Перейти до змісту

ava297

Учасники
 • Кількість зміста

  114
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

Про ava297

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 426 перелядів профілю
 1. @kroha Попитаю в своїх знайомих дівчат. Може в них серед подружок така богатирша знайдеться. )))) То скину ссилку на цю тему.
 2. Цілий пригодницький серіал закрутився.))) І то ж шукають деякі люди пригод собі на заднє місце. Правильно автору теми радять, найміть професіоналів, які знають що і як робити, а не слухайте теоретиків. А то, не дай Бог, ще створите який нещасний випадок. І замість зекономлених кількох тисяч гривень, замовник буде в суді пояснювати потім, що він не дурак і на Зону йому не треба.
 3. Не впевнений чи правильно зрозумів. В обидві адреси, 0x00 2084 і 0x00 7A43, пишем "Chip is unsealed" ?
 4. Знаючи і вміючи, вибухові речовини багато з чого можна зробити. І що? Починати забороняти всі речовини, з яких це можна зробити? Має бути принцип розумної межі. Тим паче, що війна на сході. Мабуть на чорному ринку зараз можна купити багато чого готового і гратись не треба з азотною кислотою.
 5. А купували як юрік чи фізособа?
 6. @Nokian Вкажіть свій контактний телефон. Дякую.
 7. Доброго дня. Цікавить послуга заміни microUSB роз'єма в телефоні Samsung S3. Телефон цілий, плата не ушкоджена. Просто роздовбався вже роз'єм і потребує заміни, щоб нормально можна було телефон заряджати. Яка ціна та термін виконання робіт. Можете відповідати сюди або в ПП. Дякую.
 8. Куплено, працює. Перенесіть, будь-ласка, тему у смітник.
 9. @mnemonik Дякую, але потрібен саме 723й. Сьогодні "вдало" під'їхав кріслом до системного блоку, з якого він торчав. Ремонту вже не підлягає, обірвав виводи на мікросхемі. А взяв в колеги на "покористуватись". Якщо ніхто не відгукнеться, куплю на ОЛХ.
 10. Куплю сабж, в справному стані. Контакт по телефону 067-4761493, Андрій.
 11. +200 Не лінуйтесь бордівчани, допомагайте, потратив менше 5 хв свого часу. @woodwork, порадьте родичам чи друзям хворої зареєструватись на Українська біржа благодійності Там більше людей буває.
 12. Кілька років назад купив собі пачку 5 кг ЄСАБ ОК46 на Старому ринку, ще не використав. Чудові електроди для початківця.
 13. Все таки купив у Фан-Фото Samsung ICR18650-26J за 135грн. Що зашифровано в останній букві маркування? Питав ще на Варшавці в ларку, що торгують радіодеталями жінки в центрі ринку (Люда вроді одну звуть). За такий захотіли десь 280 грн. Нормальний навар у дівчат )))) Тему можна закривати.
 14. Доброго дня. Куплю один новий акумулятор Samsung ICR18650-26H або подібний. Можна без захисту, бажано з пелюстками під пайку. Про сайти знаю, хотілось би купити в Луцьку. Дзвонив у Фан-Фото та Ратекс, є в продажі подібні, але дорого. Може в кого валяється зайвий. Або підкажіть де можна ще попитати.
×