Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Порадьте, будь ласка, майстра, який візьметься поміняти свічки на Фіат добло 1,9. Дякую!

Зверніться до Сергія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь ласка, майстра, який візьметься поміняти свічки на Фіат добло 1,9. Дякую!

Зверніться до Сергія.

Рекомендуємо Сергія. Викрутив свічку накалу з зірваною різьбою, яку не змогли викрутити 2 майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте людину яка підрихтує капот (пом*ятий перед) і підрівняє зазори. Відкривається і закривається добре.

post-23702-0-32542300-1434956203_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В кого би супорта зробить, "гримлять" ? Бажано десь в гаражних кооперативчиках на Конякіна, щоб далеко не ходити "безлошадному" :)

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де толково миють двигун (дизель)...щоб потім машина їхала))?

що ж там його мити - самому ж можна ))))

дасиш просохнути 20 хв після мийки і вперед ! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sem, дякую за пораду, але вже помили. А на рахунок того, щоб самому мити... чим тряпочкою чи мочалкою? Тряпочку в соляру,бензин макати чи миюче для посуди у дружини попросити? А щоб залізти у всі шпарини і вимити всі патрубки - напевно двигун треба вивалювати? Бо ж нікуда не залізу...

Почуття гумору в тебе є ))) Але схоже більше на сарказм...

Не полінуйся заїхати в магазин чи просто погуглити і знайдеш безліч хімії для миття двигунів. Купуєш і їдиш на любу мийку (наприклад до таксопарку), платиш кілька гривень за "керхер" і маєш чистий двигун.

Справждні водії а не "наєзднікі" ))) з цим ніколи проблем не мали. :0165:

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак , за 35 грн можна мити хіба старий жигуль , де з електроніки тільки катушка запалювання :_07:

А якщо в тебе не жигуль , а машина --- після мийки за 35 грн можеш попасти до мене , і попасти на сильно більшу суму :_07:

Змінено користувачем Mykola81
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почала конкретно гриміти бокова (здвіжна) дверка.Підозрюю,що проблема з роликами.Може хто порадить фаховців,які нові виточать? Якщо це реально.Нові не сильно хочеться купувати :( Авто: Fiat Scudo 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий ранок

я тут топік створив, хтось може допомогти з ремонтом? Та і взагалі, чи ремонт можливий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого ТАЗіка ВАЗа погнутий задній міст, колеса стоять так - /--о--\

Таке реально вирівняти? В Луцьку хтось може це зробити? Чи треба купляти новий чулок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також питання:

Renault Megane II 2004 проблема з заднім колесом, тріснув сосок(доведено)...сосок з датчиком тиску в колесах! Колесо постійно здуває! Компютер постійно кричить СТОП,- в сервіс!

Хто зможе зробити?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого ТАЗіка ВАЗа погнутий задній міст, колеса стоять так - /--о--\

Таке реально вирівняти? В Луцьку хтось може це зробити? Чи треба купляти новий чулок?

Ніхто такого не робить, треба міняти на новий чи б\в

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна заїхати на яму і щоб мені подивилися випускну систему. Задовбав вже мене цей як кажуть "кастрюльний дзвін"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна заїхати на яму і щоб мені подивилися випускну систему. Задовбав вже мене цей як кажуть "кастрюльний дзвін"

Це називається - варимо глушники. Є на Карпенка-Карого метрів 200 від рівненського мосто в сторону варшавки, є за електроапаратним заводом, навпроти перевізника Леонтієва (за пожаркою) і ще декілька напевно є, я за електроапаратним заводом міняв гофру.

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається - варимо глушники. Є на Карпенка-Карого метрів 200 від рівненського мосто в сторону варшавки,

я в них переварював, ще був бракований новий глушник, так майстер мені його переварював. Роботою та вартістю задоволений.

095 - ооо1130, з візитки номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приблизна вартість ?. У мене у самого э чим варити, резонатор, труба, задня банка, з"эднання у нормально стані. А дзвін всеодно э.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приблизна вартість ?. У мене у самого э чим варити, резонатор, труба, задня банка, з"эднання у нормально стані. А дзвін всеодно э.

Ну блін, дали вам номер телефону, сказали де вони находяться (якщо ви їздите на авто то 100 проц там проїжжали і не раз). Наберіть запитайте!!! звідки тут на форумі мають знати що там у вас, і скільки хтось там візьме за ремонт чогось там грошей....... .... :0156: :0156: :0156: :0156:

Змінено користувачем Nikitamega
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А приблизна вартість ?. У мене у самого э чим варити, резонатор, труба, задня банка, з"эднання у нормально стані. А дзвін всеодно э.

Якщо у самого э чим варити, то нащо дурні питання? Взяв та й заварив :_02:

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю для "розумних" на око все ціле по випуску, а дзвонити у неділю не буду, у людини вихідний. Надіюсь все зрозуміло ?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю для "розумних" на око все ціле по випуску, а дзвонити у неділю не буду, у людини вихідний. Надіюсь все зрозуміло ?

Анекдот згадав в тему:

Інтернат для розумово відсталих, приїхало авто з продуктами. Вигрузився водій, сів їхати, а авто не заводиться. Колупається з півгодини під капотом. Збоку стоїть пацієнт інтернату і каже: - А я знаю, що поламалось.

Шофер думає, та що він може знати, не звертає увагу крутить далі. Пацієнт знову те ж саме: - А я знаю шо поламалось... І так разів 20 на протязі 5 хв. Водій не витримує кидає ключі і каже на емоціях: - Ну давай вже, кажи, кажи що поламалось!?!?

Пацієнт: - Машииина!

Отак і тут: у мене все ціле, але шось бразкає. І хтось має вгадати не бачачи, по телефону чи як. Тоді до бабки-гадалки краще подзвонити.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...