Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Пробую в лічку написати,толку немає.

Тобто?

Статус: ще непрочитано,

чи прочитано, але мовчок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

ось це ні про що не говорить?

Заголовок сообщения должен быть более 2 символов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не коректно працюють "Внутрішньосистемні повідомлення", а саме "Метод повідомлення для тем у форумах, за якими стежите". Виглядають як на скріншоті, лінки не робочі. Решта сповіщень приходить в нормальному вигляді. Можна підлікувати?

qxkKb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не коректно працюють "Внутрішньосистемні повідомлення", а саме "Метод повідомлення для тем у форумах, за якими стежите". Виглядають як на скріншоті, лінки не робочі. Решта сповіщень приходить в нормальному вигляді. Можна підлікувати?

+1. в мене таке вже давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Введіть плз якесь покарання за накрутку постів чи обмеження на пости в одній темі. Ну, чесслово, достало вже читати по 3 слова "анєхдотів" кожні 20 хвилин від нєкоєго pokemon-а!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Вас нормально загружаються сторінки? в мене на лису сьогодні після обіду раз через раз, довго не відповідає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а можна підключити tapatalk для борди? Було ж набагато зручніше переглядати на мобільних і планшетах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В налаштуваннях профілю можна вибрати "Автоматичний перехід на літній час" . Тоді час переведеться автоматично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В налаштуваннях профілю можна вибрати "Автоматичний перехід на літній час" . Тоді час переведеться автоматично

У мене стоїть галочка, коррекция перехода на летнее время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

раніше при копіюванні лінку на відео з ютуба і встановленні його в повідомлення, дане відео автоматом підтягувалося і картинка з'являлася прямо в полі посту. Зараз вставляється лише ссилка, при кліканні на яку відбувається перехід на ютуб. Як зробити щоб було як раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше при копіюванні лінку на відео з ютуба і встановленні його в повідомлення, дане відео автоматом підтягувалося і картинка з'являлася прямо в полі посту. Зараз вставляється лише ссилка, при кліканні на яку відбувається перехід на ютуб. Як зробити щоб було як раніше?

Якщо залогінений в Гуглі, то в лінкові на Ютуб в адресі треба прибрати лишній символ "s" на початку адреси https.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо копіювати саме цей лінк, то підтягує автоматом.

post-2742-0-94117700-1396985001_thumb.jp

В деяких браузерах цей лінк з'являється після програвання відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На одном из форумов где общаюсь в политичке внесли изменения что вверху сообщения показывается флаг к какой стране принадлежит IP автора, понимаю что есть прикси и все такое, но очень удобно, хотя может быть нагрузка на серв, было бы класно у нас такое сделать в связи с последними событиями, только для подфорума политика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На одном из форумов где общаюсь в политичке внесли изменения что вверху сообщения показывается флаг к какой стране принадлежит IP автора, понимаю что есть прикси и все такое, но очень удобно, хотя может быть нагрузка на серв, было бы класно у нас такое сделать в связи с последними событиями, только для подфорума политика.

бесполезная штука как по мне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На одном из форумов где общаюсь в политичке внесли изменения что вверху сообщения показывается флаг к какой стране принадлежит IP автора, понимаю что есть прикси и все такое, но очень удобно, хотя может быть нагрузка на серв, было бы класно у нас такое сделать в связи с последними событиями, только для подфорума политика.

А Ви через "Скаргу" модера спитайте - чи не "рузкій" айпі часом у "підозрюваного".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь зникла можливість додавати малюнки. Це тимчасово, чи то мене так покарано? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене зникла можливість редагування повідомлень та видалення їх. Це тільки у мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...