Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, rl72 сказано:

 

який номер партійного квитка в тебе?

На свій дивись.

По темі щось напишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

На свій дивись.

По темі щось напишеш?

 

ну, про партію ти ж писав, а не я. то я тебе й спитав.

я по темі написав. а ти якусь партію шарикових сюда приплів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

БПП - блок петрових підшипників. 

БПП - http://kurt-anti.livejournal.com/477326.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 hours ago, difoto said:

Буду баналєн: Пруф, або піздабол ;)

 

а сенс ? ти або знаєш, підкормлюють і тому всім нагло в очі брешеш або як рядовий "тітушко-патріот" навіть не уявляєш реальний стан справ бо ніхто не посв'ящає :) владі треба сліпі віруючі, котрі самі хавають і в маси несуть.
В обох випадках щось тобі доводити то себе не поважати :) та і "піздабол" з твоїх вуст то як комплімент.

 

P.S.: Завжди схилявся до другого варіанту.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Соромітник сказано:

тому всім нагло в очі брешеш

Бля, та про шо ж я брешу, в кінці кінців? Тикни пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для деяких, які живуть в Україні, але не в курсі:

в Україні вертикальна система влади;

пропорція влади, яку громади можуть обрати на виборах нікчемно мала, та й та затиснута в лещата партійності з непрозорими рейтингами (фінансуванням) і прохідними місцями;

сотні тисяч чиновників ніхто ніколи не обирав, їх затверджували, приймали на роботу інші чиновники, яких ніхто ніколи не обирав, а це, на хвилиночку, судді, прокурори, верхівка поліції, податківці, митники, працівники держбезпеки. Мова про всі рівні;

вертикаль керується кланом президента, який персонально впливає на вибір очільника Кабміну, генпрокурора, голову сбу, голову Нацбанку, а також, опосередковано, на кожного суддю. В нашому випадку ним ще й контролюється більшість в ВРУ. А через прямий вплив на силовий блок, на кожного депутата і чиновника, зокрема.

 

Після цього класти відповідальність в цій країні на народ, може або лютий дебіл, або кончєний, але цинічний гандон, мета якого - дебілізація, й без того не сильно розумного населення, що для багатьох веде до зубожіння за межею фізіологічного виживання.

 

З вище написаного очевидним є наступне - вибори в даній системі не впливають на саму систему, а лише змінюють розклади в середині, створюючи декому певний дискомфорт і помагаючи іншим отримати більший комфорт. Система катастрофічно нищівна для країни і веде її у прірву в час, коли інші летять на Марс. Система дозволяє змінювати себе лише на дуже малий, безпечний для системи відсоток, який нічим не загрожує системі і який система з легкістю може перетравити. Система має певні конкретні конкретні постаті, на яких вона тримається і цементується. Уникнення прірви можливе лише з одночасною зміною найвищих осіб системи і системи. Боротьба окремо, або проти системи, або проти певних персоналій, нікуди не веде.

 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, romaxa11 said:

Після цього класти відповідальність в цій країні на народ, може або лютий дебіл, або кончєний, але цинічний гандон, мета якого - дебілізація, й без того не сильно розумного населення, що для багатьох веде до зубожіння за межею фізіологічного виживання.

 

Не погоджуся з тобою ні разу. Якби народ не ніс відповідальність за свою владу то у всіх країнах були б лише Порошенки та Путіни.

Коли в нормальній країні щось не так з владою то народ виходить і замінює владу. Не путати з українським "народ виводять і замінюють декілька посадовців з тієї ж влади".
Чесно, я не уявляю варіанта як можна було б зараз чи тим більше в майбутньому змінити в Україні владу без втручання сторонніх сил. Сторонніх, тому що в нас немає навіть натяку на опозицію, всіх конкурентів душать в зародиші або переманюють. А всі ті "варіанти", які працюють на теренах України ‒ то лишень показуха вибору на утриманні у влади.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Соромітник сказал:

Коли в нормальній країні щось не так з владою то народ виходить і замінює владу.

Так в нас вибори через рік. От і буде шанс змінити владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Не погоджуся з тобою ні разу. Якби народ не ніс відповідальність за свою владу то у всіх країнах були б лише Порошенки та Путіни.

Коли в нормальній країні щось не так з владою то народ виходить і замінює владу. Не путати з українським "народ виводять і замінюють декілька посадовців з тієї ж влади".
Чесно, я не уявляю варіанта як можна було б зараз чи тим більше в майбутньому змінити в Україні владу без втручання сторонніх сил. Сторонніх, тому що в нас немає навіть натяку на опозицію, всіх конкурентів душать в зародиші або переманюють. А всі ті "варіанти", які працюють на теренах україни ‒ то лишень показуха вибору на утриманні у влади.

 

Згідний, що вина народу в співжитті з системою і грі в імітацію вибору. Але слід памятати що можливості народу в формальній законній чи конституційній площині нульові. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Так в нас вибори через рік. От і буде шанс змінити владу.

Вибори владу не міняють. На це вказує і ахмєтов, і медведчук, яким однаково комфортно диветься і при кучмі і при порошенку.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2018 в 14:13, nickel сказал:

Я так розумію Петя здох, бо всі порохоботи про нього пишуть або хороше або нічого.

Цитата

Умирает Порошенко и оказывается у ворот Рая, где его встречает апостол Петр со словами:

— Добро пожаловать в рай, господин президент. Только, к сожалению, прежде чем вас здесь поселить, должен вам сказать, что нужно решить одну небольшую проблемку.

Видите ли, это большая редкость, чтобы политик такого высокого ранга попал в рай, и мы, по правде говоря, даже не знаем, что с вами делать. Поэтому мы решили, что один день вы проведете в аду и один в раю, чтобы вы сами могли свободно решить, где проводить свою вечность.

Затем апостол провожает вновь прибывшего к лифту, на котором бывший президент спускается в ад.

Открываются двери лифта, Порошенко выходит и видит вокруг себя ярко-зеленое поле для гольфа. Вдали он замечает роскошный клуб. К нему навстречу бегут его друзья-политики, с которыми он когда-то работал, радостно обнимают его, вспоминая старые добрые времена, когда они все вместе богатели за счет украинского народа. Они играют партию в гольф, а потом вместе идут в клуб на ужин с черной икрой, омарами и прочими вкусностями.

С ними ужинал и сам Сатана, который в реальности оказался человеком очень симпатичным, любезным и веселым. Порошенко так весело провел время, что даже не заметил, что уже пришло время уходить. Все подходят к нему, горячо жмут ему руки. Порошенко был очень тронут, и ему стало грустно.

Но вот, двери лифта закрываются, и он вновь поднимает Порошенко к вратам рая, где его встречает апостол Петр. Следующие 24 часа Порошенко проводит время так: перепрыгивает с облака на облако, играет на арфе, молится и поет. День долгий и нудный, но наконец он заканчивается.

Появляется апостол Петр и спрашивает:

— Господин президент, вы провели один день в аду и один в раю, теперь вы можете по-демократически решить, где провести остаток вечности.

Порошенко немного подумал, почесал репу и говорит:

— Ну, что я могу сказать, рай – это, конечно, очень красивое место, но кажется, мне больше понравилось в аду.

Апостол Петр, пожав плечами, вновь провожает его к лифту. Когда лифт спустился и двери открылись, Порошенко увидел… огромную пустыню, всю заваленную мусором, а все его друзья, одетые в рабочие комбинезоны, собирали этот мусор и паковали его в черные пластиковые пакеты. К нему подходит Сатана и обнимает его одной рукой за шею в знак приветствия.

— Я не понимаю, — лепечет Порошенко, — позвольте, вчера здесь было поле для гольфа и клуб, где у нас был ужин с черной икрой и омарами, и вообще, мы вчера здесь так здорово оттянулись… А сейчас тут только эта пустыня, заваленная мусором, а мои друзья кажутся последними неудачниками…

Сатана смотрит на него, улыбается и говорит:

— Друг мой, вчера у нас была предвыборная кампания. А сегодня ты за нас уже проголосовал…

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, romaxa11 сказал:

Вибори владу не міняють. На це вказує і ахмєтов, і медведчук, яким однаково комфортно диветься і при кучмі і при порошенку.

Також вважаєш, що єдиний спосіб щось змінити - силове захоплення влади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.01.2018 at 11:08, volks сказано:

Також вважаєш, що єдиний спосіб щось змінити - силове захоплення влади?

Це злочин.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/30/2018 at 10:49 AM, volks said:

Так в нас вибори через рік. От і буде шанс змінити владу.

серйозно ? ото клас :) заживемо по-новому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/30/2018 at 10:51 AM, romaxa11 said:

Але слід памятати що можливості народу в формальній законній чи конституційній площині нульові. 

 

хіба я не те ж написав ?
Хоча, якби в Україні відбувся народний "Майдан" то він би був в законній та конституційній площині. Ібо це було б волевиявлення народу і воно могло б внести суттєві корективи в плани влади.
Факт що його не буде і тому під можливостями народу ти певно маєш на увазі вибори без вибору. Але ж вибори то далеко не єдиний спосіб.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, Соромітник сказал:

Хоча, якби в Україні відбувся народний "Майдан" то він би був в законній та конституційній площині. Ібо це було б волевиявлення народу і воно могло б внести суттєві корективи в плани влади.

І кого б вибрали в результаті такого майдану? Знов якогось Порошенка? То навіщо влаштовувати якісь майдани?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, volks сказано:

І кого б вибрали в результаті такого майдану? Знов якогось Порошенка? То навіщо влаштовувати якісь майдани?

Без нього не стати президентом в один тур раніше законної дати.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, volks said:

І кого б вибрали в результаті такого майдану? Знов якогось Порошенка? То навіщо влаштовувати якісь майдани?

Ви або читаєте через слово або думаєте про своє. Якісь майдани нам і так непогано влаштовує влада. Я писав про волю народу.
Не самопомічний, не свободівський, не радиКальний, не комуністичний, не регіональний, не зелений, не з серцем в дупі.... а саме народний. Ну така собі утопія для України.

Чому ви самі себе заганяєте в якісь рамки ? Навбіса президент і вибори ? Чи ті ж граблі по десятому кругу то наше всьо ? :)

P.S.: всьо, відпускає :) ну нах цю тему бо відчуваю як пропаганда починає сочитися в голову

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромтник, не звертай уваги, то чел в перервах між вивченням підручника з економіки на борду пише.:)

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, S30 said:

Соромтник, не звертай уваги, то чел в перервах між вивченням підручника з економіки на борду пише.:)

Та нє, то ж в нас демократія :) має повне право. Я чьот вирішив відволіктися від роботи і понесло. Усьо :) видихнув.

Коли розумієш що народне волевиявлення для України то штука нездійсненна в силу різних національних особливостей то перестаєш перейматися всілякою фігнею. Я вже давненько в політику не лазив і не цікавлюсь. То звільняє багато часу на навчання, роботу та відпочинок :)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Соромітник сказал:

Ну така собі утопія для України.

В тому то і справа, що утопія. Бо вийде знов якийсь, навішає лапши на вуха і усьо, давай по новой.

 

10 минут назад, S30 сказал:

Соромтник, не звертай уваги, то чел в перервах між вивченням підручника з економіки на борду пише.:)

Не переживай, вивчив вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, volks сказано:

Не переживай, вивчив вже.

Молодєц. Мені то чого переживати - ти ж позоришся.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

навішає лапши на вуха і усьо, давай по новой.

А ви у лапшу вірите? Може вже треба розумом керуватись, а не слухати різних ... !!!

Тут якраз анекдот від @nickel у тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, ForZa сказал:

А ви у лапшу вірите? Може вже треба розумом керуватись, а не слухати різних ... !!!

І що ж розум підказував на минулих виборах?

 

20 минут назад, S30 сказал:

Молодєц. Мені то чого переживати - ти ж позоришся.

Хто б казав. Ти мені взагалі тоді посилання кинув на статтю з неактуальними відсотковими ставками, які вже декілька років тому змінені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...