Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, nickel сказал:

За 2017 рік декларації ше немає. За 2016 рік президент задекларував 12,3 млн гривень доходів. А в 2018 відпочив на 14 млн. Математики куєві...

   

Цитата

 На счетах в своем банке "МИБ" у П.Порошенко $25,9 млн,

     https://korrespondent.net/business/financial/3835386-deklaratsyia-poroshenko-schet-v-banke-u-rotshyldov

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, zaHARE сказал:

Декларація Порошенка: 12 млн грн доходів, рояль і ягуар

За 2016 рік президент задекларував 12,3 млн гривень доходів.

Ти часто відпочиваєш на суму більшу ніж заробляєш на рік?

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, nickel сказал:

Декларація Порошенка: 12 млн грн доходів, рояль і ягуар

За 2016 рік президент задекларував 12,3 млн гривень доходів.

Ти часто відпочиваєш на суму більшу ніж заробляєш на рік?

  Я ж написав,в нього 25 лямів на рахунку у власному банку. Чуваку вже передпенсійного віку,хто зна скільки лишилось жити?)))Може в нього таких мальдівів більше не буде.То що там тих 500штук?  Хоча ми вже вияснили,що аморальність не в тім,хоча більшість електорату плющить саме сума. Наприклад,мій батько вважає,що Коболєв отримує аморальну з/п,навіть не дивлячись на те,що компанія,яку він очолює вийшла у грандіозні плюси і маслає бабло,в т.ч. на пенсію моєму батьку.На запитання,а яка зарплата не аморальна,подумавши сказав -Ну,тисяч 20 І такого електорату більшість.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, zaHARE сказал:

  Я ж написав,в нього 25 лямів на рахунку у власному банку. Чуваку вже передпенсійного віку,хто зна скільки лишилось жити?)))Може в нього таких мальдівів більше не буде.То що там тих 500штук?  Хоча ми вже вияснили,що аморальність не в тім,хоча більшість електорату плющить саме сума. Наприклад,мій батько вважає,що Коболєв отримує аморальну з/п,навіть не дивлячись на те,що компанія,яку він очолює вийшла у грандіозні плюси і маслає бабло,в т.ч. на пенсію моєму батьку.На запитання,а яка зарплата не аморальна,подумавши сказав -Ну,тисяч 20 І такого електорату більшість.

Ні хрена ми не вияснили, ти рівняєш куй з пальцем. Хто є взірцем і для кого: я для преза чи він для мене? Хто на Біблії клявся?

Я цей пост запам'ятаю, подивимося на його майбутню декларацію. Просто цікаво де він ще гроші на благодійність бере (якщо йому вірити), позичає чи що.

Змінено користувачем nickel
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Тому,спочатку потрібно вибити фінансову базу з-під цих олігархів,а це вже має робити госдєп.Що ми й спостерігаємо поступово.

І як же ротердам+ вибиває фінансову базу з-під ахметова?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

Кеш Гугла теж такого поста не показує. Він теж видалив? Крім того, хтось зберіг типу "скрін", а оригінального перепосту, нормальної цитати-копіпасту - ніхто не зробив? За три то години... Сумніваюсь...

Я не стверджую, що фейком є сам факт зустрічей (це цілком імовірно, та й нічого дивного в цьому я б не побачив), а от такий текст від Гриценка мені зразу сумнівним здався, тому я й перевіряв.

Короче, як на мене - туфта. Хтось вкидає на вентилятор.

 

І взагалі, зав'язуйте перепощувати отакі "скріни" (он як і рл72 вище), бо більшість з них - це туфта. Якщо є такий текст дійсно, то неважко виділити мишкою разом з посиланням на оригінал і зацитувати. А якщо вже й скрінити для доказу (для "а вдруг видалить!"), то вже так, щоб і адресу сторінки було видно, і годинник, а то інакше "смердить" від таких вкидів

 

а кеш гугла гугл повинен показувати пости зі сторінки Гриценка  ФБ

бо я он взяв пост з ФБ Гриценка за 18 січня, і гугл тест знаходить по інших сайтах, але не на сторінці Гриценка у ФБ. 

 

а це те, що ти назвав фейком і не міг знайти в кеші гугла

http://ukr-biz.com.ua/blogs/93621/

і тут погуглу походи може прочитаєш

кеш гугла твіт показує, хоча сам твіт уже видалений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

Наприклад,мій батько вважає,що Коболєв отримує аморальну з/п,навіть не дивлячись на те,що компанія,яку він очолює вийшла у грандіозні плюси і маслає бабло,в т.ч. на пенсію моєму батьку.

Чия, чия заслуга? 

А чи не тому ця компанія зараз "маслає бабло", що ми всі платимо за газ європейські ціни?

А чи не тому, що Нафтогаз є штучним монополістом в Україні?

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

А чи не тому ця компанія зараз "маслає бабло", що ми всі платимо за газ європейські ціни?

Це їхня заслуга, що є чим платити.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Чия, чия заслуга? 

А чи не тому ця компанія зараз "маслає бабло", що ми всі платимо за газ європейські ціни?

А чи не тому, що Нафтогаз є штучним монополістом в Україні?

 

То ти і по ринку газу експерт? Знаєш для чого Нафтогаз до банкрутства доводили за тою ж схемою,що і Укртелеком? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Чия, чия заслуга? 

А чи не тому ця компанія зараз "маслає бабло", що ми всі платимо за газ європейські ціни?

А чи не тому, що Нафтогаз є штучним монополістом в Україні?

 

То ти і по ринку газу експерт? Знаєш для чого Нафтогаз до банкрутства доводили за тою ж схемою,що і Укртелеком? 
   А я зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, zaHARE сказал:

  Я ж написав,в нього 25 лямів на рахунку у власному банку. Чуваку вже передпенсійного віку,хто зна скільки лишилось жити?)))

В мене також котлета в банку лежить, але ніхто і ніколи не відпочиває на річну зарплату + докладає з заробітку з минулих років, бо так не те що мільярдером, так і мільйонером не станеш. Не позортеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, zaHARE said:

То ти і по ринку газу експерт? Знаєш для чого Нафтогаз до банкрутства доводили за тою ж схемою,що і Укртелеком? 

Є до вас запитання як до експерта.

коли я платив за саме лише опалення мого хруща в найхолодніший місяць минулої зими десь отако 2500 грн., то моєї заслуги в порятунку Нафтогазу немає? То всьо коболєв?

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, rl72 сказано:

а це те, що ти назвав фейком і не міг знайти в кеші гугла

http://ukr-biz.com.ua/blogs/93621/

це пруф? :) це такий самий "пук", набраний "блохЄром" з тої картинки.

Якщо б Гриценко написав в твіті те, про що ми зара сперечаємось, нашо йому це видаляти було, поясни.

 

2 годин тому, zaHARE сказано:

 Давай трохи математики. Чувак має 1,5млрд дол.Відпочив за 500тис.,це десь 0,5%.  Це аморально.

До чого тут математика? Я про моральність писав, а не про "табличку ділення"! Чомусь коли в нас помирає хтось з рідних, то в нас, принаймні в НОРМАЛЬНИХ людей, заведено відкладати всі свої святкування. Люди носять траур, намагаються відкладати урочистості, а там, де запрошеними є, намагаются стримуватись в "емоціях", не співають, не танцюють і т.д. Тобто люди розуміють, що не час, що є норми людяності, поваги і шани пам'яті і т.д. 

 

2 годин тому, zaHARE сказано:

Друже,90% населення живе,як ніби війни нема.

Це населення не є президентом воюючої країни, в якій гинуть люди, котрих посилає на смерть саме президент! І саме він відповідає за все, а не ті "90%" населення. І ми його не просили балотуватись в презики і брати на себе такий "тягар". А якщо вже він туди впрягся, то повинен дотримуватись всіх морально-етичних норм, законів "писаних" і законів людяності. 

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли починаєш говорити про принципи, мораль і порядність, ботам немає чим крити. Вся їх технологія базована на пошуку лайна в інших, гіршого зла, негативних порівняннях, максимальному заниженні планки поведінки. 

Тут дехто, хто присутній неінкогніто, думає що його пости то ржака, тролінг чи ще щось заради чогось. Насправді пости говорять про вас значно більше ніж ви думаєте, чи вам би хотілось. Репутація - штука тривалого набуття і швидкої втрати. Підтримуючи непорядність, ви для більшості стаєте непорядними, або лояльними до можливої непорядності. Токсичні. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Репутація - штука тривалого набуття і швидкої втрати.

Репутація на борді??? Ахахахаааа!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, jack74 сказано:

це пруф? :) це такий самий "пук", набраний "блохЄром" з тої картинки.

Якщо б Гриценко написав в твіті те, про що ми зара сперечаємось, нашо йому це видаляти було, поясни.

кеш його оф. твітерра пук чи пердь?

image.thumb.png.290d3792a277b3f7f617a8b79bbe3efe.png

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремо випрошувати? - дай посилання на цей кеш. Бо поки-що це така ж картинка невідомо звідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

Окремо випрошувати? - дай посилання на цей кеш. Бо поки-що це така ж картинка невідомо звідки

ух ти ж .....

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:pykNIcmFAhcJ:https://twitter.com/agrytsenko+&cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=ua

 

АПД: тепер після оновлення сторінки не показує...

Змінено користувачем la20
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось незрозуміле... з твого посилання показує, оновиш - вже не показує... Ти де таке посилання взяв? :)

 

Короче, ок. Тепер я вірю, що Гриценко таке все ж писав. Хоча зазвичай він такого не стирає. В нього і гірші "звинувачування" бували, а толку... Все-одно ж в нього далі порожніх слів, далі махань папірцями "я це все покажу, коли прийде час" не йде

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, jack74 сказано:

щось незрозуміле... з твого посилання показує, оновиш - вже не показує... Ти де таке посилання взяв? :)

через гугль взяв. показало і зробив скрін. а потім коли дав посилання і перейшов за ним вже показує що останній твіт за 19.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по гуглу як шукав? Саме текстом "Мальдіви"? Бо я зранку теж відкривав кеш гугла, але по пошуку "Твітер Гриценко", прямо кеш сторінки Гриценка, то там такого не показувало. "Мальдів", я маю на увазі... Показувало так само, як зара - останій твіт за 19-те...

щось незрозуміле з Твітером... Певно, то все агенти-хакери Кремля! ( ;) )

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

а по гуглу як шукав? Саме текстом "Мальдіви"? Бо я зранку теж відкривав кеш гугла, але по пошуку "Твітер Гриценко", прямо кеш сторінки Гриценка, то там такого не показувало. "Мальдів", я маю на увазі... Показувало так само, як зара - останій твіт за 19-те...

щось незрозуміле з Твітером... Певно, то все агенти-хакери Кремля! ( ;) )

Покроково :)  :

1. зайшов на оф твіттер, скопіював посилання

2. зайшов на пусту сторінку гугла

3. вкинув в пошуковик посилання. натиснув пошук

4. нажав на зелений трикутник і вибрав збережена копія і вуаля. відразу зробив скрін.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Є до вас запитання як до експерта.

коли я платив за саме лише опалення мого хруща в найхолодніший місяць минулої зими десь отако 2500 грн., то моєї заслуги в порятунку Нафтогазу немає? То всьо коболєв?

 Типовий приклад юліного електорату.Я вибачаюсь,але так це виглядає.
Я не експерт по Нафтогазу,бо не бачу всю повноту картинки,не бачу контрактів та інших документів,не бачу розгорнутого бюджету і т.д.Хоча все це стало більш доступним,але на це потрібен час.
Давай відокремимо мух від котлет.
1. Оскільки кожному нормальному жителю України зрозуміло,що ціна газу для населення не може тривалий час бути в рази нижчою від закупівельної і рано чи пізно вона вирівняється згідно ринку,(хоча й зараз ціна для населення нижче ринкової),тому ми створили ОСББ. Встановили тепловий лічильник на будинок і регулятор.Повісили на штатного електрика-сантехніка( за додаткові кошти) регулювати подачу тепла відповідно до температури за "бортом".На зборах домовились,щоб не було в квартирах + 25 і на гріти повідря за кватирками,про це наголосили  "субсидійникам",яким економія до лампочки.Платити стали вдвічи меньше.Тепер хочемо назбирати трохи коштів на утеплення зовнішніх стін будинку і подаємо регулярно заявки у європейські фонди.Поки не щастить. А на існуючі державні програми поки не назбирали своєї частки.
Так совєти будували будинки,не думаючи про економію.Совєти так робили все.За це ми зараз розплачуємось. 
2. За "дешевий" юлін газ ми "розрахувались" Кримом. Тому для мене маркером роботи Нафтогаза є виграш в суді по юліному контракту, послав лісом всіх  мутних посередників і працює через систему "Прозоро",розпочалися рухи в сторону створення цивілізованого ринку газу в Україні(раніше про це навіть мріяти було неможливо), декларація про необхідність монетизації субсидій і ще деякі інші речі.
Якось так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

компанія,яку він очолює вийшла у грандіозні плюси і маслає бабло

Не забувай, що то компанія державна!!! І такі зарплати у керівництва то повний пі...ць!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Репутація на борді??? Ахахахаааа!!! 

А тут що, не люди?! Тут достатньо адекватних, розумних, толкових людей але як і у кожній бочці є і... ну пойняв я думаю! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...