Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Точно-точно? І сильно змінилися?:D

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, S30 сказал:

Да? І сильно змінилися?:D

Зараз ЄСВ -22%, а в твоїй статті сказано, що він коливається від 30 до 50%. Також тоді працівник сплачував 3,6 % єсв і 15% пдфо. А зараз лише пдфо 18%. Це по-твоєму несуттєві зміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой. А порахуй но нам темним всі відсотки по ЗП. А то так цифрами кльово оперуєш, майже як минулого разу. Аж завидно.

Можеш не втему щоб не було офф. Можеш мені в ПП.

І ти ще так любиш працівника згадувати. А те що платить роботодавець за працівника скромно мовчиш.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, halcogen сказал:

І що там суттєвого змінилося? (без сарказму).

Хоча б те, що єсв зменшилось вдвічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, 22% від МЗП це обовязковий  мінімальний страховий внесок. Хоч не хоч, а платити змушений.

А є ще максимальна величина бази нарахування. А от як буде відрахування по ній уже цікаво.

Спойлер

З 01.01.2018 року вона становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом: 3723 X 15=55 845 грн. 

Якщо б зміни до Закону про ЄСВ не вносилися, то така база становила б 1762 х 25 = 44050 грн. Як бачимо, вже в січні 2018 року база нарахування ЄСВ зростає більш як на 10 тис. грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, S30 сказано:

Ой. А порахуй но нам темним всі відсотки по ЗП. А то так цифрами кльово оперуєш, майже як минулого разу. Аж завидно.

Можеш не втему щоб не було офф. Можеш мені в ПП.

І ти ще так любиш працівника згадувати. А те що платить роботодавець за працівника скромно мовчиш.:)

Якщо правильно зрозумів.

 

З ЗП вираховують ПДФО 18%

1,5 % військовий збір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йшла не про це, а про те скільки українець платить податків взагалі з ЗП. А це не лише ПДФО+військовий.

Бо декого в іншій темі дуже дивувало чому німаки платять менше в двічі від нас при тих же податках (мається назви податків, а не процент)

І довести пробував, що ми живем зашибісь і податєй платим вобще ніфіга.
 

Змінено користувачем S30
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, S30 сказал:

 

Бо декого в іншій темі дуже дивувало чому німаки платять менше в двічі від нас при тих же податках (мається назви податків, а не процент)

Якраз таки при схожих ставках, а не назвах.

 

41 минуту назад, S30 сказал:

 

І довести пробував, що ми живем зашибісь і податєй платим вобще ніфіга

Давай но цитату в студію, де я доводив це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі про бляхи, поки не потерли.

Тобі треба -йди і дивись. За дофіга честі за кожним цитувати.

За одне перечитаєш хто що з чого висмоктував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Соромітник сказал:

народне волевиявлення для України то штука нездійсненна в силу різних національних особливостей

то як *Золоте руно*, всі про нього чули, але ніхто не бачив. Цікавить більше інший момент, багато, нині цивілізованих країн, було у нашому стані, але ж вийшли якось на цивілізований рівень. Як ? В США, як я розумію, була громадянська війна, що стало поштовхом для розвитку, але там ще була Велика Депресія, перебороли ж якось. Тільки от не треба розказувати, що там жили виключно трудоголіки з *сємью пядями во лбу* . Всетаки, імхо, потрібні люди, в потрібний час, на потрібних постах, таки зіграли важливу роль. Що ще допомогло й допомагає тим же Штатам долати всі негаразди ? В Європі було трохи не так, але конкретніше то треба вивчати історію конкретно взятої країни

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Соромітник сказано:

Я вже давненько в політику не лазив і не цікавлюсь.

Але все про всіх знаєш, кругом в темі і навіть можеш оціночно судити :) Нє, не лазиш :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.01.2018 в 21:29, rl72 сказал:

Опрос на LB

А відомо тобі чиє LB? :) Ну то читай і публікуй далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повышение цены электроэнергии для предприятий Украины решением нового состава национального регулятора приведет в росту цен на все товары и услуги и отграничит рост зарплат

Цитата

«Что произошло: в конце года под шумок подняли тариф на 15%. Двумя шагами – с 1 января 9%, с 1 апреля – 6%. Для небытовых потребителей, т.е. не для населения. Понятно, что больше всего нагрузка ляжет на малый и средний бизнес. Для некрупных предприятий очень серьезно выросли тарифы на электроэнергию. Понятно, что все это сразу ляжет в себестоимости продукции, в ценах на любую услугу, на любой товар, на все, что производится. Я вполне допускаю, что некоторые работодатели готовы были повышать зарплаты, исходя из реалий, но, поскольку рост цены электроэнергии съест эту часть потенциальной прибыли, то, соответственно, это не даст повышать зарплаты», – отметил Кучеренко.

 

По его словам, ответственность за принятие решения о повышении тарифов несут члены регулятора, назначенные Петром Порошенко.

 

«Вот, придумали они какой-то новый «Роттердам», обосновали его, решили повысить в соответствии с ним цену на электроэнергию. И под шумок два новых члена комиссии, доназначенных президентом, два клоуна (иначе я не могу их назвать, потому что не верю, что человек сознательный в таких условиях может стать подписантом вот этих сотен решений, которые накопились во время вынужденного простоя) подмахнули эти решения одним голосованием, как обычно, без единого воздержавшегося. Что интересно – за три года – ни одного воздержавшегося. Такой вот коллегиальный орган; мне интересно – европейские наши кураторы именно таким видели себе создание этого независимого, коллегиального регулятора?»

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, igorgame сказано:

Повышение цены электроэнергии для предприятий Украины решением нового состава национального регулятора приведет в росту цен на все товары и услуги и отграничит рост зарплат

А де можна подивитись вартість електроенергії, що йде на експорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, igorgame сказано:

А відомо тобі чиє LB? :) Ну то читай і публікуй далі :)

 

чукча не читатель, чукча - писатель

 

я сюди опублікував коментар Б.Берези до цього опитування.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.01.2018 at 10:53, nickel сказано:

Я так розумію Петя здох, бо всі порохоботи про нього пишуть або хороше або нічого.

 

я так розумію Петя буде жити довго, зрадофіли стільки он поганого на нього пишуть

 

навіть старі баяни переіначують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

Нє, 22% від МЗП це обовязковий  мінімальний страховий внесок. Хоч не хоч, а платити змушений.

А є ще максимальна величина бази нарахування. А от як буде відрахування по ній уже цікаво.

  Hide contents

З 01.01.2018 року вона становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом: 3723 X 15=55 845 грн. 

Якщо б зміни до Закону про ЄСВ не вносилися, то така база становила б 1762 х 25 = 44050 грн. Як бачимо, вже в січні 2018 року база нарахування ЄСВ зростає більш як на 10 тис. грн. 

 

 

ага, прикольно. тобто те, що люди які отримують зарплату від 44050 до 55845 грн. стануть платити ЄСВ це погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

Мова йшла не про це, а про те скільки українець платить податків взагалі з ЗП. А це не лише ПДФО+військовий.

Бо декого в іншій темі дуже дивувало чому німаки платять менше в двічі від нас при тих же податках (мається назви податків, а не процент)

І довести пробував, що ми живем зашибісь і податєй платим вобще ніфіга.
 

 

 

ага, ти он коли бензин/дизель на заправці купляєш, то виявляється ти ще платиш плату за використання надр :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MANJAK11 said:

то як *Золоте руно*, всі про нього чули, але ніхто не бачив. Цікавить більше інший момент, багато, нині цивілізованих країн, було у нашому стані, але ж вийшли якось на цивілізований рівень. Як ? В США, як я розумію, була громадянська війна, що стало поштовхом для розвитку, але там ще була Велика Депресія, перебороли ж якось. Тільки от не треба розказувати, що там жили виключно трудоголіки з *сємью пядями во лбу* . Всетаки, імхо, потрібні люди, в потрібний час, на потрібних постах, таки зіграли важливу роль. Що ще допомогло й допомагає тим же Штатам долати всі негаразди ? В Європі було трохи не так, але конкретніше то треба вивчати історію конкретно взятої країни

 

Багато нюансів в тому є. В ті часи не було такого тотального контролю та такої величезної кількості держслужбовців та силовиків.Не було мас.медіа, які промивають мізки цілодобово. 

І було бажання людей мати порядок.

А в нас зараз все навпаки: миють мізки, пасуть, купа посіпак влади і найголовніше – немає волі в населення. Срач і беспредєл влаштовує велику частину населення.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rl72 сказано:

люди які отримують зарплату від 44050 до 55845 грн. стануть платити ЄСВ це погано?

:sq_ye: це ти про що? А до 2018-го вони не платили?

Взагалі що таке база для нарухування вкурсі? Чи такий же економіст як і волкс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Соромітник сказал:

А в нас зараз все навпаки: миють мізки, пасуть, купа посіпак влади і найголовніше – немає волі в населення. Срач і беспредєл влаштовує велику частину населення

то що ? всьо ? Або варитись тихенько в цьому лайні, або викинкйобин (нахєр з бара) ((лижі за кордон)) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, S30 сказано:

:sq_ye: це ти про що? А до 2018-го вони не платили?

Взагалі що таке база для нарухування вкурсі? Чи такий же економіст як і волкс?

 

максимальна величина бази нарахування - це межа, вище якої не нараховується ЄСВ.

тобто, якщо зарплата в межах цієї суми, то ЄСВ нараховується. якщо зарплата вище цієї суми, то єсв нараховується лише в межах цієї суми.

 

при зарплаті в 1 млн грн. єсв нарахують лише із суми 55845 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, MANJAK11 said:

то що ? всьо ? Або варитись тихенько в цьому лайні, або викинкйобин (нахєр з бара) ((лижі за кордон)) ?

 

хіба я таке писав дето ?
Я, наприклад, працюю і намагаюся покращити рівень життя свій та команди. Це те на що я впливаю.
Але я не займаюся тим на що я не впливаю. І не створюю вигляду що щось змінюю як багато хто.
Знаю точно що ниттям на кухні чи на борді нічого не зміниш, тільки час просреш. Як і вступом у провладні партії чи угрупування.

 

Якщо ти знаєш дієві шляхи впливу на ситуацію в країні – велкам, я прислухаюся, долучуся і навіть на вибори піду проголосую.
А якщо ні – то не кажи що я нічого не роблю лише тому що я не займаюсь якоюсь фігнею, на яку ти чи хтось інший повелися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То rl72

Все, зрозумів, що ти мав на увазі. Все так.

Бо волкс мені мозок своєю математикою з процентами в приваті сьогодні закомпостував.

От лише звичайним людям воно по боку, а для них це капля в морі.

Сумніви беруть, що це все зможе вивести зп з тіні.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, S30 сказано:

Все, зрозумів, що ти мав на увазі. Все так.

Бо волкс мені мозок своєю математикою з процентами в приваті сьогодні закомпостував.

От лише звичайним людям воно по боку, а для них це капля в морі.

Сумніви беруть, що це все зможе вивести зп з тіні.

 

та ні, не  зовсім побоку.

бо потім такий власник зарплати в 1 млн. грн. пенсії буде отримувати виходячи із цієї максимальної суми, а не з 1 млн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...