Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, jack74 сказал:

Це населення не є президентом воюючої країни, в якій гинуть люди, котрих посилає на смерть саме президент! І саме він відповідає за все, а не ті "90%" населення. І ми його не просили балотуватись в презики і брати на себе такий "тягар". А якщо вже він туди впрягся, то повинен дотримуватись всіх морально-етичних норм, законів "писаних" і законів людяності. 

  Згідно закону України,якщо не помиляюсь -"Єдиним джерелом влади в Україні є народ". А 90% народу срати на війну і на мораль,на власну мораль.Головне гроші-контрабас,маршрутчики з чорною касою,заробітки на росії,євробляхи,повні кабаки,відсоток елітних тачок на дорогах більший,ніж в Монте-Карло і т.дАле всі знайдуть своїй аморальності виправдання.Бо 90% не знають,ні,забувають,що вони є джерелом влади. А що з джерела витікає,те й маємо. Вся та шушера,яка при владі вийшла з того джерела.Смердить влада? А джерело пахне? Тому серед гімна ми завжди вибираємо то те,яке меньше смердить,а потім навпаки,те яке більше смердить,а потім знов.І так по колу.Я дуже люблю Україну,нашу культуру та й людей люблю.Але джерело має стати прозорим,солодким і пахнючим.Тоді й все інше чистіше стане.Тоді є шанс,що з того джерела просто валом повалять нові люди-чисті,не жадібні,не заздрісні,не пофігісти і т.д.От тоді буде з кого обрати.
А поки з того г-мна,що плаває по верхах,те про яке ми тут сперечаємось смердить меньше.Принаймні воно змішане з шоколадом і цукром.)))

 

Змінено користувачем zaHARE
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, ForZa сказал:

Не забувай, що то компанія державна!!! І такі зарплати у керівництва то повний пі...ць!!!

       Татку, то ти?????

Цитата

Чистий внесок групи Нафтогаз в державний бюджет у 2016 році, за вирахуванням витрат держави на адресні субсидії для населення, склав близько 30 млрд грн. У 2017 році Нафтогаз планує виплатити державі понад 15 млрд грн дивідендів та авансового внеску з податку на прибуток.

   Вважаю,зарплата відпрацьовується на всі 100% І ні одного корупційного скандалу,постійний аудит.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 @zaHARE

На городі бузина, а в Києві його вбили.

Ти вище писав, що з прибутків Нафтогазу твій батько по суті отримує пенсію. Я лише хотів зауважити, що левову частину цих прибутків дає саме населення, яке сплачує за блакитне паливо і тепло повну їхню вартість. Тому твій батько отримує пенсію в першу чергу завдяки цим людям, а не геніальному керівнику держкомпанії з охуліардним окладом.

А все решта - цивілізований ринок, прозорро, декларації... Є в мене родич в Києві, водієм працював, возив різних папіків якогось департаменту типу трансгазмяса. Багато цікавого розповідав, якими вони чесними стали))

 

Та повернімося вже до обговорення того, як підлі москалі підставили Петра Олексійовича з його відпусткою. :) 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

2 @zaHARE

На городі бузина, а в Києві його вбили.

Ти вище писав, що з прибутків Нафтогазу твій батько по суті отримує пенсію. Я лише хотів зауважити, що левову частину цих прибутків дає саме населення, яке сплачує за блакитне паливо і тепло повну їхню вартість. Тому твій батько отримує пенсію в першу чергу завдяки цим людям, а не геніальному керівнику держкомпанії з охуліардним окладом.

А все решта - цивілізований ринок, прозорро, декларації... Є в мене родич в Києві, водієм працював, возив різних папіків якогось департаменту типу трансгазмяса. Багато цікавого розповідав, якими вони чесними стали))

 

 Ну фсьо,в тебе джокер,я пас.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

Є в мене родич в Києві, водієм працював, возив різних папіків якогось департаменту типу трансгазмяса. Багато цікавого розповідав, якими вони чесними стали))

ШОК! СЕНСАЦІЯ!! Завтра у всіх ЗМІ: "А що ж скаже водій голови "Трансгазмясу" про нинішню владу? Лишайтесь з нами!"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, difoto said:

ШОК! СЕНСАЦІЯ!! Завтра у всіх ЗМІ: "А що ж скаже водій голови "Трансгазмясу" про нинішню владу? Лишайтесь з нами!"

А шо такоє? Це тільки Діфото можна, коли даєш йому лінк на закон про бюджет України, він заперечує, бо йому парубій особисто казав, шо це не так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

1. Оскільки кожному нормальному жителю України зрозуміло,що ціна газу для населення не може тривалий час бути в рази нижчою від закупівельної і рано чи пізно вона вирівняється згідно ринку,(хоча й зараз ціна для населення нижче ринкової),

У нас немає ринку газу та електроенергії - у нас штучні монополії, що залишились в спадок від совка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Репутація на борді??? Ахахахаааа!!! 

 Радий що ти все зрозумів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, sergkots сказал:

У нас немає ринку газу та електроенергії - у нас штучні монополії, що залишились в спадок від совка.

   

Цитата

Базовий для лібералізації ринку газу закон «Про ринок природного газу», що впроваджує в Україні європейське енергетичне законодавство, був підготовлений у Нафтогазі за підтримки Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Закон був прийнятий у квітні та впроваджений у жовтні 2015 року. 
У свою чергу, Закон «Про ринок електроенергії», розробка якого починалася одночасно із Законом «Про ринок природного газу», досі не прийнятий.

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 Радий що ти все зрозумів. 

Тобто ти готовий позмагатись репутацією зі мною? Не на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zaHARE сказано:

Базовий для лібералізації ринку газу закон «Про ринок природного газу», що впроваджує в Україні європейське енергетичне законодавство, був підготовлений у Нафтогазі за підтримки Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Закон був прийнятий у квітні та впроваджений у жовтні 2015 року. 
У свою чергу, Закон «Про ринок електроенергії», розробка якого починалася одночасно із Законом «Про ринок природного газу», досі не прийнятий.

На заборі теж можна написати нецензурне слово. 

Ринок передбачає наявність кількох постачальників - тоді є конкуренція, платник може вибирати між ними відповідно до ціни, якості та ін. Наведи приклад де таке є в Україні.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

На заборі теж можна написати нецензурне слово. 

Ринок передбачає наявність кількох постачальників - тоді є конкуренція, платник може вибирати між ними відповідно до ціни, якості та ін. Наведи приклад де таке є в Україні.

"Скоро только кошки родятся" О.Бендер
Це тільки закон-перший крок.Далі має відбутись ділення на постачальників газу і транспортників газу.Починають заходити іноземні оператори,а під них підтягнуться й українські.І ще купа чинників.Це не буде швидко і безболісно.Головне-задано напрямок. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

"Скоро только кошки родятся" О.Бендер
Це тільки закон-перший крок.Далі має відбутись ділення на постачальників газу і транспортників газу.Починають заходити іноземні оператори,а під них підтягнуться й українські.І ще купа чинників.Це не буде швидко і безболісно.Головне-задано напрямок. 

То не пиши, що ринок вже є - його по факту зараз немає. Є лише перші кроки до ринку газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, difoto сказано:

Тобто ти готовий позмагатись репутацією зі мною? Не на борді.

Ти дуже хочеш переходу на особистості?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

То не пиши, що ринок вже є - його по факту зараз немає. Є лише перші кроки до ринку газу.

 Я ж так і написав!!!!))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Ринок передбачає наявність кількох постачальників - тоді є конкуренція, платник може вибирати між ними відповідно до ціни, якості та ін. Наведи приклад де таке є в Україні.

А наприклад я Фірташ:

Народ - Ми потребуємо зниження тарифів!

Фірташ - Я купив обленерго, це приватне підприємство, ідіть нах*й!

Народ - Але ж...

Народ: -Порошенко, шо за хуйня???

Порошенко: - Папєрєднікі, сука, нічо не можу зробить, в натурі, йому азіров продав, є всі чеки..... бо МВФ кредит не дасть, якшо по бєспрєдєлу виступим.

Народ: -Ах ти ж сука, зараз ми тобі... ми тобі.... ми  на борді напишем!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ти дуже хочеш переходу на особистості?

А я десь про таке писав? Але якщо писав - то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sergkots сказано:

То не пиши, що ринок вже є - його по факту зараз немає. Є лише перші кроки до ринку газу.

Всемщо він пише без незалежної  антикорупційної гілки повна фігня. На прозорро йдуть підставні тендера. Так і з газом. Замутять підставних операторів і підніматимуть ціну щомісяця, бо ж ринок. Ентропія зростає неподитячому. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, difoto сказано:

А я десь про таке писав? Але якщо писав - то так.

Ді, вибачай, але краще з розумним загубити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, difoto сказал:

Фірташ - Я купив обленерго, це приватне підприємство, ідіть нах*й!

А тарифи Фірташ встановлює чи може НКРЕ?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

А тарифи Фірташ встановлює чи може НКРЕ?

Так фірташ і нкре купив. До нього не підходь. Тільки фірташ в США їде. Це приклад поганий. Дивно що ді не згадав про ахмєта - партнера поршня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romaxa11 сказал:

Так фірташ і нкре купив. До нього не підходь. Тільки фірташ в США їде. Це приклад поганий. Дивно що ді не згадав про ахмєта - партнера поршня.

Один чорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Встановили тепловий лічильник на будинок і регулятор.Повісили на штатного електрика-сантехніка( за додаткові кошти) регулювати подачу тепла відповідно до температури за "бортом".На зборах домовились,щоб не було в квартирах + 25 і на гріти повідря за кватирками,про це наголосили  "субсидійникам",яким економія до лампочки

а температуру в квартирах як міряєте ? по самій гарячій чи по самій холодній ? в першому випадку, в самій холодній повна жопа, в другому - в самій гарячій - ташкєнт. Однакова температура не може бути в багатоквартирному будинку, при нинішній системі теплопостачання, що мені не розказуй. Й добре, коли тим хто гаряче, форточку відкривають, але чойта мені здаєтся, що частина будинку вдіті спати лягають. Зате економія в два рази.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

в другому - в самій гарячій - ташкєнт

А поставити регулятори на радіаторах не варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...