Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

пропоную біля кнопки "Подякувати" розмістити ще одну "Вважаю гавном" і знизу списочок "Вас вважають гавном: ...."

а то і справді мінус – якось анонімно получається

хоча навіщо мені писати довгий пост про тупість якогось іншого посту, якщо можна просто поставити мінус

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

пропоную біля кнопки "Подякувати" розмістити ще одну "Вважаю гавном" і знизу списочок "Вас вважають гавном: ...."

а то і справді мінус – якось анонімно получається

хоча навіщо мені писати довгий пост про тупість якогось іншого посту, якщо можна просто поставити мінус

Та воно і мінусом все видно, тільки видимість ця тільки для богів )))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У різних видах спорту , де оцінки виставляють судді, для обєктивності самі крайні оцінки не враховуються. Так само варто би і тут один , чи два мінуси , або плюси не враховувати-бо вони є найчастіше виявом особистої приязні чи неприязні .А от 3 і більше оцінок вже свідчать про реальне співпадіння оцінок у товариства.

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підлість у мінусах , що від безсилля та відсутності аргументів виставляються на любе моє повідомлення.

Зрештою мені на це начхати, я не відповідаю цим.Мінусую лише антиукраїнську позицію.

Сцикливість в мінусуванні анонімному теж.

Але більше у страху самому дати хоч якийсь прогноз, а лише мямлити і скиглити-як все погано і держава нас душить ніхто нам не допомагає і нічого не дає.

Один лише Галянт спромігся щось конкретно прогнозувати, але щось його вже давно не видно.

Може того, що долар менше 25и, і навіть 20и.

більше половини тих мінусів, за які ти думаєш, що поставив я, насправді ставив не я, так періодично ставлю, коли твій гон, переходить всякі межі, типу коли прогноз , що доллар не буде по 17 тому, що хтось яблука дорожче продавати не став (рукаліцо), повторюю для деревьяних по пояс, щоб давати прогнози, треба ХОЧА б мати економічну освіту, а не ляпати що попало, так як ти, головне з переконливим видом, ніби ти дійсно розумієшся в справі. Сам більше бісить, що ти нібельмеса не розумієш в економічному прогнозуванні, тим не меньше постійно продовжуєш ліпити умняка, а коли тебе тикають носом в твій брєд, постійно знаходиш дебільні відмазки типу то сорочка задовга то пісюн закороткий, типу ситуації, що ти нібито не міг уточнити умови спору (хоча спорив в приваті) ізза того, що в тебе РО було, коли тебе тикнув носом, що ти й після РО гнув свою позицію, ти чомусь почав включати окуня й переходити на мою персону, щоб відволікти увагу від свого чергового фейлу. Ти чим далі, тим більше антипатична для мене людина, й домахатись до тебе, й вліпити зща що небуть РО, як два пальца об асфальт, але я не роблю цього, зі всіх сил стараюсь бути обьєктивним, не дивлячись на твою вонь на форумі й в приваті

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian,не переживай, жодного мінуса я тобі тут не ставив, взагалі їх нікому практично не ставлю.

ну то як на рахунок консультації по вкладу? :_07: дивись і плюси появляться++++.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше половини тих мінусів, за які ти думаєш, що поставив я,

Колись думав, вже з місяць на тебе не думаю, зараз думаю на 2х конкретних юзерів.І це зовсім не ті, що відкрито тут лаються.

Зрештою мені на це пох.Бо ти ніяк не можеш знати, що я думаю.Скільки б про це не тріпався.

Сам більше бісить, що ти нібельмеса не розумієш в економічному прогнозуванні

треба ХОЧА б мати економічну освіту

Походу в цій темі жодна людина не має економічної освіти.Проте деякі дуже підпадають під вплив говорящих голов, типу Ляшка,Соскіна та інших популістів.Може тих деяких дуже бісить , що інші не підпадають?

Nokian, радій :) ставлять мінуси – значиться читають твою єресь

Тільки чесно.Заздриш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не зрозумів. Чому якщо інші починають офтопити то їм відразу попередження летять. А як маньяк і ко офтоплять - то їм можна. Адміни зробіть щось і дайте їм прочухана

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в цій темі жодна людина не має економічної освіти.Проте деякі дуже підпадають під вплив говорящих голов, типу Ляшка,Соскіна та інших популістів.Може тих деяких дуже бісить , що інші не підпадають?

Неправда, є люди, які мають економічну освіту, але вона особливо не потрібна для того, щоб робити прості висновки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть "Тут і дурневі ясно", но Ти пиши-пиши, цікаво читати :_07:

Змінено користувачем Yurik
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо та дурна мова, математика наука точна. Тепер візьми 10тис грн й порахуй, якщо б ти в серпні купив доллари по 13 й в грудні здав по 19, скільки б ти заробив в гривні, й скільки заробив під 23 відсотка на депозиті ?

Якщо б ти вчора(тоді) був такий розумний як сьогодні(коли вже знаєш).

А якщо на літо долар буде по 17 грн-то скільки заробить той, ХТО КУПИВ ЇХ ПО 22,7?

Неправда, є люди, які мають економічну освіту, але вона особливо не потрібна для того, щоб робити прості висновки.

По перше щось тих людей тут в упор не видно, а по друге слва про непотрібність освіти треба адресувати не мені , а Маньяку.

Уважніше треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо до літа з "голоду не попухнем" то побачим доллар по 27 так я згоден)

Євро дешевшає то ненадовго...

Росіяни виводять активи шоб спасти Крейссер "Расссея" якій вот вот затоне...

Офф. Топ:

Ну да тут треба бути астрологом, шоб знати шо на небі вночі зорі та місяць а в день світить сонечко....

Чи це "заговор массонів" і то не зорі а.... і гріє світить то не сонце а шось інше.....

Дуже радують люди які живуть за принципом:" Є моя точка зору і не правильна точка зору" хоча в 90% з 100 це пов"язано з тупістю і тугодумством... ну то офф топ) то нікому не адресоване, то так думка з " толпи"

Змінено користувачем HelloBoy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трольте його, трольне, ато він ще до сих пір мабуть вважає, що його прогнози мають якусь цінність

Цікаво,як такі заклики вяжуться з моральним образом модератора і з порядком та політикою форума?

Чому якщо інші починають офтопити то їм відразу попередження летять. А як маньяк і ко офтоплять - то їм можна

Бо в них ,,головокружєніє от успєхов,. тобто від плюсів,наставлених один одному.Трохи відірвались від життя.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав би так, ті експерти які в пророчєствах ставлять вилку від 15 до 25 грн/дол, як раз таки непагані експерти, бо оскільки прогнози річ неблагодарна то любий більш точний прогноз може стати фейлом, і тоді всі скажуть що той-то експерт - гавно.

Зараз прогнозувати може лише голова НБУ, і то хз чи вірити, бо сьогодні скаже що долар падатиме, а завтра рефінансує банки на 10 млрд. І якщо хтось сьогодні скаже що через пів року долар буде по 20 чи по 25 і це справдиться, то це не означатиме що автор афігєнний експерт, а означатиме що він афігєнний астролог, віщун, екстрасенс або що має хорошу інтуїцію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сказав би так, ті експерти які в пророчєствах ставлять вилку від 15 до 25 грн/дол, як раз таки непагані експерти, бо оскільки прогнози річ неблагодарна то любий більш точний прогноз може стати фейлом, і тоді всі скажуть що той-то експерт - гавно.

Експерт, на те і зветься експертом, щоб давати точніші прогнози в порівнянні з простими смертними. Чомусь звичайний дядя Вася, вангуючи по какаках сусідського пса, може спрогнозувати куди меншу вилку. Мабуть не тих людей ми називаємо експертами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо та дурна мова, математика наука точна. Тепер візьми 10тис грн й порахуй, якщо б ти в серпні купив доллари по 13 й в грудні здав по 19, скільки б ти заробив в гривні, й скільки заробив під 23 відсотка на депозиті ?

Якщо б ти вчора(тоді) був такий розумний як сьогодні(коли вже знаєш).

А якщо на літо долар буде по 17 грн-то скільки заробить той, ХТО КУПИВ ЇХ ПО 22,7?

як ти не можеш зрозуміти просту очевидну річ, просте населення не купує доллари, для того щоб заробити, купує для того, щоб зберегти свою купівельну спроможність в скрутні часи типу теперішнього, поклавши на депозит в гривні, ти не то що не підвищиш купівельної спроможності, ти навіть не залишиш її на минулому рівні, це по перше, по друге, шансів, що курс суттєво зменьшится набагато меньше ніж що він збільшится при існуючих тенденціях,по третє нормальні люди доллар купують, як тільки зьявилась тенденція до суттєвого росту курсу (тобто зріс на гривню від стабільного), або коли вивільняєтся гривня, яка має просто лежати до кращих (гірших) часів, а не коли гривні лежали лежали, лежали лежали, курс виріс до 22 й побіг з виряченими очима купувати доллари, але навіть й в такій дибільній ситуації краще хай всетаки вже в долларах лежить, ніж в гривні (хоча звичайно це найгірший й найнеприємніший варіант), бо наприклад що зараз за ті гроші можеш якогось *Гольфа* купити за ту суму, й при іншому курсі (неважливо більшому чи меньшому), якщо в тебе доллари то ти зможеш купити того ж самого *Гольфа*, це вже зовсім по простому. Знову ж таки, за всю історію криз української гривні, курс НІРАЗУ ще до сих пір не відкатувався від піку зростання настільки, щоб говорити про те, що варто було взагалі доллар не купувати : з 1.8 виріс до 5 з копійками, відкотився до 4 з копійками, від 5 виріс до 9.5 відкотився до 8 з копійками. Та й щоб купити доллар по 22.7 треба було КРЕПКО постаратись, бо цей курс висів зовсім не довго, в середньому курс крутится навколо 20. Поки що всі доллари, куплені до цієї ставки, є вигодною покупкою, а що буде далі, буде видно, цілком можливо, що прийде час, що й ті, що купили по 22.7, виявится, що не прогадали. В любому випадку, з долларами (чи під подушкою чи на депозиті (банківську систему чіпати не будемо, там свої нюанси, які я погано розумію)) вижити в наш час трохи таки більше шансів, ніж з гривнею, при однакових составляючих, хоча доллар (чи євро) це теж бумажки й з ними може статись все що завгодно при *опрєдєльонних обстоятєльствах*

Ну й на останок, я не вважаю себе крепко розумним, тому не дозволяю собі наглості щось прогнозувати й тим більше радити комусь скидувати доллар (цитату знайти де ти впевненно радив СКИДУВАТИ доллар, а він виріс ще ?) Можливо ти всетаки не усвідомлюєш до кінця, що якщо комусь хватить глупості прислухатись до твоїх прогнозів й впевнених порад (бо прогнози то таки одне, нехай й такі безглузді, а поради то таки серйозніше імхо), то не виключаю, що йому ж хватить глупості прийти й настукати тобі *в бубєн* , - мол ти ж казав, що буде так, а стало ось так, а я тебе послухав

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ми несем? Як людям з такими зарплатнями в ГРИВНЯХ, відкладати в долларах щоб зберегти свою купівельну спроможність?

Хочете сказати, що сімя до останньої копійки витрачає свій бюджет і нічого не відкладає? Завжди є якийсь резерв на чорний день, на холодильник, на ремонт, на навчання дитини, на відпустку чи ще на щось. І ось як раз цей резерв доцільно тримати в доларах. Тому в процитованому вами пості все досить правильно написано: хочеш відкласти якусь копійку на майбутнє - роби це в доларах.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ми несем? Як людям з такими зарплатнями в ГРИВНЯХ, відкладати в долларах щоб зберегти свою купівельну спроможність?

при чому тут люди, які ЗОВСІМ нічого не відкладають ? Чи таку просту мислю, що ЯКЩО хтось вирішив відкласти *пару рублів* на *чорний день*, то хай краще в долларах лежить ніж в гривні, ще й тобі розжовувати треба ? Чи може в темах про автомобілі, нічого не писати, що краще, бензин, дизель чи газ, тому що в більшої половини населення взагалі нема автомобіля, як і можливості його купити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото з цього треба почина якщо більшість населення немає можливості то про який розвиток економіки україни може бути мова і про якусь купівельну спроможність, в такій ситуації якщо не подолати проблему бідності більшої половини населеня то ніколи екнономіка країни і гривня небуде сильною бо нема кому її піднімати, коли більшість людей нічого не відкладають бо немають звідки живуть у борг і в такій діпці думають лише аби не втратити роботи і аби поїсти, це навіть можна побачити зараз, раніше такого не було як зараз, буквально рік назад небуло такого, люди тепер як скажені в тих супермаркетах їсти беруть в 2 рази більше стало, і по шмотках лазять, бо це все що можуть собі дозволити в такі часи, раніше будинки будували, , ремонти робили, автівки купляли, їздили відпочивати, бо на нормальну зарплату могли собі це дозволити, а зараз усе це скоротилося в рази, і багато хто перпить убиткі, і далі це буде ще гірше, все в нашому світі взаємоповязаме, одна проблема одних, спонукає багато проблем у інших.

а нічо, що в данний момент, мова тут не про це ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але все веде до цього, і курс не буде сприятливим, поки народ не житиме в достатку, і не бігатиме до цума по доллари аби під подушку на чорний день запастись, і дуже шкода, що наша влада цього не розуміє..

піп своє, а дяк своє (с) якби в риби була шерсть, то в неї були б воші, а воші це ...................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка простої людини: Куплю бакс - хай буде.

Думка уряду: Хай покладуть грн на депозит і .. забудуть)

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вважаю себе крепко розумним, тому не дозволяю собі наглості щось прогнозувати

Різниця між мною і тобою, що я можу помилятись(і визнавати) -але я завжди на все маю СВОЮ ВЛАСНУ думку.І готовий на неї поставити.

А ти живеш чужою, причому слухаєш і транслюєш явних популістів та неадекватів.Або ж просто боїшся висловити свою думку

якщо комусь хватить глупості прислухатись до твоїх прогнозів й впевнених порад (

Ти батько дітям, а ще досі не знаєш

,.Слухати треба всіх, прислуховуватись до декого, а робити по своємому.,,

Тоді і поразки і успіхи і все життя буде власне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухати треба всіх, прислуховуватись до декого, а робити по своємому.

Тоді і поразки і успіхи і все життя буде власне.

Пройде небагато часу, і Нокіана віднесуть до найвидатніших українських філософів 21 століття. У кожному 3-5 пості думка, яка вражає своєю глибиною і величезним життєвим досвідом, закладеним у ній.

Без образ, єслі чьо. Я мінуси не ставлю нікому, мінусатор ще не виріс ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом

Европейская валюта опустилась до минимального уровня с марта 2006 года, пишет в понедельник, 5 января, газета The Financial Times. В начале торгов курс евро упал до 1,1864 доллара. После резкого падения он вскоре вырос до 1,1946 доллара, однако это значительно меньше уровня в 1,2097 доллара в предновогодний период, отмечает AFP.

Доллар, в свою очередь, достиг девятилетнего максимума. Как сообщает FT, его укрепление повлекло за собой дальнейшее падение цен на нефть. Утром 5 января на азиатских рынках стоимость нефти американской марки WTI до 51,5 доллара за баррель, а европейской марки Brent — до 55,38 доллара за баррель.

Постепенное падение курса евро наблюдается с середины прошлого года, отмечает издание Der Spiegel. По мнению экспертов, эта тенденция сохранится в 2015 году, и евро может опуститься до уровня в 1,15 доллара.

Ну для тих, хто тримає заощадження в євро.

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...