Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

В мого ТАЗіка ВАЗа погнутий задній міст, колеса стоять так - /--о--\

Таке реально вирівняти? В Луцьку хтось може це зробити? Чи треба купляти новий чулок?

міст не може бути погнутий, у вазів всіх болячка - чулки )))) після перегруза. мені сподобалась робота в майстрні на набережній біля швидкої допомоги.

Де можна заїхати на яму і щоб мені подивилися випускну систему. Задовбав вже мене цей як кажуть "кастрюльний дзвін"

Це називається - варимо глушники. Є на Карпенка-Карого метрів 200 від рівненського мосто в сторону варшавки, є за електроапаратним заводом, навпроти перевізника Леонтієва (за пожаркою) і ще декілька напевно є, я за електроапаратним заводом міняв гофру.

файно робить дядько в гаржному кооперативі мрія навпроти Аверсу що на кравчука, біля риббази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна зняти і почистити бак а також потрібні деякі зварочні роботи? Підскажіть де добре роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть може хто знає нормального майстра по ремонту акпп ? Дякую!

Вводні б дати... А взагалі - Олексій м. Рівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть може хто знає нормального майстра по ремонту акпп ? Дякую!

Вводні б дати... А взагалі - Олексій м. Рівно.

Форд Скорпио 1993 року, коробка a4ld

А не підкажете телефон Олексія? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть може хто знає нормального майстра по ремонту акпп ? Дякую!

Вводні б дати... А взагалі - Олексій м. Рівно.

Форд Скорпио 1993 року, коробка a4ld

А не підкажете телефон Олексія? Дякую!

0509255753

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть може хто знає нормального майстра по ремонту акпп ? Дякую!

Вводні б дати... А взагалі - Олексій м. Рівно.

Форд Скорпио 1993 року, коробка a4ld

А не підкажете телефон Олексія? Дякую!

0509255753

Дуже дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На Трункіна, біля Волинь-Лади є покращик Валєра. Хто що може за нього сказати? Яка якість робіт?

Змінено користувачем swen1989
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Трункіна, біля Волинь-Лади є покращик Валєра. Хто що може за нього сказати? Яка якість робіт?

той Валєра просто неадекват, мені робив буса з вм`ятим боком три місяці і так і не зробив нормально, все годував п`ятницями.

зараз шукаю іншого майстра бо терпець вже урвався. не рекомендую нікому того Валєру. побережіть собі нерви... :0157:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні загнав буса до інших спеців, в підгайці. вони подивились буса і питали що то за каліки його робили, коротче та кузовщина яку я купив за 300 вічно зелених просто зіпсована, бо сама рама не викатана і не витягнута а бляха вже на верх приклеєна. і тепер я попав ще на одну бочину за 300 зелених, тож робіть висновки самі, чи варто до того валєри звертатись.... :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть може хто знає нормального майстра по ремонту акпп ? Дякую!

Вводні б дати... А взагалі - Олексій м. Рівно.

Теж можу рекомендувати Олексія м. Рівне. Друзям уже 2 коробки зробив. Все наочно роз'яснює і залишає право вибору власнику, а не як інші майстри в Луцьку, "вона ж їде, зупиниться тоді приїжджайте". Через таких засранців запороли коробку в KIA Magentis тільки через недолугість луцьких "майстрів". Комп'ютер підключили, все ніби робить. А вранці машина перших пару кілометрів на мінімальній швидкості. Так і спалився гідротрансформатор!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть де або хто може виставити вприск на Kangoo 1.9D Delphi механіка?

з.і. крім Коршовця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть де або хто може виставити вприск на Kangoo 1.9D Delphi механіка?

з.і. крім Коршовця

є ще механіки в ковельському районі по форсунках дизелів, перед Колодяжним, як їхати на Ковель є поворот наліво на Любитів там за переїздом по правій стороні є гараж де роблять форсунки. туди я правда не попав бо через знайомого форсунки настроювали в Коршовці. але від своїх знайомих, з Ковеля, знаю, що форси там роблять не гірше ніж в Коршовці.

десь навіть телефон був, якщо зацікавить то номер пошукаю.

ще також є такий Міша в Зміїнці, але там більше зверхності ніж людяності до клієнтів. може настроїти а може так настроїти що потім тільки Коршовець і настроїть. був в мене момент зі свічками накалу, коли той Міша одну зламав при демонтажі, а коли її з часом викинуло з головки то нову поставити не захотів і послав до других людей, ось такий там Міша....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже, де якісно, швидко і бажано недорого встановлять хорошу сигналізацію (ну не аж аж круту, але двусторонню з дотяжками вікон) на авто (Мазда 5)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже, де якісно, швидко і бажано недорого встановлять хорошу сигналізацію (ну не аж аж круту, але двусторонню з дотяжками вікон) на авто (Мазда 5)???

Ваня 0673065621, 0668587372

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже, де якісно, швидко і бажано недорого встановлять хорошу сигналізацію (ну не аж аж круту, але двусторонню з дотяжками вікон) на авто (Мазда 5)???

взаємовиключаючі вимоги :_07:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взаємовиключаючі вимоги :_07:

Ну чому зразу - взаємовиключаючі? Дорого - ще не значить якісно і швидко, чи навпаки, якісно та швидко не означає дорого. Чи можливо, якісно це не є швидко, а швидко не може бути якісно??? Якщо Ви так вважаєте, можливо самі так працюєте? Ми наприклад, робим свою справу швидко, якісно і відносно до конкурентів недорого. Змінено користувачем YouRich
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно зняти, дефектувати, можливо замінити зчеплення та демпферний маховик, заодно зробити огляд КПП.

Замінити кілька пильників; замінити передні гальмівні диски, перебрати супорти.

Авто: Peugeot Expert 2.0HDi 2001

Порекомендуйте, куди звернутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замінити передні гальмівні диски, перебрати супорти

Сьогодні міняли передні колодки, пальці, скоби. Робив на Вулкані. Раніше гриміло як на возі. Поки до роботи їхав то, мабудь, всі ямки переміряв - все гуд. За роботу взяли 140 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Citroen berlingo 1.9D 2004р. Після 70 км/г валить чорний дим з вихлопної, і дуже повільно розганяється. Хто може глянути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...