тим у кого борги десятки тисяч, тим подарують, то для чого платити? жити по новому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субсидії добре, але їх не всі зможуть оформити по різних причинах. А як бути з тими хто вже має борги 50-100 тисяч гривень?

ой,

що ж їх спонукало створити такий борг? надія що "все спишуть" ?

вже ж списували, чому ж не сподіватись на таке знов? один буде із шкури лізти щоб заплатити, а тим у кого борги десятки тисяч, тим подарують, то для чого платити? жити по новому!

Мало того, про переіндексацію боргів ніхто не говорить. Що 5 років назад 500 грн було, а що зараз - різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що 5 років назад 500 грн було, а що зараз - різні речі.
зарплата в доларах?

Ціна на електрику, газ залежить від доллара. На воду аналогічно, хоча не напряму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що робити мені, я розберуся, а тут мова про те, ЩО роблять ВОНИ з НАМИ. Піднімають тарифи до непідйомних величин, і начебто рятують нас, даючи нам якісь субсидії і заганяючи нас в нове кредитне ярмо.

Те що, роблять вони з нами, цілком підтримують в своїх постах сміт, женя, зевс і інші. І тому, поки населення тащитися, від такого садизму над собою, влада буде далі реалізовувати свої садистичні нахили. І це все(долар, комуналка), ще далеко не кінець, а тільки початок, влада для свого улюблиного населення рабів, заготовила нові подаркі.

Я тепер, а ні грама не дивуюся, чому люди існують, в такому глибокому гівні, ЦЕ ВСЕ ЗАКОНОМІРНО.

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що, роблять вони з нами, цілком підтримують в своїх постах сміт, женя, зевс і інші.

ого

мене ще так скоро в клюб любителів Пороша запишуть

я за те що б послуги коштували стільки скільки реально коштують

якщо мені щось не подобається - я це не купую

щоб там не казали в рекламі

а якщо дорого - то більше працюю

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо дорого - то більше працюю

це як? раніше недопрацьовув на роботі, а зараз почав? Чи вже почав працювати у 2 зміни? Чи на двох роботах?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо дорого - то більше працюю

ага! :) то в нас, виявляється, зарплата залежить від власного бажання?! Захотів більше заробити - і, приміром, учням на уроці більше нарозповідав! Чи на базарі взяв наловив покупців і силою змусив їх накупувати в себе всього в два рази більше!

А може просто пан працює вантажником!? Ну тоді так, я розумію логіку - захотів - заробив більше!

О! А мо пан ДАІшник!?! Тоді теж розумію... ;)

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...я за те що б послуги коштували стільки скільки реально коштують

якщо мені щось не подобається - я це не купую

щоб там не казали в рекламі

а якщо дорого - то більше працюю

У Португалії оплата за квартиру у зимовий період обходиться в середньому в 400 євро в місяць. За все.

Ось одна з реальних цифр у ЄС. Але ж зарплати в нас не такі як у ЄС!

Що робити пенсіонеру, який має пенсію менше ніж платити за комунпослуги, і якщо ще живе у великій квартирі? Вмирати? Від голоду чи холоду?

В нас була аномально тепла зима. Цікаво чи купите ви послугу - тепло, коли за вікном буде мінус 30?

Кажете більше працювати? Може в Луцьку раптом стали платити за звичайні, виробничі професії від 10к та вище?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо дорого - то більше працюю

це як? раніше недопрацьовув на роботі, а зараз почав? Чи вже почав працювати у 2 зміни? Чи на двох роботах?

2ві "роботи" то в мене перманетно, щоб не простоювати

берусь за будь яку халявку, не можу себе уявити просто сидячим

всілякі відмазки - сьогодні "8ме березня" то не для мене

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що, роблять вони з нами, цілком підтримують в своїх постах сміт, женя, зевс і інші.

ого

мене ще так скоро в клюб любителів Пороша запишуть

я за те що б послуги коштували стільки скільки реально коштують

якщо мені щось не подобається - я це не купую

щоб там не казали в рекламі

а якщо дорого - то більше працюю

Не надійся на свою ІТ-шну посаду на підшипниковому. Комуналку і ціни загнуть ТАК, що навіть твоя, відносно висока зарплата тобі не поможе, і весь твій сарказм в моменті пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не надійся на свою ІТ-шну посаду на підшипниковому. Комуналку і ціни загнуть ТАК, що навіть твоя, відносно висока зарплата тобі не поможе, і весь твій сарказм в моменті пропаде.

:) (смайлик)

приходь в відділ кадрів,

запропонуй себе, раптом буржуї захочуть економити

жалітися що в держустанові ("статистика", чи "пенсійний" чи щось схоже) так мало платять то не наше

о, "служба зайнятості" - звідти і така обізнаність про мою відносно високу зарплату....

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, мені особисто плювати скільки ти заробляєш. Просто, не треба радуватися, що бідним стане ще ху.віше. Ми всі живемо в загально-звязаній системі, колапс зачепить всіх і багатих і бідних, ніхто не виграє. Кому будуть потрібні твої послуги, коли в магазинах буханки хліба не буде. Будеш, тут на форумі далі свої сарказми писати?

Змінено користувачем Vergil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому будуть потрібні твої послуги, коли в магазинах буханки хліба не буде. Будеш, тут на форумі далі свої сарказми писати?

тю

мені ще минулої весни обіцяли "будете жрать хлеб по 20 грн"

поки не справдилось

зав'язуєм офтопити.

аргументи закінчились - перейшли на особистість Зевса :)

Що робити пенсіонеру, який має пенсію менше ніж платити за комунпослуги, і якщо ще живе у великій квартирі? Вмирати? Від голоду чи холоду?

великій це скільки кімнат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ще минулої весни обіцяли "будете жрать хлеб по 20 грн"

поки не справдилось

з 3, 5 до 7.20 це для тебе мало?

І взагалі, з чого ти так смієшся, радуєшся? З того, що тебе і всіх інших, будуть стригти як баранів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...