Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Блін, то просто в нас Сибіру нема. Відповідно нема куди поїхати взимку. Немає Алтаю, щоб порибалити. Путіну повезло - в нього є. А Пороху доводиться до чорта на кілічкі на Мальдіви летіти.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Блін, то просто в нас Сибіру нема. Відповідно нема куди поїхати взимку. Немає Алтаю, щоб порибалити. Путіну повезло - в нього є. А Пороху доводиться до чорта на кілічкі на Мальдіви летіти.

Мені без Сибіру нормально живеться. Мій тато - рибак ще той, але в Сибір після депортації і повернення його ніразу не тягнуло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

меседж Петрику, що для кацапстана таємниць нема й якщо що, замість операторів *Схем*

Петрик вже неодноразово туди літає, так що інфа не нова :)

1) Да саме тому ця тема зацепила, що то перша людина в країні і ЛЮБА країна повідомляє про своїх першіх осіб, що той-то чи той-то відбули у короткочасну відпустку, багато хто навіть кажуть куди, а тут все взнають постфактум!!!

2) Ну як можна таким афішувати якщо ти супер-пупер мільярдер але ж ти перша людина в країні і у твоїх людей які зарплати, пенсії, ціни у магазинах, на комуналку... а тут так поїхав і за тиждень таку суму спустив, ну у кращому випадку це не етично і взагалі як так можна плювати у своїх громадян?! Ну якщо будете виправдовувати то:  у цієї країни немає майбутнього покі так люди спокійно на таке реагують і "вони" і далі будуть цей народ "мати"!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, romaxa11 сказал:

Мені без Сибіру нормально живеться. Мій тато - рибак ще той, але в Сибір після депортації і повернення його ніразу не тягнуло)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, igorgame сказано:

Петрик вже неодноразово туди літає, так що інфа не нова :)

1) Да саме тому ця тема зацепила, що то перша людина в країні і ЛЮБА країна повідомляє про своїх першіх осіб, що той-то чи той-то відбули у короткочасну відпустку, багато хто навіть кажуть куди, а тут все взнають постфактум!!!

2) Ну як можна таким афішувати якщо ти супер-пупер мільярдер але ж ти перша людина в країні і у твоїх людей які зарплати, пенсії, ціни у магазинах, на комуналку... а тут так поїхав і за тиждень таку суму спустив, ну у кращому випадку це не етично і взагалі як так можна плювати у своїх громадян?! Ну якщо будете виправдовувати то:  у цієї країни немає майбутнього покі так люди спокійно на таке реагують і "вони" і далі будуть цей народ "мати"!

Я про це вже пару років пишу, якщо почати закривати очі на аморальність, то все решта втрачає сенс. 

Уявіть собі, що ваших дітей з ясельок вчать красти, ображати чи щемити слабшого, розводити немічних чи розумово відсталих, знущатись над каліками, старенькими. Що вбивати можна, кинув і не дістав, значить все зробив правильно. Якщо згвалтував то краще прибити для гарантії і щоб менше воні було. Що суддя для того щоб відмазувати поганців, прокурор чи мєнт - для їх захисту і супроводу.

 

Хтось скаже - це фантастика? Це наша реальність, яка почалась з виправдання легкої аморалки, а закінчилась безкарними вбивствами.

Ігорнейм правильно каже - раз взяв факел Прометея, то не трахай повій, не ставай успішним бізнесменом серед мільонів жебраків, не бреши, не мути і т.д. Цьому немає виправдання.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скотиняка, доларовий майже мільярдер чи мільярдер, що там останній форбс каже? полетів і витратив свої власні 500тис баксів. Доречі а звідки сума. Якщо взяти що тиждень без вийо на двох на Мальдіви коштує 4тис баксівю Чи він купив цілий острів?

Ні щоб в Єгипет поїхав в тройку без харчування і за 500 баксів. Скотиняка.

 

Де там можна на схемах прочитати/глянути розслідування щодо крадіжки 5,5 лярдів баксів, найбільшим патріотом країни і бабушкою гастарбайтера в одном ліце?

  • +1 3
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже і відмазки клеють :) Ну вже б мовчали, так ні - ще більше на себе "штампи" ставлять, розуму - палата... :) 

Цитата
Президент Петро Порошенко отримав від СБУ документи на чуже ім'я, з якими полетів на Мальдіви. Про це повідомляють з посиланням на джерело в українських спецслужбах.
За даними видання, Порошенку і його сім'ї були видані так звані допи - документи оперативного прикриття.
Глава Управління держохорони Валерій Гелетей написав у СБУ лист під грифом "секретно", що на адресу президента надходять погрози, на цій підставі були виготовлені паспорти на вигадані імена, заявило джерело.

Ну прямо Джеймс Бонд :D

Змінено користувачем igorgame
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і знав що Порошенко Борду читає, Інкогніто.

Змінено користувачем romaxa11
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Про це повідомляють з посиланням на джерело в українських спецслужбах.

От я всігда любив подібні "розслідування". Такі самі "джерела" використовують і місцеві "резонансні" журнашлюшки. Та грець з ним, в мене питання інше: якщо "Схеми" стверджують, що за сніданки-обіди-дайвінг Порошенко заплатив готівкою біля 40 штук баксів (вже смішно, правда?), то навіщо вони надсилають ці запити аля "А скільки і з яких коштів ви заплатили?" Щоб вчергове пожалітись "відповіді ми так і не отримали"? Резонатори х*єві.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, case_l сказано:

Бо в країні війна,  і гроші аморально витрачати на крутий відпочинок, о наприклад тут на колеса не вистачає.

 

я щось не бачу, щоб ти там відписався із сумою, яку перекинув @difoto на колеса для течика.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rl72 сказано:

 

я щось не бачу, щоб ти там відписався із сумою, яку перекинув @difoto на колеса для течика.

 

А такими речами потрібно хвалитись?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, case_l сказано:

Цікаво чи асад кудись літав відпочивати

 

То Порошенко, як Президент України веде війну проти власного народу в Донбаській і Луганській областях, як і Асад проти власного народу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

 

То Порошенко, як Президент України веде війну проти власного народу в Донбаській і Луганській областях, як і Асад проти власного народу.

 

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romaxa11 сказано:

Хтось скаже - це фантастика? Це наша реальність, яка почалась з виправдання легкої аморалки, а закінчилась безкарними вбивствами.

 

 

розкажи нам детальніше про вбивства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто такий народ порошенка? Це той якому впарити цукор в два рази дорожче; впарити богдани і найдорожче розмитнення; впарити дорогущий газ; ротердам +; і напару з ахмєтою електрику; той народ який можна безкарно розстрілювати на Майдані і потім щиро обплакувати; безкарно класти під Зеленопіллям? То той народ?

Що цікаво, це вже друга революція похєрена цим персонажем. Хто пам‘ятає звісно Помаранчеву і процеси які там йшли. Все що не вдалось під час неї було впроваджено тепер.

  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А такими речами потрібно хвалитись?

 

дійсно, про що я питав. як може людина, яка порівнює Порошенка з Асадом, допомагати ЗСУ (читай Порошенку) воювати проти  повстанців на сході України

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, rl72 сказал:

дійсно, про що я питав. як може людина, яка порівнює Порошенка з Асадом, допомагати ВСУ (читай Порошенку) воювати проти  повстанців на сході України

 

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, rl72 сказано:

 

дійсно, про що я питав. як може людина, яка порівнює Порошенка з Асадом, допомагати ВСУ (читай Порошенку) воювати проти  повстанців на сході України

Що ти морозиш? Коли нема чим крити включаєш дурня і несеш ахінею? 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, rl72 сказано:

 

дійсно, про що я питав. як може людина, яка порівнює Порошенка з Асадом, допомагати ВСУ (читай Порошенку) воювати проти  повстанців на сході України

 Забув вимкнути режим сєпара? Порівнював як президентів та головнокомандувачів країн, у яких іде війна, все решта твої фантазії і обмовки по фрейду. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, nickel said:

 

Добре хоч ВСУ, а не карателям.

ПС Та й не зрозуміло, чому замість Збройних Сил України воює Верховний Суд України...

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, nickel сказано:
  1 година тому, rl72 сказано:

дійсно, про що я питав. як може людина, яка порівнює Порошенка з Асадом, допомагати ВСУ (читай Порошенку) воювати проти  повстанців на сході України

от ви дійсно такі єбануті, що сприйняли цю фразу всерйоз? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, sergkots сказано:

Що ти морозиш? Коли нема чим крити включаєш дурня і несеш ахінею? 

 

що крити. кейс порівнює Асада з Порошенком, а я несу ахінею? я бачу ти теж в готовий їх порівняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

от ви дійсно такі єбануті, що сприйняли цю фразу всерйоз? 

Ну канєшно єбануті, на всю голову. Нам навіть сертифікати пороходрочєрів не видають через єбанутість.

  • Ха-ха 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...