Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

я не вважаю себе крепко розумним, тому не дозволяю собі наглості щось прогнозувати

Різниця між мною і тобою, що я можу помилятись(і визнавати) -але я завжди на все маю СВОЮ ВЛАСНУ думку.І готовий на неї поставити.

А ти живеш чужою, причому слухаєш і транслюєш явних популістів та неадекватів.Або ж просто боїшся висловити свою думку

якщо комусь хватить глупості прислухатись до твоїх прогнозів й впевнених порад (

Ти батько дітям, а ще досі не знаєш

,.Слухати треба всіх, прислуховуватись до декого, а робити по своємому.,,

Тоді і поразки і успіхи і все життя буде власне.

свій магазин поставиш еслі чо ? Якщо він твій звичайно. І коли ти визнав, що ти помилявся ? Крім того спору, й то ти крайніх став шукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Крім того спору, й то ти крайніх став шукати

Не шукав крайніх, а просто константував і константую.За два місяці з часу мого сору долар був вище 20( на чорному ринку, не в банках) лише 2 дні.

Галянт поступив благородно і я теж не міг не перерахувати гроші кіборгам.

Готовий видати тобі 100 грн,якщо ти взавтра продаси хоч якому валютчику(звісно не змовившись) хоч один долар дорожче за 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут статейка, про

Експерти про долар у 2015-му: сповзе до 16 гривень чи злетить до 40?

думаю треба чекати 22-25, хоча дуже багато факторів і з повною впевненістю ніхто не скаже.

я особисто для себе десь так планку встановив :(

В нас на конторі в річний бюджет 22 закладають, так що хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Международные резервы Украины рухнули

Падение ЗВР обусловлено необходимостью платить за российский газ и погашать госдолг

По состоянию на 1 января 2015 года объем международных резервов Украины составил 7,533 миллиардов долларов США в эквиваленте.

Об этом сообщает пресс-служба Национального банка Украины.

По информации регулятора, динамика ЗВР в декабре была прежде всего обусловлена необходимостью поддержки платежей "Нафтогаз Украины". В пользу российского Газпрома из резервов НБУ было перечислено 1,65 миллиардов долларов за импортированный в ноябре-декабре 2013 года газ.

Кроме того, на уровень международных резервов повлияли интервенции Нацбанка по продаже иностранной валюты на сумму 831 миллионов долларов, большая часть которых также была направлена на поддержку платежей Нафтогаза.

«В декабре 2014 года своевременно и в полном объеме были осуществлены платежи правительства и Национального банка по погашению и обслуживанию государственного и гарантированного государством долга в иностранной валюте (738 млн долларов), в том числе Международному валютному фонду», — сказано в сообщении.

Читайте также: Украина решила одолжить 294 млрд гривен

Напомним, объем поступлений валютных средств в пользу правительства Украины составил 767 миллионов долларов: от Еврокомиссии (617 млн долларов в эквиваленте), Международного банка реконструкции и развития (20 млн долларов), а также от размещения ОВГЗ, номинированных в иностранной валюте (130 млн долларов).

Отметим, что продолжение падения ЗВР увеличивает вероятность дефолта Украины в случае, если западная финансовая помощь не будет получена в январе-начале февраля 2015 года.

Экономика Украины читайте на Форуме

Как сообщал ранее, по состоянию на 1 декабря 2014 года объем международных резервов Украины составлял 9,96 млрд долларов США в эквиваленте.

http://kurs.com.ua/n...ruhnuli-r301445

P.S. після свят напевне буде стартувати з 30грн, чи не так?

Змінено користувачем BodyLife
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контора убиток має від такого курсу?

ХЗ, навряд чи, хоч зараз мало підприємств, які мають такі самі прибутки як в 12-13 роках, і валюта тут не самий основний чинник.

P.S. після свят напевне буде стартувати з 30грн, чи не так?

Навряд чи, але...

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи що з пятниці максимум в понеділок курс долара буде від 22грн, знайшов оптимістичне відео яке всиляє надію!

Я ЙОМУ ВІРЮ, треба тільки зачекати, не все ж зразу...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ЙОМУ ВІРЮ

цирк та й годі, ви хоч розумієте чому курси коливаються і по якій причині можуть впасти, а впасти курс може лише з економічних причин яких наразі не те що нема а й навіть не анонсується найближчий рік. Максимум на що можна зараз надіятись це те що він і надалі залишиться хочаб на місці й не падатиме і то ймовірність цього 50% і дедалі зменшується.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цирк та й годі,

ну по-перше навчіться відрізняти сарказм, а по друге, спочатку долар "пригне", а потім через пару днів вилізе інфа про рефінансування на 7-9 млрд грн, вам все наперед подавай, ач який хитрий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цирк та й годі, ви хоч розумієте чому курси коливаються і по якій причині можуть впасти, а впасти курс може лише з економічних причин яких наразі не те що нема а й навіть не анонсується найближчий рік. Максимум на що можна зараз надіятись це те що він і надалі залишиться хочаб на місці й не падатиме і то ймовірність цього 50% і дедалі зменшується.

ви що таке говорите, треба вірити нашому президенту, якщо сказав що по 10 буде, значить буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви що таке говорите, треба вірити нашому президенту, якщо сказав що по 10 буде, значить буде!

Ні, тоді це не підходить під його слоган "Жити по-новому". По курсу 10 ми вже жили :_02:.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну по-перше навчіться відрізняти сарказм, а по друге

щось нікому вже від цього не до сарказму, ну а по друге що буде те від нас мало залежить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні випадково на аліекспрес платим кумовою картою Не прівєта, пріват мені порахував 76 $ по курсі 19.47 (це вище ніж було у валютчиків,. А кум каже на заплати з моєі, так у них курс порахувавсі по 16.41. Я на 76 доларах виграв 200 грн... Де справедливість... А ви кажете в бюджеті заложено... До сраки!!!! Коломойський справжній КОЗЕЛ. З великоі букви. А Порох своіх бізнесменів підтримує кругом , і ім пох війна не війна. Який захочуть, такий і буде курс.

А буде невигідно зроблять Прівєта банкрутом і буде як Банк "Украіна" в свій час. Просто щось не бачив статистики по прівату скільки у них клієнтів. Але мабудь дофіга.. Дуже... Кастрацію тра проводити, а не люстрацію. Отоді буде моооже толк.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні випадково на аліекспрес платим кумовою картою Не прівєта, пріват мені порахував 76 $ по курсі 19.47 (це вище ніж було у валютчиків,. А кум каже на заплати з моєі, так у них курс порахувавсі по 16.41. Я на 76 доларах виграв 200 грн...

"сьодні" – це не значить, що спишуть теж 16.41. залежить від банка. не виключено, що кум до вас ще за тими 200 гривнями повернеться :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні випадково на аліекспрес платим кумовою картою Не прівєта, пріват мені порахував 76 $ по курсі 19.47 (це вище ніж було у валютчиків,. А кум каже на заплати з моєі, так у них курс порахувавсі по 16.41. Я на 76 доларах виграв 200 грн...

"сьодні" – це не значить, що спишуть теж 16.41. залежить від банка. не виключено, що кум до вас ще за тими 200 гривнями повернеться :smile3:

так ніби є слушок що є банки де курс нижчий і навіть ще можна знімати з карток за кордоном :_06:

Ага, Юніверсалбанк, сходи відкрий карту яка коштує 500грн на рік, а потім попробуй зняти за кордоном! :_06:

Змінено користувачем kolialutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Механізм зняття грошей за оплату не передбачає зняття грошей миттєво, тому банк з карти гроші спочатку резервує, а потім коли прийде виставлений борг з міжнародного платіжного транзитного рахунку зніметься сума інша, нажаль не така як думалась раніше. то триває 3-5 днів. Можливі і інші варіанти виключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, Юніверсалбанк, сходи відкрий карту яка коштує 500грн на рік, а потім попробуй зняти за кордоном! :_06:

Дімітріос Панагіотопоулос уважно слідкує за твоїм гаманцем cHrME.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ вчора надав банкам більше мільярда гривень рефінансування

15.01.2015 | 15:10

Національний банк України 14 січня надав банкам рефінансування на 1,097 млрд грн, продав депозитні сертифікати на 9,980 млрд грн.

http://economics.unian.ua/finance/1032299-nbu-vchora-nadav-bankam-bilshe-milyarda-griven-refinansuvannya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ вчора надав банкам більше мільярда гривень рефінансування

от падонки,

своїх рятують за наш рахунок

рефінансування треба надавати тільки в обмін на нирки членів ради директорів

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ вчора надав банкам більше мільярда гривень рефінансування

от падонки,

своїх рятують за наш рахунок

рефінансування треба надавати тільки в обмін на нирки членів ради директорів

курс долара росте синхронно з рефінансуванням, так само як і обстіли з гумконвоями.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні випадково на аліекспрес платим кумовою картою Не прівєта, пріват мені порахував 76 $ по курсі 19.47 (це вище ніж було у валютчиків,. А кум каже на заплати з моєі, так у них курс порахувавсі по 16.41. Я на 76 доларах виграв 200 грн...

"сьодні" – це не значить, що спишуть теж 16.41. залежить від банка. не виключено, що кум до вас ще за тими 200 гривнями повернеться :smile3:

Нічого лишнього не списалося, при сумі 1247 вязло 12, 47 комісії і все... А валютчики і далі собі купують у них долари по 16 з копійками і продають по 20, ото заробіток пре.... І в них в банку можна купити 100 доларів в день по такому курсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьодні випадково на аліекспрес платим кумовою картою Не прівєта, пріват мені порахував 76 $ по курсі 19.47 (це вище ніж було у валютчиків,. А кум каже на заплати з моєі, так у них курс порахувавсі по 16.41. Я на 76 доларах виграв 200 грн...

"сьодні" – це не значить, що спишуть теж 16.41. залежить від банка. не виключено, що кум до вас ще за тими 200 гривнями повернеться :smile3:

Нічого лишнього не списалося, при сумі 1247 вязло 12, 47 комісії і все... А валютчики і далі собі купують у них долари по 16 з копійками і продають по 20, ото заробіток пре.... І в них в банку можна купити 100 доларів в день по такому курсі...

назва банка , можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера на рынке форекс случилось небывалое. Всего за 20 минут курс доллара рухнул по отношению к швейцарскому франку сразу на 26 процентов. Для тех, кто не в курсе, естественные дневные колебания основных валют относительно друг друга редко превышают один-два процента. До сих пор подобным скачкам, и то очень редко, были подвержены исключительно валюты развивающихся стран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вдумайтесь що та ма№да пизд№ть

http://youtu.be/cnY525SLeg0

Тобто вона мене пограбувала уже більш ніж вдвічі на тій макулатурі під назвою гривні і далі всім розказує що долари не потрібно купувати бо буде паніка, цікаво сама гроші де і в якій валюті тримає?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вона мене пограбувала уже більш ніж вдвічі на тій макулатурі під назвою гривні і далі всім розказує що долари не потрібно купувати бо буде паніка, цікаво сама гроші де і в якій валюті тримає?

Гривню пустили по пи@ді і як повертати ніхто не думає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...