Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Dream, життя таке)

хотів відредагувати ціну в своїй темі в барахолці... а шиш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую, що повернули можливість редагувати повідомлення.

Ага, також дякую.

і я хочу! :)

Верніть, будь ласка, для Power User-ів під час редагування раніше написаного повідомлення вибір можливості включати-не включати текст типу "Повідомлення відредагував Dream: Сьогодні, 22:15 PM".

Дякую.

та, як на мене, хай собі би був цей припис, нічого поганого в ньому немає, навпаки, видно, що повідомлення редагувалось, хоч якось вказує на "мужик сказал - но не сделал" ;)

Занадто багато зловживань і відвертої брехні з цим редагуванням.

Не всім цю функцію, давати потрібно :)

Але редагування мусить бути доступним. Ми ж тут не літописці історії, щоб достеменно закарбовувати "в камні" всі моменти і висказування, чи нотаріуси, щоб блюсти дотримання сказаного чи написаного, це ж інтернет, форум. Змінив, то змінив, зловжив, то зловжив, це його справа.

Якщо вже так горить бажання ловити когось за язик, на слові, то зваяйте функцію збереження і можливості перегляду редагувань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. в правила внести зміни про РО за зміну повідомлень, які були завідома флеймовими, містили образу. Так сказать, втілити на борді статтю ККУ про приховування злочину :)

А в двіжок внести функцію запам'ятовувати повідомлення ДО і ПІСЛЯ редагування, щоб можна було побачити що саме відредаговано в повідомленні. Помилки, чи змінена вся суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. в правила внести зміни про РО за зміну повідомлень, які були завідома флеймовими, містили образу. Так сказать, втілити на борді статтю ККУ про приховування злочину :)

А в двіжок внести функцію запам'ятовувати повідомлення ДО і ПІСЛЯ редагування, щоб можна було побачити що саме відредаговано в повідомленні. Помилки, чи змінена вся суть.

Я дуже хотів щоб ЦЕ сказав хтось, хто причетний до адміністрації. :0011::)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже хотів щоб ЦЕ сказав хтось, хто причетний до адміністрації.

Я теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже хотів щоб ЦЕ сказав хтось, хто причетний до адміністрації.

Я теж.

Ти ближче ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 2 варіанти :

:_11: :_11:

А все-таки - за які заслуги нагороджують почесним титулом ВІПа?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 2 варіанти : 1.Відключити 2. Залишити так як є

По другому варіанту є питання: зараз відключено - значить залишити відключеним? :) РФ-рєндум якийсь виходить :)

Верніть як було, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, відключено що? змога редагування повідомлень? Якщо Ви не в змозі знайти, не бачите чи не знаєте як скористатись не означає що дана функція відсутня для групи Power users

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вона і зникає з часом :) Ви можете змінювати тільки своє останнє повідомлення(купа граматичних помилок не додався малюночок чи ролик) Чи потрібна Вам функція щоб редагувати всі свої 8534 повідомлень ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібна Вам функція щоб редагувати всі свої 8534 повідомлень ?

тааааааааааааак! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще які побажання? оголосіть весь список будь-ласка :)

Жмеш скарга і коли буде час хтось з модераторів відреагує твоє 1 повідомленя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібна Вам функція щоб редагувати всі свої 8534 повідомлень ?

Жмеш скарга і коли буде час хтось з модераторів відреагує твоє 1 повідомленя

Чи потрібно модеру той геморой (8534 повідомлень * 25739 користувачів) і купу "скарг" з проханням виправити цихверку в телефоні і добавити фоточку в повідомлення?

Дайте мені ВІПа тоді вже чи що. А якщо будуть скарги (на мене) заберете назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте мені ВІПа тоді вже чи що. А якщо будуть скарги (на мене) заберете назад.

Просто ВІП - не має права редагувати повідомлення ні свої ні чужі.... Потрібна "Команда форума".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ж тоді переваги у VIP-користувачів?

Окрім гарного напису - ніякої!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім гарного напису - ніякої!

Раніше міг бачити, хто поставив + чи -, зараз хіба не може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може

Чи потрібно модеру той геморой (8534 повідомлень * 25739 користувачів) і купу "скарг" з проханням виправити цихверку в телефоні і добавити фоточку в повідомлення?

типа я тут подумав і моє повідомлення місячної давнини з цією фоткою буде дивитись краще?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше міг бачити, хто поставив + чи -, зараз хіба не може?

Поки може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше міг бачити, хто поставив + чи -

А також не бачить реклами на першій сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім гарного напису - ніякої!

Окрім часу редагування забрати в групи Power Users ще й можливість мінусувати і тоді також залишиться лише гарний напис. (закриття власної теми і можливість зміни ніку - дрібниці які використовуються рідко)

Не знаю про яких м_даків-тролів мова (ті що пости кардинально змінювали), але якщо при 1200 повідомлень до Power User'а немає довіри, то або його треба переводити в групу "Тролі", або підвищити існуючу планку кількості повідомлень для потрапляння в групу, десь так до 4750 :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...