Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

 

13 часов назад, natalka) сказал:

дозвонилась до оператора.

 

Як ви це робите)? За яким номером?

Я вчора дзвонив, дзвонив, але щось так і не зміг попасти на оператора, заблукав в голосовому меню...

Написав їм в чат, відповіли що в мене все ок, але заявку прийняли, пообіцяли все виправити 05.02 до 15:00

А сьогодні СМС прийшла що 02.02 в 21:00 заплановані роботи по відновленню послуги "Домашній інтернет".

 

13 часов назад, natalka) сказал:

в мене взагалі завантаження 4Мб а має бути до 100 (((

Таж сама фігня вчора була.

Думав вже щось з WiFi, з’єднався дротом, але ніц не змінилося.

Але чому до 100?

В системі Мій Київстар чітко зазначено 100 Мб/с, а не до 100...

KS.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.02.2018 в 10:54, Prot сказал:

Як ви це робите)? За яким номером?

не знаю )

звонила з мобільного КС на 460. Пам'ятаю що  вводила номер особового, потім технічні питання, потім вибирала що знаходжусь біля компа і готова виконати щось :) , а потім "нажміть для звязку з оператором". Якось так...

До 100, тому що 100-це максимум, а по факту завжди є похибка. Ну і по інформації яка в оф.магазинах/салонах є то таки до 100

 

IMG_20180203_224642507_HDR.jpg

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередньо ще телефонувала (коли просила 100 за 100), то казали що мінімальна плата на сьогодні за домашній інтернет 75 грн. (на фото зверху).

Порадили мені перейти на все за 105. Купити найдешевшу сімку за 25 грн. (таку можна без проблем купити в салонах КС)  і просто її активувати. Навіть якщо я телефоном не буду користуватись, то так все-рівно вигідніші умови ніж мені пропонували раніше (70 за 110).

І хтось писав що це всього на 3 місяці. Так от в магазині КС мене запевнили що для існуючих користувачів це на постійній основі. 3 міс. це тільки для нових користувачів що обирають послугу за 75 грн. (на фото зверху зелена позначка).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

tp link 840n який пропонує зараз київстар, перешивається ? Не залочений лиш під них?  

І може хто сказати, як їхнє телебачення відносно якості картинки?  Зараз воля стоїть, цікавить різниця. 

Змінено користувачем NeoN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, NeoN сказано:

tp link 840n який пропонує зараз київстар, перешивається

чув, що деякі версії прошиваються, пробував свій - не вийшло, прошивка залишається...

1 година тому, NeoN сказано:

І може хто сказати, як їхнє телебачення відносно якості картинки?  Зараз воля стоїть, цікавить різниця. 

ось тут не скажу, тб - раніше було від волі, тепер датагруп (значно краще)

від київстара тб не підключав - телевізори мають вбудований wifi, не бачу сенсу платити гроші за те що можна дивитись безкоштовно, а 100 мбіт київстара вистачає з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

пробував свій - не вийшло, прошивка залишається...

І, відповідно, працює він лиш з київстаром ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

від київстара тб не підключав - телевізори мають вбудований wifi, не бачу сенсу платити гроші за те що можна дивитись безкоштовно

А що саме зробили? WiFi і в мене в телевізорі є) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, NeoN сказано:

І, відповідно, працює він лиш з київстаром ? 

Да, бо там в прошивці забиті DNS сервери Київстару і їх змінити не можливо, тобто працює лише в мережі Київстару. Але в їхні роутери можна прошити і заводську прошивку, для цього потрібно найти в інтернеті дамп заводської прошивки, випаяти з роутера мікросхему флеш-пам'яті, вставити її в програматор і прошити в неї дамп заводської прошивки, потім запаяти мікросхему назад в роутер і буде працювати з будь-яким провайдером.

Змінено користувачем Maniko
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Maniko сказано:

Да, бо там в прошивці забиті DNS сервери Київстару і їх змінити не можливо, тобто працює лише в мережі Київстару. Але в їхні роутери можна прошити і заводську прошивку, для цього потрібно найти в інтернеті дамп заводської прошивки, випаяти з роутера мікросхему флеш-пам'яті, вставити її в програматор і прошити в неї дамп заводської прошивки, потім запаяти мікросхему назад в роутер і буде працювати з будь-яким провайдером.

Ну мені самому це вже не зробити, я зрозумів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кого як сьогодні працює? У мене пропав десь біля 12-ї немає досі. В онлайн чаті повідомили, що є якісь техн. проблеми, термін вирішення 02.03 02:00 (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, SunSeth сказано:

У кого як сьогодні працює? У мене пропав десь біля 12-ї немає досі. В онлайн чаті повідомили, що є якісь техн. проблеми, термін вирішення 02.03 02:00 (

Відродження - нормально все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у себе нічого не помітив, спідтест також нормально показав, район риббази

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Відродження - нормально все

Той же район і така халепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Maniko сказано:

для цього потрібно найти в інтернеті дамп заводської прошивки, випаяти з роутера мікросхему флеш-пам'яті, вставити її в програматор і прошити в неї дамп заводської прошивки, потім запаяти мікросхему назад в роутер і буде працювати з будь-яким провайдером

ну мова ж про прошивку "в домашніх умовах" не у всіх є програматори і відповідні навики, а нести щоб зробили це за гроші - думаю що не варто, хіба, якщо хтось за 100 грн. зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SunSeth сказано:

Той же район і така халепа.

хз, навпроти обласної дитячої лікарні все норм, взагалі за 7-8 років 1-2 чи два рази на годинку пропадав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

й про

22 годин тому, NeoN сказано:

А що саме зробили? WiFi і в мене в телевізорі є) 

багато варіантів, самий простий - дивитись через браузер напряму з сайту

Але краще - налаштувати торенттв і дивитись кількасот каналів (з перекладом)

Як налаштувати - інструкцій в неті повно

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

Але краще - налаштувати торенттв і дивитись кількасот каналів (з перекладом)

То використовується приставка на андроіді чи можна зробити методами свого смарту в телевізорі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, NeoN сказано:

То використовується приставка на андроіді чи можна зробити методами свого смарту в телевізорі? 

методом смарта, якщо лижа або самсунг - взагалы просто, в мене філіпси - трохи повозився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Revolver сказано:

яка у вам модель і версія роутера?

там де я зараз, самий простий Tenda

7101360897.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські канали зміг знайти тільки через глючений тріолан, тому підключив на цей місяць divan.tv (не реклама)

Російські чи не усі безкоштовно і в hd:(

p.s. MI TV 3

Змінено користувачем IronSun
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss мав на увазі, того якого вам не вдалось прошити.

по торент тв, немає шарового торенту для смарт тв(ну або я чогось не знаю, пару каналів не будемо рахувати) , або треба в себе піднімати ts-proxy або платити за нього, або ж андроїд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...