Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

post-8842-0-25641700-1447168912_thumb.pn

Ось, я саме про це і говорю. В тебе так головна виглядає?

 

 

 

 
 доречі, а куди поділася секція з останніми активними темами ? не останніми створеними що в сайдбарі, а саме з останніми, в котрих дописували вона була в основному блоці з самого верху і включалась в налаштуваннях зараз не бачу ні секції ні налаштувань 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

 

а якщо відкрита панель і підвести мишку в куточок то з'явиться хрестик

 

attachicon.gifvo1.jpg

Хрестик є. Стрілок все-рівно немає і вигляд в мене трошки інший - широко між полосами.attachicon.gifСнимок111.JPG

 

 

в тебе "новие бупликации"

а треба щоб була "головна сторінка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

4 версія а потім до$@бки і доробки, якщо глючать :)!

Дайте нормально переїхати з такою великоб базою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив такий глюк ще у старій версії: якщо на борду заходиш інкогніто, то видно що написано у підписі зареєстрованих користувачів; коли ж сам залогінишся - підписи не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітив такий глюк ще у старій версії: якщо на борду заходиш інкогніто, то видно що написано у підписі зареєстрованих користувачів; коли ж сам залогінишся - підписи не видно.

Зареєєстровані користувачі мають можливість сховати підписи інших зареєстрованих, а незареєстровані мусять дивитись на все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админы! пару месяцев назад создал соответственно правилам тему в инвайтах с целью зарегать на борде своего коллегу, с тех пор нет ни регистрации ни ответа, тупо игнор...

надеюсь что в этой теме меня услышат!

флудить по всему форуму про эту проблемку не хочется

дайте уже инвайт плиз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админы! пару месяцев назад создал соответственно правилам тему в инвайтах с целью зарегать на борде своего коллегу, с тех пор нет ни регистрации ни ответа, тупо игнор...

надеюсь что в этой теме меня услышат!

флудить по всему форуму про эту проблемку не хочется

дайте уже инвайт плиз!

Так інвайти уже давно відмінені. Хіба ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

админы! пару месяцев назад создал соответственно правилам тему в инвайтах с целью зарегать на борде своего коллегу, с тех пор нет ни регистрации ни ответа, тупо игнор...

надеюсь что в этой теме меня услышат!

флудить по всему форуму про эту проблемку не хочется

дайте уже инвайт плиз!

а коллеге нажать кнопку "Регистрация" религия не позволяет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні адміни, якщо є така можливість, будь-ласка, прикрутіть в шапці кнопку "мої публікації"...десь біля кнопки "просмотр нових публікацій". Дуже часто користуюсь кнопкою "мої публікації" і половину часу захожу на борду з мобільного телефону і вкрай незручно, навіть частенько неможливо, визвати випадаюче меню, де сховано кнопку "мої публікації". Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хник-хник! Повідомлення можу відправляти лише у мобільній версії сайту(

Пише "Слишком короткое сообщение"((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big Board Upgrade вже закінчився? :blink:  Чи ще в процесі?

Бо кака била, така і єсть

Щось відео (програвачем) не вставляється... Теж з-за цього? Чи тепер якийсь новий "секрет" з'явився? ...типу як раніше видаляння буковки "s"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

сенс в тому що можливо можна якось не піднімати вгору теми, які не цікавлять – нехай собі йдуть вниз наприклад, є деякі з торгівлі, які вже 2 роки апаються і постійно мені вилазять

а ти просто на них не заглядай, коли вони вилізли, і вони кануть в лєту ;)

тобто так і будуть "опускатися" "непереглянутими" скільки б її не "апали".

 

А от як тільки ти переглянув, так у випадку "апання" тієї теми вона знов в тебе спливе.

 

 

спосіб ні разу не дієвий

теми сортуються все ж по даті останнього апання незалежно від того заходив ти чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені приходять листи щастя

 

1.jpg

 

в Хромі можу тільки читати, а писати зась, в Есплоері можу писати  зате показує тільки перше повідомлення на сторінці, Замість решти повідомлень відображає рядок реклами  в такт зміни якої моргає і зображення на екрані )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні адміністратори, модератори та всі хто гордо йменує себе командою форуму. Коли вже нарешті  завершиться цей кошмар під назвою апгрейд форуму чи як ви це називаєте розумними словами. То малюнок не вставляється, то на кількатомне повідомлення пише «Слишком короткое сообщение». Я розумію, що це «частний рєсурс» і ви нікому нічого не должні, але майте повагу до участниківі форуму. Якщо самі не можете справитися із завданням – найміть когось хто в цьому розбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу побажати тільки натхнення і часу всій команді, а дописувачам борди терпіння :)

Теж дуже часто забуваю про неможливість написати повідомлення, бо "воно слишком короткое" в мозілці)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, після оновлення борди пропало вікно з популярними новинами. Передивилась налаштування, та не знайшла де це можна виправити, можливо не правильно шукаю... Скрін прикріпляю, раніше вони були над волинською підтримкою.

post-16736-0-74869900-1447752931_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Підкажіть, після оновлення борди пропало вікно з популярними новинами. Передивилась налаштування, та не знайшла де це можна виправити, можливо не правильно шукаю... Скрін прикріпляю, раніше вони були над волинською підтримкою.

attachicon.gif10c52933cb.jpg

вимкнено, ібо конфлікт версій. якшо усунеться то вернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора. Скажіть будь ласка, чи є можливість побачити хто та за що знімає бали з репутації (ставить мінус), а також хто на це має право? Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Скажіть будь ласка, чи є можливість побачити хто та за що знімає бали з репутації (ставить мінус), а також хто на це має право?

Є. Треба стати модератором, ВІП користувачем, командою форуму або адміном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, чи є можливість побачити хто та за що знімає бали з репутації (ставить мінус), а також хто на це має право? Дякую

Підказка №1:

- не хочете мінусів - не лізьте у політику!

Підказка №2

- не лізьте у суперечку із хлопцями, вік яких сумнівний.

а також із тими ж Віпами і Паверами.

Підказка №3

- перестаньте вести себе як істеричка. (це інтернет, тут і нах*єр можуть послати).

Підказка №4

- популізм наше всьо!

 

Згоден, зелені цифірки набагато приємніше дивляться, ніж червоні. А ще коли там цифра 3-значна! :)

 

Більшість мінусів, в темі про вибори мера. Хто мінусував? Та всі ті, з ким ви сперечалися.

А ще ті,  хто і не вступав у суперечку, але думка яких відмінна від вашої.

 

Все просто.

 

Постіть краще мі-мі-мі картинки.  А якщо вже полізли в політику - то будьте готові отримати мінусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Скажіть будь ласка, чи є можливість побачити хто та за що знімає бали з репутації (ставить мінус), а також хто на це має право? Дякую

Підказка №1:

- не хочете мінусів - не лізьте у політику!

Підказка №2

- не лізьте у суперечку із хлопцями, вік яких сумнівний.

а також із тими ж Віпами і Паверами.

Підказка №3

- перестаньте вести себе як істеричка. (це інтернет, тут і нах*єр можуть послати).

Підказка №4

- популізм наше всьо!

 

Згоден, зелені цифірки набагато приємніше дивляться, ніж червоні. А ще коли там цифра 3-значна! :)

 

Більшість мінусів, в темі про вибори мера. Хто мінусував? Та всі ті, з ким ви сперечалися.

А ще ті,  хто і не вступав у суперечку, але думка яких відмінна від вашої.

 

Все просто.

 

Постіть краще мі-мі-мі картинки.  А якщо вже полізли в політику - то будьте готові отримати мінусів.

 

Вибачте, але вже 2 рази мене обзиваєте істеричкою тільки за те що я маю власну думку і спостереження. Просто стало цікаво, мінуси ставлять, а я навіть не знаю хто і вони мене не засмучують. Я ж теж можу і нах.. послати, бо розумію що то інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А тепер вброс: користувачі можуть дивитися хто їм поставив "+" "-"... Холівар напевно почнеться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...