Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Темку про ДТП поверніть будь ласка...

 

 

База вийнята з бекапа + mysql переїхав на новий сервер.

Ще є трошки роботи. Але немає часу  :) 

втратилась частина "повідомлень"

навіть ПМ написані під час не стабільної роботи 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Темку про ДТП поверніть будь ласка...

 

 

База вийнята з бекапа + mysql переїхав на новий сервер.

Ще є трошки роботи. Але немає часу  :) 

втратилась частина "повідомлень"

навіть ПМ написані під час не стабільної роботи 

 

Дякую. Але вчора я її створив - за годинку (якщо не швидше) її не стало. Так що - не то трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Темку про ДТП поверніть будь ласка...

 

 

База вийнята з бекапа + mysql переїхав на новий сервер.

Ще є трошки роботи. Але немає часу  :) 

втратилась частина "повідомлень"

навіть ПМ написані під час не стабільної роботи 

 

Дякую. Але вчора я її створив - за годинку (якщо не швидше) її не стало. Так що - не то трохи.

 

Можливо порушили якийсь пункт правил ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Можливо порушили якийсь пункт правил ;)

 

 

Не порушив.

Дякую за участь, але Ваші припущення, як відповідь на моє прохання, мене не влаштовують. Просив би утриматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Можливо порушили якийсь пункт правил ;)

 

 

Не порушив.

Дякую за участь, але Ваші припущення, як відповідь на моє прохання, мене не влаштовують. Просив би утриматися.

 

 

Та це глюк якийсь технічний. От сьогодні Дмитро Вікторович в обід створив тему про хунту,.ніяких правил не порушив, а темка зникла :(

 

hunta.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Та це глюк якийсь технічний. От сьогодні Дмитро Вікторович в обід створив тему про хунту,.ніяких правил не порушив, а темка зникла
:)

товсто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага.

різниця в часі... .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть здогадок, це заново набраний пост.

І куди ти дав посилання? Там вже все потерто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, коли vaz75 давав посилання, там ще не було потерто.

Таки да. Там був пост Дмитрий Викторович Шума, де він багато чого писав і серед всього цього повідомив, що вищезгадувана тема дивним чином зникла і він набрав нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, коли vaz75 давав посилання, там ще не було потерто.

Таки да. Там був пост Дмитрий Викторович Шума, де він багато чого писав і серед всього цього повідомив, що вищезгадувана тема дивним чином зникла і він набрав нову.
Я знаю ;)

Десь там вище я писав про демократію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма Шума має певні розлади психіки. Ще не параноідальна шизофренія, але близько. Я скриваю його теми і повідомлення, оскільки він пише відверту херню, а мені дзвонять люди і журналісти, а мені впадло у все те навіть вникати. 

Ну наприклад:  виявився пасивним педерастом, а жильці його будинку вже два роки про це довбуть міськраду!!!! (без образ - це просто приклад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма Шума має певні розлади психіки. Ще не параноідальна шизофренія, але близько. Я скриваю його теми і повідомлення, оскільки він пише відверту херню, а мені дзвонять люди і журналісти, а мені впадло у все те навіть вникати. 

Ну наприклад:  виявився пасивним педерастом, а жильці його будинку вже два роки про це довбуть міськраду!!!! (без образ - це просто приклад)

Поки Діма не гнав на Самооборону, Лапіна і Климчука, то ти його шизофренію не помічав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки Діма не гнав на Самооборону, Лапіна і Климчука, то ти його шизофренію не помічав?

А як же бутерброби з ікрою???

 

Для незадоволених методами спілкування Дмитрий Викторович Шума на борді.

Зверху - фуршет. Бюджетники, пенсіонери і прібліжонні жруть бутерброди з ікрою.

Знизу - самооборонівець Діма, який півтора року стоїть на зупинці біля Там-Таму, збираючи кошти бійцям. Він отак може простояти місяць, з цим плакатом!!!

А поруч - благодійний ярмарок для бійців.

Оренда сцени з шестиметровим екраном коштує в десятки разів більше, ніж весь "товар" на ярмарку.

У мєня всьо.

nVWOe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічала вся самооборона, а що? Ти теж потролити гаразд?


Ок. Я більше пости Діми не модерую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Я скриваю його теми і повідомлення, оскільки він пише відверту херню, а мені дзвонять люди і журналісти, а мені впадло у все те навіть вникати.
Нормапльні такі методи :) . Можливо бордівці самі собі вирішать хню він пише чи ні?  Якщо він пише відверту неправду (на твою думку) про самооборону, про Лапіна чи ще когось, то правильно було б навести контраргументи, а не терти його теми.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Можливо бордівці самі собі вирішать хню він пише чи ні?
можливо бордівці самі визначать мою сексуальну орієнтацію?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


можливо бордівці самі визначать мою сексуальну орієнтацію?
Не бачу зв'язку. Ну якщо ти вже зацепив це питання, то можливо для себе кожен і визначить (або вже визначив) її.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Можливо бордівці самі собі вирішать хню він пише чи ні?

можливо бордівці самі визначать мою сексуальну орієнтацію?

 

 

Ага. Голосуванням :)

 

YouRich, на моїй пам"яті ти десь в третій десятці тих, хто вимагає від борди демократії. Забуваючи при цьому, що борда - це власність людей, які, наприклад, симпатизують Лапіну, а тому мають повне право його підтримувати будь-якими методами.

Це те саме, що якби ти почав труїти у себе вдома мух/комарів/мурах/мишей - а до тебе прийшов би буддист якийсь і почав би розповідати, як це недобре - живі створіння позбавляти життя.

Ти послав би його чимподалі. Головний твій аргумент при цьому був би таким: "Моя хата, що хочу - те в ній і роблю. А нічого протизаконного я не зробив".

Аналогію вловлюєш? Сподіваюся.

До речі, адміни і модери проявляють до тебе неабияку терпимість. Наприклад, в темах "Анекдот N..." чи "Уматное картинко" дозволяється постити лише смішний контент. А ти собі дозволяєш організовувати в цих темах обговорення чи просто беззмістовні пости тулити (доказ 1, доказ 2 ну і далі є). Цього вже достатньо, аби ти пару тижнів сидів у Read Only. Але ж терплять...

Інколи, коли людина надто багато починає писати фігні на борді - цей метод Read Only є чудовою профілактикою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...