Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Як так? Кармадрочери негодують.

в той же момент  і поставили +.

Буває. потім стане все ок.



Як так? Кармадрочери негодують.

в той же момент  і поставили +.

Буває. потім стане все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 

А тепер вброс: користувачі можуть дивитися хто їм поставив "+" "-"... Холівар напевно почнеться..

Корисно) Тільки що воно дасть) Якщо в людей мозгів нема, хто їм винен, ось у мене два довбо**ба по кд ліплять мінуси, і шо ж ти тепер зробиш? Аутізм - не виліковний.

 

 

Ваш ідіотизм ( і тих, хто такі пости плюсує), схоже, теж невиліковний. Яке ви маєте право використовувати людську біду як обзивальне слово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не підскаже як вставити відео наприклад з Ютуба в розгорнутому вигляді? Зараннє дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я незнайшов такого функціоналу то підкажіть, а якщо немає можливо варто б реалізувати.

потрібно в списку "Мої публікації" кнопочка біля конкретної теми (чи птічка а кнопочка для всіх) : "Забути шо я колись був необережним відповісти в цій бредовій темі :)".

Як на мене було б зручно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтілося б, щоб прикрутили якийсь функціонал, щоб з'явилась можливість хоч якось наводити порядок серед прикріплений тобою файлів, бо там такий бардак!... А можливості якоїсь роботи з ними майже нема... Ні посортувати (чи по даті, чи по темі, чи по назві, і т.ін.), ні можливості пошуку... Навіть прев'юшки фоток настільки маленькі, що роздивитись на них щось майже неможливо, а тому від цього втрачається і практичний сенс... Мусиш тупо збільшувати масштаб браузера...
 
Також з цитатами якась біда... Після Ентеру в цитаті створює іншу цитату (розбиває на дві), пусті рядки на початку вставляє, і т.д.

 

І після переключення режиму створення повідомлення в "BBCode Mode" і назад в цитатах з'являється сміття-залишки... Якісь
 
Да, і коли ж вже, нарешті, з'явиться можливість нормально вставляти плеєри відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фух, відпустило борду перед Новим Роком :) 

Що то було, якщо не секрет :) ? Сисадміни забухали ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Help! При створенні теми кудись зникає її назва. Не знаю чи навіть можна таку тему комусь прочитати ... WTF?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не використовуй кириличну "р"

 

Очікував будь-якої відповіді, окрім такої. Я в ступорі :) А що з нею не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

не використовуй кириличну "р"

 

Очікував будь-якої відповіді, окрім такої. Я в ступорі :) А що з нею не так?

 

 

Ну ще Зевс Ісвег, чи там Шкодег, Ягчік, або Мотоггголка - це ясно. Але т0гік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кудись зникла тема про дтп 2016

http://board.lutsk.ua/topic/190962-сьогоднішня-чергова-дтп-2016/

 

було десь до десятки дописів і німа.... ПАЧАМУ вапрос

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:(

Борду треба обслуговувати як і любу машину хоч це і програмна штука проте зараз і так розрослась до великих розмірів

Люди відпочиньте і не досьте сервер поки його шаманять для Вас же!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...