Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

тому, що він як і Порох, гарантовано пішов би на новий строк

 

яника скинули тому, що він посягнув на основні цінності народу: право на мирні зібрання, право на свободу, і головне, право на життя.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трампу не вистачило часу на зустріч з Порошенком

Цитата

Американському лідерові не вистачило часу для переговорів з українським президентом у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Президент США Дональд Трамп не зустрівся в п'ятницю, 26 січня, зі своїм українським колегою Петром Порошенком у Давосі через брак часу. Про це повідомила журналістка телеканалу CBS Маргарет Бреннан у Twitter.
"Під час зустрічі з Порошенком держсекретар США Рекс Тіллерсон пояснив йому, що Трамп уже полетів до Вашингтона. Він хотів зустрітися з українським президентом, але йому не вистачило часу", - написала вона.
 

:)

Снимок экрана 2018-01-27 в 10.06.38.png

Змінено користувачем igorgame
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rl72 сказано:

яника скинули тому, що він посягнув на основні цінності народу: право на мирні зібрання, право на свободу, і головне, право на життя.

Вона воно че оказиваєтся, Стєпаничь.

Діду Панас, ти головою ні об що не перечепився бува?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

І яким це боком до трудового класу? Хто тоді у вас відбирав свободу і право на життя? В Турцію на відпочинок не пускали?

 

1 година тому, S30 сказано:

Вона воно че оказиваєтся, Стєпаничь.

Діду Панас, ти головою ні об що не перечепився бува?

 

а, то то виявляється, стєпанич, 100 чоловік на Майдані застрелили Порошенко з Яценюком, щоб вони в Турцію на відпочинок не поїхали.

дякую, просвітили. питань більше нема

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, rl72 сказал:

а, то то виявляється, стєпанич, 100 чоловік на Майдані застрелили Порошенко з Яценюком, щоб вони в Турцію на відпочинок не поїхали.

дякую, просвітили. питань більше нема

Колись ми взнаємо правду і про це відео і ще про багато що

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nickel сказал:

Колись ми взнаємо правду і про це відео і ще про багато що

Якщо комусь це вигідно буде. Причому та правда буде з правками такими, як буде вигідно. Точно так само як історія подається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

а, то то виявляється, стєпанич, 100 чоловік на Майдані застрелили Порошенко з Яценюком, щоб вони в Турцію на відпочинок не поїхали.

дякую, просвітили. питань більше нема

:blink: Діду Панасе, у Вас все ж з головою вавка. Вам про Фому, а ви все про Єрьому.;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, rl72 сказал:

ти дебіл?

таки ти дебіл, бо в тебе ж на твому ж сука скріні написано

Цитата

Найбільшу питому  вагу в загальній сумі надходжень до державного бюджету  складають надходження з:

          податку на додану вартість iз ввезених на територію України товарів          (250 530,2 млн. грн.);

          податку та збору на доходи фізичних осіб (75 033,4 млн. грн.);

          податку на прибуток підприємств (66 911,9 млн. грн.);

де бля видно, що податки з фізичноих осіб, тобто простих людей і дрібних підприємців БІЛЬШІ СУКА БІЛЬШІ, за податки з тих крупних підприємств. А ти виклав скрін якогось ушльопка з намьоком, мол 2056 підприємств плятять податки, а остальні хєр там. В тому й піздьош. Мало того, ти вкотре мабуть дурака включаєш, або не в курсі, що звіти фіскальної служби йдуть тільки у одному напрямку, тобто вони звітують тільки про те, що стягнули, а те що потім повертаєтся назад іншими шляхами, через інші служби, повернення пдв й таке інше, то вже нікого не цікавить, головне відзвітуватись про стягнення, з якого й утримуются премії й процент від стягнень. Але то всьо пиль, як то кажуть. Головний меседж твій й твого ушльопка, якого ти процитував заключаєтся в тому, що олігархи, виявляєтся, це не ракова пухлина України, яку треба видаляти, а вселеньске добро і радість, бо ті ж крупні підприємства, які аж треть бюджету оплачують тим же олігархам і належать. Так що вони нас кормлять поять, а ми такі неблагодарні скоти

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але в Китаї успішних бізнесменів-чиновників розстрілюють; в Японії - коли викрили успішного чиновника, він робить собі харакірі; навіть в Італії посадили найуспішнішого чиновника. Вони чокнулись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

таки ти дебіл, бо в тебе ж на твому ж сука скріні написано

де бля видно, що податки з фізичноих осіб, тобто простих людей і дрібних підприємців БІЛЬШІ СУКА БІЛЬШІ, за податки з тих крупних підприємств. А ти виклав скрін якогось ушльопка з намьоком, мол 2056 підприємств плятять податки, а остальні хєр там. В тому й піздьош. Мало того, ти вкотре мабуть дурака включаєш, або не в курсі, що звіти фіскальної служби йдуть тільки у одному напрямку, тобто вони звітують тільки про те, що стягнули, а те що потім повертаєтся назад іншими шляхами, через інші служби, повернення пдв й таке інше, то вже нікого не цікавить, головне відзвітуватись про стягнення, з якого й утримуются премії й процент від стягнень. Але то всьо пиль, як то кажуть. Головний меседж твій й твого ушльопка, якого ти процитував заключаєтся в тому, що олігархи, виявляєтся, це не ракова пухлина України, яку треба видаляти, а вселеньске добро і радість, бо ті ж крупні підприємства, які аж треть бюджету оплачують тим же олігархам і належать. Так що вони нас кормлять поять, а ми такі неблагодарні скоти

 

я ж бля забув, що ти у нас великий кормілець.

а порахуй-но, кормілець, скільки податків на одного платника заплатили ці 2506 платників, і остальні 3,2 млн. на скріні чітко написано, що 40 % податків заплатили 2506 підприємств, значить остальні заплатили 60% . хз, де ти там прочитав, що "остальні - хер там". мабуть  по собі міряєш, ти ж теж хер там платиш

 

а про процент від стягнень - давно так не хохотав :D:D.

 

 

 

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наш президент - успішний бізнесмен. То чого йому боятись створення незалежного антикорупційного суду під міжнародним протекторатом? Це ж головне в його виборчій програмі - боротьба з корупцією?

Чи він успішний, тільки не бізнесмен, а чиновник? І йому є чого боятись?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

:blink: Діду Панасе, у Вас все ж з головою вавка. Вам про Фому, а ви все про Єрьому.;)

 

я вже з першого разу зрозумів, що у Небесної сотні забрали право на поїздки в Туреччину.

Нікель он навіть докази привів, хто це зробив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Якщо наш президент - успішний бізнесмен. То чого йому боятись створення незалежного антикорупційного суду під міжнародним протекторатом? Це ж головне в його виборчій програмі - боротьба з корупцією?

Чи він успішний, тільки не бізнесмен, а чиновник? І йому є чого боятись?

 

а хто буде справи розслідувати для цього суду? є ще один суперагент літописець вомбата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, romaxa11 сказал:

Якщо наш президент - успішний бізнесмен. То чого йому боятись створення незалежного антикорупційного суду під міжнародним протекторатом? Це ж головне в його виборчій програмі - боротьба з корупцією?

Чи він успішний, тільки не бізнесмен, а чиновник? І йому є чого боятись?

Рома, ти хоч почитай його біографію. Містер Петро з 1998 року на державному утриманні.

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, rl72 сказано:

я вже з першого разу зрозумів, що у Небесної сотні забрали право на поїздки в Туреччину.

:sq_ye: Таки вавка.

Ліпше з дурнем втратити ніж з Вами, діду Панасе, знайти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Колись ми взнаємо правду і про це відео і ще про багато що

 

 

для чого чекати.  сходи в ФБ на сторінку андрюші портнова, там вже все написано. можеш лайків поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

де бля видно, що податки з фізичноих осіб, тобто простих людей і дрібних підприємців БІЛЬШІ СУКА БІЛЬШІ, за податки з тих крупних підприємств

Думаю, що податки фізосіб-працівників цих підприємств також включені в цю суму. А це сотні тисяч , якщо не мільйон працівників.

А найбільшим платником є Укргазвидобування.

http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/324207.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і вся суть, хулі товкти воду в ступі. 

 

 Если вы мне зададите вопрос (видите, я уже за себя и за вас работаю), хорошо ли я отношусь к Порошенко, я вам сразу отвечу: "Ужасно". А если вы мне зададите следующий вопрос: "А кто лучше?" – то сегодня из тех, кто может прийти к власти против Порошенко, я бы голосовал за Порошенко.

 

Наверное, нет такого, что мог бы сделать Порошенко после всего сделанного, чтобы я за него проголосовал. Но он мне понятней и ближе для страны, чем все, кто стоит в рейтинге за ним. То есть для меня он лучше, чем (Саакашвили вообще не рассматриваю) Тимошенко, он лучше для меня, чем не сделавший ничего плохого Вакарчук, он лучше… Кто там у нас на подходе еще?

– Много кого… Рабинович, например.

– Вот он много кого лучше, при том, что он – ужасный президент.

Кто, по-вашему, сегодня главный враг Украины?

– Я бы назвал не фамилию, а явление: у страны нет лидера. Мне кажется, что сегодня это самое страшное. Действующий президент не является ни духовным лидером страны, ни тем человеком, которому могут многое простить за то, что он делает.

– А вы знаете фамилию человека, который по своим качествам мог бы стать этим лидером? Даже если этот человек не собирается идти в политику.

– Это то, о чем я говорю… Его нет. Поэтому-то я и склонен к тому, что Порошенко – худший из лучших. То есть лучший из худших, извините.

 

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Nokian сказал:

Если вы мне зададите вопрос (видите, я уже за себя и за вас работаю), хорошо ли я отношусь к Порошенко, я вам сразу отвечу: "Ужасно". А если вы мне зададите следующий вопрос: "А кто лучше?" – то сегодня из тех, кто может прийти к власти против Порошенко, я бы голосовал за Порошенко.

Ось це наша реальність. Вилка. З однієї сторони все оте шобло,  яке вже було декілька разів при владі і без толку. А з іншої, навіть якщо і з'являться достойні кандидати, то за них ніхто крім їх знайомих не проголосує, бо елементарно в масштабі всієї країни їх ніхто не знає. Ми тут мера не можемо нормального вибрати, бо немає з кого. А то президент.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувати повторно за гарантованого політичного імпотента, ще й з найгіршим офшорно-корупційним бекграундом. Це ж ким потрібно бути?

У нас немає вилки, є зрежисовані вибори, які вичерпуються, бо дійові особини, яким дозволено імітувати, вже нікого не вставляють. Легітимність повністю втрачено. Залишились хіба фріки, яким аби не гірше, за що їм рік від року все гірше.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...