Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

зверху справа кнопки "Конверт" "Логін" - непрацюють, нажимаються, стають білими і заліпають, перехода немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

В чому може бути причина , що на ноуті не працює кнопка форуму "вхід" , тому не можу зайти під своїм логіном. Із планшета заходжу без проблем .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кориця, впевнений, що не можеш зайти? А ти після першого спроби глянь у верхній правий куток ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а я про що? ) Ще раз - наводжу мишку у верхній правий куток на кнопку "вхід" , клацаю)) - не включається).Підозрюю, що проблема з ноутбуком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В розділі "Зроби сам / ОчУмелые ручки" при створенні теми Теги вводити не можна, а дозволяє тільки обрати з двох варіантів "Шукаю" і "Вирішено", які, як на мене, абсолютно не мають ніякого відношення до тем в такому розділі. Було б нормально, якби Теги тут можна було б вводити довільними словами, які б безпосередньо стосувалися саморобок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не завантажуються зображення через функцію: прикрепить файл((((( ***Загрузка пропущена (Ошибка IO)*** що сталось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні АДМІНИ. Як ви дивитесь на те щоб на форум поставити чат? Для живого швидкого спілкування було б не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Відсутній основний канал передачі даних.

Більш менш толковий резерв був піднятий тільки сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замітив трабл при вході з мобільної версії форуму. не перенаправляється на головну сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Адміни... А чому б не стврити розділ типу ВІЗИТКА??? Де б при бажанні кожен користувач міг би створити маленьку тему про себе... Думаю бажаючих трошки назбиралося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні Адміни... А чому б не стврити розділ типу ВІЗИТКА??? Де б при бажанні кожен користувач міг би створити маленьку тему про себе... Думаю бажаючих трошки назбиралося...

Прошу такі пардона, а який сенс створювати такий розділ? На скільки я розумію, спілкування в"приваті" ще ніхто не відміняв :_02: , і як що мене цікавить певна людина - просто пишу в приват і спілкуюсь, без всякої міні презентації анкетних даних :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б не стврити розділ типу ВІЗИТКА??? Де б при бажанні кожен користувач міг би створити маленьку тему про себе... Думаю бажаючих трошки назбиралося...

в якості оффтопу - якось так?

Jduuq3JlhQo.jpg

П.С. мій улюблений мульт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого так багато реклами "повипливало"?)

Напевно щось твоє, внутрішнє. В мене ні на головній, ні в перегляді теми - жодного натяку на рекламу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно щось твоє, внутрішнє. В мене ні на головній, ні в перегляді теми - жодного натяку на рекламу.

це павер юзерам включили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно щось твоє, внутрішнє. В мене ні на головній, ні в перегляді теми - жодного натяку на рекламу.

це павер юзерам включили

Щоб не розслаблялись?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є в наявності ось такі милиці(2шт.) можливо хтось підкаже куди можна віддати щоб вони потрапили потерпілим з АТО. Довго шукав тему куди написати але нічого підходящого не знайшов тому пишу тут.

post-7782-0-02677400-1413833344_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

на головній сторінці форуму випадково виключив блок, де показуються останні 5 тем, тепер не можу знайти де включити -> підкажіть

ось тут він був) тепер панель має такий вигляд

post-13465-0-33095200-1417546269_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...