Перейти до змісту

ava297

Учасники
 • Кількість зміста

  125
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

8 Байдужий

Про ava297

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

1 470 перелядів профілю
 1. Вибачте, що не по темі. А в чому проявлялась проблема? Планував своїй сестрі купити таку для Debian замість затички. Вона ж вроді нормально має підтримуватись відкритими драйверами.
 2. Куплю процесор AMD Athlon 64 X2, сокет АМ2. Частота чим більша, тим краще. Материнка BIOSTAR NF4 AM2L. Необхідно трішки прискорити старичка, в якому стоїть AMD Athlon 64 3000+. Може в кого валяється ще таке чудо за прийнятну ціну. Пишіть в тему, в приват, вайбер, дзвоніть. Тел 067-4761493, Андрій.
 3. Якщо цей блок коротне Вам в мікроЮСБ роз'ємі, то мало не покажеться. Будьте обережні з такими порадами, а то ще якісь новачки начитаються такого і почнуть експериментувати )))))))) Та спробуйте ту рідну зарядку на 3А, аби роз'єм і штекер були не розбиті. І чисті. Всеодно Вам ніхто не дасть гарантії, що все буде гаразд. Робите все на свій страх і ризик.
 4. А напруга яка на виході зарядки? Якщо 5 В, то можна спробувати так зробити. Але всетаки це ризиковано, 3 А і на мікроЮСБ. Хіба що проектувальники були толкові, і обмежили струм зарядки планшета через мікроЮСБ порт.
 5. Карта не моя, а кума. Не хочеться з нею експериментувати і підбирати системи охолодження, комп'ютер не ігровий. Та й часу, немає на експерименти. Розбирати не пробував. Але з виду... там не втулка стоїть яку можна змазати, а підшипник кочення, в якого накрився сепаратор (бо віська має помітний осьовий люфт в сторони, вліво-вправо). Якщо не знайду оригінальний, то поставлю зверху звичайний кулер на 92 мм.
 6. Сфотографував наклейку на вентиляторі. Model: R128015SH. Діаметр крильчатки 75 мм. Відстань між отворами 43 мм. Але на радіаторі є ще додаткові отвори під кріплення 53 мм.
 7. Пам'ять придбана, дякую Всім, хто відгукнувся.
 8. Та це я знаю ))))) Сьогодні знову планую бути біля того системника. Так і зроблю.
 9. Цікавить тільки вентилятор. Наскільки я зрозумів при огляді, вентилятор з підшипником кочення. Підшипник вийшов з ладу, створює характерні звуки при роботі. Хочу його замінити, поки він не заклинив. Розгляну Ваші пропозиції, якщо маєте щось підходяче. Не подумав записати розміри кулера, щоб підібрати аналог.
 10. Добрий день. Куплю справний кулер до відеокарти Asus GTS 250, вказаний на фото. Або, може хто міняв, і підскаже альтернативу. Контактний телефон 067-4761493, Андрій.
 11. Доброго дня. Куплю дві планки пам'яті Samsung DDR2 2GB 800MHz, що вказані на фото. З манібеком не менше однієї доби, для можливості тестування справності і сумісності. Контактний телефон 067-4761493, Андрій.
 12. @kroha Попитаю в своїх знайомих дівчат. Може в них серед подружок така богатирша знайдеться. )))) То скину ссилку на цю тему.
 13. Цілий пригодницький серіал закрутився.))) І то ж шукають деякі люди пригод собі на заднє місце. Правильно автору теми радять, найміть професіоналів, які знають що і як робити, а не слухайте теоретиків. А то, не дай Бог, ще створите який нещасний випадок. І замість зекономлених кількох тисяч гривень, замовник буде в суді пояснювати потім, що він не дурак і на Зону йому не треба.
 14. Не впевнений чи правильно зрозумів. В обидві адреси, 0x00 2084 і 0x00 7A43, пишем "Chip is unsealed" ?
×