Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

багато юзерів незнало що сталося і що там писало, друзі навіть дзвонили розпитували...

МОжна було здогадатися, що "сталася якась фігня", раз замість звичної картинки головної сторінки Борди - якісь каракулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

раз замість звичної картинки головної сторінки Борди - якісь каракулі.

a ia zavjdi kaju - treba pisati latinirseiu - todi ne mae problem z koduvanniam....

dobre hoch tsifri v nas odnakovi - 1 vsi bachili datu i chas :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

kmd, гг просто підсказав, дуже багато юзерів незнало що сталося і що там писало, друзі навіть дзвонили розпитували...

а от твіттер не завадив би ..

ще краще, завжди онлайн.

Завжди онлайн буває тільки в добре профінансованих корпоративних рішеннях. :)

Для вумних, щоб ясно було.

І не думали що за бордою сидять люди які в кодуваннях і .htaccessах не шарять :)

Айпішнік борди на час її валяння, був прописаний на віртуальну машину з голою freebsd в якій було встановлено єдиний вебсТервер і той "boa" :)

Тому в файліку index.php простим текстом через консоль було написано повідомлення. На якісь інші хитрі речі типу твітера чи фб чи ще якоїсь розумної хрені просто не було часу :)

Те що люди розучились міняти кодування, печаль. Раніше усі вміли .:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно вже пора робити "аварійний" блог (наприклад ЖЖ), щоб люди знали що сталося....
А так часто щось трапляється ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На якісь інші хитрі речі типу твітера чи фб чи ще якоїсь розумної хрені просто не було часу :)

Перший раз чую що б твіттер називали хитрою річчю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Усе буває в перше.

P.S. я твітер не розумію. Мабуть тому що не маю в ньому потреби :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну да :)

Я то вже в принципі без неї жити не можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда стала на деньок, і тут все - гвалт, караул, как дальше жить...

Забрали в дітей улюблену цяцьку. :)

А з іншої сторони - борда ах*нний ресурс, де зібрано усе. І новини і спілкування і барахолка і т.д. І коли до такої "фішки" звикаєш, то тяжко потім ритися по 2-3 сайтах новин, 2-3 сайтах барахолок всеукраїнських, і форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда стала на деньок, і тут все - гвалт, караул, как дальше жить...

Колись якось (теж глюки в Борди були) урса, здається, писав щось типу "вийдіть на вулицю - погуляйте, подивіться на світ навколо себе")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я лише підсказав що можна зробити для поліпшення роботи... а робити чи ні це справа адміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це таки да. Але як для такого ресурсіка як борда. Текстового файлу як мені здалось було достатньо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ это только у меня постоянно ролики Ютуба перезагружаются, никогда ролик Ютуба на борде не играет с первого раза, начинает играть, проходит сек 10 ролик блымает и пропадает, после типа рефрешится и появляется. и вообще както тяжело работают они постоянно рефрешатся. На всех остальных моих форумах, а еще на штуках 5 таких проблем нет, думаю какой-то не очень врапер тут установлен. Достало уже реально, на борде никогда не смотрю встроенный Ютуб всегда выхожу по ссылке чтобы посмотреть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ это только у меня постоянно ролики Ютуба перезагружаются, никогда ролик Ютуба на борде не играет с первого раза, начинает играть, проходит сек 10 ролик блымает и пропадает, после типа рефрешится и появляется. и вообще както тяжело работают они постоянно рефрешатся...

Ютуб - гуано, викупили його, а не оптимізували зовсім. Потрібно користуватись іншими відеохостингами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за останні 4 дні - борди нормально шторило. Значить або

1) поломалося шота

2) апдейт / апгрейд

В нашому варіанті - перше. Із витікаючим, що буде друге.

Якщо є трабла, то ця гілка форуму саме для того й створена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ это только у меня постоянно ролики Ютуба перезагружаются, никогда ролик Ютуба на борде не играет с первого раза, начинает играть, проходит сек 10 ролик блымает и пропадает, после типа рефрешится и появляется.

В мене така фігня на всіх браузерах крім Хрома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ это только у меня постоянно ролики Ютуба перезагружаются, никогда ролик Ютуба на борде не играет с первого раза, начинает играть, проходит сек 10 ролик блымает и пропадает, после типа рефрешится и появляется. и вообще както тяжело работают они постоянно рефрешатся. На всех остальных моих форумах, а еще на штуках 5 таких проблем нет, думаю какой-то не очень врапер тут установлен. Достало уже реально, на борде никогда не смотрю встроенный Ютуб всегда выхожу по ссылке чтобы посмотреть.

в мене в опері й мозілі все добре, хром не використовую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи підвисав деякий час, але зараз - інша справа) Дуже вдячний адмінам за виправлення багів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я вас ПРОШУ - верніть як було. Справа не в демократії, справа в зручності.

Пройдуть вибори - подумаємо.

Выборы прошли - подумали?

Ну очень неудобно :_03: если возможно - верните пожалуйста как было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну очень неудобно :_03: если возможно - верните пожалуйста как было.

да-да, точно як було :) Верніть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...