Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, rl72 сказал:

1. айгов вправадив те, що зміг. і він ніяк не зміг бути електронним урядуванням

2. дивно, що оголошують тендер на закупівлю , а в ти чомусь читаєш це як на розробку :D

 

п.с. Sõlmitud lepingute maksumus     1 527 000,00 EUR  (гуглтранслейт  каже

 

Нащо ти мені це показуєш, я це і без тебе бачив. Щоб я побачив що вас і там намахали? Тримай

2017-11-17_16-45-58.thumb.png.e8958fbedffd2b3ad0d2372e8e37436b.png

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

дам факти на рівні фактів наданих sergkots

є в айгов така функція, як подача заяви на субсидію. скористався, оформив, підписав ЄЦП, надіслав. Пройшов місяць - тішіна. Топаю в управління соцзахисту. "а ми отримали, але не змогли прочитати/накласти ЕЦП. Підписую ручкою, чекаю ще місяць на розгляд.

І в чому косяк айГов? Бачу лише косяк собезу. айГов пропонував ще й безкоштовно навчити їх цим користуватися. Трембііііііііта.

6 минут назад, rl72 сказал:

в принципі на цьому припиняю вести дискусію

Ти свої коменти почитай. І якщо тобі мої не подобаються, шукай причину в своїх.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз взагалі очко прогорить

 

Цитувати

Довідка: 

За підтримки програми U-LEAD, бюджет якої складає 102 млн євро, в Україні буде створено прозору і підзвітну багаторівневу систему управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

Програма U-LEAD з Європою спільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією, з метою підтримки українського уряду у впровадженні важливої реформи децентралізації. Виконавці програми: Німецьке товариство міжнародної співпраці (GIZ) ГмбХ та Шведське агентство з питань  міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA). Термін реалізації: 2016-2020 рр.

«Академія електронного управління»/e-Governance Academy – це естонська консультаційна організація та незалежний аналітичний центр, заснований для формування та передачі знань і кращої практики у сфері електронного урядування, електронної демократії, кібербезпеки та відкритого інформаційного суспільства. Із 2002 року, Академія підготувала понад 3000 службовців із більш ніж 60 країн, а також очолювала або приймала участь у понад 60 міжнародних проектах національного, місцевого та організаційного рівнів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

зараз взагалі очко прогорить

Вас там що не готують взагалі? Нащо ти ці баяни постиш?

Програм EGOV4UKRAINE (~6 лямів) лише частина програми U-LEAD (~102 лями), це навіть на моєму скріншоті видно.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я навіть мінуса ставити не буду

Цитувати

Впровадження проекту EGOV4UKRAINE – черговий крок у розвитку системи якісного надання послуг у ЦНАПах, - Геннадій Зубко

Під час зустрічі у Києві з Директором з розвитку Академії електронного управління Естонії Ханнесом Астоком ми окреслили чітку маршрутну карту реалізації проекту EGOV4UKRAINE («Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні"). Це черговий крок у розвитку системи якісного надання послуг у громадах. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що маршрутна карта проекту включатиме в себе:

1.створення єдиної платформи взаємодії всіх електронних реєстрів та підключення до неї вже діючих на рівні районів та областей ЦНАПів;

2. розроблення типового технічного рішення – «робочого місця» для ЦНАПів в ОТГ з подальшим підключенням до єдиної платформи.

«Такий підхід успішно впроваджено в Естонії. На кінець лютого вийдемо на єдине технічне завдання для оголошення тендеру на закупівлю систем. Далі – розробка і впровадження IT-архітектури, на це піде не менше півроку», - повідомив Зубко.

Як повідомлялося, 23 січня у рамках офіційного візиту української делегації до Естонської Республіки на чолі з Президентом  України Петром Порошенком, Геннадій Зубко заявив про домовленість щодо підписання між Естонією та Україною меморандуму про реалізацію проекту «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні (EGOV4UKRAINE) в рамках програми «U-LEAD з Україною». Загальна вартість проекту EGOV4UKRAINE становить 5,7 млн євро.

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

я навіть мінуса ставити не буду

ПлАчу

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Система електронної взаємодії між державними реєстрами "Трембіта" дасть можливість громадянам України знати хто з чиновників, коли і з якою метою цікавився їхніми персональними даними.

Реалізація електронної системи, до якої Україна йшла довгих 2 роки, дозволить громадянам стати справжніми власниками інформації про себе", - зазначає керівник проекту EGov4Ukraine, співробітниця Академії електронного управління Естонії Марі Педак.

 

https://ua.censor.net.ua/n463055

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба більше цитат, щоб пости про айГов в них загубилися. Тільки айГов вже працює, а Трембіта тільки трубить про успіхи. В принципі це і є її головне завдання - трубити про успіхи влади і спустити грантові кошти в трубу, ой в трембіту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

Як вам нова порція видворених грузино-українців?
Царь непрічьом?)

 

гм? це про  Vano Nadiradze ?

23722496_703693946487596_852648073080155

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

 

гм? це про  Vano Nadiradze ?

23722496_703693946487596_852648073080155

 

і про нього також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скан методички навіть затвітили на сторінці Руху правих сил.  на пам'ять, мабуть. ай, ні, для майбутнього суду   B)

 

 

і вони навіть, ще коментять там. уже другий день.

 

феєричні

 

 

piv.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про безплатний АйГов

Спойлер

Друзья, портал государственных услуг iGov ищет спонсоров.

Напомню, вначале наш проект был полностью волонтерским. Но чем больше услуг мы запускаем и чем глубже интегрируемся с органами центральной власти, тем больше людей нам нужно в штат. В первую очередь, речь о бизнес-аналитиках, разработчиках и девопах.

В прошлом году у нас было более 25 компаний и частных лиц спонсоров, часть из которых поддерживает проект до сих пор, за что мы им безумно благодарны. Ещё часть затрат покрывается за счет проекта iDoc — системы документооборота, созданной на базе iGov, и которая предлагается компаниям за деньги.

Важно: iGov никогда не использовался и не будет использоваться мной для заработка денег. Это некоммерческий проект, и он таким останется до конца, пока полностью не перейдет на баланс государства.

Наша цель — перевести 100% государственных услуг для частных лиц и бизнеса в электронную форму. Не только в продвинутых регионах, а по всей стране.

Мы приглашаем компании и частные лица стать нашими спонсорами. Для этого просим поддержать проект на 100.000 грн. Чтобы хоть как-то отблагодарить спонсора, мы разместим его логотип на портале, а я напишу в моем Фейсбуке о нём пост.

Также раз в месяц я пишу отчеты спонсорам на емейл, в которых рассказываю о развитии iGov. А с некоторыми спонсорами, кстати, у меня и вовсе развились почти дружеские отношения.

Я осознаю, что многие были бы готовы поддержать проект на меньшую сумму, но мы краудфандинг, к сожалению, пока не можем запустить по ряду причин.

Если вы готовы стать спонсором iGov, напишите мне в личные сообщения, пожалуйста, либо на [email protected]. Спасибо!

Буду всем очень благодарен за распространение поста.

Спойлер

Sergey Radkevich Могу в криптовалюте поддержать проект, обращайтесь в личку. И 24.06 сделать встречу с человеком из США, кто владеет 10000 bitcoins.

 

і 

Если бы в Украине было условное министерство ИТ, а я его возглавил с достаточными полномочиями, то вот несколько вещей, которые бы я сделал:

- Я бы перевел все госуслуги для граждан и бизнеса в электронный вид за один год, почти не потратив на это бюджетных денег. Не верьте всем этим горе-теоретикам, что для этого нужны сложные шины, реестры и прочие долгострои. С ними хорошо, но можно и без них.

- Я бы перевел почти весь государственный софт на опенсорс и открытые лицензии. Виндоус лучше, чем Линукс? Оракл лучше, чем Постгрес? Возможно, но давайте сначала догоним Намибию по ВВП на душу населения (и не говорите тут о стоимости поддержки).

- Я бы собрал ведущих вендоров и интеграторов и объяснил им, что если хоть кто-то будет уличен в откате, то против них развернется термоядерная война. Также я бы прописал т.н. коррупционную ответственность в шаблонных контрактах на ИТ-услуги и оборудование.

- Я бы попробовал консолидировать ИТ-закупки госорганов. Во-первых, так можно получать лучше условия от поставщиков, во-вторых, меньше вероятности откатов.

- Я бы лоббировал полиграф-тестирование ответственных за ИТ-закупки. У нас такая практика была в банке, было очень полезно.

- Я бы попробовал сократить количество ИТ-сотрудников в госаппарате (в том числе за счет централизации), а оставшимся поднять зарплату. ДПшки были бы расформированы.

- Я бы спихнул на частный сектор все мыслимые и немыслимые функции. Роль государства должна заключаться в создании стандартов, а не в исполнении.

А вот несколько вещей, которые я бы НЕ делал:

- Я бы не устраивал пресс-конференции, рапортуя о невероятных успехах, которые будут достигнуты через несколько лет благодаря тому, что наша секретарша дописала концепцию развития отрасли.

- Я бы не писал белые, зеленые и буро-малиновые книги.

- Я бы не ездил круглый год по симпозиумам и конференциям по всему миру.

- Я бы объявил мораторий хотя бы на год на употребление слова блокчейн. Отличная штука этот ваш блокчейн, но давайте сначала сделаем элементарные вещи.

Впрочем, я осознаю, что госуправление сильно отличается от частного бизнеса. Возможно, потому вам до сих пор и приходится местись в очередной госорган за бумажной справкой.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, rl72 сказал:

про безплатний АйГов

І що там кримінального? Все правда і все правильно. Але ж мова не йде про 180 000 000 гривень, як у випадку з Трембітою?

Подивись виступ Дубілета, він відкрито розказує на що йдуть гроші. Спеціально не пишу на що чи з якої хвилини дивитися. Дивись все, може очі відкриються. Заодно зрозумієш, чому приходиться йти по паперову довідку і багато інших тупостей від влади, а не від айГов. А у випадку з Трембітою, буде йти ще більше грошей, вони литимуться як в бездонну бочку. Чи трембіту також буде підтримувати 25 тисяч волонтерів?

В 17.11.2017 в 16:43, rl72 сказал:

дам факти на рівні фактів наданих sergkots

є в айгов така функція, як подача заяви на субсидію. скористався, оформив, підписав ЄЦП, надіслав. Пройшов місяць - тішіна. Топаю в управління соцзахисту. "а ми отримали, але не змогли прочитати/накласти ЕЦП. Підписую ручкою, чекаю ще місяць на розгляд.

Як я і казав, айГов тут причому? Йде спротив від чинуш. Чи ти думаєш якщо айГов буде називатися Трембітою, то чиновники з радістю підхватять цю ініціативу? айГов хотіли передати владі безкоштовно, як Проззоро, але краще розпиляти грант. Грантожери, як люблять писати порохоботи, тільки тепер сама влада жере гранти.

Цитата

Когда услугу только запустили, многие сотрудники собесов звонили или писали гражданам, подающим заявки через iGov, чтобы те пришли и очно подписались под заявкой. Однако Дубилет подчеркивает, что этого не требовалось по процедуре.

Некоторые чиновники просили принести оригинал паспорта несмотря на то, что сканкопия передается с наложенной ЭЦП через BankID — и этого должно быть достаточно.

Как чиновники саботируют iGov — 4 примера от Дмитрия Дубилета

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вдало запустили айГов без спротиву держави, то могли потім його і в інші країни продавати (проззоро як приклад), як естонці, а не купувати в тих самих естонців. Ти ж розумашка, скажи, що краще для країни імпорт чи експорт?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ти ж розумашка, скажи, що краще для країни імпорт чи експорт?

Країні важливіші такі експерти, як ти. Імпорт-експорт - дрібниці.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 3
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, difoto сказал:

Країні важливіші такі експерти, як ти. Імпорт-експорт - дрібниці.

Та я - ніхто, не те що ти - знаток Европи зі слів куми.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Х...йлан робиться прогнозованим.

https://www.volynnews.com/news/all/simia-poroshenka-prychetna-do-hroshovykh-makhinatsiy-z-blahodiynymy-fondamy/

Змінено користувачем iiron
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, iiron сказано:

кому належить волиньнюс?

а якщо про це написав андрій портнов, то правда 146%

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді чекаємо на судові справи про захист честі і ГІДНОСТІ, бо звинувачення гідні останнього покидька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, iiron сказано:

Тоді чекаємо на судові справи про захист честі і ГІДНОСТІ, бо звинувачення гідні останнього покидька.

так він їх озвучив ))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бггг

неділя, 19 листопада, 2017, 19:37 Влада 

 

Суд визнав достовірною інформацію про виведення мільйонів доларів з Центру протидії корупції
Печерський районний суд Києва визнав достовірною інформацію про виведення мільйонів доларів з Центру протидії корупції (ЦПК).

Про це свідчить судове рішення від 25 жовтня 2017 року, – повідомляє «Главком».

 

Так, мова йде про розслідування щодо використання коштів міжнародної фінансової допомоги в розмірі 1,2 млн доларів на антикорупційні програми «Центру протидії корупції», про який повідомив народний депутат Павло Пинзеник.

Відзначається, що цю інформацію оскаржував голова ЦПК Віталій Шабунін.

«Результат цього розслідування зводиться до того, що, незважаючи на велику заробітну плату членів цього об’єднання, додатково кошти виводилися на фізичних осіб-підприємців. Так, наприклад, сам ФОП Шабунін отримав протягом 2016-2017 років 1,7 млн гривень, ФОП Олександра Устинова – 1,86 млн гривень, Дар’я Каленюк – 130 тис. гривень», – заявив Пинзеник.

Суд з’ясував, що Пинзеник отримав інформацію в ході здійснення ним повноважень народного депутата України. Політик направив відповідні звернення з метою перевірок до Генеральної прокуратури України, Державну фіскальну службу та Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

«Суд не вважає, що нардеп Павло Пинзеник поширив недостовірну інформацію, чим спаплюжив ділову репутацію активістів-антикорупціонерів», – йдеться в повідомленні.

«Центр протидії корупції» був заснований в 2012 році і проходить щорічний фінансовий аудит. Серед основних грантодавців організації – посольства США, Нідерландів, Чехії, а також міжнародні фонди і організації.

Читайте більше тут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rl72 сказано:

бггг

А що кажуть грантодавці? Це ж їх гроші а не держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

А що кажуть грантодавці? Це ж їх гроші а не держави.

 

так питання не в грошах, а в тому що інформація про розпил достовірна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

 

так питання не в грошах, а в тому що інформація про розпил достовірна

Чому? Наш суд самий продажний суд у світі певно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sergkots сказано:

Чому? Наш суд самий продажний суд у світі певно.

А ви на що розраховували?

Ви думали щось змінилось за останні надцять років??? Де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...