Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Знімає будь-хто , хоч сам .

Найкраще ремонтують поляки , шукай , хто туди завезе і привезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знімає та ремонтує турбіну на Рено Кенго

не скажу про кенго, але в шкоді товариш в Луцьку декілька разів ремонтував. Працювала зовсім мало. Порадили в Київ відправити. Приїхала, встановив і забув про проблеми з турбіною. Це було декілька років тому. Можливо зараз з'явилися нормальні майстри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть хто може підрихтувати карбюратор nissun sunny 1,4? Вроді якась там прокладка (так казали) порвалася.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть хто може підрихтувати карбюратор nissun sunny 1,4? Вроді якась там прокладка (так казали) порвалася.

Дякую.

096 914 55 49

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто поміняє хрестовину керма на Рено Кенгу??

Мені міняв Діма 063-309-67-26 | 099-315-63-23

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок рейки. Робив у Сергія. Хлопець оживив її, відносно недорого вийшло. Рекомендую. Ось його тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди можна загнати авто ппред купівлею?? потрібно глянути опель комбо 1999 рік 1,7 дизель....поьрібно поміряти компресію ну і все інше??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди можна загнати авто ппред купівлею?? потрібно глянути опель комбо 1999 рік 1,7 дизель....поьрібно поміряти компресію ну і все інше??

до мене можеш, але компресометра зараз нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі поставили завдання, треба в Т5 в шефа, поставити самий крутий звук, меломан вын в нас) З того що найшов в інтернеті то таким займаються в cartuning.avers-c.com.ua/, але відгуків не бачив. Може хтось мав справу з подібним? Буду радий будь-якій допомозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі поставили завдання, треба в Т5 в шефа, поставити самий крутий звук, меломан вын в нас) З того що найшов в інтернеті то таким займаються в cartuning.avers-c.com.ua/, але відгуків не бачив. Може хтось мав справу з подібним? Буду радий будь-якій допомозі.

Знаю, що 12вольт ставили систему для змагань и щось там вигравали. Спитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитай в popskiller_ можливо він допоможе...

Змінено користувачем xforester
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив трохи таких авто, але дотошна робота. Але точно ''мега звук'' хочеш, бо були такі, що спочатку ''хочу супермузику'' а потім Поставте мені лише два динаміки за 60$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але точно ''мега звук'' хочеш, бо були такі, що спочатку ''хочу супермузику'' а потім Поставте мені лише два динаміки за 60$

Це мабудь після того як їм озвучували ціну на ту "супермузику".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Підкажіть де якісно можна замінити шатунні вкладиші в рено меган 1.5 cdi ну і під шімок ремінь грм помпу антифриз.

096 914 55 49

Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...