Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Жмеш скарга і коли буде час хтось з модераторів відреагує твоє 1 повідомленя

нафіга мені когось задрочувати, якщо я сам прекрасно можу це зробити і робив до цього?

Просто добавте правило про РО за зловживання правкою повідомлення і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачу можливість видаляти власні теми у групи Power users теж зникла...

Для чого ще й це забирати, за вброс РО, за серйозний вброс бан + модератор видалає тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу можливість видаляти власні теми у групи Power users теж зникла...

Видаляти - правильно.

Видаляти можна лише теми клоновані. Або явно тупі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, адекватных людей ( использующих кнопку "изменить" по назначению) гораздо больше , чем "зловживальників".

А в барахолке без нее вообще сложно

А какой смысл в редактировании в течении часа? Увидел ошибку? Ляпнул сгоряча?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організуйте голосовалку про необхідність повернення редагування повідомлень та видалення тем - "за" і "проти". Демократія йопта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Десь написано демократична республіка борда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

Я вас ПРОШУ - верніть як було. Справа не в демократії, справа в зручності.

Пройдуть вибори - подумаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пропоную зробити в тему політика вхід по "інвайтах", (аналог із "будуаром") задля того, щоб тролі не могли там харчуватися. І щоб інформація, яка може бути цікавої колорадським жукам, була закритою.

Активним дописувачам теми, а також форумчанам, які виявлять бажання - присилати інвайт в ПМ, типу массової розсилки від адміністрації (думаю, така можливість є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, мені здається, простіше час від часу банити тролів. Їх же небагато.

Рєпа -10 - РО 5 днів, -15 - 10 днів, -20 бан на місяць, -50 - вєк свабоди нє відать ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З рєпою не так все просто... Часто "мінусять" не за твою позицію, а тупо за викладений тобою матеріал. Наприклад, ти виклав відео якого "сєпаратіста", і його замінусили :)

....

Десь на якомусь форумі (mobile-files.com здається) гарніше було зроблено: в кожному розділі форуму був створений ПІД-розділ для "новачків", де їм і дозволялось починати спілкуватись аж допоки вони не наберуть там визначену кількість повідомлень (50 здається), і вже аж тільки після того вони могли повноцінно постити у всіх гілках.

Можна було б зробити і тут щось схоже... Не на всьому форумі, а у "солодких" для тролів розділах. Ввести, наприклад, необхідність набраної мінімальної кількості постів (в розділах "для новачків"... в "Куплю/Продам", в "Флеймі", в "Гуморі" не рахувати) плюс необхідність набрати якусь мінімальну кількість "Підтримок"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому в мене нема доступу до теми "Ікони, що обновлюються в с.Коршів" пише :

Извините, мы не можем найти это!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь на якомусь форумі (mobile-files.com здається) гарніше було зроблено: в кожному розділі форуму був створений ПІД-розділ для "новачків", де їм і дозволялось починати спілкуватись аж допоки вони не наберуть там визначену кількість повідомлень (50 здається), і вже аж тільки після того вони могли повноцінно постити у всіх гілках.

Це називається "песочница" :) І на Хабрі є і на тому ж Джої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене все влаштовує, окрім однієї штуки. Інколи буває, що меня вибиває з мого профілю і треба заново вводити лагін і пароль. Чи це браузер глючить? Хто підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, перемогли ватніків

Добре вам, хоч знали що і до чого)))

В мене це виглядало так:

3w4CL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене комп показав вчора що борда лежить. а сьогодні вже було речення про ватників, що звичайно розсмішило.

Коли зайшов з телефона видало набір як в Oksana04

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура, перемогли ватніків

Добре вам, хоч знали що і до чого)))

В мене це виглядало так:

3w4CL.jpg

%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB-%D0%91%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BC%D0%B5,-%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B0%D0%BC-102102.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам форум на UTF-8 а проблема форума на windows-1251 красавци.

давно вже пора робити "аварійний" блог (наприклад ЖЖ), щоб люди знали що сталося....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно вже пора робити "аварійний" блог (наприклад ЖЖ), щоб люди знали що сталося....

нне знаю як ЖЖ, а от твіттер не завадив би ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, гг просто підсказав, дуже багато юзерів незнало що сталося і що там писало, друзі навіть дзвонили розпитували...

а от твіттер не завадив би ..

ще краще, завжди онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...