Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

lilechka, у всіх. VIP користувачі можуть на протязі 30 хвилин

зміни залишаться на постійно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

lilechka, у всіх. VIP користувачі можуть на протязі 30 хвилин

Ех... А як VIP стати можна? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, редагування повідомлень (хоча б через невеликий проміжок часу) потрібна функція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То можна,якось,нарешті ввести автобан на форумі? Для чого ж тоді репутація? Мало того,що в темах тролять,то й приват пишуть однодумці "ижесними". В котрих за сотню "-".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене після редактування повідомлення почало видавати - Сообщение отредактировал Otto Kreer: Сегодня, 09:2Я ро

ну ладно якби я був би простим дописувачем, а я ніби там модер ))) - Історія Луцька у фотографіях

раніше була опція вкл-викл повідомлення про редактування, а зараз цієї біди не бачу

некрасиво получається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Занадто багато зловживань і відвертої брехні з цим редагуванням.

Не всім цю функцію, давати потрібно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занадто багато зловживань і відвертої брехні з цим редагуванням. Не всім цю функцію, давати потрібно

згоден, але більшості користувачів дана функція потрібна для виправлення орфографічних та граматичних помилок в тексті. І які тоді критерії відбору користувачів для доступності функції редагування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые администраторы, у меня вопрос к Вам - Кнопочки (удалить редактировать) вернутся, или уже можно запить холодной водой?

Если можно, верните пожалуйста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кнопка була з'явилася десь в обід.. зараз знову пропала.

ресурс приватний, не спорю, але методи боротьби з тролями та провокаторами (деякі справді досить дієві, як на мою думку), описали в темі про заборону відкривати теми в розділі "Політика" (не можу її знайти). через неуважність можна написати щось типу "Казнить нельзя помиловать", а тоді як налетять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верніть, будь ласка, для Power User-ів під час редагування раніше написаного повідомлення вибір можливості включати-не включати текст типу "Повідомлення відредагував Dream: Сьогодні, 22:15 PM".

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, краще зовсім заборонити редагування. *ironic*

Верніть, будь ласка, можливість редагувати. Хочу аптеки в топікстарт додати, а пеніс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верніть, будь ласка, можливість редагувати

і мені будь ласка.

п.с. функція "редагувати" наявна. Дивився на повідомленнях 1-годинної давності - не була активною. Протягом якого часу кнопка працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що - якийсь таймер включили? Старі повідомлення не дає редагувати. Тільки свіжі. Навіть сьогоднішнє, вранішнє не дає редагувати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що - якийсь таймер включили? Старі повідомлення не дає редагувати. Тільки свіжі. Навіть сьогоднішнє, вранішнє не дає редагувати.

Походу так і було.

А який зміст редагувати давнішнє повідомлення ?

Змінити зміст шоб не мінусували? :-)

По крайній мірі на інших форумах зустрічав можливість редагування на протязі до години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви що - якийсь таймер включили? Старі повідомлення не дає редагувати. Тільки свіжі. Навіть сьогоднішнє, вранішнє не дає редагувати.

Походу так і було.

А який зміст редагувати давнішнє повідомлення ?

Змінити зміст шоб не мінусували? :-)

По крайній мірі на інших форумах зустрічав можливість редагування на протязі до години.

Не треба шукати негатив. Я хочу змінити власноруч створений топік про аптеки Луцька. Отто хоче додати щось до раніше створених тем по фотоісторії Луцька.

Боротись з якимись теоретичними тролями, які спочатку роблять вброс, а потім його змінюють, можна за допомогою РО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в торгівлі не вистачає функції редагування старих постів. :(

Підтримаю флешмоб "Зробіть все як було, так краще. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, как я тебя понимаю, очень не удобно стало :( верните пожалуйста все как было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба шукати негатив. Я хочу змінити власноруч створений топік про аптеки Луцька. Отто хоче додати щось до раніше створених тем по фотоісторії Луцька.

Я також постійно редагую перший пост своєї теми "Телефонний міні-довідник м. Луцька". Вірніше редагував, тепер такої можливості не маю.

П.С. Хотів дописати це в 126 пості, але вже не можу, час редагування сплинув. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не було зловживань з вашої сторони ( деколи повністю змінювали повідомлення) атак маєте те що маєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як то кажуть, "на злодієві шапка горить". А всім іншим можете й вернути редагування :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не було зловживань з вашої сторони ( деколи повністю змінювали повідомлення) атак маєте те що маєте.

на мою думку, вирішення просте:

1. в правила внести зміни про РО за зміну повідомлень, які були завідома флеймовими, містили образу. Так сказать, втілити на борді статтю ККУ про приховування злочину :)

2. в решті випадків (торгівлю не чіпаю, бо не торгую) зміна повідомлення, на мою думку, не може нести якихось негативних наслідків.

Чому через пару, вибачте, тролів-придурків має вигрібати чесний народ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...