Перейти до змісту

ava297

Учасники
 • Кількість зміста

  103
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

6 Байдужий

Про ava297

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 371 перелядів профілю
 1. +200 Не лінуйтесь бордівчани, допомагайте, потратив менше 5 хв свого часу. @woodwork, порадьте родичам чи друзям хворої зареєструватись на Українська біржа благодійності Там більше людей буває.
 2. Кілька років назад купив собі пачку 5 кг ЄСАБ ОК46 на Старому ринку, ще не використав. Чудові електроди для початківця.
 3. Все таки купив у Фан-Фото Samsung ICR18650-26J за 135грн. Що зашифровано в останній букві маркування? Питав ще на Варшавці в ларку, що торгують радіодеталями жінки в центрі ринку (Люда вроді одну звуть). За такий захотіли десь 280 грн. Нормальний навар у дівчат )))) Тему можна закривати.
 4. Доброго дня. Куплю один новий акумулятор Samsung ICR18650-26H або подібний. Можна без захисту, бажано з пелюстками під пайку. Про сайти знаю, хотілось би купити в Луцьку. Дзвонив у Фан-Фото та Ратекс, є в продажі подібні, але дорого. Може в кого валяється зайвий. Або підкажіть де можна ще попитати.
 5. @S30 Можливо Ви праві. Зір вже не той, старію )))
 6. Фото з дефектом не достатньої якості. Але щось не схоже на подряпини на платі. Сліди однакового кольору по масці, по полігонах, по доріжках та чистому склотекстоліті. Як на мене, при подряпині такого не буде на платі. Швидше схоже на помальоване чимось, наприклад якимсь олівцем світлого кольору. СМД елементи вроді всі на місці.
 7. @Maniko Дякую, не знав про цей сайт.
 8. Доброго дня. Хто може продати в Луцьку за прийнятну ціну плату модуля зарядки літієвого акумулятора із захистом на базі TP4056 (зразок фото модуля в додатку). Питання актуальне до 17.00. Контактний телефон 067-4761493, Андрій.
 9. обережно ОЛХ

  Десь читав історію, що людина відіслала макбук, який підмінили працівники нової пошти на дві дошки відповідного розміру. Але продавця спасло те, що вказав в накладній справжню назву товару та справжню вартість (не пам'ятаю чи був огляд працівниками при пакуванні). І нова пошта йому повернула суму, вказану як вартість товару в накладній. Хоч і не відразу усю, а кількома частинами. Може і тут в темі читав, не пам'ятаю.
 10. @HWman Хочу забронювати. Вкажіть контактний телефон
 11. обережно ОЛХ

  @flashmax Або тусується тут продавець, або то адміністрація ОЛХ, бо я тоді ж подав скаргу на шахрайство. Натрапив просто випадково на такі цікаві фото в гуглі)))
 12. обережно ОЛХ

  Добрий вечір. Хто знає цього продавця Mr_Panda ? Будьте обережні. Знайдіть відмінності із цим. Підказка - які схожі серійні номери і не тільки ))).
 13. @[email protected] Таке фото вночі, зблизька, до гикавки (якщо не більш серйозного) може призвести. Зараз, при включеному світлі і то віджахнувся )))))))
 14. Скиньте фото. Можливо зацікавить.
 15. Куплю новий насос (помпу) до пральної машинки. Фірми Askoll. Кріплення на три саморізи. Потужність 34, 40 Вт. Штекер живлення здвоєний, на задній стінці. Знаю, що можна купити без проблем в інтернеті. Може хто з Луцька має на продаж за прийнятною ціною. Пропозиції залишайте тут, в ПП, або за телефоном 067-4761493 (Андрій).
×