Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а це тут до чого ? чи вирішив продемонструвати свою нєвьєбєнску обізнаність про те, чим я заробляю на життя ? Так і ти кой чо продаєш і що ? *отєц- юріст* чийсь там і що ? в кожного свої вади

Цитувати

ТВОЄ Раз закцентував на цьому увагу, значить воно тебе гребе, а мені що, жалко тобі чи що :) користуйся на здоровья

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о йопта масяню вирив. Але згоден йди в жопу і не харься. Ти вже рік, а то і більше тому казав що мене заігнорив.....

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, la20 сказал:

о йопта масяню вирив. Але згоден йди в жопу і не харься. Ти вже рік, а то і більше тому казав що мене заігнорив.....

по перше : сповіщання, що ти писав, всерівно є, тобі щось відповідають, губится смисл дискусії. Ну а по друге, якщо вас хоч періодично не одьоргувати, може скластись хибна думка у оточуючих, що  вже комунізм наступив й *єслі нє путін Порошенко то кто*

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

по перше : сповіщання, що ти писав, всерівно є, тобі щось відповідають, губится смисл дискусії. Ну а по друге, якщо вас хоч періодично не одьоргувати, може скластись хибна думка у оточуючих, що  вже комунізм наступив й *єслі нє путін Порошенко то кто*

на всі 100% не скажу, але якщо в ігнор ставиш то тобі не приходять сповіщення.

Я вже зрозумів що комунізм тобі імпонує. Любиш ковбасу по 2,2 і горілку по 7,62? Любі і нах схадіть таваріщь )

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, la20 сказал:

Любі і нах схадіть таваріщь )

тамбовський вовк тобі таваріщь. А чіплятись до будь якого слова в тексті, то ти за*бісь придумав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тамбовський вовк тобі таваріщь. А чіплятись до будь якого слова в тексті, то ти за*бісь придумав

:)

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це повний.....

Вже немає жодних аргументів - лише особисті образи. Далі що? В реалі, з такою поведінкою вже час санітарів викликати. 

Навіть якщо за гроші ці всі дописи - з таким набором макаронів в голові це вже клініка.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Вангую, що зараз понаписують про поганих журналістів, неправильний переклад або про те, що всі суди мають бути антикорупційними. А може й навіть про те, що цей безвіз нам нафіг непотрібен.

А по факту є гімнюки які не хочуть змінювати поточний стан речей - бо все схвачено, все можна порішати.

А ще є засранці які у цих гімнюків на побігеньках - хто за гроші а хто через недоумкуватість.

зараз усі справи НАБУ, про яких так гарно проспівав позаштатний літописець героїчного вомбата  агент  Джеймс Бонд, похеряться через його ж дурість в судах, але буде винуватий Порошенко, бо нема антикорупційного суду. Чи антикорупційний суд має приймати рішення, які суперечать Конституції і Законам України?

 

про засранців і гімнюків писати не буду, скоро все стане на свої місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, sergkots сказано:

Це повний.....

Вже немає жодних аргументів - лише особисті образи. Далі що? В реалі, з такою поведінкою вже час санітарів викликати. 

Навіть якщо за гроші ці всі дописи - з таким набором макаронів в голові це вже клініка.

 

6 годин тому, sergkots сказано:

А ще є засранці які у цих гімнюків на побігеньках - хто за гроші а хто через недоумкуватість.

санітари ще не приїхали?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sergkots сказано:

Це повний.....

Вже немає жодних аргументів - лише особисті образи. Далі що? В реалі, з такою поведінкою вже час санітарів викликати. 

Навіть якщо за гроші ці всі дописи - з таким набором макаронів в голові це вже клініка.

Гляньте, образили дівчаток. Тобто коли мені якийсь пише що буде вішати на стовпі то це нормально по твоєму?

Правда, потім тому вєшатєлю жим-жим і він розказує що він вішати не буде, а гіпотетично там хтось і може.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, la20 сказал:

Гляньте, образили дівчаток. Тобто коли мені якийсь пише що буде вішати на стовпі то це нормально по твоєму?

Правда, потім тому вєшатєлю жим-жим і він розказує що він вішати не буде, а гіпотетично там хтось і може.

що що, а перекручувати слова, це найкраще, що ти навчився робити. Ну що ж, поживем побачим, що, кому й де буде жим жим

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває так що ти пишеш про людину, а вона виявляється пустим місцем. Коли ти це усвідомлюєш, то щось писати просто втрачає сенс. Так, особисто для мене трагедія, що президентом моєї країни є пуста людина без гідності і людських цінностей. Мене шокує що знайшлись люди, які взяли цю аморальність на прапори і понесли співаючи гімни і осанна. Історія все розставить на місця, але історія не обмежена в часі, а ми так. Найгірше зло, що поряд з пропагуванням аморальністі, пристосуванствп і безпринципності президент і система, яку він уособлює і очолює, краде наш дуже малий життєвий час.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Буває так що ти пишеш про людину, а вона виявляється пустим місцем. Коли ти це усвідомлюєш, то щось писати просто втрачає сенс.

 

особливо  коли людина виявляється замазаною співпрацею з сурковим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість найбільших телеканалів, власники яких з їх допомогою вибудовують "комунікацію" з Банковою, тему проігнорувало. Однак новина все одно широко розійшлася по інтернету. І, що називається, зайшла в народ.

Mr. Petro Incognito

 

Змінено користувачем igorgame
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, igorgame сказал:

Більшість найбільших телеканалів, власники яких з їх допомогою вибудовують "комунікацію" з Банковою, тему проігнорувало. Однак новина все одно широко розійшлася по інтернету. І, що називається, зайшла в народ.

Mr. Petro Incognito

 

на відміну від *Схем*, в мене всього два питання по цьому поводу :

1 Нафіг той цирк був в принципі, чому офіційно не поїхати на відпочинок ?

2 Навіщо так нехтувати засобами безпеки й заради чого ? Бо якщо якісь там *Схеми* про це взнали, то якимось впливовим силам ще легше це взнати й при потребі скоїти замах 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди, бо корпорація богдан президентська.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2026503914301381&id=100008253758974

Повна цитата:

Цитувати

Порошенко, мать твою... 
Yuriy Kravchenko
11 hrs · 
УВАГА. БОМБА

Їх мало, але вони є. Ті, хто доносить правду крізь зарослі корупції, брехні, зради. Таким є щойно виступ Оксани Корчінської на ВР. Робимо репост, доносимо правду.

Сьогодні 19.01.2018 12.25 Оксана Корчінська в ВР ; «Я скажу про виробника, якого так часто підтримують в цьому залі. Це санітарні автомобілі «Богдан». Які ніколи не випускалися в нашій країні, які не проходили випробування, які країна закуповує за 900 тис. грн..!!! Які замовили конкретні особи МО. У нас зайшло на фронт 50 автомобілів. Половина зупинилася протягом перших кількох місяців. які обійшлися 30 тис. Євро бюджету України. Натомість, рік тому «Офіс НАТО» пропонував нам купити відомий світовий санітарний автомобіль, який є вищого класу порятунку життя. І пропонували купити його Україні за 22 тис. Євро.!!! На 8 тис. Євро менше, чим те, що втюхав нам з вами з базою китайського виробника, що зупинився на фронті протягом кількох місяців. Мені щойно звонила 8 медрота. Так от, «Богдан» не дає гарантій на свої автомобілі і вимагає ще 300 000 грн. !!! за ремонт автомобілів, що були на фронті буквально кілька місяців. Деякі не мають проходу даже двох!!. тисяч кілометрів. Тому треба пам’ятати, що зараз іде війна, а ті хто зловживають на житті наших хлопців повинні сидіти в тюрмі.»

Наскільки це відповідає дійсності не знаю, але зустрічав неодноразово повідомлення від волонтерів, що перестали розмитнювати автомобілі, що нам подарували.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, sergkots сказано:

Сюди, бо корпорація богдан президентська.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2026503914301381&id=100008253758974

Повна цитата:

Наскільки це відповідає дійсності не знаю, але зустрічав неодноразово повідомлення від волонтерів, що перестали розмитнювати автомобілі, що нам подарували.

 

Цитувати

Корпорація повністю контролюється бізнесменом Свинарчуком Олегом, який ще у 2009 році придбав контрольну частку корпорації у Петра Порошенка. [1].

:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк, таким відпочинком не світять. Вони все правильно робили. Хтось злив інфу і ми взнали, Що Інкогніто може спустити на себе 500000 баксів за тиждень. Хтось скаже що Інкогніто успішний бізнесмен-мільярдер. Я знаю що він все життя був політиком, чиновником, потім став після проведених кількох цукрових криз і лобіювання власного автопрому на противагу конкуренції супер успішним підприємцем. Але підприємцем Кіпру, Віргінських островів і інших офшорних зон. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, rl72 сказано:
 

Корпорація повністю контролюється бізнесменом Свинарчуком Олегом, який ще у 2009 році придбав контрольну частку корпорації у Петра Порошенка. [1].

Цитувати

Олег Володимирович Гладковський (Свинарчук [1] до 2014; нар. 5 лютого 1970, м. Чуднів, Житомирська область) — український менеджер, підприємець, політичний діяч, голова Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

 

 

Трудова дільність[ред.  ред. код]

Почесний консул Республіки Сейшельські острови  2003).

Нагороди[ред.  ред. код]

:D

Цей чувак з порошенком із самого початку і походу ніколи не відходив від нього.

Змінено користувачем sergkots
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путін каже - 

"Что касается президента Украины – я не знаю, где он проводил свои новогодние праздники. Но не считаю, что это зазорно – президенту выехать куда-то за границу и провести там с семьей какое-то время...

Во всяком случае, он богатый человек и может себе позволить выехать с семьей за границу. В том числе, на Мальдивы или какие-то другие острова".

Похєробот?

  • Ха-ха 2
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, iiron сказано:

Путін каже - 

"Что касается президента Украины – я не знаю, где он проводил свои новогодние праздники. Но не считаю, что это зазорно – президенту выехать куда-то за границу и провести там с семьей какое-то время...

Во всяком случае, он богатый человек и может себе позволить выехать с семьей за границу. В том числе, на Мальдивы или какие-то другие острова".

Похєробот?

Заступився за колегу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

1 Нафіг той цирк був в принципі, чому офіційно не поїхати на відпочинок ?

Бо в країні війна,  і гроші аморально витрачати на крутий відпочинок, о наприклад тут на колеса не вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памьятаєтся, порохоботи, Саакашвілі в агенти кремля записали лише за те, що про нього путлєр згадував :) 

Ну але тут не про те. Подумалось:

В адміністації Пороха, скоріше за все, є агент, працюючий на кацапстан. Йому була дана вказівка, розголосити цю секретну інфу комусь з українських змі. При цьому були досягнуті дві цілі :

а) черговий викид гамна на вентилятор, кого зацепить, що Петрик потратив багато бабла за тиждень, кого, що таємно відлітав, кого ще щось, а кого і все разом

б) меседж Петрику, що для кацапстана таємниць нема й якщо що, замість операторів *Схем*, засядуть оператори ПЗРК чи снайпери

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...