Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Нацбанк хоче зняти з себе відповідальність за курс гривні

Статтю Конституції України, що передбачає відповідальність центрального банку за стабільність національної грошової одиниці, доцільно переглянути, щоб не вводити в оману українців щодо відповідальності Національного банку України за курс гривні

Таку думку висловив перший заступник глави НБУ Олександр Писарук на зустрічі з журналістами в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

Крім того, він повідомив про підготовку проекту масштабних змін до закону про Нацбанк, які, зокрема, передбачають зміну принципів функціонування його Ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тоді мож взагалі НБУ ліквідувати як зайвий тягар і місце для корупції ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національний банк Великобританії - 70 чоловік, а скільки дармоїдів у нас? Думаю про суми немає сенсу говрити? Де Британія, а де ми?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча курс долара перевищив 20 лише на два дні і чисто спекулятивно, 100 грн в межах мого спору з Галіантом я перерахував по його побажанню(респект) на картку Діфото для буржуойк на Схід.

Все ж таки я мав на увазі що курс не буде 20 і вище на протязі довгого (місяць, чи хоча би два тижні) часу.Обумовити ці деталі мені не получилось ізза бана одного дуже гаряче люблячого мене модератора.

Бог з ним.

Все таки і далі не бачу перспектив високого курсу долара, сьогодні в Юванті важко було обміняти сот ку по причині тупо відсутності гривні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча курс долара перевищив 20 лише на два дні і чисто спекулятивно, 100 грн в межах мого спору з Галіантом я перерахував по його побажанню(респект) на картку Діфото для буржуойк на Схід.

Все ж таки я мав на увазі що курс не буде 20 і вище на протязі довгого (місяць, чи хоча би два тижні) часу.Обумовити ці деталі мені не получилось ізза бана одного дуже гаряче люблячого мене модератора.

Бог з ним.

Все таки і далі не бачу перспектив високого курсу долара, сьогодні в Юванті важко було обміняти сот ку по причині тупо відсутності гривні.

згідний, Бог зі мною. А хотів би обговорити, обговорив би в приват, а він би виклав би на форум, бо моск в приват мені виносити, в тебе була можливість, а от обговорити умови спору, не було можливості вияляєтся. Так що відмазки будеш ліпити школярам

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й так, маленьке розслідування, щоб в черговий раз доказати, що ти Нокіан балабол :

перше згадування про спір тове ото:

Природа капіталу така, що він весь час витікає і ПРИТІКАЄ.

Найбільше він притікає туди, де можна найбільше заробити.

Два три місяці тому в Україну заводили капітал наші ж резиденти, котрі тримають його на офшорах.

Заводили на передвиборчу кампанію, а поскілька це не дає прибутку, а тим більше моментального- то потрібно було долари з офшорів поміняти по самому високому курсу.

Що і було зроблено.

Тепер зароблені в Україні гривні треба буде конвертувати в долари.Ясне діло, що не по 15 ., чи 20 грн.

Можу закластись

покарання було накладене 6 листопада, Ро на 3 дні, ні ДО цього, ні ПІСЛЯ цього, ніде в цій темі нема інформації, що хтось прийняв з тобою спір, мабуть таки це було в приваті, часу в тебе УТОЧНИТИ умови спору, було НЄМЄРЯНО, но ти й далі завивав свої мантри, ось деякі з них, щоб було ясно, що ти й НЕ ЗБИРАВСЯ уточнювати умови спору, в тебе навіть в думках не було, що курс може хоть на день стати 20 :

Долар перестане стрибати-коли буде зформовано уряд, під гарантії якого МВФ дасть кредити.

Крайній строк кінець 2014.

Сьогодні один наш товариш продає тут свої яблука по 5грн, а рік тому продава по 6.

Вони ж ніяк не стали гірші зза того що рік назад коштували 75 центів, а сьогодні 25 центів.

І так зі всіма нашими товарами.Навіть частина лелефонів імпортованих, як коштувала рік назад 2 тисячі, так і зараз коштує.( ті бренди,які подорожчали-просто перестали продаватись).

Про що це говорить?

Про що долар точно не буде коштувати 20 грн.А може й 16 не буде.

Я анітрохи не сумніваюсь, що за підвищенням курсу стоїть НБУ, а всі розмови про спекуляції та інше є лише димовою завісою.Підвищенням курсу Нацбанк вбиває не двох, а з десяток зайців у сьогоднішніх умовах.З однієї сторони підвищення курсу і врезультаті підвищення цін-це податок, податок абсолютно на все населення України, котрий ми змушені платити сьогодні.

Якщо долара є мало, то кожен хоче продати його чим дорожче, НБУ не виняток.

Але кожен, хто хоч раз пробуав, щось продати, знає-є ціна вище котрої це дуже проблематично.

От схоже, що на зараз долар вище 17 грн не продаси, бо за таку ціну він різко перестає бути цікавим.Дуже цікавим він стає по моєму по 10 грн.

Отже середина десь 13-14 грн за дол.

Якщо ,,задоволено 5 млн з 25 мл ,, на торгах міжбанку- то це означає, що нбу продав 5 млн своїх, а інші 20 млн були куплені в тих учасників торгів, що продавали валюту.

НБУ лише один з учасників торгів на міжбанку , і часом він валюту там скуповує.

Звісно не по 17.ГИ Ги.

Зараз люди потратилися масово на зимові одяг та взуття, ці гроші акумулювалися в продавців, які і переводять іх у валюту.

За два тижні цей процес закінчиться, +якщо коаліціянти новообрані таки дійсно покажуть, щоготовідійсно до реформ-МВФ підкине бабла,

Оттоді НБУ і почне скупати валюту на міжбанку.

Не дорожче 13и.

ПС. А закладався я на 100 грн, що до Нового року курс буде не вище 20 грн.

В іншому випадку з мене вже б вимагали виграш.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо один заклався,програв і заплатив,

а інший за свої твердження боявся навіть на щелбани закластись- то хто балабол?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо один заклався,програв і заплатив,

а інший за свої твердження боявся навіть на щелбани закластись- то хто балабол?

ну давай, будем грати по загальних правилах, цитати твого балабольства я привів, тепер давай цитати, що я ВЗАГАЛІ ЩОСЬ ТВЕРДИВ Й ПРОГНОЗУВАВ, ну і тим більше, що я боявся закластись за СВОЇ твердження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясно, твердити , що при владі ,,падли падліше падлого,, не вимагає ні конкретики , ні тим більше поставити щось на свої твердження.

Ну і якщо нічого непрогнозуєш-то і не помилишся.

І не важливо, чим це продиктовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бацька наводить в себе порядок з доларом ось так

Лукашенко отказался от формальной девальвации белорусского рубля. Вместо этого власти увеличили обязательный норматив продажи валютной выручки для экспортеров с 30 до 50%, а также ввели 30-процентный сбор при покупке валюты. «Хватит уже кувыркаться с этими валютами. Надо понять одно: если мы хотим стабильности на валютном рынке, то, начиная от простого гражданина, нас с вами, и заканчивая юридическими лицами, каждый должен хоть по копеечке вносить в резерв государства. Если это будет — будет стабильность. А если будет, что одни приносят в страну валюту и деньги, а другие просто приходят в обменники, их скупают и тратят или кладут в чулок, тогда и страна будет так кувыркаться», - пояснил свой шаг белорусский президент. Строго говоря, этот сбор можно считать де-факто временной девальвацией. Он действует до февраля 2015 года и, в случае стабилизации курса рубля, будет, вероятно пересмотрен. Некоторые компании по привычке постарались переложить потери на потребителей и повысили цены на свои товары (вплоть до увеличения на 30%) однако власти реагируют крайне жестко. Так, по словам замминистра торговли Ирины Наркевич, ее ведомство уже закрыло за такие нарушения 13 интернет-магазинов, и выписало предписания об устранении нарушений еще трём. «Вы не переживайте: чтобы ни случилось в нашей стране, даже если худший сценарий будет, мы все равно за полгода стабилизируемся благодаря той системе, которая у нас в Белоруссии создана, — жесткой системе вертикали власти, жестких требований», - говорит Лукашенко. По его словам, населению «не надо ахать, охать, надо готовиться к Новому году и Рождеству».
Ефективно одначе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ продовжує "радувати":

За п`ятницю 19.12

У п’ятницю НБУ видав майже 1,2 мільярда гривень рефінансування

За середу 17.12

НБУ видав банкам рефінансування 4,5 мільярда гривень

І конкретніше, звідти ж:

...

Як повідомлялося, у понеділок, 15 грудня, Нацбанк видав кредити рефінансування на загальну суму 2,098 млрд гривень.

У листопаді Національний банк видав 22 банкам кредити на загальну суму 27,169 млрд гривень, за середньозваженою процентною ставкою 17,82% річних.

За січень-листопад 2014 НБУ видав кредити на загальну суму 179,3 млрд гривень за середньозваженою процентною ставкою 15,00% річних.

За 2013 НБУ видав кредити на загальну суму 71,5 млрд гривень за середньозваженою процентною ставкою 7,15% річних.

Це Нацбанк тіпа заробляє на %? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національний банк Великобританії - 70 чоловік, а скільки дармоїдів у нас? Думаю про суми немає сенсу говрити? Де Британія, а де ми?

Гонтарєва декларувала плани по скороченню 80% штату НБУ. місцеві працівники НБУ в шокови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Руслана Лижичко

Або кінець системі корупції, або кінець нашим грошам: Нацбанк не виконує жодної зі своїх функцій. Це криза довіри.

Національний Банк зробив не менше біди, ніж війна на Сході, завдавши шкоди Національним інтересам України і національній безпеці.

По всьому видно, що необхідна відставка голови Нацбанку.

Я зустрілася з достатньою кількістю експертів та звірила факти, щоби зробити такі висновки.

Над цим питанням вже місяць працює аналітична група АІУ. Абсолютно зрозуміло, що таке керування національним банком зайдає нищівного удару по іміджу нашої держави і добробуту кожного українця.

Детальні матеріали надаю:

Непрофесійність чи злочинна діяльність

Дії НБУ великою мірою причетні до погіршення фінансово-економічного стану населення, підприємств, банків та державних фінансів. Непрофесійно-злочинна діяльність НБУ не тільки розбалансувала фінансово-господарську систему, але фактично стала причиною посилення рецесії та інфляції в Україні.

А саме:

- переважна більшість банків фактично доведена до стану банкрутства (вкладники мають проблеми зняття коштів в переважній більшості банків). Відсутня реальна програма підтримки ліквідності банків. Декларована підтримка непрозора і тенденційна надається наближеним банкам або за фінансову мотивацію;

- реалізація політики вимивання ліквідності з банків, що спричинило до повного припинення кредитування реального сектору економіки та населення

неефективна витрата резервів НБУ при фактичній спекуляції банку Гонтаревої (банк Авангард), який розкачував курс гривні;

- маніпуляції з валютними аукціонами і фактично ручний допуск банків.

введення незаконних обмежень, проведення перевірок та неприхований шантаж банків, котрі незгодні з діями та рішеннями НБУ;

- необґрунтовані звинувачення та погрози експортерам та імпортерам щодо валютної виручки та платежів

Фактично НБУ, який відповідає за "...забезпечення стабільності грошової одиниці України...сприяє стабільності банківської системи... сприяє додержанню стійких темпів економічного зростання та підтримує економічну політику Кабінету Міністрів України" під керівництвом Гонтаревої не виконав жодної зі своїх основних функцій.

Оцінка матеріальної шкоди завданої діями НБУ в рази перевищує військові втрати на Донбасі та Криму оскільки призвели до зубожіння людей, втрати робочих місць, банкрутства підприємств та банків. При цьому реальні масштаби проблеми починають відчуватися тільки зараз і темпи падіння тільки підсилюватимуться.

Сумнівні операції структур Гонтаревої

...

...

Банк Гонтаревої виріс на 75%

...

боротьба з "повітряними млинами" прикриваючись обєктивними причинами проте які не мають вплив на курс. Так, постійний аргумент пані Г., що у нас війна не витримує критики. Для прикладу, в тій же Сирії де війна набагато масштабніша девальвація тільки 20%. У нас же біля 65%.

...

запит Конгресмена США Стівена Стомана щодо дослідження фактів можливої причетності Гонтаревої до відмивання грошей режимом Януковича.

Можливий російський слід

Зв'язки з Арбузовим та Курченком, які перебувають в Росії та можутьтиснути на Гонтареву враховуючи компромат на неї.

тут http://blogs.pravda.com.ua/authors/ruslana/54944aaac3b28/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарєва декларувала плани по скороченню 80% штату НБУ. місцеві працівники НБУ в шокови.

Та Гонтарєва сама буде в шокови, коли взнає, що входить у ті 80%.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Гонтарєва сама буде в шокови, коли взнає, що входить у ті 80%.

думаю, вона вже готова до цього, імхо вона й не збиралась довго на посаді затримуватись, тому робила все для себе в короткостроковій перспективі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво на скільки укріпиться гривня якщо гонтареву прилюдно повісити на майдані? - сарказм, чи може не таке далеке майбутнє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво на скільки укріпиться гривня якщо гонтареву прилюдно повісити на майдані?

Вона лялька - і так на ниточках вісить.

От якби ляльководу руки відхєрачити - тоді б в гривні настрій покращав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаєте обговорення нового податку 30 % який хочуть внести ?

Так ось що пишуть з цього приводу :

- декларирование добровольное – обязательность не предвидится;

для граждан, которые не подадут декларацию декларируемыми будет считаться стоимость активов в размере 200 тыс. грн и стоимость других активов, которые зарегистрированы в установленном законодательством порядке по состоянию на 1 января 2015 года;

при декларировании наличных средств в сумме более 200 тыс. грн такие средства должны быть внесены на счета в банки до дня подачи декларации и храниться на них не менее года со дня внесения на банковский счет;

я ,звичайно,розумію ,що уряд камікадзе в нас ...

але сьогодні не вірю ні владі,ні банкам...

і навряд чи знайдуться камікадзе,що понесуть свої кровні в банк на рік - бо не відомо чи зможеш їх забрати і на скільки вони знеціняться

а схеми,як цього уникнути, то точно знайдуться

що ж ,з нетерпінням чекаємо ще новшеств від Сєні

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить хитрий хід, це на випадок, якщо знайдеться хтось дуже розумний і задекларує наприклад мільйон гривень налічкою, яких в нього насправді нема, для того щоб в майбутньому уникнути сплати отих 30% від перевищення видатків над доходами. А так сплачувати податок з задекларованих коштів і доводити їх походження, наскільки я знаю, непотрібно, то думаю отаких розумних знайшлося б чимало.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США 10к $ готівкою (еквівалент 200к грн) викликали б чималі підозри у ФБР, і головомойка власнику була б забезпечена. З іншої сторони зберігати в банках ідея хороша, тільки не в наших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада НБУ думала-думала і роздуплилася, тіпа оперативно:

Рада Національного банку України рекомендує правлінню НБУ обмежити приплив гривневих ресурсів на валютний ринок за допомогою зниження рефінансування банків, а також скасувати валютні обмеження для експортерів, щоб стабілізувати валютний ринок і попередити подальшу девальвацію гривні.

...

На думку ради, несвоєчасні дії Нацбанку на валютному ринку не дозволили істотно обмежити темпи девальвації і призвели до скорочення міжнародних резервів від початку року на 51,2% до 10,0 млрд дол.

У свою чергу, Національний банк повідомив, що істотний тиск на стабільність гривні надали незбалансованість державних фінансів і повільне реформування НАК «Нафтогаз України», у зв'язку з чим НБУ був змушений створювати умови для своєчасного фінансування дефіциту держбюджету і перерахування платежів за імпортований природний газ.

повний текст новини тут --> http://economics.uni...valvatsiyu.html

Хто такі оті члени ради НБУ і чим вони відрізняються від сантехніків, що вони так довго народжували такий висновок, якщо вже я, дилетант в економічних заморочках, сам зрозумів це набагато раніше їх.

Змінено користувачем Vadimm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В США 10к $ готівкою (еквівалент 200к грн) викликали б чималі підозри у ФБР, і головомойка власнику була б забезпечена. З іншої сторони зберігати в банках ідея хороша, тільки не в наших.

зачекайте ,ми не США ,на жаль

в плані податків то нас уже підтягують до Європи і Америки ,це да

а в плані рівня життя ,зарплат і пенсій ?

і за кордоном платять стільки зарплат в конвертах,як у нас ?

у них працюють закони ,а у нас ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...