Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Хто міняє/як поміняти назад статус над аватаркою?

Декілька днів статус дивним чином сам(?) помінявся

Може тому що стало 3000 повідомлень?

А свій поставити?

j9S6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто міняє/як поміняти назад статус над аватаркою?

Декілька днів статус дивним чином сам(?) помінявся

то автоматом від кількості постів

обо коли за синіх(опір) граєш

змінити можна в:

Изменить данные профиля -> Основные настройки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Поясніть як тут ховати текст під спойлер?

Коли пробую робити через "скритий текст", то внизу пропадає кнопка "ОК" і цей текст так і залишається не прихованим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити, щоб не пiдписувало автоматично "Следить за темой" в темi, в якiй написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редагувати свій профіль

Дякую, але щось не можу знайти пункта типу "Автоматично пiдписуватись на теми, в яких залишив повiдомлення".

Хочу сам вибирати, за якими темами слiдкувати. Дуже незручно кожного разу клацати кнопку "Прекратить слежение за темой".

На е-мейл приходить отаке:

CompService, TARAS96 опубликовал ответ в тему "Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2", на которую вы подписаны.
Если у вас включена немедленная доставка уведомлений о новых сообщениях в этой теме, вы будете получать письмо с уведомлением на каждый новый ответ в тему. В противном случае только одно такое письмо со всеми новыми ответами будет приходить между каждым вашим визитом на форум.

Вы можете управлять своими подписками в боковом блоке «Подписки» вкладки «Обсуждения» на форуме.

Щось я не можу знайти цих пунктiв....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це назавжди так?

0qLVI.jpg

Не те щоб жаліюсь, але якби молодші

AdBlock? ні не чув :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що AdBlock вміє визначати вік :)?

Ні, але блокує небажений контент, чи ти думаєш, що то лишень на Борді? Та й піднімалось це питання, навіть у цій темі! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не могу изменить подпись. Где можно посмотреть "утвержденные сообщения"? Или это глюк какой то?

Вы не сможете изменить вашу подпись пока у вас не будет более 525 утвержденных сообщений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Или это глюк какой то?

У мене зараз 407 повiдомлень, пише

Вы не сможете изменить вашу подпись пока у вас не будет более 793 утвержденных сообщений

407+793 = 1200

675+525 = 1200

т.е. тобi треба нафлудити ще 525 повiдомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CompService, это разве указывается когда "подписываешься"? Написали бы что подпись можно выбрать раз в 1200 сообщений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CompService, это разве указывается когда "подписываешься"? Написали бы что подпись можно выбрать раз в 1200 сообщений.

Ну, це не до мене :-) Адмiни так вирiшили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за 4 года написал 600 сообщений )) я уже состарюсь к тому времени ) Админы ПАМАГИТЕ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Підскажіть як можна закрити тему, або тицніть де про це написано? Пошуком щось нічого по форуму не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Підскажіть як можна закрити тему, або тицніть де про це написано? Пошуком щось нічого по форуму не знайшов.

Кнопка " жалоба ", і прохання закрити тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы можете отправить еще 3 сообщений до 06 березня 2015 - 02:37. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 99165 одобренных сообщений.

З якого дива ? Я не погоджуюся з тим, що пан Маняк вирішує односторонньо такі питання без можливості апелювання, а саме притягнутий за вуха "тролінг" в темі вегетаріанства.

Свідомо розумію що мій "пшик" не змінить стану речей. Тому бажаю даному панові всіх благ та зверну увагу на те, як чините Ви, так вчинять і з Вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы можете отправить еще 3 сообщений до 06 березня 2015 - 02:37. Данное ограничение будет действовать пока у вас не будет 99165 одобренных сообщений.

З якого дива ? Я не погоджуюся з тим, що пан Маняк вирішує односторонньо такі питання без можливості апелювання, а саме притягнутий за вуха "тролінг" в темі вегетаріанства.

Свідомо розумію що мій "пшик" не змінить стану речей. Тому бажаю даному панові всіх благ та зверну увагу на те, як чините Ви, так вчинять і з Вами.

якого апелювання ? Те що ти планомірно почав заводити *стару пластинку* в тій темі ? Хіба я винуватий, що тебе *чорти крутять* там домахуватись до людей ? Як назвати те, коли провокаційні питання піднімаются по надцятому колу ? Правильно, тролінг. Тебе ж перший раз попередили, але ж ти *перець* , ти ложив *болт* на попередження й продовжив свою справу, попутно ще й тролячи, що то нібито вони на тебе жалоби пишуть. Чому ти дивуєшся, я не розумію ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадайте, будь-ласка, як редагувати список нових тем в налаштуваннях. Тобто як відключити блокування деяких форумів зі списку блокування.

"Сообщения из форумов, которые Вы выберите здесь НЕ БУДУТ отображаться в блоке последних обсуждений."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...