Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Нагадайте, будь-ласка, як редагувати список нових тем в налаштуваннях. Тобто як відключити блокування деяких форумів зі списку блокування.

post-25293-0-30303900-1425920872_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Нагадайте, будь-ласка, як редагувати список нових тем в налаштуваннях. Тобто як відключити блокування деяких форумів зі списку блокування.

post-25293-0-30303900-1425920872_thumb.j

це зрозуміло. а далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як відключити блокування деяких форумів зі списку блокування

Не воно?

post-8000-0-19781000-1425931234_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі з датагруповського інета не находить борду (є 2 канали з статичним ІР), а з київстаровського пускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зайти на форум з двох різних пк з двох інших айпі (датагруп). З телефону все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все як було, так і є:/

В мене все як було, так і є:/

можливо не все зразу,

йдуть роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Роботи йдуть. Є проблеми з маршрутизацією.

Поки підпираю підпорками. Далі буду щось придумувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУУУРРРРРРРРРРААААААААААААА!!!!!!!!!!! Нарешті БОРД працює!!!!!!!!!! А то пару днів не міг на свому компі зайти!!!! І ше більша "злість" брала коли - 1) пробував з моб, то заходило; 2) просив інших подивитись чи в них працює - відповідали шо так; 3) ну і сьодні було окончательне :) "добивання" коли на роботі спробував - і теж борд загрузився!!!! Я вже просто не розумів чому у всіх і вся БОРД працює :( , а в мене ні!???? Поки просто не зайшов в цей розділ "Про форум" і не почитав остані коменти! І тоді зрозумів що у "щасливчиків" від ДГ така ж сама х***ня!!!! А ось вже вечері прийшов з роботи і спробува і бачу що БОРД працює!!! УРА!!! Дуже радий!!! Дякую адмінам за ЧУДОВИЙ сайт і форум!!!! :_04::_25: :_25: :_25::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже давно хотів запитати, а чому на головній сторінці до цих пір вісить банер річної давнини?

s_1427353897_7188468_79455ea40c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно хотів запитати, а чому на головній сторінці до цих пір вісить банер річної давнини?

s_1427353897_7188468_79455ea40c.jpg

за який заплачено такий і висить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Форум класний, але є один недолік, під час перегляду фотографій можна булоб зробити щоб вони переключались, наприклад як на сландо коли дивишся оголошення, то можна переключати фотографії, так було б зручніше набагато не думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день фіксую проблему, власне сабж:

-дублюються листи з інфою про приватне повідомлення, а іноді і 4 листа приходить на одне приватне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий день фіксую проблему, власне сабж:

-дублюються листи з інфою про приватне повідомлення, а іноді і 4 листа приходить на одне приватне...

То це таки баг і ще й не в мене одного?

А я думав - нова фіча для особо просвітлених: якщо з першого разу не дійшло - перечитай ще раз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом відповідь на пост закінчується таким (перед тим колесико крутиться секунд 30):

7iJrK.th.jpg

Хоча після перевідкриття сторінки відповідь вже є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ну ці здвоєні емейли з борди починають істотно підзадовбувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Треба дебажити, бо я такого, задвоєного, не отримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...