Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Йопт, люди ви віткою не помились, чи то вас так після свят колбасить?

В мене одного відео із ютуба не відображаються в тегові чи я щось упустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене одного відео із ютуба не відображаються в тегові чи я щось упустив?

Упустив. Приблизно тсорінок 6-8 цієї ж теми. І да, ти далеко не перший, хто про це питав / питає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а тому мають повне право його підтримувати будь-якими методами.

тобто цензура в ЗМІ вже дозволена. і підтримується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тому мають повне право його підтримувати будь-якими методами.

тобто цензура в ЗМІ вже дозволена. і підтримується?
якщо ви хочете диктувати свої умови незалежному виданню - це вам обійдеться значно дорожче (с) кіно часів "перебудови"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда - не ЗМІ. Учи матчасть.

Цензура є у всіх ЗМІ. І більшість це визнають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай, покажи мені, де в Вікі написано, що борда (чи форум) - це ЗМІ?

До того ж Вікі - не законодавство України. А законодавство України відносить до ЗМІ лише ЗАРЕЄСТРОВАНІ засоби масової інформації та інформаційні агентства.

Saddy, не умнічай :) це личить людям, які трохи розбираються в предметі бесіди. Я за своє життя в п"яти ЗМІ працював і три реєстрував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще перших скількісь там разів було цікаво спостерігати як Ді паплюжить тих з ким братався тиждень тому бо вони десь там правду сказали/написали

але уже якось скушно

P.S.: тре бо має такі права... хйз що б ви терли якби товаришували з адмінами :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда - не ЗМІ. Учи матчасть.

Цензура є у всіх ЗМІ. І більшість це визнають.

і називають це "редакційна політика"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, ти правильно говориш, що я в третій десятці тих, хто щось там вимагає, а також десь у третій десятці флудерастів форуму, тому пред'являти мені пости типу тих, що в гуморі - це дійсно смішно. А ти пости читав, після яких я нафлудив (аж два рази) у гуморі? Їх ти не рахуєш флудом? Питання риторичне.

І на рахунок мух і мишей...Якщо вже борда приватна оселя, то чому в ній так багато гостей (надцять тисяч)? То закрийтеся тут, зробіть типу приватного клубу і не "стройте" тут людей, а то попахує вже тими дихлофосами неслабо. Сподіваюся, аналогію зловив.



і називають це "редакційна політика"
Так, я це пам'ятаю...Як писав моїй дружині один з вельмишановних бордівців - це інтернет, тут можуть і на х** послати :) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Пацики на моциках без бензика. Ви тут що розвели? :)

Я нікому не симпатизую я аналізую і роблю висновки.

Борда не змі, і дермократії тут місцями задофіга. Так само і емоційних людей.

Замітьте я навіть нікого не забанив :)

Те що хтось з людей, маючи функції модератора щось десь потер, не є моєю офіційною позицією.

На разі я достатньо довіряю тим хто модерує форум. Не без косяків, але це усе лічиться при особистій бесіді. :)

А не флудом на пару сторінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А законодавство України відносить до ЗМІ лише ЗАРЕЄСТРОВАНІ засоби масової інформації

ти про   З А К О Н     У К Р А Ї Н И 

Про друковані засоби масової інформації
(пресу) в Україні 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А ти пости читав, після яких я нафлудив (аж два рази) у гуморі? Їх ти не рахуєш флудом?

І не тільки він. в темі гумор постять гумор. Вибачте за тавтологію. І там не передбачено обговорення картинок чи анекдотів.

Колись, Шкодер давав РО за таке. І пости грохав.


То закрийтеся тут, зробіть типу приватного клубу і не "стройте" тут людей, а то попахує вже тими дихлофосами неслабо

Ти вже 100578-й на форумі, кому щось не до вподоби. Це є приватний ресурс, розміщений у вільному просторі Інтернет.

Не подобається - шукаємо альтернативу! Немає альтернатив - тихенько сидимо і сприймаємо як є.



Як писав моїй дружині один з вельмишановних бордівців - це інтернет, тут можуть і на х** послати :) .

Можуть! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 


Ти вже 100578-й на форумі, кому щось не до вподоби. Це є приватний ресурс, розміщений у вільному просторі Інтернет. Не подобається - шукаємо альтернативу! Немає альтернатив - тихенько сидимо і сприймаємо як є.
Ти знаєш, мені борда подобається, адже я тут знайшов реальних друзів...А те, що там деякі є нюанси - це переживем. Просто я розумів борду як загальний луцький форум, де можна поговорити з земляками про все і ні про що...А оказується це ресурс (зі слів деяких модераторів), власники якого підтримують політику того чи іншого депутата і мають право підтримувати його любими методами... Звичайно можуть і мають право.... Тільки ось тепер задумався, наприклад клеючи наліпку на авто логотипу улюбленої борди, не стаю я мимоволі агітатором того чи іншого депутата?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, Шановний адмін, якщо є така можливість, будь-ласка, прикрутіть в шапці кнопку "мої публікації"...десь біля кнопки "просмотр нових публікацій". Дуже часто користуюсь кнопкою "мої публікації" і половину часу захожу на борду з мобільного телефону і вкрай незручно, навіть частенько неможливо, визвати випадаюче меню, де сховано кнопку "мої публікації". Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Тільки ось тепер задумався, наприклад клеючи наліпку на авто логотипу улюбленої борди, не стаю я мимоволі агітатором того чи іншого депутата?

Борда стала дуже політичною за останні роки. 2, може уже 3.

Колись такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще раз, я не підтримую жодного політика. Я в принципі аполітичний.

Хотілки будуть з'являтись після того як перейдем на 4ту версію форуму.

На разі є проблеми з базою даних. Іпусь кароч. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


На разі є проблеми з базою даних. Іпусь кароч. :)

а може табула раса? :) Чиста дошка?

 

Все з нуля, чистий (голий)  форум? 

ні тобі репутації, нічого :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ти абалдєл? Дай мені до павера дойти, щоб тобі хоч одного мінуса вліпити :D . А тоді вже можна з чистого листа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Так вже таке вроді було ,що репутацію обнуляли ,і нічого вижили :)

Мова не про репутацію. Про все.

Лише активні юзери (за останні 2 роки) ні постів, ні репи нічого!

Все з нуля! ги-ги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


фу фу фу :)

Я знав, що тобі така ідея не сподобається.

 

То на коли заплановано перехід на нову версію? Зробиш анонс? Попередиш людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В процесі, проблема з конвертацією бази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В процесі, проблема з конвертацією бази.

Ясно. Будемо чекати прес-релізів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...