Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

дякую. виявляється відповідь була перед очима, а я перерив усе меню налаштувань)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

підкажіть як відео додати так, щоб його можна було переглянути в повідомленні, а не переходити по "ссылке".

або скажіть де про це почитати?

наперед дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на відео потрібно копіювати не адресної строки браузера.

А в Ютубі вибираємо "Поділитися" і беремо те посилання яке згенерує ютуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть як відео додати так, щоб його можна було переглянути в повідомленні, а не переходити по "ссылке".

або скажіть де про це почитати?

наперед дякую.

під відео в ютубі жмеш "поділитись" - вискакує посилання,

копіюєш його, вставляєш в ВВ-коди "media"

все! ;)

приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осилання на відео потрібно копіювати не адресної строки браузера. А в Ютубі вибираємо "Поділитися" і беремо те посилання яке згенерує ютуб.

Не обов'язково!

З адресної строки копіюємо адрксу-посилання на відео.

Єдине, що потрібно зробити - видалити літеру s після http.

таке є.


http[b]s[/b]://www.youtube.com/watch?v=LOo6-0Xl6cQ

Таке має бути


http://www.youtube.com/watch?v=LOo6-0Xl6cQ

А тепер в ділі:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час-від-часу хтось та й запитує про те, як вставити відео в повідомлення... вже пора створити окрему тему в розділі FAQ, де на пальцях описати цей процес, щоб потім можна було тільки тицяти посиланням...

Так само часто запитують, як зробити прихований текст (як сховати під спойлер), як вставити картинку/фотку в повідомлення і т.д.

Тобто, гарно було б створити темку типу "Як створити повідомлення на Борді", де б окремими постами було описано, як робити ці процедури, описані фукнкції отих же ВВ-кодів, і т.д. Тобто, створити дійсно FAQ по форуму.

І далі в процесі спілкування, при виникненні запитань в форумчан, можна було б просто кидати посилання на конкретну "інструкцію", замість в черговий раз повторно писати "прописні істини".

Було б дуже зручно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт

Як вирішити проблему....-- встановив на компутор шрифт helvetica -- і Борд почав відображати заголовки цим паскудним для читання шрифтом (користуюсь хромом)

-мало віриться що на своїй стороні я щось зміню (шрифт викидати не збираюсь, браузер змінювати також)...

можливо адміністрація підшліфує вихідний код, думаю це не тільки для мене буде добре (очі ламає шрифт жорстко)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"прєдупріждєніє" буде висіти до смерті чи можна через певний час обнулитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"прєдупріждєніє" буде висіти до смерті чи можна через певний час обнулитись?

До, смерті, я сподіваюсь, у мене ще далеко, але воно висить і їсти не просить. Раніше якісь амністії були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не відправляє повідомлення(опера мозіла файрфокс) постійно тише "сообщение слишком короткое"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натискаю кнопку підтримки будь якого посту на "борді", викидає ось таке вікно..

w10tz.jpg

Натискаю"ок", віконечко щезає, а підтримка з'являється)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мышка залипает, может, отрабатывая двойное нажатие?

Так і було))) Тільки запостив питання - моментально прийшло в голову вирішання)) Борда магічно допомагає)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер підкажіть мені. Яку-таку фігнюшечьку встановити на планшет, щоб замість відео не писало "Не вдалося завантажити плагін". Я вже замахалась різні плеєри і браузери встановлювати-видаляти. На іншому планшеті грає, на цьому(Nomi) ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер підкажіть мені. Яку-таку фігнюшечьку встановити на планшет, щоб замість відео не писало "Не вдалося завантажити плагін". Я вже замахалась різні плеєри і браузери встановлювати-видаляти. На іншому планшеті грає, на цьому(Nomi) ні.

Зробити як я - купити планшет на вінді :_07: Android недруже з flash

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Android недруже з flash

все друже.

потрібно встановити флешплеєр з 4pda, там є інструкції. І переглядати вмонтованим браузером, той точно хаває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Android недруже з flash

все друже.

потрібно встановити флешплеєр з 4pda, там є інструкції. І переглядати вмонтованим браузером, той точно хаває.

Дай лінк, і який у тебе андроїд? Бо я на 4,4 не зміг поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходила на борду через Photon Flash Player & Browser, і нічьо: ні картинкі,ні рамки, а ні посилання якогось, тупо " Не вдалося встановити плагін", зла вже не хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, оказується в мене на телі йде :0155: , а на планшеті не хтіло :_09: Motorola mini фandroid 4.4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, слава тобі, Zheny@))) Це побєда. Все працує. Виявляється, не стільки андроід, як гугл не друже з флешом, поки не поставила мозілу (в купі з флеш плеєром), не холєри не виходило.

Имейте

в виду, что в Google Chrome Adobe Flash Player не работает, так как компания Google отказалась от

его поддержки. Вам понадобится любой другой браузер, такой как, например Opera, Firefox, Dolphin

и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тільки у мене "подвоюються" пост-повідомлення і повідомлення у приваті чи ще у когось? :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто міняє/як поміняти назад статус над аватаркою?

Декілька днів статус дивним чином сам(?) помінявся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...