Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, alexvvv сказал:

Ох як ти швидко змінив свою позицію, а вище писав, що це робота фсб, а тепер виходить що це конкуренція між службами. :)

Хоча з другої сторони,як варіант,ця вся двіжуха для того,щоб показати(тим хто в темі),що на НАБУ ніхто не може впливати(порішати тіпа),ні генпрокурор ні президент,ні кум,ні сват.  Не випадково європейські лідери так впрягаються за НАБУ. Побачимо.Чомусь не хочеться думати про гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, diezel сказал:

Я чогось не розумію, чи у тебе є варіанти моментального припинення війни?

Я вибачаюсь, але який термін ви розумієте під словом "моментально"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 Дійсно,хто тут тупить?)))
     Законом чітко регламентована процедура імпічменту. Сам президент не робить собі імпічмент,а йде у відставку.Це різні речі.

От цікаво, ти просто дурня включив, чи просто не читав того регламенту?

Його ж нереально було виконати тоді не те що в теперішньому стані, нереально виконати не враховуючи навіть колізій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, volks said:

Я вибачаюсь, але який термін ви розумієте під словом "моментально"?

Під тим терміном я розумію закінчення війни відразу після прийняття рішення про закінчення війни.

От я і хочу почути від роми, як він планує ту війну закінчити. Бо "війна стає настільки вигідна чиновнику, що ніколи не закінчується" - то фраза настільки загальна, що її навіть обговорювати важко. Всі війни коли-небудь закінчуються, просто є держави, які постійно з кимось воюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, diezel сказано:

Під тим терміном я розумію закінчення війни відразу після прийняття рішення про закінчення війни.

От я і хочу почути від роми, як він планує ту війну закінчити. Бо "війна стає настільки вигідна чиновнику, що ніколи не закінчується" - то фраза настільки загальна, що її навіть обговорювати важко. Всі війни коли-небудь закінчуються, просто є держави, які постійно з кимось воюють.

Я писав, якщо війною виправдовувати будь яку внутрішню політику, корупцію, розкрадання, то війна не припинеться ніколи. Чи ти також вважаєш, що корупцію і фактично мародерство виправдовує посада гінєралісімуса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вірить, що корупцію в Україні можна подолати  повністю ?

До речі її рівень у на 2%, як і сереньосвітовий.

І хто назве мені імя цього  борця  переможця.?

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Хто вірить, що корупцію в Україні можна подолати  повністю ?

До речі її рівень у на 2%, як і сереньосвітовий.

І хто назве мені імя цього  борця  переможця.?

 

Подолати можна - потрібно почати саджати вже за корупцію та хабарі.

Хто проводив статистичне дослідження? Чому нам рівнятись на середньосвітовий а не на рівень розвинених країн?

Не людина потрібна а незалежні органи боротьби із корупцією та справедливі суди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кадри, кадри і ще раз кадри вирішують все.

Для чого обманювати себе і когось пустими мріями,що прийде добрий цар (президент, антикорупційний суд, прокурор , справедливий суд , радикал, грузин, активіст ...........) і зробить всім добре.

А саме головне ЗРОБИТЬЗА ВСІХ,

Може кому і легше в таких ілюзіях  жити і чекати  на автоматичне пришестя справедливості, коли  всім воздасться позаслугам.

Так я скажу, що воздасться ВСІМ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ І НЕОДМІННО.

Але не тут. На небі.

 

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Йсу.

Файна проповідь отче Nokian, файна.

Але кидайте, отче, оте діло причащатися так часто церковним. Кидайте, бо до добра не доведе.

Амінь.

Змінено користувачем S30
  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

 

І хто назве мені імя цього  борця  переможця.?

Калашніков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло з ким поруч йде Порошенко - з Ахметовим!!! Досить промониторити новинні ресурси і все зрозуміло! У проАхметовских ЗМІ тиша про багатолюдний мітинг у Києві, ніби нічого не відбувається... А ця ж мерзота Ахметов просунув до влади Яника, керував ним, обкрадав Україну, війну розв'язав і тепер так? Коли вже люди очі відкриють?!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, igorgame сказано:

Зрозуміло з ким поруч йде Порошенко - з Ахметовим!!! Досить промониторити новинні ресурси і все зрозуміло! У проАхметовских ЗМІ тиша про багатолюдний мітинг у Києві, ніби нічого не відбувається... А ця ж мерзота Ахметов просунув до влади Яника, керував ним, обкрадав Україну, війну розв'язав і тепер так? Коли вже люди очі відкриють?!

 

бінго! ти нам очі відкрив!

а в кого Укртелеком націоналізували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, igorgame сказано:

Коли вже люди очі відкриють?!

Коли їм такі як ти сцяти в ті самі очі не будуть

 

  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Коли їм такі як ти сцяти в ті самі очі не будуть

То йди памперса купи!!! Тільки ти будеш підсцикувати коли тобі вигідно! :)

Змінено користувачем igorgame
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2017 в 19:09, sergkots сказал:

@zaHARE Так чого ж не напишеш про промахи Соболєва? Що заважає?

 111.jpg

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE Міг просто написати, не потрібно було малювати. 

П.С. Якщо не ти малював то здай сайт де взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE Чого мовчиш?

Даю за тебе:

http://longread.oporaua.org/3-roky-vr_vidviduvanist-komitetiv

І коли почитаєш все то дізнаєшся, що не так все виходить як ти подаєш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, volks сказал:

Майже 12.

та яка наh... різниця! Скрізь почитаєш, послухаєш - перевиконання бюджетів шалене, економіка росте, запаси золото-фінансів поповнюються... маємо жити у "шоколаді", а тут бац - раптом бакс поповз у гору і нічого наче не змінилось і ніяких передумов не було, а так на ровному місці і поповз у гору, за два тижня так легко за 28 перевалив... То ж у бюджеті було закладено 28 з гаком на 2017-й, так от вони у кінці року "виконують" - нормально так? Ціни відпустили у вільне бродіння - от і скаче все. У розвинутих країнах Європи Німеччині, Франції, Данії... держава контролює ціноутворення більше 500!!! найменувань товарів, а наши тут експеременти впроваджують?! Де таке у світі є??? Дурять-грабують людей на рівному місці от і вся "політика"!!!

Змінено користувачем ForZa
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, ForZa сказал:

та яка наh... різниця! Скрізь почитаєш, послухаєш - перевиконання бюджетів шалене, економіка росте, запаси золото-фінансів поповнюються... маємо жити у "шоколаді", а тут бац - раптом бакс поповз у гору і нічого наче не змінилось і ніяких передумов не було, а так на ровному місці і поповз у гору, за два тижня так легко за 28 перевалив... То ж у бюджеті було закладено 28 з гаком на 2017-й, так от вони у кінці року "виконують" - нормально так? Ціни відпустили у вільне бродіння - от і скаче все. У розвинутих країнах Європи Німеччині, Франції, Данії... держава контролює ціноутворення більше 500!!! найменувань товарів, а наши тут експеременти впроваджують?! Де таке у світі є??? Дурять-грабують людей на рівному місці от і вся "політика"!!!

Ну що ви хочете?

кинули подачку людям,як собаці кістку,- субсидію і всі такі довольні

що мають розвивати,щоб люди легко самі платили за комунальні з доходів ,то ми це проїдаємо 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, kroha сказал:

Ну що ви хочете?

кинули подачку людям,як собаці кістку,- субсидію і всі такі довольні

що мають розвивати,щоб люди легко самі платили за комунальні з доходів ,то ми це проїдаємо 

Бідним і зголоднілим натовпом легше керувати. Доведено історією.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

та яка наh... різниця!

В мене на той час в гривнях було біля 10к $. Різниця в 40к гривень досить таки суттєва. Але хтось перед виборами говорив, що курс має бути не більше 10. Але в того когось мабуть в школі були пробоеми з математикою, якщо для нього 28 менше 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...