Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Ну, 10 копійок (навіть менше) бензин коштував у ті часи, про які я сказав

Про ціну бензину за часів СРСР я мовчу.

40 копійок він коштував уже в незалежній Україні і ніяких черг на заправках тоді вже не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В незалежній Україні я взяв кредит 1 500 000 купонів, а віддав за три місяці 2 100 000.

А в доларах вийшло взяв 400, а віддав 300.

Дехто так квартири покупляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фуфуфу, понесло нафталіном, зараз почнеться ковбаса по 2.20.

халява і соціалізм закінчилась давно у совку, шара закінчилась, пора звикати платити за все.

Ви знаєте,Deemon, шари не було і тоді, по великому рахунку.))) Так була ковбаса по 2.20, але, в співвідношенні середньої зарплати 90 рублів, не важко підрахувати, що зараз вона коштувала б десь стільки, скільки коштує( ну там +-).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 то забагато, 19-20 то вже фактично гаплик малому і середньому бізнесу. Рух може й буде, але мізерний. Народ з останніх бабок вириватиметься за кордон на заробітки. Там зараз також важко з роботою. Ті що зараз завозять дешеву контрабанду підуть також під рознос, оскільки це буде одне з небагатьох прибуткових місць, а контролюючих у нас багато. Це реальність. А тепер фантастика. Наше владне дослухається нарешті до мольб і погроз США і ЄС, позвільняють совкових чинуш (які б все одно вилетіли через дефолт) почне робити реформи, давати дешеві європейські кредити під бізнеспроекти, стимулювати податками і кредитами власне виробництво, підняти стандарти виробництва. Міліцію розпусти, набрати нову в десять раз менше з трьома званнями: рядовий, лейтенант і капітан, скоротити, реформувати СБУ, прокуратуру і суди, і підуть сюди грошики. Ось і казочці кінець.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все в наших руках а не руках США чи ще когось... їм вигідно тримати таку нерозвинену країну як ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз вже тут про чинуш почали, сьогодні по радіво про проект зменшення депутатів місцевих рад розповідали

дик туфта понятно, але мене якось насторожило речення

"Загальне число депутатів місцевих рад зменшиться майже втричі – з 240 тисяч до близько 80 тисяч осіб"

240000 ? 240 тисяч депутатів ? ...не там хлопці ворогів стріляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 то забагато, 19-20 то вже фактично гаплик малому і середньому бізнесу. Рух може й буде, але мізерний. Народ з останніх бабок вириватиметься за кордон на заробітки. Там зараз також важко з роботою. Ті що зараз завозять дешеву контрабанду підуть також під рознос, оскільки це буде одне з небагатьох прибуткових місць, а контролюючих у нас багато. Це реальність. А тепер фантастика. Наше владне дослухається нарешті до мольб і погроз США і ЄС, позвільняють совкових чинуш (які б все одно вилетіли через дефолт) почне робити реформи, давати дешеві європейські кредити під бізнеспроекти, стимулювати податками і кредитами власне виробництво, підняти стандарти виробництва. Міліцію розпусти, набрати нову в десять раз менше з трьома званнями: рядовий, лейтенант і капітан, скоротити, реформувати СБУ, прокуратуру і суди, і підуть сюди грошики. Ось і казочці кінець.

Грузією попахує :) При такому обвалі нашої валюти + проблема Сходу це звучить не те, що утопічно, а навіть ультраутопічно. Сумно, коротше :_03:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо твої цитати почати розтягувати по словах чи буквах то вийде "довбо_об".

"довбо_об". це коли в 30 лєт маєш статус трансоманіяк і активен в World of Tanks....

Можна подумати що твій статус "Прописанный" автоматично робить тебе не-довбо_обом, так? А з приводу "активен" то знайди в тій темі моє останнє повідомлення півторарічної давності, а тобі показуй інтелект. Відчуваю що групу "тролі" чекає поповнення.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Общество которое делает изгоями умных людей, обречено на гибель.

це абсолютно не той випадок і не треба приплітати сюди всілякі вумні вислови

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн - 5 $ це вже майже ніщо :D

Я теж думаю, що треба було закладатись на щелбани, тим більше Нокіан сам пропонував :)

Якщо мої аргументи дитячі, чому більшість боїться поставити проти них гроші?Якщо шкода грошей , чи нема-я можу і на щелбани.

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Триндєц.... Невже 23-25 за бакс буде?

якщо на тому спиниться,то добре буде

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,як він може спинитись якщо влада робить усе щоб навпаки ще пришвидшити це падіння й більше вкрасти й усіх пограбувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova,як він може спинитись якщо влада робить усе щоб навпаки ще пришвидшити це падіння й більше вкрасти й усіх пограбувати.

Так це ж ваша влада! народна!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарєва каже що в багдадє на валютному ринку усьо стабільно http://hvylya.net/news/glava-nbu-obyavila-o-stabilizatsii-na-ryinke-valyutyi.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайдено в інтернеті

"Українці - сильно сурові самурайські люди... Вони сидять в соцмережах і стібуться з кацапів, що доллар уже по шіісят рублів... А коли їм кажеш: та на себя посмотрите, - у вас доллар по 18 гривен... То вони тоді такі кажуть: та нам похуй... Главне шо рубль по шістдесят... У нас гривня не прив’язана до нафти Brent... А прив’язана тільки до бенгальських вогнів, до серпантіну і до світерів з оленями... А олів’є ми по-любому зробимо... І десь вони таки праві, чорт забирай..."

Змінено користувачем MANJAK11
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рупь дальше рушицца , ожидаем завтра 22)

точно

Уряд хоче закласти в бюджет 22 гривні за долар - джерела

p.s вже бакс 21.5 ,а євро 26.9 продаж

Змінено користувачем paksivatova
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...