Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, difoto сказал:

Порошенко: - Папєрєднікі, сука, нічо не можу зробить, в натурі, йому азіров продав, є всі чеки..... бо МВФ кредит не дасть, якшо по бєспрєдєлу виступим.

Народ : - Виступай по бєспрєдєлу, тільки зі всіма олігархами, тоді кредит МВФ, скоріше за все, й не знадобится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

А поставити регулятори на радіаторах не варіант?

це самий оптимальний варіант, але я ще раз повторю, я щиро сумніваюсь, що температуру міряють по самих холодних квартирах, бо нічого буде прикручувати й економії не получится, бо опалення й так в основному, по мінімуму подають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

112-й цілий ранок мусолить тему теракту в Афгані, а от НьюзВан вчіпився в Мальдіви гарно! 

Добре, що тобі так подобається нюзван. 

Цікаао коли ти вслід за ними будеш нам розповвдати про громадянський конфлікт на сході України та пересказувати іхню сюжети в яких вихваляють армію кацапі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

Народ : - Виступай по бєспрєдєлу, тільки зі всіма олігархами, тоді кредит МВФ, скоріше за все, й не знадобится

я напевно повторюсь, але якщо кредит МВФ не знадобиться, то скоріш за все для нових реформ знадобиться і твій магазинчик разом з Нокіаном. І ромаха там буде. 

Ти розумієш, шо такє "бєспрєдєл"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, difoto сказал:

я напевно повторюсь, але якщо кредит МВФ не знадобиться, то скоріш за все для нових реформ знадобиться і твій магазинчик разом з Нокіаном. І ромаха там буде. 

Ти розумієш, шо такє "бєспрєдєл"? 

я знаю Діма, що ти робиш добрі справи, ну от і роби їх далі, нафіг воно тобі треба ? Коли треба було всебічно розголошувати справи Самооборони, щоб народ тянувся й Самооборона політичну вагу набирала, да да, політичну вагу, в наш час без цього ніяк, то ти тупо відгаркувався, мол самі дуракі, раз не знаєте те, що знаю я (тобто ти), а тут ніпанятна чого, тебе  на дискуссії потянуло, починаєш нам сліпим про красу сонця розказувати, уму разуму вчити. І нафіга ? Від того щось поміняєтся ?  Он з Соромітником какахами перекидайся, він вумний майже як ти, чи ти майже як він, а нам смєрдам залиш наше неосвітчене болото. До тебе ж ще можна достукатись, не занурюватись в це лайно ? Нас тут і так достатньо

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, romaxa11 сказал:

Всемщо він пише без незалежної  антикорупційної гілки повна фігня. На прозорро йдуть підставні тендера. Так і з газом. Замутять підставних операторів і підніматимуть ціну щомісяця, бо ж ринок. Ентропія зростає неподитячому. 

  Ти заходив і перевіряв тендера?І побачив підставних операторів? Знайшов ціну вище ринкової?Скріни в студію! Якби хоч раз таке було шабунін з лєщенко таку б вонь підняли б,смерділо б покруче ніж з сахарні.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, MANJAK11 сказал:

а температуру в квартирах як міряєте ? по самій гарячій чи по самій холодній ? в першому випадку, в самій холодній повна жопа, в другому - в самій гарячій - ташкєнт. Однакова температура не може бути в багатоквартирному будинку, при нинішній системі теплопостачання, що мені не розказуй. Й добре, коли тим хто гаряче, форточку відкривають, але чойта мені здаєтся, що частина будинку вдіті спати лягають. Зате економія в два рази.

 

 

 

По самій холодній,то якраз мій стояк.Зараз на вулиці мінус 11,то в мене +19+20 і кватирка привідчинена завжди. В сусіда в крайньому під'їзді +23 і кватирка повністю відкрита..Краще кинути в ноги грілку і платити вдвічи меньше,ніж ходити по хаті в трусєлях і  за це 2500 на бочку. Коли вже в мене +17,то прошу додати тепла.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, zaHARE сказал:

Ти заходив і перевіряв тендера?І

Постійно випливають в новинах, коли умови і технічні характеристики, або терміни прописують під конкретного виробника. І взагалі в нас тендерна система повна х-ня, в яких перемагає не якісніше, а дешевше і потім в тих тролейбусних депо зоопарки.

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, volks сказал:

Постійно випливають в новинах, коли умови і технічні характеристики, або терміни прописують під конкретного виробника. І взагалі в нас тендерна система повна х-ня, в яких перемагає не якісніше, а дешевше і потім в тих тролейбусних депо зоопарки.

 Так,є таке.Є команда,яка постійно це моніторить,виловлює недосконалості,нові схеми і готує зміни для покращення проведення тендерів. Але мова зараз про Нафтогаз.Я про їхні махінації на тендерах поки не чув.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Я про їхні махінації на тендерах поки не чув.

Бо не було тендерів. Але продавати людям український газ по ринкових цінах трохи не тейво. Тим більше під час кризи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, volks сказал:

Бо не було тендерів. Але продавати людям український газ по ринкових цінах трохи не тейво. Тим більше під час кризи.

 Тендери йдуть постійно. І,якщо я не помиляюсь,то газ населенню продають зі знижкою до 30% від ринкової ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, zaHARE сказал:

знижкою до 30% від ринкової ціни.

Згідно з постановою КМУ укргазвидобування продає газ за ціною 4849 грн за 1 тис. куб. При минулорічному курсі 26. Це було 186 дол. В Європі купували менше ніж за 200 дол. Не здається, що то трохи задорого як для українського газу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Згідно з постановою КМУ укргазвидобування продає газ за ціною 4849 грн за 1 тис. куб. При минулорічному курсі 26. Це було 186 дол. В Європі купували менше ніж за 200 дол. Не здається, що то трохи задорого як для українського газу?

Вже біогаз вигідніше виробляти ніж природній газ купувати. Як казав один ктн "щоб ви не робили, які б технології не вигадували біопаливо не може бути дешевшим за газ чи нафту. Бо там достатньо в правильному місці просверлити отвір в землі". Біогаз це обладнання, технологічний процес, персонал, СИРОВИНА!, підвіз сировини, відходи. Коротше витрат, при бажані і потребі, можна понаписувати значно більше ніж на природній газ. Але ж певно на природному газі не лише держава заробляє?

 

UPD

У 2017 році в Україні запустили біогазові станції загальною потужністю 7,33 МВт

Цитувати

Примітно, що за встановленою електричною потужністю в Україні лідирує біогазовий комплекс «Миронівського хлібопродукту» з показником 5,692 МВт.

 

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, volks сказал:

Згідно з постановою КМУ укргазвидобування продає газ за ціною 4849 грн за 1 тис. куб. При минулорічному курсі 26. Це було 186 дол. В Європі купували менше ніж за 200 дол. Не здається, що то трохи задорого як для українського газу?

 

  • Двадцять років ціна на газ в Україні була політичною, а не ринковою. Щоб подолати корупцію на газовому ринку, Уряд зрівняв у правах всіх продавців газу - як українських, так і європейських. Сьогодні ми купуємо газ на європейському ринку, і його ціна виявилася значно нижчою, ніж та, що її роками нав’язувала нам Росія.
    
    Отож, оптова ціна природного газу для України становить 4 942 гривні за 1000 кубометрів. Вона включає в себе прогнозну ціну на німецькому газовому торговому майданчику (хаб NCG), а також вартість транспортування газу від NCG до західного кордону України через Німеччину, Чехію та Словаччину.
    
    За такою ціною -  4 942 гривні за 1000 кубометрів -  НАК "Нафтогаз України" постачатиме газ облгазам. Але цей газ ще треба доставити до споживача. Тому до цієї ціни додаються витрати на доставку газу внутрішніми трубопроводами, обслуговування лічильників та формування платіжок, а також ПДВ. В результаті цього граничний рівень роздрібних цін на природний газ становить  6 879 гривень за 1000 кубометрів.
    
    Така ціна дає змогу не тільки повністю викорінити корупційні ризики, що виникали за різних цін на газ для населення, промисловості та теплокомуненерго, а й уникнути дефіциту «Нафтогазу», який у 2014 році становив 108,6 млрд. грн.
    
    Цей дефіцит виникав тому, що «Нафтогаз» купував імпортований газ дорожче, а продавав його населенню, виробникам теплової енергії за заниженою ціною. Якби Уряд не змінив цю систему, за нинішнього курсу долара Україні довелося б заплатити з бюджету 170 млрд. грн. для покриття різниці між закупівельною ціною і ціною реалізації газу.
    
    Варто зазначити, що роздрібна ціна на природний газ для населення не є «захмарною» в порівнянні з країнами Європи. Ціна газу для населення в Україні:
    
    в 1,7 рази нижча, ніж в Румунії,
    в 2,4 рази нижча, ніж у Латвії,
     в 2,6 разів нижча, ніж у Польщі,
    в 3,4 рази нижча, ніж у Чехії,
    в 4,0 рази нижча, ніж у Німеччині,
    в 5,3 рази нижча, ніж у Данії,
    в 3,7 рази нижча, ніж у середньому в інших столицях Європи.

    Якщо не помиляюсь,то зараз нема поняття український газ чи імпортний.Є ринкова ціна і до неї йде прив'язка всього газу. Стосовно облгазів,які захопили бандоси,то я за те щоб повертати все назад і тоді прозоро приватизовувати або залишити в державі.

  •  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

Є ринкова ціна і до неї йде прив'язка всього газу.

Щоб була ринкова ціна потрібен ринок газу. Косюк он біогазові установки чомусь ставить а не вірить в мантри про ринкову ціну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Щоб була ринкова ціна потрібен ринок газу. Косюк он біогазові установки чомусь ставить а не вірить в мантри про ринкову ціну. 

 Так робить не тільки Косюк.Так роблять і будуть робити всі,в кого величезна кількість біовідходів,які потрібно утилізувати.Утилізація,це дорого і дає тільки витрати.Біогазові установки-це безкоштовна утилізація і прибуток від продажу(використання) біогазу.
 Доречі,на Діскавері дивився,як в одному американському місті типу Ковеля встановили біогазову купольну станцію на місцевому полігоні біовідходів.Тепер місто частково забезпечує себе дешевою електрикою,а в ночі продає надлишок за максимальною ціною. Але шок від того,що станцію монтували самі розробники-Київська фірма!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, zaHARE сказано:

Біогазові установки-це безкоштовна утилізація

Далеко не безкоштовна - технологічний ланцюжок значно довший та складніший ніж видобуток газу. 

Це біогазова установка:

1319.jpg

 

Газова свердловина:

320px-Poltava_Oblast_-_drilling_rig_1C.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Далеко не безкоштовна - технологічний ланцюжок значно довший та складніший ніж видобуток газу. 

 

Умовно безкоштовна для власника.Прибутки перекривають видатки.Крім того для експорту продукції в ЄЕС зараз вводять такі вимоги по стандартах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, zaHARE сказал:

Якщо не помиляюсь,то зараз нема поняття український газ чи імпортний.

Не має. Є тільки захмарна ціна на український газ. На німецький хаб Газпром поставляє через пів світу, платить скажені зарплати газовщикам, будує купу інфраструктурних об'єктів, має захмарні прибутки. Потім ще той газ треба доставити в Україну. А наш тут на місці, з українськими зарплатами, а по ціні майже такий самий. Маразм.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

Умовно безкоштовна для власника.Прибутки перекривають видатки.Крім того для експорту продукції в ЄЕС зараз вводять такі вимоги по стандартах.

Факт залишається - біогаз дешевший ніж природний газ, інакше його б так активно не встановлювали.

Цікаво було б почитати про структуру собівартості нашого газу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Цікаво було б почитати про структуру собівартості нашого газу.

Да що тут читати?! Видно як живуть і процвітають країни, до яких Штати не добрались, де власний видобуток корисних копалин і продають і своїм людям життя забезпечують! Саудівська Аравія, Кувейт, Казахстан, Китай, Лівія (США), Ірак(США), Оман, Азербайджан... Про рашку мовчу... але ж і там для своїх ціна не така як на експорт! А ми, за всіма показниками, власним видобутком можемо свої потреби для населення перекривати!!!

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, halcogen сказал:

Венесуелу забули 

Ще багато країн є і не тра сарказму. Де нормальна влада - там і людям вистачає і ціна прийнятна для населення і торгують нормально! :)  А в нас з часів Незалежності барижили ©  і далі продовжують!

Змінено користувачем ForZa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є різні умови видобутку, різна глибина залягання, різна чистота газу. Але порівняти собівартість нашого газу із газом з Катару було б цікаво. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...