Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума v2


ursa

Рекомендовані повідомлення

Люди відпочиньте і не досьте сервер поки його шаманять для Вас же!

не всі мають можливість на роботі форумом користуватись...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди відпочиньте і не досьте сервер поки його шаманять для Вас же!

не всі мають можливість на роботі форумом користуватись...
змінюй роботу

не використовуй кириличну "р"

Очікував будь-якої відповіді, окрім такої. Я в ступорі :) А що з нею не так?
я НЕ знаю що НЕ так :(

запропонував просто вихід з положення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в районі 11 год. створив тему, сьогодні її немає. Правил не порушив при створенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

втратилась частина "повідомлень"

навіть ПМ написані під час не стабільної роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

База вийнята з бекапа + mysql переїхав на новий сервер.

Ще є трошки роботи. Але немає часу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База вийнята з бекапа + mysql переїхав на новий сервер.

Ще є трошки роботи. Але немає часу :)

Ну, з Різдвом тебе, бекап бази!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто раді цікавості, а тяжко зробити якийсь додаток чи мобільну версію борди? А то якось не зручно трохі з телефону сидіти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто раді цікавості, а тяжко зробити якийсь додаток чи мобільну версію борди? А то якось не зручно трохі з телефону сидіти ;)

Обіцяли мего оновлення де буде мобільна версія форуму, але поки оновлення не було ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Обіцяли мего оновлення де буде мобільна версія форуму, але поки оновлення не було ((

Обіцяли - значить збрехали буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто раді цікавості, а тяжко зробити якийсь додаток чи мобільну версію борди? А то якось не зручно трохі з телефону сидіти ;)

а що заважає поставити Tapatalk і через нього зайти на борду? ось і мобільна версія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нe зручний інтeрфeйс, багато рeклами та різного хламу, нe пeрeвeдeний інтeрфeйс і т.д, якщо вже так то кращe простим сайтом користуватись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вона  є (кнопка), але її потрібно кожен раз шукати - а тут завжди в одному місці. Як на мене так зручніше .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я незнайшов такого функціоналу то підкажіть, а якщо немає можливо варто б реалізувати.

потрібно в списку "Мої публікації" кнопочка біля конкретної теми (чи птічка а кнопочка для всіх) : "Забути шо я колись був необережним відповісти в цій бредовій темі :)".

Як на мене було б зручно :)

Коли буде :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volt, не потрібно її кожен раз шукати, вона є у кожному коментарі, тому можна з любого місця на сторінці піднятися вверх. Ще й до того всього є кнопка на клавіатурі, яка підіймає сторінку догори, находиться над цифровою клавіатурою (та що справа) і називається "Home".


 

П.С. Прохання до адмінів: Можливо зробити так, щоб смайли були зразу відкриті під формою швидкої відповіді?


 

 


Шановні адміни, якщо є така можливість, будь-ласка, прикрутіть в шапці кнопку "мої публікації"...десь біля кнопки "просмотр нових публікацій". Дуже часто користуюсь кнопкою "мої публікації" і половину часу захожу на борду з мобільного телефону і вкрай незручно, навіть частенько неможливо, визвати випадаюче меню, де сховано кнопку "мої публікації". Дякую.
Шановні адміни, ще раз звертаю вашу увагу на дане прохання. Дайте, будь-ласка, відповідь, чи є така можливість.

 

Відповідь хоч якась буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з найбільших автоклубів України обновився до крайньої версії форуму, до тої які ми всі так чекаємо )))

Якщо комусь цікаво як буде виглядати наша Борда після великого апгрейду пропоную завітати на 2108 Клуб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один з найбільших автоклубів України обновився до крайньої версії форуму, до тої які ми всі так чекаємо )))

Якщо комусь цікаво як буде виглядати наша Борда після великого апгрейду пропоную завітати на 2108 Клуб

Прикольно! Типу Material Design) І якщо реально таке буде, хай не забудуть перевести все на українську) А то на даний час тут і російська, і англійська,і українська в купі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ha3aP, шота мені зовсім не прикольний вигляд у того нового форуму...все якось сіро і злито в одну кучу...маю наувазі коментарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Типу Material Design

Плаский дизайн - то далеко не Material, останнім там і не пахне

 

Ну я б не сказав, при переході на другі сторінки теми, гарно переливається, а не ривком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Ну я б не сказав, при переході на другі сторінки теми, гарно переливається, а не ривком :)
Що там гарного? Спочатку думає (пише загрузка), а потім просто перебігає знизу сторінки наверх, але вже на нову сторінку...навіть бісить це перебігання, на очі діє подразнююче.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну я б не сказав, при переході на другі сторінки теми, гарно переливається, а не ривком :)

Що там гарного? Спочатку думає (пише загрузка), а потім просто перебігає знизу сторінки наверх, але вже на нову сторінку...навіть бісить це перебігання, на очі діє подразнююче.

 

Мені кажется, чи в когось інтернет швидко працює? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Мені кажется, чи в когось інтернет швидко працює? :)
Не знаю, швидко це чи повільно, але ніколи не скаржився

 

av02e6xuaj95.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мені кажется, чи в когось інтернет швидко працює? :)

Не знаю, швидко це чи повільно, але ніколи не скаржився

 

av02e6xuaj95.png

 

Хз як в кого, в мене швидко після того як нажму відразу відображає наступну сторінку + воно не перезавантажує всю сторінку, тобто вся тема вже завантажена 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...