Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Наскільки я розумію, чергове стрімке зростання курсу зумовлене закриттям Росією свого ринку для нашої важкої промисловості і скороченням ЗВР.

Ну хіба це не прогнозовано. Війна, Закриття кордонів. Руйнування економічних зв'язків. Це свого роду повторення ситуації при розпаді СРСР, коли були зруйновані всі економічні зв'язки, заводи стали за браком сировини і споживачів, а їх продукція була неконкурентною з аналогічною закордонною. Результат ви знаєте - зупинка виробництва, руйнування і розграбування заводів, інфляція, безробіття.

Отже маючи такий гіркий досвід (і великий багаж "граблів" попередніх поколінь), якого х керівництво заводів не шукає нові ринки збуту, а чекає, може щось з Рашею наладиться. Я розумію, це не просто, але хоча спробували б.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я трохи не те мав на увазі, і рівняв з розпадом СРСР тільки підприємства і економіку. Просто я слухав якось інтерв'ю з очільником якогось великого заводу в Дніпропетровську чи в Харкові, коли там був "бунт" працівників щодо невиплати ЗП. Так от той розводив руками, мол зірвані поставки в Росію, все погано (я й не сумніваюсь, що так воно і є). Але жодного слова не було про те, що ми шукаємо нові ринки збуту, переорієнтовуємося на виготовлення іншої продукції. Тобто склали ручки і чекаємо похорон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гривня не буде падати якщо її не друкувати. За час Гонтарьової надрукували по застарілій вже інформації біля 96 млрд. грн. Зараз думаю вже далеко за 100 перевалило. Такою масою будь-який курс можна завалити і сальда вже не лімітують. Живемо по старому з новими курсами.

При чивокуні не друкували? Подивіться, як росла грошова маса за останні десять років.

Первинною є економіка, курс лише наслідок економічних процесів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти за Тайожний союз?

За ФК Ліверпуль.

Отже маючи такий гіркий досвід (і великий багаж "граблів" попередніх поколінь), якого х керівництво заводів не шукає нові ринки збуту, а чекає, може щось з Рашею наладиться.

Це питання мучить багатьох. Я думаю відповідь одна. Кожна влада розглядає Україну лише як кормушку - свою долю хапнула, і передала далі наступникам, нехай вони напрягаються, щось змінюють. А наступники думають так само. Ну і так по кругу...

Зовсім недавно Україна фактично втратила алюмінієву галузь. Хоч в одних новинах про це згадали? Хоч одна шавка там наверху поворохнула пальцем, щоб втримати на плаву Запорізький комбінат? Правильно, а на хєра, нехай наступна влада цим переймається. Піднімати власну економіку? Нє, то не наш метод. Ми краще побігаємо по світу з протягнутою рукою, може ще хто пару мільярдів кредиту підкине. А якщо люди почнуть возбухати, скажемо, що "у нас війна", "Росія у всьому винувата" - народ схаває.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім недавно Україна фактично втратила алюмінієву галузь.

Причина електроенергія? Чи не поділили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причина електроенергія? Чи не поділили?

Наскільки я знаю, 1-ша причина - дорога електрика, 2-га - різке падіння попиту на внутрішньому ринку (більше 90% алюмінію реалізовувалося в Україні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первинною є економіка, курс лише наслідок економічних процесів.
Ну і де я помилився? Економіка стоїть, гроші друкують - гіперінфляція.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то це шо виходить мінімальна зп вже стала 1400:25= 56 у.е.

даа діла......

дуже цікаво чим то всьо закінчиться.... відчуваю лютий буде " веселий"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на їжу буде вистачати ще довго - ми її виробляємо.

комуналку будуть по максимуму компенсувати, поки зможуть. Західні регіони ломануця за кордон на заробітки і впринципі будуть на тому жити.

Держапарат на місцях буде кормитись з цих доходів.

А далі голодний бунт або щось типу жовтневої революції. коли будуть палити дорогі будинки і вішати всіх хто має більше грошей....

Ще один варіант - військовий переворот, причому інійований може бути ззовні, щоб жадібні дятли не створили Анголу на кордонах ситої Європи.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитавши дещо песимістичні останні настрої у цій темі, вставлю і свої 5 копійок.

Правду кажуть - анархія починається там і тоді, коли держава не може забезпечити порядок.

Передивився я нещодавно український фільм 90-х - "Амерікен-бой".

"Я все хотел спросить у кого нибудь, что вы со страной сделали?..." - ще в 1992 році, це фраза з фільму була актуальною.

https://www.youtube.com/watch?v=Cq30Y_WjTLI

Так, на превеликий жаль, сьогодні, через 20 з лишнім років, після стількох змін влади, безперервних "реформ", двох революцій - актуальності вона так і не втратила...

Та й узагалі, увесь цей фільм можна спроектувати на нашу сучасну дійсність, тільки банда з "братків" - помінялась на банду у владі.

Так, боляче дивитись, як наша країна все більше нагадує суцільну зону катастрофи, насилля, здичавіння та запустіння,

а у багатьох людей, з кожним днем посилюється гостре відчуття повної безперспективності та безвиходді.

Але завжди повинна бути віра у краще майбутнє!

Тому дай Бог - "Живы будем - не помрём!" і витягнем ми накінець за вуха нашу Україну з цього лайна! :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й узагалі, увесь цей фільм можна спроектувати на нашу сучасну дійсність, тільки банда з "братків" - помінялась на банду у владі.

нікуда вона не помінялась :) вона виросла до вищого керівництва держави

ібо раніше на вершині харчового ланцюжка стояли "вори в законі", а тепер "вори, які пишуть закони"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на їжу буде вистачати ще довго - ми її виробляємо.

комуналку будуть по максимуму компенсувати, поки зможуть. Західні регіони ломануця за кордон на заробітки і впринципі будуть на тому жити.

Держапарат на місцях буде кормитись з цих доходів.

А далі голодний бунт або щось типу жовтневої революції. коли будуть палити дорогі будинки і вішати всіх хто має більше грошей....

Ще один варіант - військовий переворот, причому інійований може бути ззовні, щоб жадібні дятли не створили Анголу на кордонах ситої Європи.

подобається мені ваш настрій, колеги:-) жодного шансу собі і своїй країні, нам всім піз*єц:-)

наверху- довбо*оби, навколо-теж довбо*оби:-)

Олесь, ти все ще рибками і зоокормами торгуєш, чи уже перепрофілювався на найдоступнішу і повсякденну людську їжу+мило+сірники?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибку теж можна хавати і вона швидко плодиться :)

і наверху не довбой*би – не можна так називати людей, які дуже круто живуть за наші гроші за нашої згоди

бо тоді складно буде підібрати слово для нас

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому дай Бог - "Живы будем - не помрём!" і витягнем ми накінець за вуха нашу Україну з цього лайна! :)

знаєш питання в тому, що люди були готові потерпіти, але щоб бачити що є зміни. Простий приклад (відключення світла, 99% не скиглили,що його відключають, бо знають яка ситуація в крані, але коли світло людям відключали а держ установи і торгові центри і концерни палали як ялинки, то ясен пень таке приводить до злості). рік пройшов, а змін ніяких, судді які людей в києві засуджували за те, що вони прийшли на мітинг досі працють. з закону про люстрацію зробили якесь шоу, толку 0,000001%. в економіці те саме, замість толмуда на 500 ст, всього навсього 3 податка!!! але платять всі....так довго можна продовжувати

І що тепер, опускати руки, сушити весла, плити по течії і скиглити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альфабанк - 23 грн. прийом - 24 продаж :0152:

Сбербанк - 22 - 24,90.

В Привата курс по картках - 22- 25 грн.

А Гонтарєва казала 25 не буде. Це значить, що буде 26 і вище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й узагалі, увесь цей фільм можна спроектувати на нашу сучасну дійсність, тільки банда з "братків" - помінялась на банду у владі.

нікуда вона не помінялась :) вона виросла до вищого керівництва держави

ібо раніше на вершині харчового ланцюжка стояли "вори в законі", а тепер "вори, які пишуть закони"

Від перестановки доданків сума не міняється.

Або як казав Джек-Горобець: "Це дві крайності однієї сутності" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які в кого прогнози на сьогодні ? доллар по 25-28? хто як думає?

tmt Ви що?!

на гроші які маєте купляєте хліба, і ріжете а потім сушите.... на місяць десь треба 2 мішка сухарів на людину.... ну то шоб не сильно "жирувати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які в кого прогнози на сьогодні ? доллар по 25-28? хто як думає?

tmt Ви що?!

на гроші які маєте купляєте хліба, і ріжете а потім сушите.... на місяць десь треба 2 мішка сухарів на людину.... ну то шоб не сильно "жирувати"

Це ви до чого? Чи просто, аби в муку перн..ти, чесне слово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геннадий Балашов

Реформы обещаны, реформы идут, реформы начаты и реформирование продолжается, у нас все каналы про реформы говорят, вот даже американцы на реформы миллиард выделяют, главное реформы говорит Президент, Реформы наше все, вторит ему премьер.

Ну хоть кто нибудь знает что это за реформы такие?

А хтось наівний після цього ще чекає дешевих доларів і багато бо так гонтарева вещає, а дехто думає що харчі будуть дешеві тому що ми їх виробляємо і через це вам виробники будуть продавати їх собі в збиток, дивуюсь який народ в нас довірливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Рома тільки те й робить, що в муку..:-)
я ще багато чим займаюсь :)

Рома, я взагалі писав про ХеллоБоя, в миру він теж Рома:-))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобались недавні слова: наша національна валюта, національна тільки тому, що при допомозі неї обдирають всю націю. Головна реформа це перехід на євро-долар. А вже тоді все і запуститься. Ну не можна дітям лейтенанта Шмідта випуск грошей довіряти. От як кочегарять.

В минувшем году цены в Молдове выросли на 4,7%, — свидетельствуют данные Национального бюро статистики (НБС).

В последний месяц 2014 года уровень инфляции составил 0,7%, больше всего выросли цены на продукты питания (+1,4%), — сообщает tv7.md со ссылкой на отчёт НБС.

Наибольшее подорожание коснулось овощей. В частности, на 22,3% подорожал перец, на 13,9% — капуста, на 8,3% — морковь, на 6% — картофель. Крупы стали дороже на 4,9%, яйца – на 3,4%, сметана и творог – на 1,2%.

Вместе с тем, в декабре было отмечено снижение цен на некоторые категории продуктов. Так, цитрусовые стали дешевле на 5,8%, кукурузная мука – на 3,9%, сахар – на 1,4%.

Что касается промышленных товаров, то здесь зафиксировано подорожание на 0,5%. Больше всего подскочили цены на детскую зимнюю одежду на меху (+3,9%). Стиральные машины подорожали на 3%, газовые плиты – на 2,4%, холодильники – на 1,6%. Выросли в цене так же автомобили и ковры (+1,7%).

Стоимость железнодорожных билетов стала выше на 3%, а авиационных – на 2%. В целом услуги населению подорожали незначительно – всего на 0,1%.

Рома, я взагалі писав про ХеллоБоя, в миру він теж Рома:-))
:_07: тонко тролиш

Що випускає Молдова, що Грузія? Які там макропоказники? Грузія також під санкціями, Молдова також. Але де їх інфляція?

Инфляция в Армении по итогам 2014 г. достигнет около 4%. Об этом 3 декабря заявил вице-премьер, министр международной экономической интеграции и реформ Армении Ваче Габриелян в ходе правительственного часа в парламенте

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас довгий час теж заявляли про низьку інфляцію, порівнюючи її з "борщовим набором". Але насправді це не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз всі торги України з МВФ йдуть за допуск на наш ринок західного бізнесу. Мається на увазі енергетичний та банковський сетора в першу чергу.

Як тільки західний капітал матиме рівні права та захищеність з українським- тут стоятимуть черги світових банків, бо ніде вони не зароблять такий процент як в нас.

На Заході все давним давно поділен, все вже у чиїйсь власності. Вона вся оцінена і там не купиш її так, щоб продати хоч в півтора рази дорожче.

У нас ще дуже багато нічийного, і в першу чергу земля.ЇЇ можна купити , а за рік два.три вона вже коштуватиме впятеро дорожче.

От поки це все не буде розподілено,розпродано і оформлено- доти в нас будуть процентні ставки в 25%річних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...