Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Ставити регулятори в старих системах подачі теплоносія не можна, тому що автоматично зменшується подача тепла сусіду зверху або знизу.

єрєсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставити регулятори в старих системах подачі теплоносія не можна

а ви ставили знаєте принцип-технологію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

між патрубками вхід-вихід батареї вварюється ще труба, яка напряму з"єднує ці два патрубка. За трубою перед батареєю ставимо регулятор - батарею перекриваємо так як треба, вода йде через перемичку до сусідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не чекав такого від nickel :(

А що nickel не може тупити? Чому? Бо вже другий раз мені таке закидають.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі труби-перемички відсутні

щоб поставити регулятор, всерівно треба труби переварювати, тому вварити таку перемичку не проблема

Встановлення такої перемички автоматично зменшить подачу теплоносія на вам регістр (батарею).

ставте на перемичку кран - при потребі максимальної протоки через батарею кран перекриваємо і маємо щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи то правда, але колись мені казали що якщо починати шось рухати в стояку (перемички врізати, коліна добавляти) то такі ж операції треба робити в усьому будинку. Усі не погоджені проектом зміни незаконні. це якось пов"язано з гідравлічним опором чи шось подібне. я в тому не розбираюсь то сказав як зміг. суть одна - самодіяльні рацпропозиції в системі центрального опалення можуть привести тільки до того, шо у вас буде тепліше за рахунок сусідів.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверху або знизу зменшуємо подачу теплоносія для них.

яким чином?

ви повертаєте циркуляцію через батарею, як власне і заплановано радянськими зодчими

перекрити і батарею і кран на перемичці це вже саботаж :) і недолугість користувача системи опалення.

не знаю чи то правда, але колись мені казали що якщо починати шось рухати в стояку (перемички врізати, коліна добавляти) то такі ж операції треба робити в усьому будинку. Усі не погоджені проектом зміни незаконні.

у вас набір з домислів, нерозуміння гідродинаміки і законів

врізку перемички (покращує циркуляцію по системі опалення) і крану мають робити прцівники ЖЕКу (або інших уповноважених контор). Крім зменьшення тепловіддачі вам коханому це не внесе ніяких змін в циркуляцію теплоносія, навіть трохи покращить температуру в сусіда наступного за вами по контуру - вода то до нього гарячіша буде йти :)

От якщо ви ще один контур з батареєю доварите, тоді так - можна сусідів і без тепла залишити.

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставте на перемичку кран - при потребі максимальної протоки через батарею кран перекриваємо і маємо щастя

крани на таких перемичках заборонені.

при будь-яких проблемах теплопостачання по стояку ЖЕК чи Луцьктепло будуть стояти на тому, що проблема саме в цьому крані та/або радіаторі.

але сама перемичка та крани на ввід/вивід радіатора потрібні як мінімум для своєї зручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врізку перемички (покращує циркуляцію по системі опалення) і крану мають робити прцівники ЖЕКу (або інших уповноважених контор). Крім зменьшення тепловіддачі вам коханому це не внесе ніяких змін в циркуляцію теплоносія, навіть трохи покращить температуру в сусіда наступного за вами по контуру - вода то до нього гарячіша буде йти :)

а шо буде відбуватись в паралельному стояку? ви закоротили напряму трубу, у вас теплоносій почав протікати швидше, сусіди зверху і знизу радуються. а в паралельному стояку навпаки, потік вповільнився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив сьогодні за квартиру... Так сталось, що не платив останні два місяці... вже за три вийшло... Афігєл від озвученої суми...

Отже, двокімнатна квартира (обрахункова площа 42,10 кв.м.), прописано 4 людини, ніяких пільг, вода+каналізація, газ без лічильника, опалення індивідуальне, гаряча вода - газова колонка. Отже, за лютий за один тільки газ нарахували 1051,47 грн. Це за нещасних сорок квадратів житла!

Там дехто не розумів, що таке "зимові норми" газу без лічильника, так от в квитанції за лютий за газ рахується 21,615 грн. за метр квадратний. Плюс ще 35,370 грн. за кожну людину.

Якщо ціна збільшиться в чотири рази, я точно платити не буду, бо не зможу фізично. Друкувати грошей не вмію, красти не хочу.

(попереджуючи поради "постав лічильник і не плач" - ставлю вже років п'ять... з-за невеличкої нестиковки їхнього проекту з реальністю... дибільна бюрократія...)

А тут ще й "подарунок" зробили - продовжили опалювальний сезон до кінця квітня!

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення про встановлення опалювального періоду з 1 жовтня по 30 квітня означатиме не здійснення саме опалення, а лиш продовження дії пільгової ціни для населення.

Про це заявив голова НКРЕ Дмитро Вовк. Відповідний відеозапис надала "УП" прес-служба Кабміну.

"Це не період опалювальний. Це період застосування пільгової ціни в розмірі 3600 гривень за 1000 кубічних метрів. Насправді це для населення є плюс", – сказав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/4/7060489/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платив сьогодні за квартиру... Так сталось, що не платив останні два місяці... вже за три вийшло... Афігєл від озвученої суми...

Отже, двокімнатна квартира (обрахункова площа 42,10 кв.м.), прописано 4 людини, ніяких пільг, вода+каналізація, газ без лічильника, опалення індивідуальне, гаряча вода - газова колонка. Отже, за лютий за один тільки газ нарахували 1051,47 грн. Це за нещасних сорок квадратів житла!

Там дехто не розумів, що таке "зимові норми" газу без лічильника, так от в квитанції за лютий за газ рахується 21,615 грн. за метр квадратний. Плюс ще 35,370 грн. за кожну людину.

Якщо ціна збільшиться в чотири рази, я точно платити не буду, бо не зможу фізично. Друкувати грошей не вмію, красти не хочу.

(попереджуючи поради "постав лічильник і не плач" - ставлю вже років п'ять... з-за невеличкої нестиковки їхнього проекту з реальністю... дибільна бюрократія...)

А тут ще й "подарунок" зробили - продовжили опалювальний сезон до кінця квітня!

у вас автономне опалення? Якщо ні - оскаржуйте бо тариф на опалення 9,2 за метр, а за газ повинні взяти не більше сотні

А можна фото квитанції побачити, нижню частину де суми і тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ціна збільшиться в чотири рази, я точно платити не буду, бо не зможу фізично. Друкувати грошей не вмію, красти не хочу.

(попереджуючи поради "постав лічильник і не плач" - ставлю вже років п'ять... з-за невеличкої нестиковки їхнього проекту з реальністю... дибільна бюрократія...)

Субсидія, допомога малозабезпеченим, компенсація додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води в умовах підвищення цін і тарифів на зазначені послуги. Нє?

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення про встановлення опалювального періоду з 1 жовтня по 30 квітня означатиме не здійснення саме опалення, а лиш продовження дії пільгової ціни для населення.

Про це заявив голова НКРЕ Дмитро Вовк. Відповідний відеозапис надала "УП" прес-служба Кабміну.

"Це не період опалювальний. Це період застосування пільгової ціни в розмірі 3600 гривень за 1000 кубічних метрів. Насправді це для населення є плюс", – сказав він.

http://www.pravda.co...5/03/4/7060489/

Він або ідіот, або нас за ідіотів має?! Починає нам втюхувати, що чорне в дійсності зовсім не чорне, а біле?! В Постанові чоним по білому чітко і недвузначно написано
абзац тринадцятий викласти в такій редакції:

“міжопалювальний період — період з 1 травня по 30 вересня включно;”;

доповнити пункт після абзацу п’ятнадцятого новим абзацом такого змісту:

опалювальний період — період з 1 жовтня по 30 квітня включно;”

...Отже, двокімнатна квартира (обрахункова площа 42,10 кв.м.), прописано 4 людини, ніяких пільг, вода+каналізація, газ без лічильника, опалення індивідуальне, гаряча вода - газова колонка. Отже, за лютий за один тільки газ нарахували 1051,47 грн. Це за нещасних сорок квадратів житла!

Там дехто не розумів, що таке "зимові норми" газу без лічильника, так от в квитанції за лютий за газ рахується 21,615 грн. за метр квадратний. Плюс ще 35,370 грн. за кожну людину....

у вас автономне опалення? Якщо ні - оскаржуйте бо тариф на опалення 9,2 за метр, а за газ повинні взяти не більше сотні

А можна фото квитанції побачити, нижню частину де суми і тарифи?

я ж написав тарифии і суму (підкреслив), чи ти мені не віриш на слово? :)

nickel, ну, в "малозабезпечені" я не влізу, опалення не централізоване, а от субсидія... В нас багато чого вже на папері робили і язиком обіцяли, а в дійсності народ отримував те, що й завжди... Поживем-побачим... дай Бог, дай Бог...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за газ рахується 21,615 грн. за метр квадратний. Плюс ще 35,370 грн. за кожну людину.

Ви хотіли сказати - "за куб", чи я щось не так розумію?

UPD: Вибачаюсь, тупанув, не прочитав що у Вас лічильника нема... але, все одно дорого...

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так а я про що... Дорого! ЗАРАЗ дорого! А ЩО буде потім? Фіг їх знає, на що вони сподіваються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво - це у всіх у Луцьку такі тарифи, бо у Києві за газ 23 грн і 9,2 за квадрат опаленняння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від того слова субсидії вже верне. Хто їх буде платити, ці субсидії? Кого тут хочуть розвести яйценюки? За субсидії, причому колосальні заплатимо ми всі разом взяті повною девальвацією гривні, бо очевидно, що бізнес і умовно платоспроможні не накриють потреби решти населення в субсидуванні. Вони реально хоч щось не через сраку можуть зробити, чи це вже правило таке, робити нові проблеми на голому місці повністю не вирішуючи старих.

За кожним ударом батіжком мав би бути пряник. Пряників я ще не побачив. Якесь безальтернативне лупцювання батогом.

Ублюдки країні можуть будувати тільки кончєний і безальтернативний совок.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від того слова субсидії вже верне. Хто їх буде платити, ці субсидії? Кого тут хочуть розвести яйценюки? За субсидії, причому колосальні заплатимо ми всі разом взяті повною девальвацією гривні, бо очевидно, що бізнес і умовно платоспроможні не накриють потреби решти населення в субсидуванні. Вони реально хоч щось не через сраку можуть зробити, чи це вже правило таке, робити нові проблеми на голому місці повністю не вирішуючи старих.

За кожним ударом батіжком мав би бути пряник. Пряників я ще не побачив. Якесь безальтернативне лупцювання батогом.

Ублюдки країні можуть будувати тільки кончєний і безальтернативний совок.

Як на мене, завдання уряду - як найдовше протриматися біля "корита", а долі хоч повінь.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74

Ніхто нікому нічого не втюхує. Цього разу дійсно біле - це біле.

Законодавство треба аналізувати системно.

Питання про те, скільки триватиме опалювальний період визначає місцева рада:

5. Рішення про початок та закінчення опалювального сезону

приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних

та міських рад або місцевими державними адміністраціями виходячи з

кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами,

правилами технічної експлуатації, нормами санітарного

законодавства та іншими нормативними документами.

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-%D0%BF

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,

Буде дуже складно, але ж держава нічим не допоможе зараз. Як кажуть "справа утопаючих - діло самих утопаючих". Шукайте альтернативу чи джерела зменьшення оплати за комуналку, і давайте людям пораду, як вижити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(попереджуючи поради "постав лічильник і не плач" - ставлю вже років п'ять... з-за невеличкої нестиковки їхнього проекту з реальністю... дибільна бюрократія...)

Так проект вони самі роблять. Не знаю, не знаю.. Два роки назад робив - проблем ніяких, зробили швидко і без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Законодавство треба аналізувати системно.

:) ну, ти, я бачу, системно проаналізував законодавство, правда? ;)

Читаєм уважно, до ЧОГО відноситься твій уривок (уважно системно аналізуємо виділенні слова ;)):

П О С Т А Н О В А

від 21 липня 2005 р. N 630

Київ

Про затвердження Правил надання послуг

з централізованого опалення, постачання холодної

та гарячої води і водовідведення та типового

договору про надання послуг з централізованого

опалення, постачання холодної та гарячої

води і водовідведення

....

ПРАВИЛА

надання послуг з централізованого опалення,

постачання холодної та гарячої

води і водовідведення

Загальні положення

...

А в моєму випадку ІН-ДИ-ВІ-ДУ-АЛЬ-НЕ опалення! І моє опалення не має ніякого відношення ні до "ЛуцькТЕПЛО", ні до "ЛуцькВОДОканалу", для котрих і писана твоя Постанова.

Мені ж плату за газ нараховує "Волиньгаз", а він чим буде керуватись? Правильно! Останньою вигідною їм Постановою кабміну №74 від 02.03.2015р.

seolutsk, нестиковки з їхньою існуючою робочою техдокументацією, яка була наваяна ще за часів царя Гороха невідомо ким і невідомо з якої стелі... Це таке, теми не стосується...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...